9.0 pach kiválóságai

9 éve 11 hónapja #37549 Írta: resek
Megválaszolva: resek
Memória, videó kártya? 3 G memóriával nem volt gondom, de néha laggolt. Geforce 210-es videókártyám van, de lehet amiatt, mert gyenge. 3,25 G RAM, 3 gigás proci.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37550 Írta: Mortel4
Megválaszolva: Mortel4
Szia itt küldöm az eredeti angol oldal cimét ahol 1 csomo minden fenn van egyenként de itt is figyelni kell melyik van meg 9.0 ba és ot melyik dowloads-ot kell letölteni ( lehet, hogy a nyelve angol 1 ként az oldalnak)
www.curse.com/w...ftanks . Én a xvm.-st az előrébb leirtak miatt nem nagyon kedvelem ezért inkább 1 ként töltöm le ami kell

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37553 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39

Trucker, fel tudnád dobni valahova ezeket egybe?
Vagy mindegyiknek valami elérhetőségi linket?

Köszi

Igen van, mindegyiket magyar oldalról szedtem le. Remélem senki nem haragszik meg, ha belinkelem. Szerintem az számít, hogy mindenki kevés bajlódással tudja megoldani a MOD kérdést.

Innen szedtem le mindent: Link
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ryek05

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37562 Írta: fridok
Megválaszolva: fridok
Engem is dobált az utóbbi 2 napban, moddal vagy anélkül, de ezt már párszor írtuk, újratelepítés stb sem oldotta meg.
Most viszont érdekes volt, megcsináltam Tiger205 által leírtakat, és érdekes mód a v3-as jacktor mod pack feltétele után most abbahagyta.
(még egyszer írom előtte, se volt rajta mod)

A lerepülő toronyról (rekesz robbanás után) meg annyit, hogy bár nincs képem róla, de ma bebizonyítottam, hogy sebez ha eltalál a lerepülő torony:D
Tiger mellett álltam ELC-vel és rám esett a tornya, szegény nyekkent egy kicsit, berugózott, de nem ölt meg, kb 150-et sebzett rajtam:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37565 Írta: armin2009
Megválaszolva: armin2009
Sziasztok!
ami az fps kérdést illeti ritka rosszra sikerült,de gondolom dolgoznak rajta és mire megjön a következő patch meg is lesz oldva :P
Ami pedig a modokat illeti,itt van egy jó kis mod pack.Nekem is ez van tutira ajánlom.worldof-tanks.c...minden jó van benne ami kell.Jó játékot mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37568 Írta: armin2009
Megválaszolva: armin2009
Ja és amit még akartam és fontos a játékhoz csak hogy egy páran tisztán lássanak!

Minimális rendszerkövetelmények:

CPU: 2 GHz
RAM: 1 GB
Videó: GeForce 6600GT (128 MB) / ATI analóg
HDD: 6 GB
Connection rate: 128 Kbps

Maximum rendszerkövetelmények:

CPU: Core 2 3 GHz
RAM: 3 GB
Video: GeForce 9800 (512 MB) / ATI analóg
HDD: 6 GB
Connection rate: 1024 Kbps vagy magasabb ( gyorsabb a letöltés)




Read more worldof-tanks.c...ments/
Remélem hasznos volt!?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37570 Írta: tankaranka69
Megválaszolva: tankaranka69

Nekem is ez van tutira ajánlom.worldof-tanks.c...minden jó van benne ami kell.Jó játékot mindenkinek!


Error 404 - Page Not Found

Sorry, what you are looking for isn't here.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37572 Írta: gmalternus
Megválaszolva: gmalternus
Sziasztok ! nem tudom ezzel hova kellene írnom ezért gondoltam megpróbálom itt. Szóval az a problémám , hogy amióta bejött ez az új patch az eddigi 1920x1080 képernyő felbontásom valahogy nem jó . Eddig ezzel használtam a játékot de most széthúzza a képet olyan téren , hogy a bal oldalból a csatorna fül fele látszik és ugyanez a jobb oldalon kimerül az üzenetek / meghívó résznél , az lenne a kérdésem , hogy ezzel szerintetek mit lehet kezdeni ? Mert elég rossz , hogy ha egy 22" képernyőn kisebb felbontáson kellene játszanom . Hozzá teszem a videó kártya drivert egy hete frissítettem. Bármiféle ötletet szívesen fogadok és köszönök .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37573 Írta: resek
Megválaszolva: resek
Figyelj, én nem értek a hardveres dolgokhoz, de ugyanez volt a problémám az ezelőtti patch-nél, mikor voltam olyan hülye, hogy pont a frissítés napjára vegyem meg az LG LCD-t. Tudom állatság és időigényes, de kézenfekvő: miért nem zongorázod végig a WoT/Win felbontás kombinációkat. Nekem is összejött fél óra után :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #37576 Írta: Calamity
Megválaszolva: Calamity

Nekem is ez van tutira ajánlom.worldof-tanks.c...minden jó van benne ami kell.Jó játékot mindenkinek!


Error 404 - Page Not Found

Sorry, what you are looking for isn't here.


Aslain's pack-hez a jó url:

forum.worldofta...42014/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37587 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Sziasztok! Segítségeteket kérném a következőben. Nekem nagyon bejött ez a történelmi csata tegnap szinte csak ott mentem Tiger I-el. Ma viszont nem elég, hogy kb.5 percig várok mire berakna, de nem is tesz be a csatába ha nem ezt írja ki nekem: "A csata feltételei megváltoztak. Kikerültél a sorbaállásból." mi ez? Tudna valaki ötletet adni? Köszönöm előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37591 Írta: fridok
Megválaszolva: fridok

Sziasztok ! nem tudom ezzel hova kellene írnom ezért gondoltam megpróbálom itt. Szóval az a problémám , hogy amióta bejött ez az új patch az eddigi 1920x1080 képernyő felbontásom valahogy nem jó . Eddig ezzel használtam a játékot de most széthúzza a képet olyan téren , hogy a bal oldalból a csatorna fül fele látszik és ugyanez a jobb oldalon kimerül az üzenetek / meghívó résznél , az lenne a kérdésem , hogy ezzel szerintetek mit lehet kezdeni ? Mert elég rossz , hogy ha egy 22" képernyőn kisebb felbontáson kellene játszanom . Hozzá teszem a videó kártya drivert egy hete frissítettem. Bármiféle ötletet szívesen fogadok és köszönök .


Igen, végülis jó helyen vagy.
A patch hozott magával némi grafikai változást, amit a játékon belül egy új ablakkal toldott meg a fejlesztőcsoport.
Valószínűsítem neked elállítódott valami.
A lényeg, amikor belépsz játékba menü-beállítások-grafika és képernyű fülön lesz egy olyan opció hogy szélesvásznú mód.
Nem minden monitor támogatja, vagy csak olyanra van állítva jelenleg ami neked nem kézenfekvő.
Ezt állítsd be olyanra ami neked megfelel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37605 Írta: taszi85
Megválaszolva: taszi85
Azt hiszem sejtem mi a probléma azoknál akik nem tudnak grafikát normálisan beállítani. Nem Directx 11 támogatású a videokártya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37606 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
szerintem Karl-t azért tették be az előző verzió végén, hogy a játékosok szokják meg a grafikai újítás velejáróját - ha csak nem vernek pénzeket a gépükbe - hehehe...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 11 hónapja #37607 Írta: kollmannpeti
Megválaszolva: kollmannpeti
Sajnos nem így van.
Nekem directx 11-es van, és 7-9 fps-sel zúzok éppen (NVIDIA GeForce 750M 4 GB) max grafikán, a WOT által ehhez a konfigurációhaz ajánlott (!) grafika a közepes, azon 11-13 fps, ha minden úgy lecsökkentek, hogy már nagyon gáz akkor ugrál 10-30 fps között.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.