Jelenleg 561 vendég és 3 tag online

Adminok figyelmébe

8 hónapja 1 napja #283665 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01
Sütiket engedélyezted?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 18 órája #283688 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Sütik engedélyezve
Chromeot, Edge-t màr reseteltem
Ctrl+F5 semmit nem ért
Webhelytanúsítvànyok jòvàhagyva

2-3 napja azonban nem enged be, csak telefonon, jelszòcserét sem lehet egyébként kérni, ott is csak újratölti az oldalt

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

8 hónapja 7 órája #283701 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A sütiket itt a lap alján kell elfogadni, nem a böngészőben engedélyezni (az alap):

Ha ezt is meg csináltad, próbáld meg újra, azaz a bal alsó sarokban klikkelj a Süti politika feliratra és fogadd el újra.
Mellékletek:

7 hónapja 4 hete #283726 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Az is megvolt.

Mindenesetre töröltem a chromeot, kitöröltem a registryt, felraktam újra, most jó.
Azért köszönöm szépen a segítséget.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

7 hónapja 4 hete #283760 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Áll a bál a "Twitch Prime előfizetői WoT-os csomag" cikk kapcsán.
Kérem az adminokat, intézkedjenek, mert a cikk által leírtakat pontosan betartva TÖMEGES, és TETEMES anyagi kár éri az embereket. Az OTP-s ügyfelek lelehetnek leginkább érintettek, egy ilyen korrekciót - nevezetesen, hogy OTP ügyfelek számára NEM AJÁNLOTT - minimum át kellene vezetni a cikken, de még egy teljes visszavonás, és egy közösségi ejnye-bejnye a twich prime felé is elvárt, akkora a dolog hordereje.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Obito

7 hónapja 4 hete #283761 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

tothistvan50 beküldte: Áll a bál a "Twitch Prime előfizetői WoT-os csomag" cikk kapcsán.
Kérem az adminokat, intézkedjenek, mert a cikk által leírtakat pontosan betartva TÖMEGES, és TETEMES anyagi kár éri az embereket. Az OTP-s ügyfelek lelehetnek leginkább érintettek, egy ilyen korrekciót - nevezetesen, hogy OTP ügyfelek számára NEM AJÁNLOTT - minimum át kellene vezetni a cikken, de még egy teljes visszavonás, és egy közösségi ejnye-bejnye a twich prime felé is elvárt, akkora a dolog hordereje.

Semmilyen anyagi kár nem éri az embereket, ha betartják a lépéseket, és nem ész nélkül kattintgatnak össze-vissza.Nekem is OTP-s kártyám van, megszereztem a jutalmakat, és ami pénzt levontak, azt vissza is kaptam.

7 hónapja 4 hete #283762 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir
hogy csináltad? én 2 kört chateltema supporttal, de akkor is erroral eldob mindenre amit írtak

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

7 hónapja 4 hete #283763 Írta: Bhalangir

tothistvan50 beküldte: Áll a bál a "Twitch Prime előfizetői WoT-os csomag" cikk kapcsán.

a próbálkozás csak kártyaazonosítás, azt visszakapod alapból. Haa meg másra is killkeltél mint pl én is 1 hónap prime accountra 13 euróért, akkor az vissza lehet mondani azonnal hatállyal. A lemondáskor írják, hogy visszakapod a pénzt. Amazonon legalább az elállás működik. Persze ahhoz kellően körültekintőnek is kell lenni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #283764 Írta: Hunter9956

Bhalangir beküldte: hogy csináltad? én 2 kört chateltema supporttal, de akkor is erroral eldob mindenre amit írtak

Amazonon regisztráltam.Aktiváltam az amazonprimeot , és az amazonprime oldalán a twitch prime-ot.Kikértem a jutalmat twitch primeon, utána lemondtam az amazon primeot és visszakaptam a pénzt.
(Ha a twitchprime oldalán kezdtem az egészet akkor nekem sem volt jó)

7 hónapja 4 hete #283765 Írta: tothistvan50
1. Ellenőriztettem az otp ügyfélszolgálattal. Nem stornóztak minden tételt!
2. Egyáltalán nem ész nélkül lett minden nyomogatva! Lépésről lépésre lett minden a leírásnak megfelelően végrehajtva! Csak sajnos nem kapcsoltam, és nem ellenőriztem azonnal a számlámat, ezért merészeltem többször is nekifutni. Meg több irányból is, vadonat új amazonos regiszrációval is.
3. Ha már egy ilyen jelenség előfordulása tömeges, az csak jelent valami mást is azon kívül, hogy minden OTP-s paraszt hülye, nem?

4. Korrekció minimum elvárt! Nem szabad félrevezetni az embereket. Ez is újságírás, ez is felelősség, és ehhez aztán tényleg kell a körültekintés!

Egy ekkora sutka mellett nem mehettek el néhány nyugtató fórumbejegyzéssel!

7 hónapja 4 hete #283768 Írta: Bhalangir

tothistvan50 beküldte: 1. Ellenőriztettem az otp ügyfélszolgálattal. Nem stornóztak minden tételt!
2. Egyáltalán nem ész nélkül lett minden nyomogatva! Lépésről lépésre lett minden a leírásnak megfelelően végrehajtva! Csak sajnos nem kapcsoltam, és nem ellenőriztem azonnal a számlámat, ezért merészeltem többször is nekifutni. Meg több irányból is, vadonat új amazonos regiszrációval is.
3. Ha már egy ilyen jelenség előfordulása tömeges, az csak jelent valami mást is azon kívül, hogy minden OTP-s paraszt hülye, nem?

4. Korrekció minimum elvárt! Nem szabad félrevezetni az embereket. Ez is újságírás, ez is felelősség, és ehhez aztán tényleg kell a körültekintés!

3-5 nap a visszatérítési idő ha primera fizettél elő és stornóztad, a többi pedig idővel meg kell jöjjön, ha nem akkor reklamálni kell amazonnál.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

7 hónapja 4 hete #283769 Írta: Bhalangir

Hunti beküldte:

Bhalangir beküldte: hogy csináltad? én 2 kört chateltema supporttal, de akkor is erroral eldob mindenre amit írtak

Amazonon regisztráltam.Aktiváltam az amazonprimeot , és az amazonprime oldalán a twitch prime-ot.Kikértem a jutalmat twitch primeon, utána lemondtam az amazon primeot és visszakaptam a pénzt.

értem..nekem így is eldobja, akkor már csak az a kérdés, hogy melyik amazonra regisztráltál, én az amazon.com-ra, ezek szerint valamelyik európaira kell, pl UK?

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

7 hónapja 4 hete - 7 hónapja 4 hete #283770 Írta: Bhalangir

tothistvan50 beküldte: 1. Ellenőriztettem az otp ügyfélszolgálattal. Nem stornóztak minden tételt!

Mit szeretnél pontosan? Amazon ügyfélszolgálattal chateltem, az összes klikkelést vissza fogod kapni azt mondták, az csak a kártya authentikációhoz kell és autmatikusan vissza lesz térítve. A prime előfizetést meg le lehet mondani, oldal szerint 3-5 napon belül kapod vissza.
Egyenlőre ennél többet nem tudsz tenni. Egyből átverést kiáltani is felelőtlenség!

ui.: az amazon prime lemondásról visszaigazoló mailt is kaptam.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

7 hónapja 4 hete #283772 Írta: Hunter9956

Bhalangir beküldte:

Hunti beküldte:

értem..nekem így is eldobja, akkor már csak az a kérdés, hogy melyik amazonra regisztráltál, én az amazon.com-ra, ezek szerint valamelyik európaira kell, pl UK?

amazon.com-ra regisztráltam én is.

7 hónapja 4 hete #283773 Írta: tothistvan50
Azt szeretném, ha a cikket megnyitva egy új olvasó számára nyilvánvalóvá válna, ez egy vagy sikerül, vagy nem dolog. Ez szerintem nagyon sürgős, gondolom nektek is jól jönne, ha nem cseszegetnének benneteket a hozzám hasonlók. Ez megelőzhető lenne a cikk javításával!
De inkább ne hirdessetek olyasmit, ami ennyire bizonytalan!
És azt is szeretném, hogy -amennyiben mégsem kapjuk vissza a pénzünket- mellénk állnátok, és segítenétek a twich prime supportjánál hatékonyan, közösen fellépni. Akár segítő szándékkal, megértetve velük, hogy az elkefélt akciójuk miatt buktak egy jópár ügyfelet.
Ezen túl, ha összejön legalább 50 ezer forintnyi kár, akkor a rendőrségi ügyet én szívesen intézem. Ekkor néhány nap múlva meg lehetne hirdetni, a dolog jogi útra terelésének szándékát, ez a bizonyítékok gyűjtését nagyban elősegítheti.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.