Jelenleg

28
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

7 éve 10 hónapja #192210 Írta: Csaba
Megválaszolva: Csaba
Sziasztok. Olyan klánt keresek ahol fontos a ts használat, és aktív klán élet van. A szabadidőm nagy részét a játékkal töltöm de ezt ha valaki utána néz látja, hogy mennyit is játszom. Magamról 2 gyerek apja vagyok , 2 műszakban dolgozom (de vagy du) és ezen kívül is van egyéb teendőm . Ezen okok miatt nehéz állandó jelleggel sh-n v. cw-n részt vennem.
Játékos nevem: Csabika975.
Köszönöm ha valaki elolvasta soraim. Jó játékot mindenkinek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #192836 Írta: Attila_1970
Megválaszolva: Attila_1970
Sziasztok olyan klánt keresnék kik többségbe 30 év vagy feleteti játékosok vannak! Nem vagyok Unicum játékos de azért vannak eredményeim. Magamról annyit hogy 40+ vagyok és rokkant így elég sokat játszom.. (játékban is ez a nevem..)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193243 Írta: TTHadnagy
Megválaszolva: TTHadnagy
Üdvözletem!

Hosszú ideje már egyedül járom magányos WoT karrierem,és most már úgy gondolom csatlokoznék egy olyan klánhoz,ahol a hangulat mindig jó és rugalmas időbeosztással vannak a különböző csaták! Elmúltam 18 éves,így dolgozom,időm csak akkor engedi a játékot mikor szabad vagyok! Abban az időben sem persze mindig,hiszen magánéletem is van! :D Nade a lényeg,ha valaki úgygondolja hiányzik a klánjába még 1 elmebeteg,az jelezzen! Leírom milyen tankokkal rendelkezem,és persze amire még kíváncsi a játékkal kapcsolatban!

Üdvözlettel : Makoskrumpli

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #193255 Írta: V3XILLE
Megválaszolva: V3XILLE
Sziasztok!
Kb. 1 éve abbahagytam a wotot, de újra megjött hozzá a kedvem, valószínűleg elég hosszú időre.
Régebben elég jól ment, de most újra vissza kell szoknom.
Napi 7-8 órát aktív vagyok, hétvégén 12-15-t.
Egy olyan klánt keresek akik sokat nyomatják a tier 6-8-as sh-t és segítenének újra belejönni a játékba.
(Ja és azért a jó hangulat sem árt :D )
TS3 van, játékkedv (újra) van és van pár traktor (vagy mi :S ) a garázsban indulásra készen :)
Ha érdeklek valakit, akkor pls a játékban keressen fel és megbeszélünk mindent.
Játéknév: V3XILLE


Melléklet:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193383 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Üdvözlet mindenkinek !!!

[P_R_P] Klán tagfelvételt hírdet !


Mint sokan mások mi is beállunk a sorba és szeretnénk toborozni új aktív tagokat.
Csapjunk a közepébe kicsit erős megfogalmazás de:

Követelmény :
-Ts használat (kötelező)
-Tier6 :Cromwell ,T37, T-150, Kv-85, Type 64, minimum 2 legyen meg
-Csapatmunka
-Aktivitás
-Wn8 900+

Célunk egy jó hangulatú társaság összekovácsolása Cw-n, Sh-n való helytállás
Napi szintü CW
Jelenleg Tier 6 amíg összerázódik a csapat.Szeretnénk több csapatot indítani de ahhoz kellenek az aktív tagok
30+ az átlag életkorunk 90% -nak van családja és egyéb elfoglaltsága ezáltal probálunk rugalmasak lenni és megbeszélni
kinek mikor jó pl:SH, Gyakorló, vagy csak simán Szakasz.
Saját ts3 szerverrel rendelkezünk
Ha kedved van csatlakozni szeretettel várjuk érdeklődésedet

Jelentkezni lehet:
Wot hivatalos oldalon eu.wargaming.ne...69710/
A játékban : Nenna, Sapwn

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #193643 Írta: Rambooo
Megválaszolva: Rambooo
Üdvözlet mindenkinek !!!

Klánunk a DECAY tagfelvételt hirdet.


Jó hangulatu baráti társaság vagyunk akik kezdő szinten szeretnénk osztagozni és később pedig CW-n részt venni.Mindenkit szivesen látunk aki kipróbálná magát CW-n és osztagban egyaránt.

Követelmény :
-Ts használat (kötelező)
-Tier6 :Cromwell ,T37, , Type 64,
-Csapatmunka
-Aktivitás
-Wn8 900+

Amit nyújtani tudunk:
-Napi szintű SH csaták
-Misszió és Kredit bónuszok
-CW-n való részvétel
-Jó hangulatú baráti társaság

Célunk egy erős társaság kialakitása és aktivan CW-t tolni és sierkeket elérni 6-os szinten amig a csapat össze nem ráazódik.
Mindenkit szeretettel várunk :)!

Jelentkezni a játékban: L0gan15,hannah10 illetve ErvinTarczayHUN játékosoknál lehet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194044 Írta: urbanity
Megválaszolva: urbanity
Üdv!

Fél év kihagyás után, decemberben kezdtem el újra foglalkozni a játékkal. Új fiókkal kezdtem, mivel a régit elajándékoztam. Ezért van 1400 csatára 2100 wn8. (A régi 1200 wn8 volt 2000-es recent-tel és 6k csatával.)
Szívesen csatlakoznék egy klánhoz. Bevallom, kredit farmoláshoz kellene egy SH-orientált társaság. Tankok: Skoda T25, T-54 light, T-54 mod. 1, TVP VTU. Ha lesz elegendő kredit, akkor belekezdek a másik orosz közepes ágba is (Object 430). Csak ezeken az ágakon megyek végig, mert más tank nem érdekel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194094 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Üdv!

Fél év kihagyás után, decemberben kezdtem el újra foglalkozni a játékkal. Új fiókkal kezdtem, mivel a régit elajándékoztam. Ezért van 1400 csatára 2100 wn8. (A régi 1200 wn8 volt 2000-es recent-tel és 6k csatával.)
Szívesen csatlakoznék egy klánhoz. Bevallom, kredit farmoláshoz kellene egy SH-orientált társaság. Tankok: Skoda T25, T-54 light, T-54 mod. 1, TVP VTU. Ha lesz elegendő kredit, akkor belekezdek a másik orosz közepes ágba is (Object 430). Csak ezeken az ágakon megyek végig, mert más tank nem érdekel.


Egy tanács ha ténylegesen egy jó klánhoz akarsz tartozni ahol sok sh bonusz van. Ne zárkozz el más tankoktól amik alap tankoknak számítanak sh-n mint pl.: IS-3, T32, RU 251, AMX 50-100,
Nagyobb eséllyel fogsz tudni olyan klánba elhelyezkedni ami télnyegesen hozza a szinvonalat és nem csak ígérgetnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194106 Írta: Acelember91
Megválaszolva: Acelember91
Szép napot!

Szeretnék jelentkezni egy klánba. 1 hete kezdtem el játszani a játékkal. Legnagyobb tankom eddig csak Tier5-ös. Minden nap délután játszok.

Játékosnevem: Acelember91

Köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194109 Írta: okuma
Megválaszolva: okuma

Szép napot!

Szeretnék jelentkezni egy klánba. 1 hete kezdtem el játszani a játékkal. Legnagyobb tankom eddig csak Tier5-ös. Minden nap délután játszok.

Játékosnevem: Acelember91

Köszönöm


Szia! A legmélyebb tisztelettel kérdezem hogy minek? 341 csatával azt sem tudod tetszik e ez a játék. SH-ba is hatos tank kell minimum. Azt javaslom menj legalább 2000 csatát húzz ki 6-os 8- as tankot, tankokat és akkor rá érsz klánt keresni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUN_Sector, Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194112 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
A kérdések topicban inkább tedd fel a kérdéseidet.

Főleg olyan kérdésekkel kezdeném , hogy mit érdemes egy kezdőnek kipörgetni t6 t8 ig.....

És megjegyzem gyorsan... nehogy orosz-t....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194147 Írta: Tiberius_88
Megválaszolva: Tiberius_88
hali hali, pár sikertelenebb klánélet után, keresnék egy helyet magamnak :D 1-2 év FC tapasztalatom van, habár 1 éve már nem dirigálok bizonyos okokból kifolyólag, szeretnék sh és ranked csapat csatában szerepelni, de a 3 műszak mellett szeszélyes a jelenlétem, de előre egyeztett időpontokban nagyrészt jelen tudok lenni :) 8as tankjaim száma eléggé sokrétű, minden tank tipusban jólérzem magam :) tizesem nicns mert pénzhiányvan, szólózni emg randomozni nem a legjobb pénzkereset. csapatban tudok játszani (ex fc lévén tudom milyen ha nem követik a parancsokat) nem adom fel az 5. zsinórban elszenvedett vereség után sem, van hova fejlődnöm, de gyorsan tanulok :) szóval ahol nem feltétel a napi 26 óra függés, érett korosztály játszik. (24+ nem pedig 17 éves sipákolók - van okom ezt mondani-) akkor itt várok privit vagy a cptnTiberius ingame néven egy személyes üzit :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194195 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
Tiberius_88 csak jotanacskent: megneztem milyen tankokkal jatszottal:

ha olyan klanba szeretnel menni ahol epkezlab modon SHznak, akkor szerezz SH,CW kepes tankokat.

8asbol jatszottal 1390el es is3,
6osbol meg cromwellel,kv85(talan kv2)

ez igy tankalomanyba keves. Ha exfc voltal akkor gondolom tudod h. ilyen helyeken csak olyan tankkal lehetsz sikeres amik ernek is valamit. Nem hiszem h. sok clan jo szemmel nezi ha 8as SH-ra tiger2ot viszel:D

szoval a lenyeg a lenyeg, gyurj ra a csapat csatas tankokra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194265 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Sziasztok!
Kaszas580 vagyok, egy friss accal. Összesen kb. 20 ezer csatát játszottam eddig. Most szeretnék egy jó klánt keresni, aki befogad igyis, hogy még nem sok tank lapul a garázsomban. 16 éves vagyok, átlagos wn8-om 1850. De nekem is van 1-2 feltételem a klánhoz:
-Aktiv tagok
-Min 1400-1600 wn8
-CW, Erőd és Rangsorolt csatákon való részvétel
-TS
Rőlam még annyit, hogy szeretnék fejlődni csapatjátékban, mivel általában solo-ban nyomtam. Rossz még a helyetfelismerésem. Ezeken szeretnék javitani. Jelenlegi tankjaim: Cromwell (stock), KV-2, AMX CDC.
Előre is köszönöm a meghivást

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 9 hónapja #194266 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
nem vagyok toborzo tiszt, de neked is csak azt tudom mondnai gyurj ra az SH CW tankokra 6-8 as szinten:D

en lekopogom az elmult par napba meg nem fagyott tankom, de tobbieknek elegge fogynak:D pedig van nekik 3-4 CW kepes tank 6osba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mistadabolina

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.