Jelenleg

12
látogatónk van

Dühöngő

3 hónapja 9 órája - 3 hónapja 9 órája #308321 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Igazad van Peti! A legnagyobb gond itt a nem megfelelő topik meg a fokozott konteóveszély!

Mint írtam: pszichológiaórát tartani a dühöngőben nagyon szórakoztató, és szívesen végigröhögöm.
Ugyanakkor érzi mindenki, hogy az úriember bőséggel túlfeszíti a húrt, a fórum szabályát követve pedig a nem megfelelő topic használat és a konteózás pont elég indok arra hogy kitegyék.

Játékbeli név: Tankpeti
Discord név / tag: Tankpeti / tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek, keress privátban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 9 órája #308322 Írta: Tas_Lee
Megválaszolva: Tas_Lee

Igazad van Peti! A legnagyobb gond itt a nem megfelelő topik meg a fokozott konteóveszély!

Mint írtam: pszichológiaórát tartani a dühöngőben nagyon szórakoztató, és szívesen végigröhögöm.
Ugyanakkor érzi mindenki, hogy az úriember bőséggel túlfeszíti a húrt, a fórum szabályát követve pedig a nem megfelelő topic használat és a konteózás pont elég indok arra hogy kitegyék.

Abszolút adom amit írsz persze csak retardáltan fogalmaztam. Ki kéne már tenni mert vagy flame keltési céllal vagy trollkodásból szemetel (az már konkrétan mellékes, hogy szefós -e vagy sem).

3 hónapja 9 órája - 3 hónapja 8 órája #308323 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Mi lenne itt az "élet" ha Bagó kollega nem lenne?
Azért értéklejétek a srácot, a maga módján fejlődni akar, kérdez!
Azért ez tőle nem kis eredmény.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3

3 hónapja 5 órája #308336 Írta: The_Devil_Himself
Megválaszolva: The_Devil_Himself

Mi lenne? Hol is kezdjem:
Szerintem Shezamm (sry, már rég volt, nem emlékszem pontosan a nevedre : D) is írna pár értelmeset 1-1 jobb csatájáról/tankról. 
Fabyzolt is régen láttam már GM tankot kirakni, pedig azt is szeretem olvasgatni.
Tas_Lee is mintha régebben írt volna értelmeseket kb mindenhova, azt is szerettem olvasni (bár lehet hogy Taslee és Shezamme egy és ugyan az? Tényleg bocsi, régen volt már :D )

SZóval lenne itt élet. De jelen pillanatban, bárki megszólal a fórumon érdemben, az le van húrrogva a sok retardált részéről, mert neki a játék ilyet nem ad, biztos az illető csalt, és ezzel le van tudva minden. Lényegtelen, hogy egy hangyafing is értelmesebb szagot áraszt, mint az illetők IQ szintje a hozzátartozóival együtt, de nem baj. Ők vannak többen, az értelmesek hallgassanak. 

Baonak is nem véletlen illesztettem be a képet azzal a kérdéssel. Ha nem veszi észre, majd 1 hónap "tanítás után", hogy még mindig egy abberrált idióta, aki csak azért rossz, mert a játék ellene van (nem), véletlenül sem azért, mert tier 10-es tankkal annyit csinál, mint a legtöbb kétfogú tier 5-ben... áááá az mellékes. Hiába magyarázzátok neki, hogy nem tud játszani, ő nem fogja megérteni, mert ti azt mondtátok. Ez olyan, mintha egy vezetőoktató mondaná a tanoncnak, hogy a dupla záróvonal az olyan mint a fal. Hiába át lehet rajta menni, ha terelés van, az előtted haladó nem képes a 20km/h-ra stb, ő nem fogja átlépni, "mert neki azt mondták, az egy fal". 

Summa summárum, élet lenne, olvasni lenne mit, de míg hosszú ideje az idióták uralják az egész oldalt (kedvenc abberált vadbarmaim a cikkek alatt tünnek fel, az idiótábbnál idiótább "megnyilvánulásaikkal") addig az értelmesek, miért is írjanak bármit, ha úgy is az a viszonzás, hogy "csaló, goldal könnyű, fizetel a játékért, segít a wg, wg bérenc (kedvencem), stb...

Most a CS elemzés alatti shitstormra leszek kiváncsi. Ki lesz az első kétbites, aki leírja, hogy "Há' nem tom, me' nekem nem ijen (pontosjévelbazdmeg) a tank"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Tank_szemelyzete, fabyzol3

3 hónapja 4 órája - 3 hónapja 4 órája #308338 Írta: Mikroby
Szerintem senkinek nincs tiltva, hogy értelmeset és okosan szóljon. Az más kérdés, hogy van e hozzá kedve, ideje.
Igazad van, nagyon sok a "retard", pont azért próbálkozom.
Ha simán leretardozod, akkor esélye sincs. Meg kell próbálni megértetni vele hogy miért az ami. 
A cikkeknél meg mindig van valaki akinek nem tetszik valami, de ilyen a mai magyar társadalom.
Ha bevezetnek egy tankot, akkor miért azt, vagy miért úgy, miért nem emezt, vagy amazt, nerfelik/buffolják stb. Senkinek semmi sem jó, mert ugrálni könnyű.
De pont azért nem kéne a normálisaknak csendben maradnia.
Fabizol szerintem most is Gm-ezik, csak tier 8 felett már lassabban halad, szerintem azért nem örömködik. De ez csakTipp.
Én nagyon örülök az olyan cikkeknek, írásoknak amiből én is tudok tanulni, mert van mit. 

3 hónapja 4 órája #308339 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Fabyzolt is régen láttam már GM tankot kirakni, pedig azt is szeretem olvasgatni.

Én most egy kicsit elfáradtam + próbálgatom a magas tierű GM-eket (több-kevesebb sikerrel), mert azt mondják az okosok, hogy tier 8 feletti GM esetén tankonként akár 1-2 cm-rel is nőhet a farkam...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Nortonor, Mikroby

3 hónapja 4 órája #308340 Írta: Mikroby
Mondhattad volna korábban is, hogy ez a nyitja, mert akkor tudom hogyan szereljm le az asszonyt, hogy miért is tankozom:)

3 hónapja 2 órája - 3 hónapja 2 órája #308347 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

mert azt mondják az okosok, hogy tier 8 feletti GM esetén tankonként akár 1-2 cm-rel is nőhet a farkam...

84,7-ről 81 alá visszaesés esetén viszont 4 centit megy össze, szóval ezen a szinten vigyázni kell :-D  

3 hónapja 2 órája #308348 Írta: fabyzol3

mert azt mondják az okosok, hogy tier 8 feletti GM esetén tankonként akár 1-2 cm-rel is nőhet a farkam...

84,7-ről 81 alá visszaesés esetén viszont 4 centit megy össze, szóval ezen a szinten vigyázni kell :-D  

Vajon a 94,8-ról 86-ra esés tier 8-ban hány centi visszaesés??? Úgy gondolom, hogy kb. a 17 °C-os tengervíz és a Kiszel Tünde portréja között lehet az eredmény.

Van itt matematikus?? Fel kellene állítani az egyenletet...

3 hónapja 56 perce #308349 Írta: Mikroby
94,8-ról 86-ra akármilyen tierben nincs olyan képlet amivel leírható.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: LesPgt

3 hónapja 5 perce #308351 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina

Vajon a 94,8-ról 86-ra esés tier 8-ban hány centi visszaesés??? 

Az már mérhetetlen.
Puncid lett :-D 
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, fabyzol3

2 hónapja 4 hete #308352 Írta: fabyzol3

Pedig velem egyszer megtörtént, méghozzá a B-C 12t-val... Bagó már ördögűzőért kiáltott volna, de én inkább még 1x nekifutottam... 

2 hónapja 4 hete #308354 Írta: Mikroby

Pedig velem egyszer megtörtént, méghozzá a B-C 12t-val... Bagó már ördögűzőért kiáltott volna, de én inkább még 1x nekifutottam... 

EGYSZER. Hah! Velem rendszeresen. Azér tudom hogy kevés hozzá a matek.:)
Pl Ghosttown, mindenki értsd szó szerint MINDENKI a Td dombon kucorog. Mit csinálsz ilyenkor? Te nem férsz már oda, hiszen így is "lefolynak" a domb oldalán. Mész szpotolni, mert hajde jó is az az assist. Feltéve ha 14 társad el tud találni egy k*va tankot. Mert ha nem akkor az agyadat elkezdi nyomni a "sikideg" és tudod, hogy -2% ebből már nem fogsz jól kijönni....És tudod hogy eleve bukta az egész, de megpróbálod menteni a menthetőt és meglőni a minimumot, hogy legalább szinten tartsd.
Pedig jó lenne ezeket a meccseket "kezelni", mert lassan itt a karácsony és ugyanez töménybe fog folytatódni....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Tank_szemelyzete, fabyzol3

2 hónapja 4 hete #308355 Írta: fabyzol3

EGYSZER. Hah! Velem rendszeresen. Azér tudom hogy kevés hozzá a matek.:)
Pl Ghosttown, mindenki értsd szó szerint MINDENKI a Td dombon kucorog. Mit csinálsz ilyenkor? Te nem férsz már oda, hiszen így is "lefolynak" a domb oldalán. Mész szpotolni, mert hajde jó is az az assist. Feltéve ha 14 társad el tud találni egy k*va tankot. Mert ha nem akkor az agyadat elkezdi nyomni a "sikideg" és tudod, hogy -2% ebből már nem fogsz jól kijönni....És tudod hogy eleve bukta az egész, de megpróbálod menteni a menthetőt és meglőni a minimumot, hogy legalább szinten tartsd.
Pedig jó lenne ezeket a meccseket "kezelni", mert lassan itt a karácsony és ugyanez töménybe fog folytatódni....

Az már megtörtént többször, hogy 94 valamennyiről 90-91-ig is lementem, de az alá nem sűrűn...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mikroby

2 hónapja 4 hete #308357 Írta: Mikroby
Meglátjuk hogy lesz, egyenlőre 0 a 3 moe. 1db 2 van. Meg érik a többi hatosban.

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.