Írta:
Értékelés:
(40 szavazat)
30 hozzászólás

A HUNS - Underdogs csapat sikeresen bekerült a Pro League, azaz európai legjobb 12 csapata közé a Go4WoT eredményeknek köszönhetően.

Tegnap volt a második meccsnap, ahol a méltán híres Dragonborns - Odem Mortis és Kazna Kru csapatokkal csaptak össze. A Dragonborns elleni csatájukat erre a linkre kattintva tekinthetitek meg. Az első csata a 46. perctől kezdődik. A Dragonborns ellen meglepő sikereket elérve 3:0 verték őket, míg a Kazna Kru ellen vívott hosszas csaták után 2:3 eredmény született a javukra.

Mindenki az erős középmezőnyben keresse a magyar zászlót :)

Szép eredmény Srácok, csak így tovább! Hajrá magyarok!

Utoljára frissítve: 2013. június 28. 07:58
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
karakter van hátra.
Hozzászólások betöltése... A hozzászólás frissítve lett 00:00.
  • Ez a hozzáadás vissza van vonva.
    Universalix · 7 éve
    Este már láttam, hogy 2 vereség lett, így 3 győzelem 5 vereséggel állnak, de elvileg papíron a következő 3 meccset hozhatják a srácok és akkor félidőben 6-5-re módosulhat a mutatójuk.
    Jacktor
    • Admin
    · 7 éve
    Mi lett a tegnapi meccsek eredménye? Mert weboldalon még nem látszik...
    RockerSanyi · 7 éve
    Nagyon szép volt srácok!Remélem meg lessz a dobogó
    Henkton · 7 éve

Hihetetlen!!!!!!
    Frutti · 7 éve
    Grat .Láttam a youtube-s vidiüket s ott is lehet látni hogy nem kicsit tudnak a srácok :-)
    Jacktor
    • Admin
    · 7 éve
    Háááát... egy Scheff vezette csapatban sok minden történik, de a röhögés nincs köztük :-)
    TAdo · 7 éve
    [quote name="Jacktor"]Kéne ezekből a videókból egy olyan verzió is, amire rá lett vágva utólag a közben elhangzott TS csevej. Na az ütne igazán higgyétek el. Mert ezt nézed, de pontosan nem tudod hogy mi miért történik, miért áll akár több tank percekig egy helyben, mire várnak, mi a céljuk, miért oda megy a T69, stb. Az a baj hogy erre talán úgy tekintenének mint taktika kiadás, bár én úgy gondolom hogy ilyen szinten már a gyors helyzetfelismerés és [b]improvizáció[/b] dönt el egy csatát.[/quot