Jelenleg 470 vendég és 7 tag online

Adminok figyelmébe

2 hónapja 3 hete #283774 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

tothistvan50 beküldte: Azt szeretném, ha a cikket megnyitva egy új olvasó számára nyilvánvalóvá válna, ez egy vagy sikerül, vagy nem dolog. Ez szerintem nagyon sürgős, gondolom nektek is jól jönne, ha nem cseszegetnének benneteket a hozzám hasonlók. Ez megelőzhető lenne a cikk javításával!
De inkább ne hirdessetek olyasmit, ami ennyire bizonytalan!
És azt is szeretném, hogy -amennyiben mégsem kapjuk vissza a pénzünket- mellénk állnátok, és segítenétek a twich prime supportjánál hatékonyan, közösen fellépni. Akár segítő szándékkal, megértetve velük, hogy az elkefélt akciójuk miatt buktak egy jópár ügyfelet.
Ezen túl, ha összejön legalább 50 ezer forintnyi kár, akkor a rendőrségi ügyet én szívesen intézem. Ekkor néhány nap múlva meg lehetne hirdetni, a dolog jogi útra terelésének szándékát, ez a bizonyítékok gyűjtését nagyban elősegítheti.

Az oldalon Jacktor tud csak szerkeszteni, tehát a kérésed itt az adminok figyelmében bekerült, illetve jelzem neki staffba is. Ami a kárrt illeti, először várjuk meg a visszautalást, aztán majd utána ha nem történik semmi elkezdhetünk szervezkedni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tothistvan50

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #283776 Írta: Bhalangir

Hunti beküldte:

Bhalangir beküldte:

Hunti beküldte:

Bhalangir beküldte: hogy csináltad? én 2 kört chateltema supporttal, de akkor is erroral eldob mindenre amit írtak

Amazonon regisztráltam.Aktiváltam az amazonprimeot , és az amazonprime oldalán a twitch prime-ot.Kikértem a jutalmat twitch primeon, utána lemondtam az amazon primeot és visszakaptam a pénzt.
(Ha a twitchprime oldalán kezdtem az egészet akkor nekem sem volt jó)

értem..nekem így is eldobja, akkor már csak az a kérdés, hogy melyik amazonra regisztráltál, én az amazon.com-ra, ezek szerint valamelyik európaira kell, pl UK?

amazon.com-ra regisztráltam én is.

akkor nyaljanak sót.....

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #283795 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Visszavontam a cikket.

2 hónapja 3 hete #283824 Írta: FishTank
Megválaszolva: FishTank
Legfrissebb Tier 8 as prémium tank táblázat . Minden adat egybegyűjtve .

thearmoredpatro...stics/

2 hónapja 3 hete - 2 hónapja 3 hete #283881 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Twich prime utoljára:
Azt hiszem sikerült megoldanom a gordiuszi csomót.
Nem akarom tovább zaklatni a témával a nagyérdeműt, de a korrektség jegyében tartozom:
1. Ha már rájöttem mi a probléma valódi oka, és annak megkerülésének módja, megosztani azt.
2. Megkövetni azokat, kiket felemlegettem felelősség ügyben.
Tehát:
1. Vadonat új g-mail cím, ahhoz twitch, ahhoz amazon prime regisztráció. A leírásokat pontosan betartva, egy lényeges dologra odafigyelve: Angolnak KELL hazudni magunkat. Ez szomorú, megalázó, és értelmetlennek tűnik. De ekkor meg lehet kapni az ajándékokat. Természetesen én ezt nem ajánlom, nem tudom nincs-e valami egyéb buktató még. De így két account-al is sikeres voltam.
2. Sajnos amiatt, hogy pénzügyi mahinációk is történnek, (némi cash még mindíg függőben a korábbi klattyongatások miatt), illetve, hogy irreleváns a hibaüzenet amibe a büszke magyar(lengyel, román, stb) belefuthat, igencsak elborult az én agyam is. Nagyon visszafogott voltam, (saját lelkiállapotomhoz képest) mikor felemlegettem a wotinfo és Scheff felelősségét. Bocsánatot kérek, hogy indokolatlanul felzaklattam az arra érdemtelen, eredendően jó szándékú embertársaimat. És remélem sötét gondolataimból nem sejlett fel semmi több... :)

Ha van rá igény, én szívesen, aktívan részt vennék egy amazon felé történő kezdeményezésben, hogy rakjanak már fel minket végre a térképükre. Hogy ne higgyék már kalligráfiának a szabványos UTF kódolású karaktereinket. És a többi, és a többi.

2 hónapja 3 hete #283890 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017

tothistvan50 beküldte: Twich prime utoljára:
Azt hiszem sikerült megoldanom a gordiuszi csomót.
Nem akarom tovább zaklatni a témával a nagyérdeműt, de a korrektség jegyében tartozom:
1. Ha már rájöttem mi a probléma valódi oka, és annak megkerülésének módja, megosztani azt.
2. Megkövetni azokat, kiket felemlegettem felelősség ügyben.
Tehát:
1. Vadonat új g-mail cím, ahhoz twitch, ahhoz amazon prime regisztráció. A leírásokat pontosan betartva, egy lényeges dologra odafigyelve: Angolnak KELL hazudni magunkat. Ez szomorú, megalázó, és értelmetlennek tűnik. De ekkor meg lehet kapni az ajándékokat. Természetesen én ezt nem ajánlom, nem tudom nincs-e valami egyéb buktató még. De így két account-al is sikeres voltam.
2. Sajnos amiatt, hogy pénzügyi mahinációk is történnek, (némi cash még mindíg függőben a korábbi klattyongatások miatt), illetve, hogy irreleváns a hibaüzenet amibe a büszke magyar(lengyel, román, stb) belefuthat, igencsak elborult az én agyam is. Nagyon visszafogott voltam, (saját lelkiállapotomhoz képest) mikor felemlegettem a wotinfo és Scheff felelősségét. Bocsánatot kérek, hogy indokolatlanul felzaklattam az arra érdemtelen, eredendően jó szándékú embertársaimat. És remélem sötét gondolataimból nem sejlett fel semmi több... :)

Ha van rá igény, én szívesen, aktívan részt vennék egy amazon felé történő kezdeményezésben, hogy rakjanak már fel minket végre a térképükre. Hogy ne higgyék már kalligráfiának a szabványos UTF kódolású karaktereinket. És a többi, és a többi.

Nincsen semmi gordiuszi csomó, rejtett buktató. Simán megkapod magyarnak hazudva is magad. Annyi az egész lényege, hogy prime video regisztráció és előfizetés is szükséges a Twitchez, ami 4000 Ft körüli összeg havonta.

2 hónapja 3 hete #283894 Írta: tothistvan50
Nem.
Sajnos ezt a support is megerősítette, wot, és amazon irányból is.
Plusz szerepel a leírásban is, hogy csak a felsorolt országokból működik.
Lehet, hogy nem kell minden szinten hazudni, elég csak az amazonon, ennyire részletesen nem teszteltem ki. De hazugság nélkül, valódi adatokkal: "Oh, no ....."

2 hónapja 3 hete #283897 Írta: perretz
Megválaszolva: perretz
Nem amazon Prime elofizetes kell, hanem Prime Video. A support azt irta vissza, hogy a kartya miatt (MasterCard kreditkartya) nem sikerul. Kiprobaltam egy masikkal (Visa debitkartya), a Twitch amikor atiranyitott az amazon accountra, akkor regisztraltam egy ujat es tokeletesen mukodott (Other parts of the world-el is).
Szoval ha egy kartyat nem fogad el, akkor azzal nem erdemes kinlodni, semmilyen beallitas melett nem fog mukodni.

2 hónapja 3 hete #283899 Írta: tothistvan50
Végig ugyanazt a kártyát használtam. Az egyetlen különbség a magyarság volt. Sajnos ez nem felvállalható (ahogyan a lengyelség sem - ezt wargaming-os fórumon is megerősítették).

2 hónapja 3 hete #283907 Írta: Botinfos_2017
Megválaszolva: Botinfos_2017

tothistvan50 beküldte: Végig ugyanazt a kártyát használtam. Az egyetlen különbség a magyarság volt. Sajnos ez nem felvállalható (ahogyan a lengyelség sem - ezt wargaming-os fórumon is megerősítették).

Ki erősítette meg, hogy ha magyarnak vallod magad nem sikerül regisztrálnod twitchre? Szerinted magyar ember nem lehet primeos twitchen?

Nekem sima Mastercarddal sikerült. Igaz a prime videos regi után. Ez hogyan lehet? :dry:

2 hónapja 3 hete #283916 Írta: Bhalangir
A "hiba" a primevideo és az amazon közötti kommunikációban van. Én azt is megtettem, hogy amazonon prime előfizetést megvettem (majd persze elálltam tőle 3 napon belül). Az amazon elfogadta a kártyámat, tehát nem kártyaprobléma volt. Ennek ellenére ha felmentem a primevideo oldalára, akkor közölte, hogy a régiómból nem elérhető a free trial, menjek az amazon oldalára. Ez a valódi hibaüzenet. Nem vagyok informatikus, nem tudom ennek ellenére kinek miért ment mégis, mindenesetre nem bankkártya probléma, hanem régiófelosztás a valódi hiba oka.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 hónapja 3 hete #283924 Írta: tothistvan50
Bocsánatot kérek, ez már off, de talán még nagyobb illetlenség, ha nem válaszolok.
Tehát.
Leírtam ticketben a problémámat a wargaming supportnak.
ID 116208141
Nicola Degrutt válasza:
"I'm sorry, but if you don’t see your country’s flag, Twitch Prime might not yet be available there (so review the information above in this FAQ). I would like to help you, but in this case I have my hands tied, I'm sorry! :/"
A link, amire hivatkozottt:
help.twitch.tv/...stions
Itt van egy ilyen rész:

Q. I see the “Oh no!” error message when I sign up for Twitch Prime!

A. This happens for a variety of reasons, but the most common is that you have signed up for Twitch Prime in a way not supported in your country. Do not use VPN and follow these steps;

Utána lényegében leírják, hogy át kell állítani a "country" flag-edet az amaozon prime-on. Tehát nem, nem lehetsz magyar, ha ajándékot akarsz. Maximum "other parts of the world". De én ezzel nem játszogattam. MIndenhol új accounttal azt mondtam angol vagyok, és úgy volt tuti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir

2 hónapja 2 hete #283964 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Nyugi, holland kártyával, lakóhellyel SEM megy!

2 hónapja 2 hete #283965 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor

2 hónapja 2 hete #284079 Írta: vip_er
Megválaszolva: vip_er
Vírustalálat internetes tartalom letöltése során.

Cím: st.mobeemi.xyz
Állapot: A hozzáférés megtagadva.

A Gdata minden oldalmegnyitáskor ezt írja ki.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.