Gépigény

9 éve 8 hónapja #53336 Írta: stevedoki
Megválaszolva: stevedoki
Azanya! Kitartó és türelmes ember lehetsz.. Most ide mosolygos smiley illene, de mégsem. Sajnálom, hogy nincs erösebb géped.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53341 Írta: bence77888
Megválaszolva: bence77888
Hát én is sajnálom hogy nincs jobb géped. De igazából erre annyit szoktam mondani az ember elégedjen meg azzal ami van :).
Igazából mindenki szeretne egy olyan izmos gépet amihez a következő 3-4 évbe vagy több ideig nem kell hozzányúlni de azok a gépek igen komoly árban mozognak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53345 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

Azanya! Kitartó és türelmes ember lehetsz.. Most ide mosolygos smiley illene, de mégsem. Sajnálom, hogy nincs erösebb géped.


Vásárláskor nem volt szempont, csak egy alapgép kellett, nem játszottam semmi olyan gamet, amihez kellett volna a jobb cucc.Hogy lekopogjam, türelem nem sok kell, szerencsére.Szépen tölt, az fps stabilan 50-60 (Ruinberg bokros részein sniperben persze nem annyi :)), egyedül a grafika az, amin vélhetően sokat bukok.Utóbbi meg egyáltalán nem zavar, amit látnom kell, azt látom a madarakat meg meghagyom az ornitológusoknak.Bár ha komolyabban belegondolok, a WG még "optimalizál" egyet-kettőt és vehetek egy másik vasat :S.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #53372 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
A gépvásárlásokat eddig a Total War szériához igazítottam, s ezután is ezt teszem... szeretem a tankokat, de nem a Wot fog ebből a szokásomból kizökkenteni... mondjuk a családi csúcsgép - a nagyobbik fiamé - mindkettőt hozza maxon... a többi gépen meg max. a tankokat vezényelem csatába, s nem a légióimat... Varus, hol vannak a tankjaim? Adod őket vissza!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, DrangHun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53398 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01

Nos szóval kérdeztétek egy páran mennyi pénzem lenne a videokártyára nos most úgy áll a szitu teljesen új gépet fogok venni és 90-130között lenne rá összegem. Ha ebből valaki 1 konfigot linkelne vagy letudna írni azt megköszönném.


pár hozzászólással ezelőtt linkeltem konfigot.

Ha van elképzelésed küldj e-mailt ide:

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53400 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Lap:ASROCK H81M-HDS
Cpu:INTEL Core i3-4130 3.40GHz 1150 BOX
Ram:KINGMAX 4GB DDR3 1600MHz
Vga:ASUS GTX650-DC-1GD5 GTX650 1GB GDDR5
Hdd:WD Caviar Blue 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
Odd:SAMSUNG SH-224DB/BEBE fekete OEM
Ház+430wattos táp:HKC 7051ND 430W

108.000FT ingyen futárral ;)

Még belefér a keretbe +4 gb ram :)

Vagy Amd Fx6600(6mag)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #53476 Írta: bence77888
Megválaszolva: bence77888
Köszönöm szépen ezt a konfig ajánlatot megfontolom de nem hajt a tatár szeretem a wotot de nem akarok minden áron játszani rajta. Ha most letöltöm és minimumon elfut akkor majd játszok rajta addig úgy :) A pénz már megvan az új gépre csak várok hátha valami fontosabbra kell.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53484 Írta: stevedoki
Megválaszolva: stevedoki

Köszönöm szépen ezt a konfig ajánlatot megfontolom de nem hajt a tatár szeretem a wotot de nem akarok minden áron játszani rajta. Ha most letöltöm és minimumon elfut akkor majd játszok rajta addig úgy :) A pénz már megvan az új gépre csak várok hátha valami fontosabbra kell.


Nem írtad, hogy végül is alapórajelen fut a procid, vagy már tuningolt. Ha nem tuningolt, akkor próbáld ki, nem kerül pénzbe. És ha esetleg írnál ide, hogy fut a WoT ezen a gépen, azt megköszönném! (Van egy nehéz sorsú és már csonka család, kisfiúnak gondoltam ajándékba egy pc-t összerakni, van már táp, ház, ram is, HDD-t veszek én újat neki bele, és Ilyen Intel 21XX procira gondoltam használtan. Fontos lenne tudnom, tudna-e esetleg WoT-ni a srác vele. Lap még nincs, de csak akad majd valami. Szóval, ha visszajeleznél, nagyon szépen megköszönném!)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, goli11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53488 Írta: zajn78
Megválaszolva: zajn78

Köszönöm szépen ezt a konfig ajánlatot megfontolom de nem hajt a tatár szeretem a wotot de nem akarok minden áron játszani rajta. Ha most letöltöm és minimumon elfut akkor majd játszok rajta addig úgy :) A pénz már megvan az új gépre csak várok hátha valami fontosabbra kell.


Nem írtad, hogy végül is alapórajelen fut a procid, vagy már tuningolt. Ha nem tuningolt, akkor próbáld ki, nem kerül pénzbe. És ha esetleg írnál ide, hogy fut a WoT ezen a gépen, azt megköszönném! (Van egy nehéz sorsú és már csonka család, kisfiúnak gondoltam ajándékba egy pc-t összerakni, van már táp, ház, ram is, HDD-t veszek én újat neki bele, és Ilyen Intel 21XX procira gondoltam használtan. Fontos lenne tudnom, tudna-e esetleg WoT-ni a srác vele. Lap még nincs, de csak akad majd valami. Szóval, ha visszajeleznél, nagyon szépen megköszönném!)


Szia stevedoki!

Ez nagyon szép dolog tőled.
Én a multhétig egy amd 9750 4 magos procival 4gb (2x2) dd2 ram-mal futattam a wot fullon 25 fps-sel.

Mivel cseréltem, itt van a régi proci és a ram is (kifogástalan állapotban) ha kell írj rám. szívesen adakozok én is annak aki rászorul.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, stevedoki, goli11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53491 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01

Köszönöm szépen ezt a konfig ajánlatot megfontolom de nem hajt a tatár szeretem a wotot de nem akarok minden áron játszani rajta. Ha most letöltöm és minimumon elfut akkor majd játszok rajta addig úgy :) A pénz már megvan az új gépre csak várok hátha valami fontosabbra kell.


Nem írtad, hogy végül is alapórajelen fut a procid, vagy már tuningolt. Ha nem tuningolt, akkor próbáld ki, nem kerül pénzbe. És ha esetleg írnál ide, hogy fut a WoT ezen a gépen, azt megköszönném! (Van egy nehéz sorsú és már csonka család, kisfiúnak gondoltam ajándékba egy pc-t összerakni, van már táp, ház, ram is, HDD-t veszek én újat neki bele, és Ilyen Intel 21XX procira gondoltam használtan. Fontos lenne tudnom, tudna-e esetleg WoT-ni a srác vele. Lap még nincs, de csak akad majd valami. Szóval, ha visszajeleznél, nagyon szépen megköszönném!)


Szia stevedoki!

Ez nagyon szép dolog tőled.
Én a multhétig egy amd 9750 4 magos procival 4gb (2x2) dd2 ram-mal futattam a wot fullon 25 fps-sel.

Mivel cseréltem, itt van a régi proci és a ram is (kifogástalan állapotban) ha kell írj rám. szívesen adakozok én is annak aki rászorul.


Egy klántárs által tudok segíteni az ingyen dpd-s eljuttatással ha mesze vagytok egymástól és doki adok hozzá vinyót neked!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, stevedoki, goli11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53566 Írta: stevedoki
Megválaszolva: stevedoki
Zajn78 és Kedves Baltás :) !

Nagyon szépen köszönöm a felajánlásokat, fantasztikusak vagytok! Nem kértem semmit, és ti önzetlenül azonnal felajánlottatok alkatrészeket! Le a kalappal előtettek. :R De nem fogadhatom el, hisz szinte minden megvan már, és alaplapra is van ígéretem. De nagyon nagyon jól esett ahogy írtatok, engem erősített lélekben és ez sokat segít. Segít, hogy segítsek másokon. Száz szónak is egy vége, nagy tisztelet Nektek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53574 Írta: Igipopp_Free
Megválaszolva: Igipopp_Free
:)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53582 Írta: zajn78
Megválaszolva: zajn78

Zajn78 és Kedves Baltás :) !

Nagyon szépen köszönöm a felajánlásokat, fantasztikusak vagytok! Nem kértem semmit, és ti önzetlenül azonnal felajánlottatok alkatrészeket! Le a kalappal előtettek. :R De nem fogadhatom el, hisz szinte minden megvan már, és alaplapra is van ígéretem. De nagyon nagyon jól esett ahogy írtatok, engem erősített lélekben és ez sokat segít. Segít, hogy segítsek másokon. Száz szónak is egy vége, nagy tisztelet Nektek!


Nincs mit köszöni, ez természetes. (nekem legalábbis)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Axekiller01

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53615 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01

Zajn78 és Kedves Baltás :) !

Nagyon szépen köszönöm a felajánlásokat, fantasztikusak vagytok! Nem kértem semmit, és ti önzetlenül azonnal felajánlottatok alkatrészeket! Le a kalappal előtettek. :R De nem fogadhatom el, hisz szinte minden megvan már, és alaplapra is van ígéretem. De nagyon nagyon jól esett ahogy írtatok, engem erősített lélekben és ez sokat segít. Segít, hogy segítsek másokon. Száz szónak is egy vége, nagy tisztelet Nektek!


Nincs mit köszöni, ez természetes. (nekem legalábbis)


Szia Zajn!

Szükségem lenne a proci+ram felajánlásodra mert a tegnapi viharban egy ilyen gép ment tönkre egy szegény sorsú ismerősömnél.

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Erre az emíl címre dobj már egy mailt egy telefonszámmal és felhívnálak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 8 hónapja #53618 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Zajn78 és Kedves Baltás :) !

Nagyon szépen köszönöm a felajánlásokat, fantasztikusak vagytok! Nem kértem semmit, és ti önzetlenül azonnal felajánlottatok alkatrészeket! Le a kalappal előtettek. :R De nem fogadhatom el, hisz szinte minden megvan már, és alaplapra is van ígéretem. De nagyon nagyon jól esett ahogy írtatok, engem erősített lélekben és ez sokat segít. Segít, hogy segítsek másokon. Száz szónak is egy vége, nagy tisztelet Nektek!


Nincs mit köszöni, ez természetes. (nekem legalábbis)


Szia Zajn!

Szükségem lenne a proci+ram felajánlásodra mert a tegnapi viharban egy ilyen gép ment tönkre egy szegény sorsú ismerősömnél.

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Erre az emíl címre dobj már egy mailt egy telefonszámmal és felhívnálak.


Axe, szólj ha szállítani kell, küldöm a sast! ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.