Jelenleg

12
látogatónk van

Kesumisu Mod Pack

5 éve 5 hónapja #231925 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Üdv Kesumisu! Az "alap célzó némi extrával"-nál mit kellene extraként látnom? Nálam annyira alap hogy lejjebb már nincs is... :(

Azért alap... A némi extra meg néhány kissebb változásra utal. illetve arty nézetben van skulo repülési idő jelző. Én ezt szoktam használni.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #231948 Írta: JEGSARKANY86
Megválaszolva: JEGSARKANY86
Szia Kesumisu!

Tárgytalan. Reggeli időszak:)

Amugy köszönöm végre egy normális cézó. még ha orosz is :)

5 éve 5 hónapja #231954 Írta: HUNpeti68
Megválaszolva: HUNpeti68
Halihóóó!

Köszönöm a munkádat. Szép is, jó is de...
Nálam a következő problémák jelentkeznek: Az első csata elején kiléptet a játékból, majd új bejelentkezés és akármeddig hibátlanul működik. Ez az előző verzióknál is volt, együtt tudtam vele élni, hiszen bőven kárpótolt a többi pozitívum. Volt néhány jó reggelt köszönés az első megmozdulás után, ez van.
Most viszont kísértetiesen ugyanaz a jelenség, mint tegnap amikor letöltöttem a gyári XVM-et. Vagyis néhány csata után, bármit nyomok az egéren, lemegy a játék ablak a tálcára. Ez csata közben is jelentkezett, random időközönként, csak az újra indítás segít néhány kör erejéig.

Lehet, hogy csak nálam van a probléma (hiszen más nem jelezte), alap res_mods mappa visszarakása után megszűnik a hiba.

5 éve 5 hónapja #231998 Írta: Kesumisu

Halihóóó!

Köszönöm a munkádat. Szép is, jó is de...
Nálam a következő problémák jelentkeznek: Az első csata elején kiléptet a játékból, majd új bejelentkezés és akármeddig hibátlanul működik. Ez az előző verzióknál is volt, együtt tudtam vele élni, hiszen bőven kárpótolt a többi pozitívum. Volt néhány jó reggelt köszönés az első megmozdulás után, ez van.
Most viszont kísértetiesen ugyanaz a jelenség, mint tegnap amikor letöltöttem a gyári XVM-et. Vagyis néhány csata után, bármit nyomok az egéren, lemegy a játék ablak a tálcára. Ez csata közben is jelentkezett, random időközönként, csak az újra indítás segít néhány kör erejéig.

Lehet, hogy csak nálam van a probléma (hiszen más nem jelezte), alap res_mods mappa visszarakása után megszűnik a hiba.

Köszönöm a visszajelzést!

Én egyenlőre még nem találkoztam ebben a módban ilyen hibával. De ismerős a dolog, ha jól emlékszem, nálam a következő xvm frissítés oldotta meg. Még tesztelnem kell...
Megnézem a dev. verziós xvm-et, ha működik nálam, akkor frissítem a csomagot....

"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNpeti68

5 éve 5 hónapja #232002 Írta: HUNpeti68
Kipróbáltam megint sima XVM-el, a te Mod PACKoddal még nem.
A hiba csak akkor jelentkezik, ha "alt+TAB" kombóval kicsire váltom a WOTot, mert pl. meg akarom nézni a legfrissebb bejövő levelet vagy akármit.
Tehát, ha ez a te PACKoddal is így lesz, nagyobb bajom sosem legyen. Emiatt ne mókold, nagyon jó így ahogy van. :banana:

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #232007 Írta: Kesumisu

Kipróbáltam megint sima XVM-el, a te Mod PACKoddal még nem.
A hiba csak akkor jelentkezik, ha "alt+TAB" kombóval kicsire váltom a WOTot, mert pl. meg akarom nézni a legfrissebb bejövő levelet vagy akármit.
Tehát, ha ez a te PACKoddal is így lesz, nagyobb bajom sosem legyen. Emiatt ne mókold, nagyon jó így ahogy van. :banana:

Már késő :)

Kicsit belenyúltam már, de jónak tűnik a dev-es xvm-el is. Találkam közben 1 másik alap célzót, ebben már vannak config fájlok is. Ugyanúgy az új mods mappába kell tenni. Kicsit tesztelgetem még, aztán felteszem.

Közben kipróbáltam az alt+Tab kombinációt, nálam nem jelentkezik a probléma. Kipróbáltam teljes képernyős és ablakos módban is.

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #232015 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Üdv Kesumisu. Megadnád konkrétan mit takar a kicsi változtatás? Egész pontosan az a problémám, hogy mivel nem látok változást mikor felrakom, nem tudom hogy akad-e valamivel és az a gond, vagy tényleg nem látszik a különbség. :(

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #232019 Írta: Kesumisu

Üdv Kesumisu. Megadnád konkrétan mit takar a kicsi változtatás? Egész pontosan az a problémám, hogy mivel nem látok változást mikor felrakom, nem tudom hogy akad-e valamivel és az a gond, vagy tényleg nem látszik a különbség. :(

Alap:

Némi extrával:

Ehhez még hozzájön az arty nézetben a lövedék rep. ideje.

Mindjárt frissítem a csomagot, abban már másik alap célkereszt lesz, az már angol. Ebbe ugy is belelóg a zoom...

Türelem.

Mellékletek:

5 éve 5 hónapja #232026 Írta: Kesumisu
Frissítés

- XVM 6.5.5 dev 7214-es verzió
- Opcional mappa:
- Pritsel-Vspyishki célkereszt E már angol.

5 éve 5 hónapja #232040 Írta: JEGSARKANY86
Szia Kesumisu!

Nagy gondom van a packodal V3-mal. Bemásoltam mindent helyére, tiszta mappába stb.
Az a gondom hogy akármit csinálok nem tudom a játékot full képernyőre tenni (Nem tudok fullhd-ben játszani így), csak ablakos megoldást engedi. Ez már a v1-v2-nél is jelentkezet. De ott még lehetet modositani és lehetet játszani.

V3-mat az Jimbo célkeresztel használtam .)
Kérlek old meg ezt a problémát, ha tudod.

Köszönöm. Egyenlőre más hibát nem találtam.

5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #232043 Írta: Kesumisu
Hali JEGSARKANY86!

Sajnos nem tudom, hogy mi lehet a gond, nálam rendben működik mindegyik képernyő beállításnál:

Havernál is hasonló a gond, ő mod nélkül játszik. Próbáltuk a wot által leírtak alapján javítani, de nem sikerült. Biztosan lesz majd valami javítás.

Mellékletek:

5 éve 5 hónapja #232056 Írta: HUNpeti68
Üdv!
Imént teszteltem. Nálam továbbra is megmaradt az "alt+Tab" probléma. Csak feladatkezelővel tudok kilépni. Belépés után első csata elején kidob majd belépek újra és simán fut akármeddig. Szerintem ezek a saját gépem miatt vannak, nem tudom mi akad mivel. Nem tragédia.

Full képernyő probléma nálam nem jelentkezik, igaz nem is HDben játszom.

Köszönöm a munkádat. Ha így marad, részemről tökéletes.

5 éve 5 hónapja #232063 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Ne sima ablakosra tedd, hanem keret nélküli ablakosra.

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

5 éve 5 hónapja #232065 Írta: JEGSARKANY86
Szia. Elnézést de én nem ablakos se keretes nem akarok, hanem full képernyőst ahogy eddig megszoktam :)

Vagy arra gondolsz ha azt állitom be akkor full képernyős lesz rendesen ahogy szokott? Ez a trükkje?

5 éve 5 hónapja #232075 Írta: Kesumisu

Szia. Elnézést de én nem ablakos se keretes nem akarok, hanem full képernyőst ahogy eddig megszoktam :)

Vagy arra gondolsz ha azt állitom be akkor full képernyős lesz rendesen ahogy szokott? Ez a trükkje?

Ha van időtők, próbáljátok ki a Jacktor módját is. Jó lenne tudni, hogy azzal hogyan viselkedik (nálam a Jacktor mod is szépen fut) . De figyeljetek, hogy most már két mód mappa van, a rédi "res_mods" és a sima " mods".

Szerintem ezek a problémákat az új 9.17.1-es frissítés hozta.

© 2022 WOTINFO. Minden jog fenntartva.