3:32-nél lévő csodapattintás egyre gyakrabban esik meg velem ha batchatre lövök oldalról/hátulról, mintha az a rendkívül vastag 30-40 mm karton hirtelen adamantiummá válna :cry:
Én is másztam már rá OI-val medre vagy könnyű tankra, egyszer nagyobb volt a döcc, akkor leugrott a lánc, de amúgy jól bírja a "hágókat". Szegény AMXet múltkor nagyon megviselte, hogy rátelepedett az a pár tonna japán vas
[quote name="Necromancer"][quote name="SgtBradly"]Ebből a válogatásból nagy részének az RNG-nek semmi köze csak .....[/quote] Inkább idióták.145 hp sebzésért a saját fullos tankját teszi nullává,ha már célozni nem tud így szerez damagét.[/quote]
Sok esetben az utolsó 1-2 tankra ugrattak rá, miért baj ez? Én is szoktam néha leugratni hidakról, szakadék szélekről, hátha telibe nyomom azt az egy darab enemit Miért fáj ez neked?
[quote name="SgtBradly"]Ebből a válogatásból nagy részének az RNG-nek semmi köze csak .....[/quote] Inkább idióták.145 hp sebzésért a saját fullos tankját teszi nullává,ha már célozni nem tud így szerez damagét.
Battlefield 2D style
"You've been thunderstruck."
TierX szinten ...