Jelenleg

21
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #210009 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
Üdv

Klánt keresek, lehetőleg aktív klán legyen el lehessen indulni velük egy cw kampányon amin esélyünk is lehet illetve ne a 6-os sh legyen a fő célkitűzés.

Magamról 23 éves vagyok naponta játszom mikor időm hogy engedi de általában azért több órán keresztül vagyok az esti órákban is tehát cw egyebeken való részvétel nem gond.

Wn8: 1370 körüli jelenleg 16K csatánál, fejlődőképes a recentem most olyan 1800 körül van sajnos pár hete csak szenvedek :/ általában 2K körül szokott lenni (tudom ez sem sok minden)

Főbb tankjaim garázsban:

Tier 6: Type 64, Skoda T40, AC 4, Cromwell
Tier 8: IS3, T54 ltwt, T 32, AMX 13 90 (ebben a tierben megtartós tank jelenleg még a prém tankjaim IS 6,59 Patton, FCM, CDC, T 54 mod, Mutz, FV 4202, T34)
Tier 10: IS 7, OBJ 140, T 62 A, T110E5, T110E4, E 50M, TVP 50/51

Ts nem gond de azért gondolom ez min elvárás mindenhol privátban írjatok pár sort a klánról pls ha megfelek :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #210355 Írta: Axn11
Megválaszolva: Axn11
Sziasztok!


Az -MTA- klán újra kinyitja kapuit ,ha van kedved csatlakozni egy 2012 -ben alakult , és jelenleg újjáépülő klánhoz keresd játékban ( tubaktomi vagy AXN11 )!

Olyan játékosokat várunk akik minimum 18 életévüket betöltötték,1400 + Wn8-al, 2-3 db Cw képes 10-es,illetve 2-3 db 8 as tankkal rendelkeznek !

Keress minket bátran köszi !


Sziasztok !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #210554 Írta: Stewestrong
Megválaszolva: Stewestrong
Sziasztok!

A H-BP klán CW képes játékosokat keres.
Ha van kedved sokat CW csatákon részt venni Itt a helyed nálunk.
Csapatok jelentkezését is várjuk.
Amit elvárunk:
CW képes tier VI illetve VIII-as tank
TS használat ha játékban vagy.
Strongholdban való részvétel.

Keress játékban: Stewestrong
vagy
TS.en:
ts.clans.hu:10454

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211117 Írta: hm1994
Megválaszolva: hm1994
Sziasztok!
Klánt keresek, ahol SH(6-8 ), CW, csapat csaták (esetleg Faceit) rendszeresen vannak. A játékban ugyanez a nevem.
6-8-10 tier megtalálható a garázsban és több CW, SH tank is tervben van még.
Lehetőleg olyan klánt szeretnék ahol hasonló képességű játokosok vannak mint én.
Aktívitásom néha változó, de hétközap este általában fent vagyok.

Üdv hm1994.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211755 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Ide jöhetnek a toborzások...


Ide jönne egy toborzó szöveg, de őszintén szólva nem tudom mit is írhatnék.

Miben vagyunk mi jobbak/mások, mint a többi hasonló klán?

-
-
-

Mit szeretnénk? Tier6 osztagot, de nem csak himihumi napi 5-10 kört, hanem délután 5 és 10 között ami a csövön kifér. Aki akar, az még repetázhat utána...

Személy szerint én örülnék pár thai lánykának is lenge öltözetben, de az mondjuk szombat estig még várhat, első a munka.

Mit tudunk kínálni? Egy szép kerek logót (nem minden kláné kerek!).

Ez nem az ígéretek földje. Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.

Szenvedni fogsz. De ha már most is szenvedsz, mondjuk elmebajban, az nem kizáró tényező.

Nem ártana, ha lenne tankod. Valami olyan, ami nekünk is. Nem baj, ha csak egy Toldi áll a garázsban, csak legyen egy petrencés rúd, ami irányt mutat. Jó társaságban repül az idő, könnyen össze tudnánk lőni, amire szükség lehet.

eu.wargaming.ne...22534/

kicsitrash az MR_ klánból
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, gwr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211824 Írta: Azov
Megválaszolva: Azov
Szijjasztok Kvikibébi vagyok , egy kevésbé ismert angol streamer ( valójában egy angliába kivándorolt Bázakerettyei falusi csákó ). Jelenleg Londonból nyomom az ipart egy fehérorosz luvnyával Peppördivel.
A játékban 24 órában elérhető vagyok , csak veseátültetéskor hagyom el a gépem illetve ha a faterommall Dzsingelszel csapatom a tankos témát. Tviccsen aktív vagyok , kivéve ha nem .
Írj pm-ben ha akarsz valamit.
Wot accom: Linkin1994 és a reroll accom :MrScheff.

A kép természetesen engem ábrázol egy átlagos nyári napomon az indokolatlanul sisakra hasonlító hámítógépem mellet..


Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tibi144, dobilaci, HUNatesy, Balista1, FrankeeHUN, Axekiller01, Mikszi67, vicki91, Homunculus01, Serious_Black

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211826 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144
De hulye vagy :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Azov

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212706 Írta: HUNatesy
Megválaszolva: HUNatesy
A CUBES klán épp oszlott inaktivitás miatt, a toborzók figyelmébe ajánlom az aktív tagokat..jó fej srácok jól is játszanak..köszönöm nekik a részvételt csak nyernek velük a klánok akikhez kerülnek..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212939 Írta: Deniel08
Megválaszolva: Deniel08
-

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212962 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs
Sziasztok!
Klánt keresnèk
A nevem(játékban):QuickyVg
Jelenlegi klánomból hamarossan tavozok.
Korosztaly 15ev koruli
Aktiv strongholdos klant keresek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213014 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Üdv!

A TFK-2 feltöltéséhez aktív játékosokat keresünk esti 6-os sh. csatákra ts3 használat kötelező 1000 wn8 a minimum és legalább betöltött 20 év.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Samy70, EzTett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 4 hónapja #213539 Írta: kopasz02
Megválaszolva: kopasz02
Sziasztok.


Az M-GLD klán aktív tagokat toboroz!
Mivel nem rég alakult klán vagyunk a létszámunk kicsi,de remélhetőleg nőni fog.
Az elképzeléseink alapján 25-35 aktív főt szeretnénk összegyűjteni körénk,és egyenlőre sztrongholdba ismernénk meg egymás tudását illetve szoknánk össze.
Ha az sh jól megy akkor irány a cw!
követelmények:
1100 wn8 /utolsó 30nap/
ts használat!!!!!!!!!
20+ életkor!
Ha szeretnél egy kisebb létszámú és ezáltal barátibb klánhoz tartozni akkor itt a helyed!
üdv. kopasz02

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214057 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus
Tudósítónk külön bejelentkezése a harctérről:

Kósza híreszteléseket hallottunk arról, hogy a végzet angyalai ismét felbukkantak a csatatéren, amint nyersanyagot gyűjtenek erődjük építéséhez. A csapat egyik tagját sikerült pár kérdés erejéig elcsípni, aki a következőket osztotta meg velünk:

„Úgy tűnik, hogy a csapatnak sikerült stabil bázist találnia, így ismét megkezdtük portyázásainkat, amik után 10-ből átlagosan 8-9 ellenfél vereségei számát gyarapítva hagyja el a csatateret. Lemorzsolódó tagjaink helyére szívesen fogadjuk az utánpótlást, a megfelelő jelölt jellemzője, hogy kiváló csapatjátékos, bőven van rendelkezésre álló harci járműve minden érintett szinten, csak tiszta eszközökkel harcol, nem némul el a csata hevében, képes felismerni, ha önállóan kell cselekednie, nem roppan össze, ha hibájára keresetlen szavakkal figyelmeztetik. Nem szűkölködik WN8-cal, legjobb, ha recentje 2000 felett van (kivételek megfelelő indok esetén lehetnek). Zsoldját mindenki egyénileg keresi meg, kivételt csak a ritkán felbukkanó kampány jutalom tankok jelentenek."

Ha valaki szeretne velük együtt csatába indulni, játékban keresse bittus-t vagy L3lkesz-t.
Ts3 IP: onyx.voic.in:6250

eu.wargaming.ne...47690/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, pkrusi, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214061 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Bittus, nemrég prokhorovkán elpiccsantottatok SH-ban /SPIKE/
Szép volt!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bittus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #214062 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Bittus, nemrég prokhorovkán elpiccsantottatok SH-ban /SPIKE/
Szép volt!


Köszi :) Amúgy feltűnt a neved rögtön, elég sokszor láttam már itt a wotinfo-n. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.