0.9.15 patch

3 éve 11 hónapja #205618 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Volvo_elcsap beküldte:

EnuresisNocturna beküldte: ...az is sokat elmond a WG-ről, hogy az EU1 napok óta tartó katasztrófális működését annyiban orvosolja, hogy...válts szervert... :woohoo:

nincs pénzük megjavítani, pláne újat venni, elszórták a lóvét drogra és csajokra :trollol:

Tehát jön a mikropöcs, de ha jól értettem, sem a server-lagot, sem a csata közbeni visszaszámlálót nem óhajtják kijavítani. Pacsit nekik.

...mert csak minket zavarnak...őket nem :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #205647 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37
Jéh jött mikropatch nem laggol az eu1, mi a fene történt. :)

3 éve 11 hónapja #205673 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Azt hiszem ez a spotolós küldi nem lesz megcsinálva. T71-et t49 szedte ki 60 km/h nál, utána csinált még 7 killt mindet mozgásból lőtte azzal az ágyúval. Wz kb 30000% plusz rng. Másik mecsben random szedett ki apval egy obj261. Legalább beírta hogy sry. A furcsa csak az volt hogy mindezt menet közben és ap val. Szóval nem megyek töabbet lighttal...

A pisztácia kifogyott...
Miért van két vécécsésze? Nem tudtad? A milliomosok egyszerre csinálják... Ilyen bunkók?

3 éve 11 hónapja #205684 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Nem csak könnyűtankokkal lehet spotolni, lehet azt bármivel, ami nem arty. Egyszer IS-3-mal Prohorovkán őrjárat medált kaptam. :silly: Én lent voltam és a hegyről lőtték azokat, akik kijöttek rám. :banana: Csak annyira tudtam hulldown-ozni, hogy spotoljam őket és ne kapjak sebzést, lőni már nem tudtam.

3 éve 11 hónapja #205946 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Hali!

A pach óta nem jól méretezi át az ablakokat a wot, ezért ha 3 sorosra állítom a tanklistát az xvm-ben, nem fér el a felszerelés ablak, fent kilóg a képből.

Együtt lehet vele élni, de azért bosszantó.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Mellékletek:

3 éve 11 hónapja #206190 Írta: muslinca
Megválaszolva: muslinca
Yes!
Meg van a hiba!
A játék a DirectX 9c-vel megyen, de ez a változat nem kompatibilis
a Win10 - DirectX 12-el.
Azaz ha a Win 10-et felteszed és utána pakolod rá a Direct 9-et, cseszheted. Megoldás a Win 8 v. 8.1 -ről adat vesztés nélküli frissítés a Win 10-re.

3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #206302 Írta: matyiabagoly

muslinca beküldte: Yes!
Meg van a hiba!
a Win10 - DirectX 12-el.
Azaz ha a Win 10-et felteszed és utána pakolod rá a Direct 9-et, cseszheted. Megoldás a Win 8 v. 8.1 -ről adat vesztés nélküli frissítés a Win 10-re.

A Win8-on directX 11 van, ami viszi a directX 9c-s játékokat, a win10 directX12-je is kéne vigye. Ha Win8-ról frissítesz, akkor alapból a 11-es van a win10-en.

3 éve 11 hónapja #206328 Írta: muslinca
Megválaszolva: muslinca
World of tanks indításakor, d3dx9_43. dll hiányzik a gépről mit tegyek?
Ezen kérdésre a válasz: ha a win 10-et rakod a gépre és amd a videokártyád nagy valószínűséggel meg kapod a fenti hibát, ha sikerül telepítened a directx 9-et és nem leszz hiba üzenet akkor mikrolag akadályozza a játékot (szaggat mint a fene gyors mozgásoknál stb).Ezért ha ilyen jellegű problémával találkozol ne használd a win 10 -et amin a direktx 12 van.

3 éve 11 hónapja #206339 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

matyiabagoly beküldte:

muslinca beküldte: Yes!
Meg van a hiba!
a Win10 - DirectX 12-el.

A Win8-on directX 11 van, ami viszi a directX 9c-s játékokat, a win10 directX12-je is kéne vigye. Ha Win8-ról frissítesz, akkor alapból a 11-es van a win10-en.

Matyi Úrnak nagyon is igaza van... sőt...

Ezen a héten 4 öreg számítógépre telepítettünk Windows 10-et.
2 gépre pénzért vásárolt igazi, eredeti példányokat.
2 gépre törtet tettünk.

Mind a 4 "tiszta" telepítés volt.

Mind a 4 telepítés a W.o.T. érdekében történt (W7-esek helyett).

A W10 beállításai után (ebbe most ne menjünk bele, jobb a béke ugyanis) a W.o.T. feltelepítése után hibátlanul működik a játék.

Szóval... ez a "Windows 10-en és a DirectX-12-őn nem fut a játék és akad stb." biztosan nem igaz.

Az viszont igaz lehet, hogy nem szakszerűen csináltak a próbálkozók valamit/valamiket... persze, tudom: Magyarországon az oktatáshoz, az egészségügyhöz, a nyugdíjasok helyzetéhez, a politikához és a focihoz pontosan ugyanúgy ért mindenki, mint az informatikához... hiszen az informatika nem szakma, ahhoz nem szakemberek kellenek, hanem Józsi a pub-ból és ő mindent tud... a játék meg nem megy Józsi munkája után a Windows 10-en... de, a helyzet világos: Orbán a hibás! :-)

Csatoltam a WG hivatalos gépminimumát és ajánlott gépösszetételét (annyira friss, hogy mai kép):

Amit figyeljetek rajta:
A Windows-10 64 bit-en ajánlott a játékhoz...nincs oda írva, hogy buheráld meg a Windows 10-et DirectX 9.0-val... tehát, mennie kell a Windows 10-en a játéknak és megy is hibátlanul... az én gépemen már lassan 1 éve, a 4 - ezen a héten - újratelepített gépen az első pillanattól.

Szóval: Matyi úrnak igaza van... :-)

Mellékletek:

3 éve 11 hónapja #206340 Írta: matyiabagoly

muslinca beküldte: World of tanks indításakor, d3dx9_43. dll hiányzik a gépről mit tegyek?
Ezen kérdésre a válasz: ha a win 10-et rakod a gépre és amd a videokártyád nagy valószínűséggel meg kapod a fenti hibát, ha sikerül telepítened a directx 9-et és nem leszz hiba üzenet akkor mikrolag akadályozza a játékot (szaggat mint a fene gyors mozgásoknál stb).Ezért ha ilyen jellegű problémával találkozol ne használd a win 10 -et amin a direktx 12 van.

Ez nem a kérdésre válasz. Ha hiányzik a dll, akkor el sem indul a játék. A dll-t úgy pótolhatod, hogy újratelepíted a directx 9-et, itt letöltve. A directx 12 ettől független, ha egy játéknak a 9-es kell, akkor azt használja.

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #208236 Írta: ChertanHussar
Megválaszolva: ChertanHussar

Leáldozott a 0.9.15.1 patch ideje. Jön a 0.9.16! Készültem egy kis videóval a 0. 9. 16 teszt játékból a változások bemutatására. Jó játékot Mindenkinek!

ChertanHussar
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

3 éve 10 hónapja #208408 Írta: Baloo16
Megválaszolva: Baloo16
Nem is rossz :D

"Stay low, go fast
kill first, die last
one shot, one kill
no luck just skill"

wotinfo.net/en/...re.png

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.