Jelenleg 464 vendég és 12 tag online

Arty használók topic-ja

2 éve 4 hónapja #240241 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

diszno_sajtt beküldte:

bandras32 beküldte:

diszno_sajtt beküldte: Mikor pusztul már ki az arty végleg a játékból? 2-en száltrak rám az utolsó csatában, a robbanási sugár miatt biztonságos hely sincs. Csak tojtak a sarokban és kattingattak. "Gratulálok" az összes ezekhez hasonló játékosnak.
1650 hp-m szedték le 2-300 -val.

Az arty-k soha nem fognak eltünni, ehhez jobb ha hozzászoksz. Esetleg replay ?

Nem foglalkozom a visszajátszással, nem azért írtam ide hogy a csatámat elemezzék az okosok. Inkább azért hogy kiadjam a hirtelen jött indulatomat. Gondolom mindenki ismeri az érzést.A csatától annyit hogy sand riveren nem nagyon lehet elbújni egy T30 sebességével. Az meg hogy az arty-k mindig jelen lesznek arról annyit hogy a remény hal meg utoljára

Én rájöttem a titok nyitjára. Azért kell imádkozni, ha három tank top tier, te ne legyél köztük. Ha kettő tüzér rászáll az emberre és épp töltődik a javítócsomag, plusz nincs fullos javítás skilled akkor egyszerűen földhözragasztanak a gyorsabb betöltésükkel. Én médiumozok az új artycsodák óta, mert heavyben toptiernek lenni már nem pálya. A stun meg maga a rémálom, nem hogy örülnék, hogy nem talál el de helyette dupla töltésidő és a célkör sem szűkül, igazi ajándék ez amikor 8-1re vezet az ellenfél és vissza kéne jönni a meccsbe. Az elbújunk az Oni mögé taktika sem működik inkább teljesen ellenkező irányban indulok el, ne legyek a fő célpontok közelében. Szóval csatlakozom, a fenének sem kellenek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 4 hónapja #240399 Írta: Kiskaca
Megválaszolva: Kiskaca
Lenne egy olyan kérdésem,hogy crusader sp vagy inkabb a amx13f3 vonalat válasszam.
Eddig Bishop és Fv304 el játszottam de mostmár tovább kéne haladni valamerre...
Előre is köszi a válaszokat.

2 éve 4 hónapja #240417 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A briteknél az alacsony splash, nagy töltésidő, pontatlan ágyú, kicsi sebzés miatt hamar elkedvetlenednél. A GC sem az, ami régen volt, pedig a grind anno arra ment ki, hogy 2000-et lőjél egy gyámoltalan tankba-
A francia vonalon a 6-os elviselhető, a 7-es nem túl jó, de a nyolcas igen frankó tank. A 9-esnél én sírógörcsöt kaptam, nem tudom, hogy az új verzióban hogy muzsikál, de a tizes élvezetes lett. 48 sec alatt betölt, lő hármat, kb 1000 dam, de a 6 sec töltésidő miatt konstans tracken tud tartani addig egy ellenfelet.

De természetesen az fv304 marad az örök kedvenc, akkor is, ha nincs stun.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA

2 éve 4 hónapja #240430 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Szólhattál volna, megvettem volna :)
Mi a baj vele?

Kopasz0721 beküldte:

diszno_sajtt beküldte: Mikor pusztul már ki az arty végleg a játékból? 2-en száltrak rám az utolsó csatában, a robbanási sugár miatt biztonságos hely sincs. Csak tojtak a sarokban és kattingattak. "Gratulálok" az összes ezekhez hasonló játékosnak.

Eladtam a 10-es franciát :silly: eggyel kevesebb... örülhetsz... :P

2 éve 4 hónapja #240431 Írta: Firemanhun
Megválaszolva: Firemanhun
Ezzel nem értek 1et feltétlenül, rám kitárazott egyszer a 10es francia, még a 8as 13-90emre száguldozás közben robbant minden körülöttem, de rendszeresen próbálkoznak mindig, pedig nem vagyok epic játékos...

matyiabagoly beküldte:

diszno_sajtt beküldte:

bandras32 beküldte:

Az arty-k soha nem fognak eltünni, ehhez jobb ha hozzászoksz. Esetleg replay ?

Nem foglalkozom a visszajátszással, nem azért írtam ide hogy a csatámat elemezzék az okosok. Inkább azért hogy kiadjam a hirtelen jött indulatomat. Gondolom mindenki ismeri az érzést.A csatától annyit hogy sand riveren nem nagyon lehet elbújni egy T30 sebességével. Az meg hogy az arty-k mindig jelen lesznek arról annyit hogy a remény hal meg utoljára

Ha fel van derítve egy lassú tank, akkor természetes, hogy azt lövik és nem a cikázó lightokat.

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #240442 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721

Firemanhun beküldte: Szólhattál volna, megvettem volna :)
Mi a baj vele?

Kopasz0721 beküldte:

Eladtam a 10-es franciát :silly: eggyel kevesebb... örülhetsz... :P

4-es tárból 3-as lett, sebzés csökkent,kábítás nem jön be,nagyon mínuszos (-30-50k cr) ,meguntam :silly:
Inkább puttyogtatok a kisebbekkel. :P

Cogito ergo Bumm... :-)

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #240486 Írta: Kiskaca
Megválaszolva: Kiskaca

HUN_Sector beküldte: A briteknél az alacsony splash, nagy töltésidő, pontatlan ágyú, kicsi sebzés miatt hamar elkedvetlenednél. A GC sem az, ami régen volt, pedig a grind anno arra ment ki, hogy 2000-et lőjél egy gyámoltalan tankba-
A francia vonalon a 6-os elviselhető, a 7-es nem túl jó, de a nyolcas igen frankó tank. A 9-esnél én sírógörcsöt kaptam, nem tudom, hogy az új verzióban hogy muzsikál, de a tizes élvezetes lett. 48 sec alatt betölt, lő hármat, kb 1000 dam, de a 6 sec töltésidő miatt konstans tracken tud tartani addig egy ellenfelet.

De természetesen az fv304 marad az örök kedvenc, akkor is, ha nincs stun.

Az fv az fv :D
Köszönöm válaszod!
Megnézük a crusadert meg az amx-et is...

2 éve 4 hónapja #240542 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR
Sziasztok.

Tudna valaki segíteni? Az új 9.18.-ban van az arty-nak a terület jelölés funkció, ahová lőni szeretnék ugye.Hogyan lehet területet jelölni hogy csapattársat ne sebezzek meg? Sajnos nem találom az irányításban játékon belül a módját.

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

2 éve 4 hónapja - 2 éve 4 hónapja #240544 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Sehogy. Tudnod kell hogy mekkora rádiuszban képes sebezni az artyd és ennek ismeretében és mérlegelésével kell céloznod és lőnöd is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR

2 éve 4 hónapja #240545 Írta: Quentin_KR

Jacktor beküldte: Sehogy. Tudnod kell hogy mekkora rádiuszban képes sebezni az artyd és ennek ismeretében és mérlegelésével kell céloznod és lőnöd is.

Én arra gondolok amit csapattársaktól látok,megjelenik egy kör s középen egy nyíl mutat lefelé..

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

2 éve 4 hónapja #240546 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Quentin_KR beküldte: Sziasztok.

Tudna valaki segíteni? Az új 9.18.-ban van az arty-nak a terület jelölés funkció, ahová lőni szeretnék ugye.Hogyan lehet területet jelölni hogy csapattársat ne sebezzek meg? Sajnos nem találom az irányításban játékon belül a módját.

A területet a T-vel tudod megjelölni alap beállításoknál.D ez csak figyelmeztetés a csapattársaknak, nem garancia hogy nem is sebzed őket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Quentin_KR

2 éve 4 hónapja #240547 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Jacktor beküldte: Sehogy. Tudnod kell hogy mekkora rádiuszban képes sebezni az artyd és ennek ismeretében és mérlegelésével kell céloznod és lőnöd is.

Jajj! :rofl: Nem jól tudod Főnök! :)

Ugyan úgy kell jelölni, mint amikor a becélzott ellenfelet jelölöd. Ráviszed a célzást egy négyzetre, és megnyomod a "T" betűt, és kirajzolja a kört, meg a nyíl odamutat a minimapon.

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR

2 éve 4 hónapja #240549 Írta: Quentin_KR

Hunti beküldte:

Quentin_KR beküldte: Sziasztok.

A területet a T-vel tudod megjelölni alap beállításoknál.D ez csak figyelmeztetés a csapattársaknak, nem garancia hogy nem is sebzed őket.

Köszönöm, erre gondoltam :-)

2 éve 4 hónapja #240555 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Toydolls2 beküldte:

Jajj! :rofl: Nem jól tudod Főnök! :)

Ugyan úgy kell jelölni, mint amikor a becélzott ellenfelet jelölöd. Ráviszed a célzást egy négyzetre, és megnyomod a "T" betűt, és kirajzolja a kört, meg a nyíl odamutat a minimapon.

Én úgy értelmeztem a kérdést hogy van-e olyan opció a beállításokban hogy a csapattársat ne tudja sebezni :spaz: :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

2 éve 4 hónapja #240570 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Ezek a szar arty-k semmivel nem lettek jobbak a frissítés után. Ha rádszáll egy *** clicker ugyanúgy ki tud csinálni miközben csak tojik a sarokban.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.