CW

4 hónapja 1 hete #298159 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes

pako911 beküldte: Sziasztok,
Lenne egy kérdésem licitáltam egy tankra de közben kiléptem a klánból a licitem az megmaradt vagy elveszik és visszakapom a kötvényeimet?

rajtad múlik,hogy marad vagy visszaveszed.
mindegy,hogy kiléptél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 napja - 4 hónapja 2 napja #298309 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
Biztos forrásból:
43800 kötvény kevés volt, 48000 kötvény is kevés volt (ezek visszajöttek).
A licit alsó határa kb 49000 kötvény lehetett, biztosabb számot talán a hivatalos fórumon találtok :)
Előzetesben: a következő kampány alsó licit határa minimum 55k lesz (én pedig megtippelek egy 58k-t) ;)

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

4 hónapja 2 napja #298311 Írta: pako911
Megválaszolva: pako911
Hali 50 ezer kötvénnyel meglett a tank. Következő licitnél szerintem inkább 65 lesz az alja.

4 hónapja 2 napja #298316 Írta: gomes
Megválaszolva: gomes
eleg komoly az inflacio

4 hónapja 1 napja #298324 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Durva számok, és a következőnél ennél sokkal több lesz az alsó határ, mivel a 10-es tankokkal több kötvényt lehet majd szerezni.
Abban tudna valaki segíteni, hogy a CW alatt, illetve után legyártott prémium tankokat mikor kapjuk meg? Én összeraktam egyet, amikor kész volt, akkor azt írta, hogy az esemény után kapom meg, pár napig nyaraltam, ma jöttem haza és már nem elérhető a korábbi CW felület, de a tank sehol sincs.

4 hónapja 1 napja #298325 Írta: Silean2
Megválaszolva: Silean2

simron78 beküldte: Durva számok, és a következőnél ennél sokkal több lesz az alsó határ, mivel a 10-es tankokkal több kötvényt lehet majd szerezni.
Abban tudna valaki segíteni, hogy a CW alatt, illetve után legyártott prémium tankokat mikor kapjuk meg? Én összeraktam egyet, amikor kész volt, akkor azt írta, hogy az esemény után kapom meg, pár napig nyaraltam, ma jöttem haza és már nem elérhető a korábbi CW felület, de a tank sehol sincs.

Elméletben a licit utáni 3. nap után adják oda. Nem vagyok benne 100% biztos, mert nem vettem részt a CW-n mióta bejött a chieftain, azóta sok minden változhatott a jutalom kiosztása szempontjából. Azonban a hallottak alapján a héten meg kell kapnia mindenkinek a licit tankot és az összeszerelt tankot is.

4 hónapja 1 napja #298330 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

simron78 beküldte: Durva számok, és a következőnél ennél sokkal több lesz az alsó határ, mivel a 10-es tankokkal több kötvényt lehet majd szerezni.

Már megjöttek.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok
Blogom

Streameléseim
www.twitch.tv/w...n_sama
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

10 órája 45 perce - 10 órája 45 perce #300145 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti
A CW szezon végeredménye:
worldoftanks.eu...recap/

A következő kampány 2021 január közepe körül érkezik (nyilván a karácsonyi event után), és mint azt már korábban is jeleztem/írtam, biztosan lesz új 10-es járgány, méghozzá a Carro da Combattimento 45t (Tier 10 olasz medium tank).

Ha lesz a jövőben kérdés a kampánnyal kapcsolatban, hasonlóan az elmúlt kettőhöz (Dawn of Industry, Metal Wars), akkor ezen topic alatt megpróbálok (vagy esetleg egy másik szorgalmas fórumozó) válaszolni.

Játékbeli név: Tankpeti
Akinek segítségre van szüksége a játékkal kapcsolatban, szívesen segítek! (wotinfon privátban keress)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.