Jelenleg

16
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #205598 Írta: Padre
Megválaszolva: Padre

Üdv.

A Z0mbi klán tagfelvetelt tart.


A klán rövid bemutatása:

Isten Haza Család Wot! Nemrég megújult (nem hardcore klánunk) tagfelvételt hirdet! Jelenleg kritérium csak a ts használatra van az viszont kötelező,mivel a klán csapat és a csapatjáték megkívánja. Átlagéletkor 25; sh emberhiányból kifolyólag kevés van tehát nem egy kikapartuk a gesztenyét neked és gyere teletömöm a zsebed klán vagyunk,viszont minden munkának van gyümölcse.


A tagfelvételre vonatkozó szabályok:

- min 1100 wn8 a belépő szint.
- Amit kérünk tier 8-as tankok (használhatók,pl: is3, ltwt, 1390, tvpvtu) tier x-es tankok (közepes tankok előnyben).
- Korhatár min 18 életév.(kiemelkedő teljesítmény esetén számításba jöhet alacsonyabb életkor).

Keressétek bizalommal a vezetőket:

- karca1, langa01, Sanya_, Raktor_fighter woton belül vagy Ts: 86.105.48.55:9988


Az lenne a kerdesem, hogy neked a Haza meg mindig Romania? Emlekszel meg a terekre? mert en igen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy, Caesar_cart, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #205681 Írta: Mydgard
Megválaszolva: Mydgard
thompyka #205334

En kerek elnezest.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #205683 Írta: nightmare1367
Megválaszolva: nightmare1367
Sziasztok!

A 2. Magyar Páncéloshadosztály [2MPH] keresi jövőbeli tagjait.

A klán hamvaiból próbál feltámadni, jelenleg azon vagyunk, hogy esténként meg legyen a stabil létszám 6-os SH csatákhoz :)

Elvárások:

- legyél jó fej (ne bunkó ;) )

- ne csak azért lépjél be, hogy legyen egy szép klánlogód meg klánjelzésed, hanem szakaszozzunk is a pajtikkal

- renitensek vagyunk, nem TS3-t használunk, hanem Discordot, de erről majd belépés után (TS3 majd akkor, ha a klán mérete indokolja)

- nem baj, ha jelenleg még pár ezer csatával nem vagy jó játékos, majd fejlődsz

- nem hárdkóóóóóóóóór klán vagyunk, sok-sok különféle idióta csak, aki szereti ezt a játékot, még akkor is, ha már 100x megfogadta, hogy elég volt már az rng-ből meg a sok idiótából, de csak nem tudja otthagyni a játékot.


Szóval ha úgy gondolod, hogy saját elképzeléseiddel tudod egyeztetni a fentieket, szívesen várunk :)
Jelentkezni Antonius1978 kollégánál, vagy jómagamnál (nightmare1367) WoT-on belül :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #205714 Írta: KRISZURI
Megválaszolva: KRISZURI
Sziasztok. :)

PORK klánban tagfelvétel van!

A klánról röviden!

Átlagéletkor 19-60 ig meg található
Min tier 8 tank is3 stb csapat miatt
Ts3 kötelező
A kritikát és csipkelődést bírja :)

A klán cw tier 8 csapat és erőd 8 ba szokott menni Mikor van ember. Csapat az minden nap van szoktunk versenyeket is csinálni nyereményekel pld arany tank stb. A társaság nagyon jó stat alapján nem ítélünk meg senkit! DE a parancsokat nem követi és ráadásul rosszul játszik ki rakjuk a klánbol! Min 18 év mert gyerek hangot nem nagyon szeresük bár lehet kivétel!Tagjaink elégé összetett vannak Felvidékről, Erdélyből Vajdaságból Svájcbol Németországbol és Londonbol is vannak játékosaink :)

Felvétel itt vagy játékba KRISZURI néven meg találsz :)

Szeretettel várunk mindenkit! Portyázó Ork

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206327 Írta: ManfredMambo
Megválaszolva: ManfredMambo
Sziasztok!
Cirka két hónapos(kábé fél éves lappangó) kihagyásom után megint arra vetemednék,hogy keressek magamnak valami jó hangulatú brigádot.

Tankjaimmal kapcsolatban annyit,hogy 6os szinten kb bármelyik vasat visszatudom venni 1-2 kivétellel,illetve jó pár nyolcas is visszavehető az alább írtakon kívül.
Tier 6-ban jelenleg:Type 64,Skoda t40,59-16,FV304,Chi-To
Tier 8-ban jelenleg:Type 59,IS-3,Isu-152,t-54 ltwt.
Tizesből egyenlőre csak a T-62A van meg,de a bc 25t is egy két hónapon(érdeklődéstől függ><) bekerülhet a garázsba.
(Fontosabb visszavehető vasak,beléjük való 1-2 kész soros legényekkel:Cromwell,KV-2,T-150,O-i,T-37,13-90)

Írkálok egy kicsit magamról is,elvileg azt is szokás ilyenkor.
Idestova 2011 óta játszok a játékkal,igen változó hosszúságú kihagyásokkal.16,5k csata van a hátam mögött(nyilván kicsit több,de ennyit számol az accom~)kb 2 évet tevékenykedtem FCként több klánban is,de az utolsó évben különböző okok miatt felhagytam vele.Jelenleg kerek 1550 WN8-al rendelkezem,és miután pár napja újra elkezdtem játszani,javuló tendenciát mutatok.Úgyhogy igen,nagyjából ennyit tudok nyújtani.Meg persze a beteg poénjaimat.

Még egy kicsi olyan is,hogy mit keresek:
Jó hangulatú SH-zgatós,Cw-zgetős(kampány nem fontos)baráti társaságok érdekelnének,jó fej tagokkal.Igazából a wn8,personal rating teljesen mindegy,legyen egy kötelező saját TS3,aztán csókolom.Meg azért úgy legalább kb 40en legyetek.
Aki esetleg szívesen látná bolond fejemet soraiban,vagy csak szimplán el kell a munkaerő,dobjon egy kommentet,aztán TSen vagy privátban beszélünk.

(OkéOké,szerintem is egy kicsit túlragoztam ezt a témát,igen,három sorban is letudtam volna írni :justwait: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206379 Írta: hekus2015
Megválaszolva: hekus2015
Sziasztok klánt keresek.

A nevem a játékon belül MEDVE_HUN_86
Sajnos nem vagyok nagy játékos de hátha van olyan Klán aki befogadna .

worldoftanks.eu...portal

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206469 Írta: nyilas2
Megválaszolva: nyilas2
Nyilas1 vagyok én sem vagyok egy profi játékos de azért elvagyok a wottal wot.life.com-on megtaláltok hátha kellek valakinek! A nevem: nyilas1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #206486 Írta: PanzerGrey
Megválaszolva: PanzerGrey
hekus2015 Nyilas1 Ha még aktuális pm-be keressetek meg. :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206582 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Szevasztok!

Van olyan "komoly!" klán aki "csak 6-os Shval foglalkozik" nagyrészt? :silly:

1692 winnyócam van,Type 64+Cromwell B + (Su-100,Heavy tank N6)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206588 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Szevasztok!

Van olyan "komoly!" klán aki "csak 6-os Shval foglalkozik" nagyrészt? :silly:

1692 winnyócam van,Type 64+Cromwell B + (Su-100,Heavy tank N6)


Sh-t nem tudom, de ha nem tévedek, cw-n a dogs- és talán a tepsi is 6-osban ment főleg. (Sry, ha tévednék, nem követtem rendszeresen más klánok cw-it.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #206695 Írta: judithn
Megválaszolva: judithn
Sziasztok! A pàromnak (AKOSHUN2) és barátainak Jóó klánt keresek. 4 főről lenne szó,jó játékosok szerintem. Én csak aktív nézője vagyok a csatáknak. Picit alvó klánban vannak,de tudom,szeretnék megmutatni még azt,hogy tudnak ők... Napi szinten játszanak,de nem több órát. Tehát jó klánt keresek nekik,ahol nem követelmény,hogy naponta több órát játszanak. WN8:1928.2918,1861,1787. Remélem,örömhírrel szolgálhatok nekik. Köszi :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206697 Írta: LeonardoGriffin
Megválaszolva: LeonardoGriffin
Szia párod ès barátai nevèt elárulod? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206709 Írta: judithn
Megválaszolva: judithn
PM ment

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206718 Írta: wotlajko
Megválaszolva: wotlajko
Kerdeznem a Nagy Spillereket hogy a klanok mikor inditanak keltetoket?
Minuszos kezdo noobkent jo lenne valahol - valaki iranyitasa mellet gyakorolni,szokni a gepet,az egyeni es a kotelekben valo mozgast,stb.
Ha a delikvens hozza a kvotat mehet az elso csapatba.(Fociakademia...lol...trollfoci :woohoo: )
Tier 1-4be.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #206737 Írta: LeonardoGriffin
Megválaszolva: LeonardoGriffin
Szerbusz
Játékos neved? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.