Jelenleg

11
látogatónk van

Adminok figyelmébe

5 éve 3 hónapja #285000 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Egy újabb szavazás, ahol a TRIGG is érdekelt:
worldoftanks.eu...inals/
docs.google.com...ewform

Ezzel kapcsolatban mi is jelentkezünk majd egy komoly hírrel, de még folyamatban van a dolog, kis türelmet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285109 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
Lootbox

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285124 Írta: hjani
Megválaszolva: hjani
1.3 review

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285144 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
QB elég alaposan körbejárja a WOT elmúlt 1-3 évét, és kimondja, hogy tennie kell valamit a WG-nek. Változásra van szükség, hogy ne tűnjenek el a játékosok, mert az a játék végét jelentené.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Patsky

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285155 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari

QB elég alaposan körbejárja a WOT elmúlt 1-3 évét, és kimondja, hogy tennie kell valamit a WG-nek. Változásra van szükség, hogy ne tűnjenek el a játékosok, mert az a játék végét jelentené.


Kissé hangulatkeltés szaga van viszonylag kevés ténnyel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285163 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Szerintem nem hangulat keltés a cél, inkább a beszerezhető információk alapján konzekvenciát vont.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285164 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Szerintem nem hangulat keltés a cél, inkább a beszerezhető információk alapján konzekvenciát vont.


A WG is ismeri a statisztikákat, sőt, ők ismerik a legjobban. Szerintem ez az oka ennek a sok akciónak, OP prémtankoknak, a heavy metának, a küldetéseknek, stb... Fogy az aktív állomány, ezért megtesznek mindent, hogy megtartsák a játékosbázist. Pár éve még évente volt annyi akció, mint most egy hónap alatt.
Az MM változtatási terv (T8) sem véletlenül került terítékre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285167 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

QB elég alaposan körbejárja a WOT elmúlt 1-3 évét, és kimondja, hogy tennie kell valamit a WG-nek. Változásra van szükség, hogy ne tűnjenek el a játékosok, mert az a játék végét jelentené.


Kissé hangulatkeltés szaga van viszonylag kevés ténnyel.

Nem kötekedésképpen, de mi az, hogy kevés ténnyel? Tegnap előtt néztem meg a videót, és nem tudom elképzelni, hogy még milyen tényeket tudna ebben a témában felsorakoztatni. Nem csak hasraütés szerűen dobálózik szavakkal, számokkal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285168 Írta: Kriminalis
Megválaszolva: Kriminalis

Szerintem nem hangulat keltés a cél, inkább a beszerezhető információk alapján konzekvenciát vont.


A WG is ismeri a statisztikákat, sőt, ők ismerik a legjobban. Szerintem ez az oka ennek a sok akciónak, OP prémtankoknak, a heavy metának, a küldetéseknek, stb... Fogy az aktív állomány, ezért megtesznek mindent, hogy megtartsák a játékosbázist. Pár éve még évente volt annyi akció, mint most egy hónap alatt.
Az MM változtatási terv (T8) sem véletlenül került terítékre.

Bizony durva, hogy mennyi akció, event van. Idén gyakorlatilag alig volt "üres" hónap. Maratonok, ranked, frontline, ilyen-olyan küldetéssorozatok (kötvényes dolgok) stb. Viszont ezzel megint nem azt érik szerintem el amit feltétlenül akarnak. Úgy értem hosszú távon nem. Számomra így már a maratonnak sincs értéke. Kihagyom? Na bumm! Majd jön a következő :D értitek
Szerintem nem ez lenne a megoldás, hogy kvázi értéktelenítenek mindent a játékban.
Én úgy érzem, hogy talán a maus-type 5 buffkor kezdődött el valami, és azóta megyünk egyre lejjebb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285181 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel

Szerintem nem hangulat keltés a cél, inkább a beszerezhető információk alapján konzekvenciát vont.


A WG is ismeri a statisztikákat, sőt, ők ismerik a legjobban. Szerintem ez az oka ennek a sok akciónak, OP prémtankoknak, a heavy metának, a küldetéseknek, stb... Fogy az aktív állomány, ezért megtesznek mindent, hogy megtartsák a játékosbázist. Pár éve még évente volt annyi akció, mint most egy hónap alatt.
Az MM változtatási terv (T8) sem véletlenül került terítékre.

Bizony durva, hogy mennyi akció, event van. Idén gyakorlatilag alig volt "üres" hónap. Maratonok, ranked, frontline, ilyen-olyan küldetéssorozatok (kötvényes dolgok) stb. Viszont ezzel megint nem azt érik szerintem el amit feltétlenül akarnak. Úgy értem hosszú távon nem. Számomra így már a maratonnak sincs értéke. Kihagyom? Na bumm! Majd jön a következő :D értitek
Szerintem nem ez lenne a megoldás, hogy kvázi értéktelenítenek mindent a játékban.
Én úgy érzem, hogy talán a maus-type 5 buffkor kezdődött el valami, és azóta megyünk egyre lejjebb.


Évekkel ezelőtt, hogy írták chaten a sok manip*lt 20%-os WR-t beírókra, hogy lehet játszani más játékkal, el lehet menni. Hát most elmennek a fejlesztők reszketnek :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #285262 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Ez valószínűleg egy visszatérő kérdés válasza lesz:

Red Lobster = Magic New Year = Free XP = Heavy present
Green & White = New Year = Credits = Bad Ace tanker
Light Blue = Christmas = Crew XP = Tampered glass
Fireworks = Lunar New Year = Combat XP = Sparkling night


Mivel, tudomásom szerint, sem a cikkekben, sem ingame nem sikerült megjelölniük, hogy melyik camo style melyik kollekcióhoz tartozik.

*

Másrészt, nem tudom, mennyire akartok foglalkozni ezzel a gambling témával/drámával.

Figyelem: Spoiler!


Láthatóan, mindenki őrült pénzköltésben van.

QB azt mondja, az előző évi bontások alapján talán 1 százalék esély van adott nyolcas tankot kibontani. Amiből kiindulva a kommentek között így számolnak hosszabb sorozatokra vetítve.

Hannu Halme
For anyone wondering. The probability of getting an IS-3A when one box has 1% chance:
100 boxes: 63.4 %
200 boxes: 86.6 %
300 boxes: 95.1 %
400 boxes: 98.2 %
500 boxes: 99.3 %
600 boxes: 99.7 %
700 boxes: 99.9 %


Bár aztán megkérdőjelezik az egy százalék helyességét. (Egyáltalán, már az agyrém, hogy nincsenek hivatalosan esélyek megadva.)

Mindenesetre, a lényegi üzenet itt talán az lenne, hogy tényleg ne kezdjünk el egy-egy tank miatt vásárolni. Forintban és emocionálisan is meredek szakadék lehet belőle.

Például, QB 200 dobozból nem bontott IS3A-t. Ami azt illeti, Circon sem. Dez, szintén 200 dobozból, szintén nem, és Defendert sem.

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Továbbá, Dez, ha minden igaz, összesen egy nyolcast bontott. QB-nak is volt egy 100 körüli sorozata, amiben egyáltalán nem volt nyolcas tank. Majdnem 150 dobozig nem volt E25 sem.

4Tankers (NA CC) meg eladta a tankot és törölte a játékot gyors reakcióban:

Figyelem: Spoiler!


Az IS3A esetében, szerintem nem nagyon tehetik meg, hogy nem árulják külön, belátható időn belül. Akármennyire is lesz broken a tank, itt nem nagyon lehet az a - már lassan bevett - "kármentesítés", hogy nem lehet hozzájutni... mondjuk jövő Karácsonyig.

Persze, goldban és prémiumidőben mindig pénzünknél leszünk. Ha tényleg szükségünk van ezekre! Az első pártucat doboznak emelt értéke is van a játékban korábban megszerzett boosterek, az egyszer megszerezhető skinek és legénységi tag miatt. De aztán csak óvatosan - tudatosan!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285268 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

nem tudom, mennyire akartok foglalkozni ezzel a gambling témával/drámával.

Semennyire. És nem azért mert én speciel 25-ből nyitottam IS-3A-t (+E 25).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285269 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!
A cikk hozzaszolasokhoz lenne eszrevetelem.
Valtoznak az oldal szamok ahogy no a hozzaszolasok szama.
Nem tudom folyamatosan kovetni a temat ami erdekel.
Lrhetne-e, h az elso oldal az elso maradjon es ahogy jonnek az oldalak ugy nojon a friss oldalak szama. Az elso az maradjon elso.
Ha a negyedikig olvastam, visszamegyek masnap es onnan tudjam folytatni.
Koszonom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285270 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
1 arany / 40 xp átváltás a játékban. :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tökfilkó2017

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 3 hónapja #285272 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

Sziasztok!
A cikk hozzaszolasokhoz lenne eszrevetelem.
Valtoznak az oldal szamok ahogy no a hozzaszolasok szama.
Nem tudom folyamatosan kovetni a temat ami erdekel.
Lrhetne-e, h az elso oldal az elso maradjon es ahogy jonnek az oldalak ugy nojon a friss oldalak szama. Az elso az maradjon elso.
Ha a negyedikig olvastam, visszamegyek masnap es onnan tudjam folytatni.
Koszonom.

Ezt úgy lehetne, ha megfordítanám a rendezési sorrendet, de azért csőrekötöznének. Javaslom, hogy ezt tedd meg Te magad mielőtt olvasni kezded (legördülő a kommentek fölött).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.