Jelenleg

20
látogatónk van

TOBORZÓ szövegek

9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #106318 Írta: tigrisking2014
Megválaszolva: tigrisking2014
Sziasztok miért van,hogy pl: ennek a klánnak minden héten kint lehet a toborzó szövege?????
Más klánok meg pl: [F-T-C] vagy az [F-T_C]2-Junior pedig csak 1x teheti ki így igazságtalan d dolog szerintem.
Amúgy aki ide nem fér be szeretettel várom az [F-T-C] vagy az [F-T_C]2-Juniorba.
Nem lehet tenni valamit ez ellen?????
Köszönettel:tigrisking2014
Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #106321 Írta: tigrisking2014
Megválaszolva: tigrisking2014

Sziasztok miért van,hogy pl: ennek a klánnak minden héten kint lehet a toborzó szövege?????
Mint ahogy párszor írtam már itt a klánunkról, most is megtenném!:)
2014 novemberében alakultunk, THDK (Tőr Hegye Döfni Készül) néven.

Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #106322 Írta: tigrisking2014
Megválaszolva: tigrisking2014
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2014 novemberében alakultunk, THDK (Tőr Hegye Döfni Készül) néven.
Énrám rászóltak remélem előbb utóbb tirátok is rátok szó valaki. :)
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #106325 Írta: Balucapt
Megválaszolva: Balucapt
_BIH_ Nagymellű milfek mellé klántagokat keresek, a klántalálkozók alkalmával hasznos időtöltés céljára!jelentkezés fényképpel nálam!!!
_BIH_
Ez persze csak a marketing... ha picivel többet akarsz, mint egy szakaszolás...ha nem vagy megelégedve a "tomato" klántársakkal, gyere hozzánk.Nem statisztika függő feltétlen mit teszel egy csatában, ha 3- 14 az állás.Hidd el. Gyere a ts-ünkre, és beszélj velünk, meglátod más véleményed lesz mint a többi "baráti" társaságról.Ha van minimum tier 8 as tankod az erődcsatákhoz, prémium tankokat nyernél házibajnokságainkon, akkor jelentkezz mielőbb.
_BIH_ légy te is : TESTVÉR A POKOLBAN
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #106515 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2014 novemberében alakultunk, THDK (Tőr Hegye Döfni Készül) néven.
Énrám rászóltak remélem előbb utóbb tirátok is rátok szó valaki. :)


Nem tudom, nekem nem szólt senki, hogy tilos lenne, addig nem is érdekel. Én utoljára szerintem több mint 1 hónapja írtam ide. Szerintem nincs megszabva ez! :)
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #106516 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia

Sziasztok!

Ez a téma azért jött létre, hogy áttekinthetővé tegye a különböző klánok toborzóját azáltal, hogy mindegyik MAXIMUM EGYSZER SZEREPEL itt!

A másik hasonló témával az volt a probléma, hogy 1-2 klán időnként újra meg újra bemásolta a toborzóját bármiféle változtatás nélkül csak, hogy az övét lássa meg először az aki keveset fórumozik. + Ehhez hozzá jött az, hogy akik klánba jelentkeztek azok ugyanabban a témában tették ezt. ---> KÁOSZ!

Épp ezért szükségét éreztem egy olyan téma létrehozásának ahova mindenki bemásolhatja a saját toborzóját, de CSAK EGYSZER! Később ha akar tud rajta módosítani, de ha még egyszer bárki bemásolja ugyanazt a szöveget vagy offol szándékosan annak következményei lesznek. Először csak a hozzászólása törlődik, majd ha nagyon nem bír az illető magával megkérjük Jacktort, hogy tegyen valamit az ügyben.

Tehát ide csak és kizárólag toborzó szövegeket írjatok. Aki klánhoz akar csatlakozni az se itt tegye ha kérhetem.

Köszönöm.

Hunyi


Sziasztok!

A Topic első hozzászólását másoltam be. Szerintem olvassátok el.

Üdv!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 93DavidOFFF
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #106520 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Na,eddig el sem olvastam, köszi! Offolás távol áll tőlem, változások történtek, mint ahogy le is írtam, és úgy érzem nem mindig a THDK van az első helyen akit látni lehet az újaknak. Ha valakinek ez mégsem tetszene, gondolok itt a moderátorokra, akkor szóljanak, és ahhoz tartom magam.
Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #106546 Írta: _Markroice_
Megválaszolva: _Markroice_
Üdv!
Az NPH (Nimród Páncélvadász Hadtest) aktív játékosokat keres!
FELTÉTELEK:
minimum 1.000 Efficiency/1100 WN8 értékelés(mindig van kivétel)
16+ életkor.
TS-3 használata kötelező!
Ha nincs még T10-es tankod, avagy kisebb az értékelésed ne csüggedj! szívesen várunk Akadémiánkban.​

Amit nyújtunk:
Osztagozás--58,9% nyerési aránnyal
Erőd csaták--55.67% nyerési aránnyal
CW/Eventeken való részvétel
ESL részvétel több csapattal
Házibajnokságok/Versenyek
WG-versenyeken való részvétel
És természetesen szakasz+jó hangulat

Jelentkezni a vezetőség tagjainknál illetve a toborzóinknál tudsz:
Markroice/_Loxa_/krisztus/LastChallenger/Martinosz/

Avagy új fajta jelentkezési rendszer/verseny (díjazás jár persze) részletek: nph.gportal.hu/...642402

Klán link: eu.wargaming.ne...016935
Akadémia: eu.wargaming.ne...028450

Rövid történetünk:
2012/12/23-án alakultunk meg azelőtt ARTUR (Görgey Artúr Páncélos Hadosztály)néven működtünk.
CW-ben is sikeresek vagyunk több prém 10-est is sikeresen elhoztunk event alkalmakor.
Most inkább az Erőd csatákat részesítjük előnybe.
Alapjába véve mi egy baráti klán vagyunk csak szeretnénk hasznosítani is az itt eltöltött időt.
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107071 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF
Hali!

Elkészült a blogunk, még friss, de építjük, szépítjük!

wot-thdk-clan.blog.hu/

Aki kíváncsi ránk, lesse meg!:)

Szép napot!
Téma zárolva.
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #107085 Írta: Binyuu
Megválaszolva: Binyuu
Sziasztok!

A H_S_W [Hungarian Steel Warriors] csapat aktív csapattársakat keres. Célunk egy jó társaság létrehozása. Olyanok jelentkezését várjuk mint mi magunk, akik szeretnek munka, iskola, vagy egy szorgos nap után a tankok világában kikapcsolódni. Csapatunknál nem számít a statisztikád. “Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok Winston Churchill” Nálunk te mint ember, számítasz pl belépéskor, kilépéskor köszönés. Csapatunk persze szokott erődözni is, felemás sikerekkel :-) Jelenleg 19 főt számlál kis csapatunk, akik igen segítőkészek. Esetleg ha kedvet kaptál a csatlakozáshoz akkor bátran írj rá a játékban: Binyuu, Sacpe, koltt2 nevű játékosokra. További sikerekben, győzelmekben gazdag játékot kívánok minden egyes magyar játékosnak. Üdv Binyuu
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107095 Írta: tigrisking2014
Megválaszolva: tigrisking2014
Már megint thdk klán hírdetés mikor unjátok meg?
Szerintem már tulzás amit itt csinátok.
Megértem,hogy kevesen vagytok de akkor is már meg?
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107150 Írta: mephisto8989
Megválaszolva: mephisto8989
Üdv tankisták. A Hungarian Steel Grinders
www.facebook.co...953789 várja aktiv tagjait. erőd cw és tervben van esl. Ha van kedved egy vidám és elszánt csapat tagja lenni akkor jelentkezhetsz a gold.voiv.in:7520 ts szerverünkön, face bookon vagy a játékban a vezéreknél vagy toborzótiszteknél. eu.wargaming.ne...26940/
tier8 és ts3
várjuk a jelentkezőket
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107179 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

Már megint thdk klán hírdetés mikor unjátok meg?
Szerintem már tulzás amit itt csinátok.
Megértem,hogy kevesen vagytok de akkor is már meg?


Ez mióta klán hirdetés? Készült egy blog, aminek a linkjét megosztottam, ebben semmi toborzás, hirdetés nem volt! Múltkor megértettem én is, mikor elolvastam a nyitó commentet, hogy mi a helyzet, de ez messze nem egy újabb toborzó. Úgyhogy légyszíves foglalkozz a saját dolgaiddal!
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107188 Írta: NanoHUN
Megválaszolva: NanoHUN

Ez mióta klán hirdetés? Készült egy blog, aminek a linkjét megosztottam, ebben semmi toborzás, hirdetés nem volt! Múltkor megértettem én is, mikor elolvastam a nyitó commentet, hogy mi a helyzet, de ez messze nem egy újabb toborzó. Úgyhogy légyszíves foglalkozz a saját dolgaiddal!

Ha nem klán hirdetése miért raktad a toborzó topic-ba? Akkor meg offolsz és korában meg azt írtad nem célod az offolás... Ja a másik, blog, ami mindjárt a képedbe vágja toborzás.

Na,eddig el sem olvastam, köszi! Offolás távol áll tőlem, változások történtek, mint ahogy le is írtam, és úgy érzem nem mindig a THDK van az első helyen akit látni lehet az újaknak. Ha valakinek ez mégsem tetszene, gondolok itt a moderátorokra, akkor szóljanak, és ahhoz tartom magam.


Bár hozzá teszem az F-T-C is kicsit túl sokszor hirdeti magát... így vicces, hogy pont ők sírnak ez miatt.

Na nézzük csak:
THDK: 29. oldal 2x | 28. oldal | 26. oldal | 25. oldal | 24. oldal | 23. oldal | 19. oldal |
F-T-C: 29. oldal (burkolt toborzás azért megy...) | 28. oldal | 27. oldal | 26. oldal | 25. oldal
Gondolom a szerkesztés gombot senki nem ismeri. Persze nem csak ti csináljátok, csak éppen ti a legnagyobb mértékben. Valaki 2 havonta 1-szer, ti meg akár 1 hónapban többször is. Az a blogos dolog is igazából egy burkolt toborzás...
Téma zárolva.
9 éve 1 hete #107199 Írta: 93DavidOFFF
Megválaszolva: 93DavidOFFF

Ez mióta klán hirdetés? Készült egy blog, aminek a linkjét megosztottam, ebben semmi toborzás, hirdetés nem volt! Múltkor megértettem én is, mikor elolvastam a nyitó commentet, hogy mi a helyzet, de ez messze nem egy újabb toborzó. Úgyhogy légyszíves foglalkozz a saját dolgaiddal!

Ha nem klán hirdetése miért raktad a toborzó topic-ba? Akkor meg offolsz és korában meg azt írtad nem célod az offolás... Ja a másik, blog, ami mindjárt a képedbe vágja toborzás.

Na,eddig el sem olvastam, köszi! Offolás távol áll tőlem, változások történtek, mint ahogy le is írtam, és úgy érzem nem mindig a THDK van az első helyen akit látni lehet az újaknak. Ha valakinek ez mégsem tetszene, gondolok itt a moderátorokra, akkor szóljanak, és ahhoz tartom magam.


Bár hozzá teszem az F-T-C is kicsit túl sokszor hirdeti magát... így vicces, hogy pont ők sírnak ez miatt.

Na nézzük csak:
THDK: 29. oldal 2x | 28. oldal | 26. oldal | 25. oldal | 24. oldal | 23. oldal | 19. oldal |
F-T-C: 29. oldal (burkolt toborzás azért megy...) | 28. oldal | 27. oldal | 26. oldal | 25. oldal
Gondolom a szerkesztés gombot senki nem ismeri. Persze nem csak ti csináljátok, csak éppen ti a legnagyobb mértékben. Valaki 2 havonta 1-szer, ti meg akár 1 hónapban többször is. Az a blogos dolog is igazából egy burkolt toborzás...


Igen, nem célom az offolás. Az offolás, hogy megkértem foglalkozzon a saját dolgával? Régen rossz lenne!:) Igen, a blog legfőképpen erről szól, de nem itt litániáztam újra. Nem tudom, hogy ki hogyan írja újra be a toborzó szöveget, de én nem "kontrolcékontrolvézek".
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.