Jelenleg

99
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

9 éve 1 hete #107225 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Off:

Nem azért, de hogy menjen egy "műveltebb" ember hozzátok, ha nálatok a szövegértéssel is gondok vannak?

egyszer: 1 alkalommal

:S :sick: :angry:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: singes
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107294 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

Off:

Nem azért, de hogy menjen egy "műveltebb" ember hozzátok, ha nálatok a szövegértéssel is gondok vannak?

egyszer: 1 alkalommal

:S :sick: :angry:


Értettem, nem fogok többet itt toborozni, hogy mindenkinek rendben legyen a bioritmusa. Sajnos későn olvastam el a nyitó kommentet. Ez van, nem a világ bűne lett elkövetve. Arról nem én tehetek, hogy az FTC-nek lett szólva ez miatt nekünk pedig nem. Ha a művelt embert ránk értetted, akkor neharagudj, de senki sem kért "műveltebb" embert hozzánk. Nem vagyok analfabéta, nem szenvedek semmiféle szövegértési problémával, legalábbis anno a tanárjaim mind ezt mondták. Belefutottam ebbe a hibába, de megértettem. Valami változik, a meglévőt szerkesztem.
Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107310 Írta: tigrisking2014
Megválaszolva: tigrisking2014
"Értettem, nem fogok többet itt toborozni, hogy mindenkinek rendben legyen a bioritmusa. Sajnos későn olvastam el a nyitó kommentet. Ez van, nem a világ bűne lett elkövetve. Arról nem én tehetek, hogy az FTC-nek lett szólva ez miatt nekünk pedig nem. Ha a művelt embert ránk értetted, akkor neharagudj, de senki sem kért "műveltebb" embert hozzánk. Nem vagyok analfabéta, nem szenvedek semmiféle szövegértési problémával, legalábbis anno a tanárjaim mind ezt mondták. Belefutottam ebbe a hibába, de megértettem. Valami változik, a meglévőt szerkesztem."

Így korekt. :)
Természetesen az F-T-C és az F-T_C 2-Junior esetében is így fogunk eljárni. :)
Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107452 Írta: Kimdar_Aklashar
Megválaszolva: Kimdar_Aklashar
Sziasztok!
Mi vagyunk a The 1st Regiment!

Egy baráti hangulatú klán vagyunk, akik számára a legfontosab a játékban a hangulat, és a fejlődés, a ratingek elhanyagolhatóak, de a játék alapvető ismerete elvárt. Nálunk nincs kikötve hogy xy tankkal kell rendelkezned, hogy csatlakozz, viszont kérünk minden új tagot, hogy 1-2 fontosab tankot szerezzen be, természetesen ebben segítünk is.

A főbb céljaink klán szinten a szakasz, csapat, század és stronghold játékokban való részvétel. Tagjainkat fejlesztjük gyakorló csatákban, a stratégiákat együtt találjuk ki, a fontosabb dolgokat közösen döntjük el, nincs diktatúra.

Ts-el rendelkezünk aminek a használata a közös játékok során elvárt. Tagjaink több éves játék tapasztalattal rendelkeznek és össze szokott játékosok, de a nálunk tapasztaltabb emberek jelentkezését is várjuk, így mi is tanulhatunk valami újat.

WOT-on kívül más játékokat is előszeretettel tolunk együtt. Korhatár: 18+
Ha a klántagjaink száma eléri a 25-öt minden hónapban egy kis verseny kerül megrendezésre, amin a tagok prémium hónapot vagy egyéb premium ajándékban részesülnek.

Kontakt info: (Ingame) eu.wargaming.ne...44775/

chymeeera
Commander

Abidos, Seriallkillah
Executive Officers

Kimdar_Aklashar
Recruitment Officer

Valamint a fórumon is lehet érdeklődni:

Kimdar_Aklashar-nál
Téma zárolva.
9 éve 6 napja - 9 éve 6 napja #107782 Írta: sipi7406
Megválaszolva: sipi7406
FIGYEL!!!
A PTA Klán toborzását olvasod!

Csapatunk ha harcba indul,ne tégy mást és egyebet,
Vedd elő a heavy tankot,felderítőt s egyebet.
Ha elindul a játszma,ne tétovázz indulj el,
Mutasd meg hogy ki is vagy,a PTA-nak ma győzni kell.
Ha megtámad az ellenség,én ott leszek veled,
Mert a PTA a legjobb csapat,ITT megtalálod helyed.
Ha beindul az E-100 itt nincs vissza út,
le sorjázunk mindenkit,mert ez az egy kiút!
Esténként a CW megtanít arra,
Hogy megmutasd miért is vagy a csapatunk tagja.

Klánunk megnyitja kapuit és friss, lelkes magyarokat keres, kik nagy ambíciókkal rendelkeznek, és nem elégednek meg a "mezei" játékos végkifejlettel.

Lássuk milyen kritériumoknak kell megfelelned ha közénk akarsz tartozni:
- Minimum életkor 16 év.
- Minimum ratingek: WN8: 800 pont. Itt tudod ellenőrizni a sajátod: www.noobmeter.com/
- TeamSpeak3 használata elvárás és hozzá is tartozik a klán életéhez, működéséhez.
- Clan War iránti érdeklődés.
- A játék aktív használata (értsd: heti több alkalommal).
- 1 darab tier10-es jármű a garázsban.
Amennyiben egy vagy két feltételnek nem tudsz eleget tenni, egyéni elbírálásban részesülhetsz.
Miért érdemes hozzánk csatlakozni?
1. Általában remek a hangulat nálunk és megtudhatod milyen egy igazi csapathoz való tartozás.
2. Információkat cserélhetsz a WOT-ról a tapasztaltabb játékosainkkal (mod-ok, linkek, replay-ek stb.).
3. Részt vehetsz olyan versenyeken amikhez csapatra van szükség (ESL, kisebb kupák).
4. CW!!! Klánunk CW orientált, gyakran a térképre is kerülünk. Voltak már sikereink a múltban, és ez a jövőben sem lesz másként.
5. Szakasz, század, chat és még sorolhatnám.
Rengeteg vitathatatlan előnye van egy klánnak. Gyere és tapasztald meg te is.
Jelentkezni a toborzóinknál,vagy bármely vezetőnél lehet
Ha úgy alakul, hogy meghívót küldünk a címedre, attól még nem leszel a klán teljes jogú tagja, az 1 hónapos próbaidő elkerülhetetlen. Ez alatt az idő alatt derül ki, hogy mennyire vagy megbízható és aktív játékos, illetve, hogy mennyire passzolsz bele a PTA arculatába.

Arra kérlek, még mielőtt megkeresnél, hogy olvasd végig a toborzó szövegünket és gondosan mérlegeld a hozzánk való csatlakozási szándékodat. Ha sok kritériumnak nem felelsz meg akkor csak felesleges munkát csinálsz a toborzó tisztjeinknek, amit nem szeretnénk.

Megértésed és figyelmed köszönöm,

Üdvözlettel,és tisztelettel:sipi7406 a PTA Klán vezére
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BossKacsa
Téma zárolva.
9 éve 6 napja #107932 Írta: tomiben
Megválaszolva: tomiben
Sziasztok!

A magyar WOT közösség figyelmébe ajánlanék egy friss, lendületes klánt. Úgy érzed hogy a klán lét többet is jelenthet mint szakaszozás, és szeretnél jó hangulatú, aktív társaság tagja lenni? Szeretnéd a random csaták felemás eredményét a nap végén sikeres osztag/cw csatákban feledtetni? Akkor közöttünk a helyed! Elvárásaink sem eget rengetőek: legyen, és használd is a TS3 nevű csodát, a wn8-ad 1000 környékén, korod illetve az érettséged 16 év környékén legyen. Amennyiben nem sikerült elriasztani Téged, vagy további kérdésed lenne, keresd toborzóinkat, vagy vezetőinket!

Tisztelettel:
WEBOS vezetőség
Téma zárolva.
9 éve 5 napja - 9 éve 5 napja #108150 Írta: zsola76
Megválaszolva: zsola76
Sziasztok tankosok!! ;)

Két hónapja alakult klánunk B-T-F (Born to Fight) keres aktív játékosokat!!
Jelenleg 88 tagunk van(két hónap alatt) akik összehordtak már 1700+ Wn8 értékelést. B)
Nincs second acc!!!!
Keresünk olyan játékosokat akik szívesen csatlakoznánk olajozottan működő harci gépezetünkhöz. ;)
Vezetőségi tagjaink tapasztalt játékosok nemzetközi klánokban (ONE,HAMI) is megfordultak.
Cw orientáció valamint Stronghold a két fő vonal,de van ESL lehetőség is igény szerint.
Strongholdunk 80% feletti és nem 5 csatából. :)
Amit kérünk-elvárunk.:

minimum 1600 WN8, recent 2000+
legalább 3 tier 10 tank a több az itt is jobb.:)
Ts3 használat ingame,de 18 óra után mindenképp ha játékban vagy
preferált Stronghold tankok megléte...IZS-3,T32,RU,13-90,stb....természetesen elég ha egy megvan,csak szeress és tudj vele játszani

Ezek az elvárások nincsenek kőbe vésve,lehetnek eltérések speciális esetekben.

Amit nyújtani tudunk cserébe.Jó társaság,családias hangulat és természetesen megfelelő arany mennyiség(CW) után némi költőpénz. ;)

Ha valaki úgy gondolja,hogy....akkor a ts címünk:
onyx.voic.in:7100
jelszó nincs

Itt keresd vagy zsola-76 ot toborzó,vagy paxi8n, relgir86 nevű vezetőségi tagjainkat.
Ha nem akarsz ts-re jönni akkor nyugodtan írj ránk játékban.

Sok sikert és tankos szerencsét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina, Toydolls2
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108154 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

IZS3,T32,RU,13-90,stb....


Bocs, de ez szemet szúrt. :D
Akkor ha ilyenem van, az jó? :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Apa1972_hu
Téma zárolva.
9 éve 5 napja - 9 éve 5 napja #108156 Írta: kopuler
Megválaszolva: kopuler
Rosszul látod!
Ilyen kell:

:lol: :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Apa1972_hu
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108184 Írta: zsola76
Megválaszolva: zsola76
Mókásak vagytok srácok,bár szerintem ez egy toborzó része az oldalnak nem pedig viccelődős. ;)
Ha jól nézegettem akkor arra van itt sok más egyéb lehetőség.Helyesbítek akkor.
IZS-3 tier nyolcas nehéz tank.Ha nem ment volna át az infó,hogy egy tankos játékban nyilván nem motorra gondol az ember... :huh:
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108191 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Mókásak vagytok srácok,bár szerintem ez egy toborzó része az oldalnak nem pedig viccelődős. ;)
Ha jól nézegettem akkor arra van itt sok más egyéb lehetőség.Helyesbítek akkor.
IZS-3 tier nyolcas nehéz tank.Ha nem ment volna át az infó,hogy egy tankos játékban nyilván nem motorra gondol az ember... :huh:


Egy "bocs"-al kezdtem a mondandóm, és nem az volt a célom, hogy lealacsonyítsam a toborzódat.
Off end.
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108197 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor

Mókásak vagytok srácok,bár szerintem ez egy toborzó része az oldalnak nem pedig viccelődős. ;)
Ha jól nézegettem akkor arra van itt sok más egyéb lehetőség.Helyesbítek akkor.
IZS-3 tier nyolcas nehéz tank.Ha nem ment volna át az infó,hogy egy tankos játékban nyilván nem motorra gondol az ember... :huh:


jajj, ne légy már ilyen - jó volt a poén és nem is volt támadó jellegű

(egyébként is annyi OFF van az összes topikban, hogy csak na)

+ próbáltak rávilágítani, hogy az nem IZS-3 hanem IS-3

peace
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
9 éve 5 napja - 9 éve 5 napja #108201 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Mókásak vagytok srácok,bár szerintem ez egy toborzó része az oldalnak nem pedig viccelődős. ;)
Ha jól nézegettem akkor arra van itt sok más egyéb lehetőség.Helyesbítek akkor.
IZS-3 tier nyolcas nehéz tank.Ha nem ment volna át az infó,hogy egy tankos játékban nyilván nem motorra gondol az ember... :huh:


jajj, ne légy már ilyen - jó volt a poén és nem is volt támadó jellegű

(egyébként is annyi OFF van az összes topikban, hogy csak na)

+ próbáltak rávilágítani, hogy az nem IZS-3 hanem IS-3

peace


Zsolát nem akartam kijavítani, de Téged már igen, az nem IS-3, hanem ISZ-3 (Ioszif Sztalin). :D :P Ha történelmileg hűek akarunk lenni. :)
De tényleg befejeztem!
Peace!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108205 Írta: eldegor
Megválaszolva: eldegor
Hát éppen ez az!

Ha történelmileg hűek akarunk lenni akkor semmiképp sem Joszif Sztálin!!!

Josif Vissarionovič Stalin vagy méginkább Иосиф Виссарионович Сталин

Nem véletlenül nem ISZ-3 hanem IS-3! Az, hogy magyarosítjátok az egy dolog...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Rallyefan81
Téma zárolva.
9 éve 5 napja #108240 Írta: taxi176
Megválaszolva: taxi176
www.google.hu/s...%3B480... ez az?! :woohoo:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eldegor
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.