Jelenleg

25
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

6 éve 4 hónapja #256854 Írta: perretz
Megválaszolva: perretz
Kedves Játékosok

A [BENAN] AEROX-BENAN Motors klán toborzást tart

Amit kérünk:
- Minimum 1-2 db tier 6 os és 1-2 db tier 8 as tank ami cw és erőd képes !
- Mikrofon és fülhallgató a megfelelő kommunikáció érdekében
- Minimum életkor 17 év
- Aktív részvétel a játékba
- Tiltott modok mellőzése, tiszta játék, fairplay
- Tisztelet a klántársakkal szemben ( szóval minimum hogy köszönünk egymásnak )
- Erődökön, csapat csatákban illetve cw n való aktív részvétel ( tehát ha be hívunk bármely csatába, légyszives ne menj be random csatába )
- Kötelező részvét cw n

Amit nyújtunk:
- Jó hangulatú csapat
- Erőd csaták, cw k , csapat csaták
- Gyors fejlődési lehetőseg
- Segítség minden klántársunktól
- Házi versenyek magas díjazással ( prémium tankok, gold, prémium fiók )

Amennyiben érdekel a klánunk írj üzenetben, vagy keress meg játékon belűl ( perretz )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #256967 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin
Helló.

A Remember of Mayday Hungary CW időszakban aktív lehetőleg megfelelő tankállománnyal rendelkező tagokat keres a kampányon való aktív részvétel és a nyereménytank lehetséges megszerzése nemes céljából. Sajnos a jelenlegi játékosaink között sok a több műszakban dolgozó, de egyébként CW képes emberke (én is) és valljuk be őszintén nem vagyunk elegen. Szóval, ha úgy érzed, hogy tudsz csapatban játszani, a parancsot feltételek nélkül végrehajtani és még tankot is szeretnél nyerni, de a jelenlegi klánod erre nem képes/nem akarja vagy egyáltalán nincs klánod nálunk a helyed. Az előző kampányban 9 darab 907-et nyertünk, csak azért ennyit, mert ennyi játékosunk volt végig aktív. Teljesítménybeli követelményünk gyakorlatilag nincs, ha azt csinálod amit mondanak. TS rendszeres, aktív használata természetesen kötelező. Amennyiben érdekel a dolog jelentkezz a WOT hivatalos oldalán (ha megtalálod az már egy pozitívum) vagy keresd GrampaHun, Lajtnant, gyilokpityu, Siqquis nevű játékosokat vagy engem.

Tisztelettel,
Galacsin
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257790 Írta: Homunculus01
Megválaszolva: Homunculus01
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezzel a stattal: wot-life.com/eu...48314/ Hova kerülnék be kb? Ts3-at előszeretettel használom. 18 éves vagyok. nem ragelek meg semmi. Egyszerűen csak a játékot szeretném élvezni egy erősebb klánban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257812 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezzel a stattal: wot-life.com/eu...48314/ Hova kerülnék be kb? Ts3-at előszeretettel használom. 18 éves vagyok. nem ragelek meg semmi. Egyszerűen csak a játékot szeretném élvezni egy erősebb klánban.

A stattal nincs baj, szerintem a TRIGG-et leszámítva bármelyik magyar klánba beférnél.Viszont nincs tankállományod, nincs 1 olyan tankod se amivel részt tudnál venni a csapatjátékokon (max a T32, de az se igazán jó.)
Annyit javaslok, hogy húzd ki az IS3-at, és az Obj140/WZ5A egyikét, ezek majdnem minden csatába kellenek, szóval, ha valamelyik a garázsodban áll, akkor máris nőnek az esélyeid a felvételre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257814 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
A statod elmegy.
Viszont nincs tankállományod és t6-7-ben farmoltad a wn8-at. Nincs sok tapasztalatod se t8-ban se t10-ben. Ezekre kellene koncentrálni mostantól.

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezzel a stattal: wot-life.com/eu...48314/ Hova kerülnék be kb? Ts3-at előszeretettel használom. 18 éves vagyok. nem ragelek meg semmi. Egyszerűen csak a játékot szeretném élvezni egy erősebb klánban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257835 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezzel a stattal: wot-life.com/eu...48314/ Hova kerülnék be kb? Ts3-at előszeretettel használom. 18 éves vagyok. nem ragelek meg semmi. Egyszerűen csak a játékot szeretném élvezni egy erősebb klánban.

A stattal nincs baj, szerintem a TRIGG-et leszámítva bármelyik magyar klánba beférnél.Viszont nincs tankállományod, nincs 1 olyan tankod se amivel részt tudnál venni a csapatjátékokon (max a T32, de az se igazán jó.)
Annyit javaslok, hogy húzd ki az IS3-at, és az Obj140/WZ5A egyikét, ezek majdnem minden csatába kellenek, szóval, ha valamelyik a garázsodban áll, akkor máris nőnek az esélyeid a felvételre.


IS3 helyett elég ha vesz egy Defendert és már van helye T8-ban :) aztán T10,ben legalább egy superheavy ( Maus/Typ5) +ruszki med és egy WZ5A. Aztán ami e fölött van már hab a tortán. Előszeretttel visznek STRV-t+Superconvectort is :troll:
A "jó kis Kranwagen " kiesett a pixisböl, igaz sosem volt igazán benne . Rá is férne egy kis buff , mert ebben a formában játszhatatlan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257845 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezzel a stattal: wot-life.com/eu...48314/ Hova kerülnék be kb? Ts3-at előszeretettel használom. 18 éves vagyok. nem ragelek meg semmi. Egyszerűen csak a játékot szeretném élvezni egy erősebb klánban.

A stattal nincs baj, szerintem a TRIGG-et leszámítva bármelyik magyar klánba beférnél.Viszont nincs tankállományod, nincs 1 olyan tankod se amivel részt tudnál venni a csapatjátékokon (max a T32, de az se igazán jó.)
Annyit javaslok, hogy húzd ki az IS3-at, és az Obj140/WZ5A egyikét, ezek majdnem minden csatába kellenek, szóval, ha valamelyik a garázsodban áll, akkor máris nőnek az esélyeid a felvételre.


IS3 helyett elég ha vesz egy Defendert és már van helye T8-ban :) aztán T10,ben legalább egy superheavy ( Maus/Typ5) +ruszki med és egy WZ5A. Aztán ami e fölött van már hab a tortán. Előszeretttel visznek STRV-t+Superconvectort is :troll:
A "jó kis Kranwagen " kiesett a pixisböl, igaz sosem volt igazán benne . Rá is férne egy kis buff , mert ebben a formában játszhatatlan.

a svéd nindzsa TD valami brutális támogató tud lenni. Pl Ruinberg-Mauscamp bontás....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257847 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

IS3 helyett elég ha vesz egy Defendert és már van helye T8-ban :)


Ahogy a példa mutatja, előbb húzod ki nulláról az IS-3-at, minthogy újra kapható legyen a Def a shopban. B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257906 Írta: Homunculus01
Megválaszolva: Homunculus01
Megy nekem a tier 8 és tier 10 is bőven lásd:E 100. Igazából csak annyi, hogy nincsnenek meta tankjaim :(. E100 se cw tank már. Ahogy elvileg az E5 sem. Kár értük akkor bele kell húznom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257908 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Megy nekem a tier 8 és tier 10 is bőven lásd:E 100. Igazából csak annyi, hogy nincsnenek meta tankjaim :(. E100 se cw tank már. Ahogy elvileg az E5 sem. Kár értük akkor bele kell húznom.

Azért az E5-t ne temesd még.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257909 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Megy nekem a tier 8 és tier 10 is bőven lásd:E 100. Igazából csak annyi, hogy nincsnenek meta tankjaim :(. E100 se cw tank már. Ahogy elvileg az E5 sem. Kár értük akkor bele kell húznom.

Azért az E5-t ne temesd még.

S.Conqueror mellett esélye nincs az E5-nek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257912 Írta: Homunculus01
Megválaszolva: Homunculus01
Sajnos nem :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257971 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ne érts félre, kommentjeim építő szándékkal teszem.

E100 már egy ideje nem meta tank - 39 csatád van vele, ebből még bármi lehet - igaz átlagod eddig jó vele (személyes példám - kezdtem én t10 tankot +3800 átlaggal, ami pár száz csata alatt szépen le is csökkent).
E5 nem tudom hogy jön ide, nincs neked.
Meddel semmi tapasztalod gyakorlatilag - pedig az nagyon kell.

Meta tankot fejlessz - ahogy Hunti írta, S.Conqueror, az új kínai WZ heavy, BC, orosz medek, stb...

Jó lesz ez, de még vár rád némi meló :-D :beer2:

Megy nekem a tier 8 és tier 10 is bőven lásd:E 100. Igazából csak annyi, hogy nincsnenek meta tankjaim :(. E100 se cw tank már. Ahogy elvileg az E5 sem. Kár értük akkor bele kell húznom.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ittakaracsony

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258303 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
ittakarácsony - sorry, de inkább töröltem az egész folyamot, jobb ez így mindenkinek ;-)
Peace :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MDavid1995, Lord_Loga

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #258304 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

ittakarácsony - sorry, de inkább töröltem az egész folyamot, jobb ez így mindenkinek ;-)
Peace :beer2:


Bocs a plusz melóért..... :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.