Jelenleg

41
látogatónk van

Örömködő

1 éve 3 hete #304029 Írta: pannoniacaptain
Megválaszolva: pannoniacaptain
Nem teljesen tankos teljesítmény, de ha már részben az én eredményem örülök neki :D Kaptam egy üzenetet, amiben köszönetét fejezte ki egy (volt) wotinfós tag :D A nevét direkt kitakartam, de szerintem lehet sejteni, ki volt az illető
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Tank_szemelyzete, fabyzol3, Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hete #304030 Írta: fabyzol3
Megválaszolva: fabyzol3

Nem teljesen tankos teljesítmény, de ha már részben az én eredményem örülök neki :D Kaptam egy üzenetet, amiben köszönetét fejezte ki egy (volt) wotinfós tag :D A nevét direkt kitakartam, de szerintem lehet sejteni, ki volt az illető

Én az ilyenekre rá sem bagózok! 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri, JPanther, Pz.Sfl. IVc, Sherman III folyt. köv.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, pannoniacaptain

1 éve 3 hete #304031 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81

Úgy látom ez már téged kísérteni fog örökre Kapitányom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain

1 éve 3 hete #304052 Írta: pannoniacaptain
Ilyen sem volt még :D A tegnapi nap során a legjobb voltam a T34-85M-mel az EU szerveren :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Tank_szemelyzete, charliefirpo_2018, fabyzol3, Bulcsu

1 éve 3 hete #304054 Írta: Bulcsu
Megválaszolva: Bulcsu
 Artygyűlölők csukják be a szemüket. :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Slandyke

1 éve 3 hete #304055 Írta: fabyzol3

Ilyen sem volt még :D A tegnapi nap során a legjobb voltam a T34-85M-mel az EU szerveren :D

Hmm... már értem, miért nem jön az a 3. GM... 

Grat! 

3 Kiválóságjel: VK 30.01 (P), P.43 bis, Pz. T 25, T-34S, St. Emil, Nashorn, P.43 ter, Tiger (P), StuG IV,
VK 30.01 (H), VK 30.02 (M), T-150, Hellcat, Chi-Nu, Pz. III/IV, T69, SU-152, T-34, KV-2, StuG III G, S35 CA, Ferdinand, Jg.Pz. IV, Chi-To, Panther, P.43, Valiant, Pz. IV H, M4 Improved, ARL V39, T-34-85, Cavalier, M4A1 Sherman, KV-1, AT 2, VK 45.02 A, A-20, M10 RBFM, Chi-Ri, JPanther, Pz.Sfl. IVc, Sherman III folyt. köv.

1 éve 3 hete #304056 Írta: Janimperator
Megválaszolva: Janimperator
Gratulálok, szép volt!

1 éve 3 hete #304058 Írta: fabyzol3
Mai első csatám.   Megvan a 3. kiválóságjel a játék eme ikonikusnak mondható tankjával! Mondhatnám, hogy meglepődtem, mert szinte a semmiből jött, de akkor hazudnék. Erőltetett menetben lett meg, lila cuccokkal, pótkajával, sok gold lőszerrel és még így is borzalmasan hullámzó teljesítménnyel... (Hála a "jó" MM-nek (sok tier 2+ és rengeteg King Tiger (C)), ahol papírtankként funkcionál ez a félelmet keltő heavy a maga haszontalan átütésével (136 mm a golddal) és a 3 perces csatáknak top tierként. )

Mindegy. Csak a szépre emlékezem. Mert, akárhogy is, ez a legjobb fun tank. Ezentúl mindenképp.   

Melléklet:

Melléklet:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun, Tank_szemelyzete, pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu

1 éve 3 hete #304059 Írta: fabyzol3
Ma még egyszer kijutott az örömködésből.

60. Ász tank. ;)

Melléklet:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu

1 éve 3 hete - 1 éve 3 hete #304060 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Na, ki itt a góré? (Az egyetlen Gore medál, amit a legújabb arty átalakítás óta szerezni tudtam.) Sajnos a csata végén nem az AMX 50B jött rám először a városból, hanem a Grille 15 a másik irányból, és hátbakapott :-(

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Fejlődésben vagyok: 17 tankon 3 GM, szépen kékülgető WN8.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pannoniacaptain, Slandyke, Bulcsu

1 éve 3 hete #304062 Írta: pannoniacaptain
Másodosztály? Ez most komoly?
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, Bulcsu

1 éve 3 hete #304063 Írta: Bulcsu

Egy pocsék winrates nap végére legalább ez. :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, pannoniacaptain

1 éve 2 hete #304064 Írta: Bulcsu

Másodosztály? Ez most komoly?

Tarczay medál vagy raseiniai hősei még hiányzott az első osztályhoz. 

1 éve 2 hete #304070 Írta: javadamka1
Megválaszolva: javadamka1
Ennyi kell hozzá :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: fabyzol3, pannoniacaptain, Bulcsu

1 éve 2 hete #304071 Írta: pannoniacaptain

Ennyi kell hozzá :D

Gratula! Bárcsak én is megkaptam volna azt az "M" betűt 

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.