Csak egy kérdés

11 hónapja 1 hete #307345 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Erre nem gondoltam, ez igenám szomorú történet lenne.. hova is tettem a Pak40-et?

Csak hogy egy nem streamer is elmondja neked (a véleményét), több sebből is vérzik az eszmefuttatásod/konklúziód:
- kétlem, hogy sok streamer pontosan ezt mondta volna - bár megmondom őszintén, hogy a sok clickbait/hangulatkeltés és túlzás mellett akár még bele is férhet - , hogy a sealclubbing gal is riogattak.
- a "lila cuccok" nem ingyenesek, nem is lettek volna azok.. a cserélgetésük lett volna ingyenes, szemben azzal, hogy ez most kötvénybe kerül. Aki nagyon akar "pedózni", az most is megteheti, max. egy kis kötvénybe kerül, hogy mindezt lila cuccokkal tehesse, ha ez neki a fétise. Pontosan azok tehetik meg a leginkább, akik(től) meg akart védeni a "sok streamer", mert náluk állnak halmokban a lila felszerelések és a kötvény is - és a saját érdekeiket védték. De elmondom neked, hogy olyanok ellen, "akik még nem is láttak tier 4-et.. blablabla" egyáltalán nem kell kötvényes felszerelés, teljesen elég egy átlagos játéktudás és tapasztalat, és a "sima", kreditért vehető felszerelés is. Ha nem, akkor a hiba a te készülékedben van.
- Ha neked az nem tetszik, hogy "..nincsenen (sic!) 8k dmg, nincs 8-9 kill..", akkor tkp. azt fájlalod, hogy nem tudod a nálad gyengébb játékostársaidat farmolni.

A crew-rework-ről nem esett szó (mert ugye az sem lesz - igazából ez lenne a lényeg), ezzel kapcsolatban is elkápráztatnál, hogy mit mondott a "sok streamer"?

Mindenesetre köszi, hogy a hozzászólásoddal megerősítetted, hogy a sok simpnek fogalma sincs róla, hogy miért is sír(t).
Téma zárolva.
11 hónapja 4 napja #307355 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Sziasztok, szeretném ha segítenétek némi információval kb 3 napja megvettem az iron Arnit, de pocsék vagyok vele, van -e lehetőség becserélni vagy akár aranyra átváltani az árát ?
Előre is köszönöm a választ.
Téma zárolva.
11 hónapja 3 napja #307356 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com
Szokott lenni csere event, amikor az árának a felét beszámíthatod egy új prémium tankhoz. De mi alapján sikerült megvenni, ha ennyire nem áll a kezedre? Reálisan azt tanácsolnám hogy próbálkozz még vele, egyrészt mert csereevent nincs bejelentve, másrészt az Iron Arnie jelenlegi metában egy elég erős prémiumtank, ha ésszel használják. Jó páncél, erős goldpen. MI a baj vele? Remélem nem 75%-os legénységgel, nulla felszereléssel sikerült ilyen negatv képet alkotni róla.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Death_leaper
Téma zárolva.
11 hónapja 3 napja #307357 Írta: Death_leaper
Megválaszolva: Death_leaper
Köszi a választ, egyszerűen béna vagyok hozzá, megszoktam a táras tankokat, ráadásul gyönyörűen szétszednek mindig a kupolán keresztül, t-832 se a kedvencem de a tornya sokkal jobb, ott nincs ilyen problémám.
Téma zárolva.
11 hónapja 2 napja #307359 Írta: karnevalkupa@gmail.com
Megválaszolva: karnevalkupa@gmail.com
Töltésidőben rángasd a tankot előre hátra vagy próbáld forgatni a tornyot. Közelharcban segít. Távolról meg alapból nehezebben lövik el a kupolát. Mikor megvetted nem voltál tudatában hogy a kupola gyengepont és a tank többi részéhez képest könnyne belőhető?
Téma zárolva.
11 hónapja 2 napja #307361 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Sziasztok, szeretném ha segítenétek némi információval kb 3 napja megvettem az iron Arnit, de pocsék vagyok vele, van -e lehetőség becserélni vagy akár aranyra átváltani az árát ?
Előre is köszönöm a választ.

Évekkel ezelőtt olvastam egy-két olyan esetet, amikor valaki írt a supportnak hasonló ügyben és végül aranyra váltották neki a tankot, de azt nem tudom, hogy mennyi idővel később volt a vásárláshoz képest (pl.: csak 1 nap), illetve mennyi csatát ment vele (gondolom csak párat). Ez mondjuk nem most volt és a support is sokat változott, szóval lehet már nincsen ilyen "kiskapu", de megpróbálkozhatsz vele, nincs veszteni valód.
Téma zárolva.
10 hónapja 3 hete #307375 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok. Van valakinek infója erről a svéd vadászról ?   
Mellékletek:
Téma zárolva.
10 hónapja 3 hete #307376 Írta: Mikroby
Megválaszolva: Mikroby
Egyszer láttam valószínűeg egy teszternél, vagy CC-nél, kb. pár hete.
Ha lesz belőle valami akkor kb. még egy hónap mire kiderül mire szánják. 
Kétlem hogy a "Ninja útja" eseményben ez lenne a prémtank, tekintve hogy svéd, meg hogy kilences. (Ott valószínűleg a Ka-Ri lesz.)
Tehát vagy a következő BP a XI-be hozzák be mint újdonságot, vagy valami rangsorolt nyeremény lesz, ezt tudom elképzelni.
Téma zárolva.
10 hónapja 3 hete #307378 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Egyszer láttam valószínűeg egy teszternél, vagy CC-nél, kb. pár hete.
Ha lesz belőle valami akkor kb. még egy hónap mire kiderül mire szánják. 
Kétlem hogy a "Ninja útja" eseményben ez lenne a prémtank, tekintve hogy svéd, meg hogy kilences. (Ott valószínűleg a Ka-Ri lesz.)
Tehát vagy a következő BP a XI-be hozzák be mint újdonságot, vagy valami rangsorolt nyeremény lesz, ezt tudom elképzelni. 


Köszönöm az infót ! 
 

Téma zárolva.
10 hónapja 3 hete #307381 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Sziasztok!
Láttam a napokban random csatában egy IX-es Object 752-t.
CC tesztelhette vagy ez már egy bent lévő tank?
Téma zárolva.
9 hónapja 3 hete #307515 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11
Sziasztok. Egy csatában hány arty lehet ? 
Téma zárolva.
9 hónapja 3 hete - 9 hónapja 3 hete #307516 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Sziasztok. Egy csatában hány arty lehet ? 

 

0, 1, 2 és amennyiben nagyon sokan keresnek egyszerre meccset, csak akkor 3.
Az MM 1 és 2 arty-s meccseket priorizál.
Téma zárolva.
9 hónapja 3 hete #307518 Írta: Turan11
Megválaszolva: Turan11

Sziasztok. Egy csatában hány arty lehet ? 


 

0, 1, 2 és amennyiben nagyon sokan keresnek egyszerre meccset, csak akkor 3.
Az MM 1 és 2 arty-s meccseket priorizál.

Én tegnap kaptam egy 3 tier VIII artyis csatát nagyon jó volt 2 eltalált és a HP 95 % ugrót !  Tier VII TD voltam .

 

Téma zárolva.
9 hónapja 3 hete #307523 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Szeretnélek benneteket megkérdezni, hogy mi lehet ez az újabb őrület. Már tegnap is rám írt egy olyan játékos akinek semmi statja nincs, nem ment csatát, se kitüntetés se semmi.
Ezt írta "Helena_Moeller_0207 (3:56:27) Добporо врeмени сyток! Топовый вер6oвщuk нaбepет в Ваш клaн активных 6oйцов nog выnолненuе бoeвoro похoga(кy6oвo3ов)! Макcuмyм трu gня - лю6ой kлaн noлный. Onыт 6олee 3х лет, сoтнu kлaнoв, десятки тыcяч завepбовaнных uгрокoв. Гаpантия. Адekвaтныe уcловuя. Tелегрaм Vendetta16112, Bконтaкте Ивaн Ky6oво3ов."
Melléklet:
Tegnap is kaptam hasonlót csak angolba, plusz link, de mivel a böngészőm veszélyesnek ítélte. Kikapcsoltam.
 
Téma zárolva.
9 hónapja 3 hete #307525 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Annyival kiegészíteném, hogy ismerősöknél is érdemes gyanakodni, ha linket osztanak meg.
 
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.