Ranked

6 éve 1 hónapja #269224 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Szerintem ez egy ticketet megér, erre nem tudok semmi logikus, vagy legalább annak tűnő magyarázatot adni.


Killre megy...
Mikor sebeztem 2.800 at semmit nem léptem előre...mikor sebeztem 800 at 3 kill kaptam egy sráfot.


Mindkettőjüknek 0 killje van.

Akkor nem értem. De nem is érdekel. Valaki mesélje már el mit lehet ezzel a szarral nyerni? Kredit mínuszt az bőven.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269226 Írta: fly
Megválaszolva: fly

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Talán a TD-Sniper üzem mod miatt lehet?
Andy meg a fronton harcolt,mint egy heavy.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269228 Írta: Falkaun
Megválaszolva: Falkaun
ŐŐŐ

Tehát kicsit legyetek figyelmesebbek vajon miért van annyi nehéz tank alig játszik pár emberke közepes vagy könnyű tankkal, ez ugye azért van mert xp esetén számolja a felderítést sebzés közreműködést a páncél által felfogott sebzést a te sebzésed és a kilőtt tankok számát.

Hogy értelmezhető legyen hiába vagy egy strv-vel hátul és lősz 3K sebzést ha előtted 300-400 méterre egy Maus meg kapja a többi összetevő nagy részét.

Másik közepes és közepes itt is él

PL malinovka BC elől bokorban felderít 2.5K sebzést 1x el lövi magát meg hal te mész obj140 lősz 3k és mégsem kapsz annyi xp-t érte. Azért mert ugye ez csak 1 összetevő míg hős BC felderített sebzése tank felderítése és sebzése is van.

A lényeg ha haladni akarsz toljad nehéz tankkal jobban fog menni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269231 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

ŐŐŐ

Tehát kicsit legyetek figyelmesebbek vajon miért van annyi nehéz tank alig játszik pár emberke közepes vagy könnyű tankkal, ez ugye azért van mert xp esetén számolja a felderítést sebzés közreműködést a páncél által felfogott sebzést a te sebzésed és a kilőtt tankok számát.

Hogy értelmezhető legyen hiába vagy egy strv-vel hátul és lősz 3K sebzést ha előtted 300-400 méterre egy Maus meg kapja a többi összetevő nagy részét.

Másik közepes és közepes itt is él

PL malinovka BC elől bokorban felderít 2.5K sebzést 1x el lövi magát meg hal te mész obj140 lősz 3k és mégsem kapsz annyi xp-t érte. Azért mert ugye ez csak 1 összetevő míg hős BC felderített sebzése tank felderítése és sebzése is van.

A lényeg ha haladni akarsz toljad nehéz tankkal jobban fog menni.


ugyanazzal a tankkal tolták.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269232 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Talán a TD-Sniper üzem mod miatt lehet?
Andy meg a fronton harcolt,mint egy heavy.


küldtem privátot, lszi válaszolj.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269252 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Amúgy itt is sajnos az a helyzet, h akkor lehet előrehaladni, ha a játék "adja". Képességeim nem változtak az elmúlt 1 hétben, mégis úgy alakult, h első ranked napon 7es szintig vittem, azóta, pedig csak fel és le, de kb rank 6 körül, majd tegnap egyszer csak adni kezdte és majdnem 9ig elmentem, 2 stráf hiányzott. Ha elkapok egy szériát, amikor adja, akkor akár 10es rank is elérhető lesz, most úgy látom.
A winratem 40% körül alakult tegnap. Persze, ha az ember jó tankkal van, akkor lehet vesztőben is ott a topon. De nekem pl Maussal az a helyzet, h ha sikerül is 4et betalálnom, mire leigáznak, sokszor az sem elég a chevron megtartáshoz. Egy jó kis object 907, legalább lehet újrapozícionálni, Maussal ha egy irány mellett döntesz, akkor már ott maradsz, nem futhatsz el :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269253 Írta: kicsicsuvi
Megválaszolva: kicsicsuvi
Azt most hagyjuk is figyelmen kívül, hogy mennyire semmi köze nincs a kommentednek ahhoz, amire válaszoltál, de kapásból egy elég nagy tévedéssel indítasz

ŐŐŐ

Tehát kicsit legyetek figyelmesebbek vajon miért van annyi nehéz tank alig játszik pár emberke közepes vagy könnyű tankkal


Tegnap kb 10 meccset toltam rank 11-12-n, átlagosan meccsenként 10 orosz med volt, plusz 1-2 light vagy b-c. Lehet, hogy rank 1-2-n több a heavy, de rank 5 fölött alig volt olyan meccsem, hogy feltűnően kevés med lett volna. Előfordult, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269261 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Nekem az a fura, h ha ez skill alapú MM, akkor 1 hét után nem kéne találkozzak jó játékossal rank 6on, de tele van 7-8 ezres zöldekkel, sőt néha unikum is van.
Na most akkor ők hh nem léptek még feljebb?


Na jó de szerintem minnél magasabb a szinted annál többet kér ... de lehet rosszúl gondolom. Amúgy nem is értem igazán ennek mi értelme. Buksz egy halom kreditet azért hogy legyen pár csíkod amit mutogathatsz másoknak? És amúgy meg kit érdekel milyen szinten végeztél? Én lényegébe befejeztem ezt a baromságot.


Szerintem senki sem a mutogatható csíkokért csinálja a rankedet, hanem azért, hogy a végelszámolásnál bekerüljön valamelyik ligába és kapjon érte aranyat meg kötvényt. Nekem tegnap 1. csatámban 5 xp-vel maradtam le a top 3-ról, így csak 1 sráfot kaptam, utána két győztes 1 sráfos csata után vesztes csatában megint 4 xp-vel maradtam le attól, hogy bekerüljek a sráfot nem vesztők közé, úgyhogy minimális szerencsével már 6-osra léptem volna, így maradtam az 5 és a 6 között (szép lassan haladok). Én is úgy vettem észre, hogy a kill sokat számít, meg az, ha a saját spotomat lövöm, mert IS-7-vel volt 2k sebzéses 2 killes csata, ahol végig toltam a frontharcot, és erre meglepően sok xp-t adott, míg volt egy vesztes csatám E-50M-mel ahol 3,5 sebzést adtam le középtávolról és távolról, de nem a saját spotomat lőttem és csak 1 killem volt, és bizony top sebzőként csak a 7-8 helyen végeztem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269265 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Az xp osztás semmivel nem különbözik a randomtól, annyi hogy értelemszerűen eltűnik a tierkülönbség-módosító. A kill ad valamennyi bónuszt, ahogy a közelharc is, plusz ilyenkor a saját spotot lövöd. A sniperkedés nem nyerő, mert bukod a sebzésért kapott xp felét, amit ráadásul más kap meg, így hátrányban leszel. Szóval érdemes heavyvel menni és megtolni a frontot. Streameken láttam, 14-15-ös rangoknál sokszor 9-10 heavy van csapatonként, és meglepően kevés a med. Az pedig saját tapasztalat, hogy IS7-tel 2k sebzés közelharcban már általában elég a legjobb 10-hez, 3k és hozzá 1-2 kill pedig a legjobb 3-hoz is. Ebben a sorozatban még inkább csak ismerkedek a játékmóddal, keveset megyek, így emiatt most már nem változtatok a tankjaim setupján, de ha valaki komolyan veszi és magasra akar jutni, akkor érdemes optikát tenni nehéz tankra is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269271 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Amúgy itt is sajnos az a helyzet, h akkor lehet előrehaladni, ha a játék "adja". Képességeim nem változtak az elmúlt 1 hétben, mégis úgy alakult, h első ranked napon 7es szintig vittem, azóta, pedig csak fel és le, de kb rank 6 körül, majd tegnap egyszer csak adni kezdte és majdnem 9ig elmentem, 2 stráf hiányzott.


Egyrészt, jajjmár, másrészt, ebben az esetben ráadásul ténylegesen változik körülötted a mezőny. Tehát, nem lehet, hogy ez a játékod+tankod tetőzése?

Egy jó kis object 907, legalább lehet újrapozícionálni, Maussal ha egy irány mellett döntesz, akkor már ott maradsz, nem futhatsz el


Nem kell annyira kívánkozni utána. Alapvetően SuperC és 5A is jobb a játékmódhoz. Talán 430u is. Az egyik leghatékonyabb olcsó megoldás pedig valószínűleg a 705A nagyrészt HE-vel feltöltve (protip).

Persze függhet a szinttől is, hogy mi működik jobban-rosszabbul, de én már nem tervezek 907-tel a 15 felé közeledve.

Nekem az a fura, h ha ez skill alapú MM, akkor 1 hét után nem kéne találkozzak jó játékossal rank 6on, de tele van 7-8 ezres zöldekkel, sőt néha unikum is van.
Na most akkor ők hh nem léptek még feljebb?


Mert nem játszottak az első héten? Amiben nyilván nem nehéz logikát találni.
A harmadik hétre majd felhígul még jobban.

Sok szerencsét a tízes megcsípéséhez!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269280 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Inline kommenteltem :)

Amúgy itt is sajnos az a helyzet, h akkor lehet előrehaladni, ha a játék "adja". Képességeim nem változtak az elmúlt 1 hétben, mégis úgy alakult, h első ranked napon 7es szintig vittem, azóta, pedig csak fel és le, de kb rank 6 körül, majd tegnap egyszer csak adni kezdte és majdnem 9ig elmentem, 2 stráf hiányzott.


Egyrészt, jajjmár, másrészt, ebben az esetben ráadásul ténylegesen változik körülötted a mezőny. Tehát, nem lehet, hogy ez a játékod+tankod tetőzése?

De ha tetőzés, akkor miért indultam meg hirtelen? Mert felhigult a mezőny? Ennek ellentmond a lenti tapasztalás, miszerint vannak zöldek és unikumok, akik "lehet", h most kezdték.
Ha viszont felhígul, akkor elméletileg a rank15ig bárki eljuthat.

Egy jó kis object 907, legalább lehet újrapozícionálni, Maussal ha egy irány mellett döntesz, akkor már ott maradsz, nem futhatsz el


Nem kell annyira kívánkozni utána. Alapvetően SuperC és 5A is jobb a játékmódhoz. Talán 430u is. Az egyik leghatékonyabb olcsó megoldás pedig valószínűleg a 705A nagyrészt HE-vel feltöltve (protip).

Ezek mind mozgékonyak, szóval jók.

Persze függhet a szinttől is, hogy mi működik jobban-rosszabbul, de én már nem tervezek 907-tel a 15 felé közeledve.

Nekem az a fura, h ha ez skill alapú MM, akkor 1 hét után nem kéne találkozzak jó játékossal rank 6on, de tele van 7-8 ezres zöldekkel, sőt néha unikum is van.
Na most akkor ők hh nem léptek még feljebb?


Mert nem játszottak az első héten? Amiben nyilván nem nehéz logikát találni.
A harmadik hétre majd felhígul még jobban.

Én amúgy kevés esélyt látok rá, h játékosok százai, most kezdték csak, persze ez az én szubjektív véleményem. Ellenben lefogadom, h 3. héten is lesznek körülöttem zöldek és lilák, és arra aztán tényleg kicsi lesz az esély, h vki az utolsó héten áll neki.
Vhogy én azt képzelném el, h pl rank 5ön mostmár csak sárgákat látok 1-1 zöld, lila játékossal, akik valóban most kezdték, de ehhez képest nagyon sokan vannak. Továbbá rank 9fele is voltak narancsok, szóval fura, akkor, h odaáig eljutottak.

Akik feljebb léptek már mondjuk 12+ szintre, ott is vannak sárgák, narancssárgák? Csak mert akkor már tényleg nem látom a logikát. Vagy melyik lehet az a szint, ahova azt mondjuk, h oda már csak zöld+ játékosok jutnak el?

Sok szerencsét a tízes megcsípéséhez!


Köszönöm, igyekszem :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269285 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

De ha tetőzés, akkor miért indultam meg hirtelen? Mert felhigult a mezőny?


Már úgy értettem a tetőzést, hogy a szinted jelenleg - amitől amúgy nyilván lehetnek és lesznek kilengéseid felfelé és lefelé is. (Ezért is nagy gyűjtők a shieldes rangok.)
Ha ez a szinted. Amellett, igen, a mezőny hígulása miatt is feljebb kerülhet az elméleti rangod.

Én amúgy kevés esélyt látok rá, h játékosok százai, most kezdték csak


Az unikomokra gondoltam. Szerintem teljesen logikus és nem is kell hozzá száz és száz játékos, hogy találkozz velük.
A többi színezés meg nekem kicsit túl van gondolkozva. Nem is igazán értem, hogy mi lenne a feltételezés vagy megcélzott mondanivaló. Hogy szerencsejáték a wot és így meg pláne nincs az egésznek semmi értelme?

Vhogy én azt képzelném el, h pl rank 5ön mostmár csak sárgákat látok 1-1 zöld, lila játékossal


Mert a zöldeknek úgy stabilan hasítaniuk kellene felfelé a konzekvens teljesítményükkel? Vagy a zöld xvm overall stat mögött nem lehet sárga-kék-lila játékos? Vagy nem lehet rengeteg, akár nagyrészt olyan játékos ebben a "kategóriában", akit nem igazán érdekelnek a jutalmak (a bond?), nem igazán érdekli a játékmód sem, csak néha benézett pár körre, amikor kedve volt hozzá? Vagy csak a rank 5 jutalmakért, prémiumnapért? Esetleg csak rápróbált, hogy mennyire menne könnyen 1-1 fentebbi rang. Egyáltalán megnézted, hogy a számodra kérdéses játékosok mennyi meccset és milyen teljesítménnyel játszottak eddig a szezonban?

Ha viszont felhígul, akkor elméletileg a rank15ig bárki eljuthat.


Bőven chevron pozitív a rendszer, tehát, ha a végtelenségig tartana és mindenki a végtelenségig játszaná, akkor valóban szinte bárki felérhetne. De nem tart a végtelenségig.

Akik feljebb léptek már mondjuk 12+ szintre, ott is vannak sárgák, narancssárgák?


Csak a szabályt erősíteni. Felhördül a csapat már rank10-12 is, ha látnak valakit. És még egyszer, az csak egy éppen jelzésértékű szín. Ha kíváncsi vagy rá, akkor találhatsz XVM-es adásokat különböző szinteken. Szerintem elég jól látszott, hogy kik értek fel az első pár nap, első héten, vagy éppen hozzávetőleg hogyan oszlik el az aktív mezőny.

Ezek mind mozgékonyak, szóval jók.


Ja értem, akkor minden mozgékony-gyors, ami nem type5 vagy maus :). Egyébként, nem a gyorsaság vagy az "el tudnak" futni a lényegi tulajdonságuk a fenti szintekre kapaszkodásban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269288 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Én amúgy kevés esélyt látok rá, h játékosok százai, most kezdték csak

Az unikomokra gondoltam. Szerintem teljesen logikus és nem is kell hozzá száz és száz játékos, hogy találkozz velük.
A többi színezés meg nekem kicsit túl van pörögve. Nem is igazán értem, hogy mi lenne a feltételezés vagy megcélzott mondanivaló. Hogy tisztán szerencsejáték a wot és így meg pláne nincs az egésznek semmi értelme?


Nem volt kimondottan ilyen célom, vagy konteóm, csak a jelenséget próbálom értelmezni.

Vhogy én azt képzelném el, h pl rank 5ön mostmár csak sárgákat látok 1-1 zöld, lila játékossal

Mert a zöldeknek úgy hasítania kellene felfelé a konzekvens teljesítményükkel? Vagy a zöld xvm overall stat mögött nem lehet sárga-kék-lila játékos? Vagy nem lehet rengeteg, akár nagyrészt olyan játékos ebben a "kategóriában", akit nem igazán érdekelnek a jutalmak (a bond?), nem igazán érdekli a játékmód sem, csak néha benézett pár körre, amikor kedve volt hozzá? Vagy csak a rank 5 jutalmakért, prémiumnapért? Egyáltalán megnézted, hogy a számodra kérdéses játékosok mennyi meccset és milyen teljesítménnyel játszottak eddig a szezonban?


Ezek mind lehetőségek, amiket mondasz, de elvétve kellene, h előforduljanak meglátásom szerint.
Igen, ahogy írtad, azt gondolom, h egy 8000 pontos játékos elvétve előfordulhatna 5ös rankon, de ilyen tömegben nem kellene.

Ha viszont felhígul, akkor elméletileg a rank15ig bárki eljuthat.

Bőven chevron pozitív a rendszer, tehát, ha a végtelenségig tartana és mindenki a végtelenségig játszaná, akkor valóban szinte bárki felérhetne. De nem tart a végtelenségig.


Erre a 3 hétre értettem.

Ezek mind mozgékonyak, szóval jók.

Ja értem, akkor minden mozgékony-gyors, ami nem type5 vagy maus :). Egyébként, nem a gyorsaság vagy az "el tudnak" futni a lényegi tulajdonságuk a fenti szintekre kapaszkodásban.


Az, h vmi mozgékony, az rengeteg előnyt jelent, nem csak elmenekülésben. Hanem előszőr te spottolhatsz vele, te lőheted a saját spotodat. Te mehetsz be elsőnek egy jó pozícióba, még akár az ellenfél előtt vagy társaid előtt. Az újrapozícionálásban is nagyon segít. Ezért is jó, ha egy HT mozgékony. A mozgékonyság úgyanúgy nem egzakt fogalom, ahogy az sem, h vmi sok, mert mihez képest sok. Egy Maushoz képest pl egy IS7 maga az űrhajó, fénysebességgel :)
Az object 257en látom milyen jó az, h nem órákba telik eljutnom egy pozícióba, sokszor azon gondolkodtam, inkább mennék azzal rankedre :D
Persze IS7em még nincs sajnos, szóval egyelőre azzal főzök, ami van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269292 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Ezek mind lehetőségek, amiket mondasz, de elvétve kellene, h előforduljanak meglátásom szerint.
Igen, ahogy írtad, azt gondolom, h egy 8000 pontos játékos elvétve előfordulhatna 5ös rankon, de ilyen tömegben nem kellene.


Részben értem vagy jogos.
Részben meg szerintem bőven lehet "tömeges", akik azért kipróbálták, de nem veszik komolyan a játékmódot, nem mennek rá a szezonvégi ligákra, nem érdekli őket a bond vagy booster, nem akar "stresszelni" rajta, nincs rá ideje, inkább kihasználja a jobb mezőnyt randomban stb-stb.

Erre a 3 hétre értettem.


Szerintem válaszoltam.

Az, h vmi mozgékony, az rengeteg előnyt jelent, nem csak elmenekülésben.


Köszi? :lol:

De amúgy itt

Hanem előszőr te spottolhatsz vele, te lőheted a saját spotodat.


sok játékosnál valószínűleg félreértés van. Az első spot ("enemy vehicles spotted") nagyon kevés xp-t ad, utána pedig csak az számít, hogy látod azt, amit lősz vagy valaki más látja helyetted. Ergo, teljesen mindegy, hogy 50, 150 vagy 430 méterre azt a nehéztankot ki spotolta először vagy hányan látták-látják, ha a tüzelő tank is látni képes.

Az én ranked játékaimban az nagyon ritka jelenség, hogy valaki spotol a látótávon kívül lévő, de lőni képes csapattársainak. Csak elvétve vannak elkóborolt ellenfelek meg sarokban bokorban ülők meg a többi. (És mivel fog of war sincs, meg igazi koordináció sincs, ezért válik közel teljesen haszontalanná a "felderítés" szinte az összes ranked pályán.)

A mozgékonyság úgyanúgy nem egzakt fogalom, ahogy az sem, h vmi sok, mert mihez képest sok.


Nyilván relatív, de számomra a párbeszédben természetesebb viszonyítási pont lett volna a tízes tankok mozgékonyságának átlaga, mint a Mausodé. Vagy akár a 907, hiszen ahhoz képest hoztam fel a normál techtree tankokat, és eleve ott indítottad, hogy a 907 az milyen jó lenne, mert gyors és oldalt tud váltani.

Az SC meg 705A mellé pedig tényleg a Maust kellene rakni. :)
De nyilván nem arra gondoltam, hogy hátrány a például kínai nehezek mozgékonysága, csak arra, hogy nem ez a lényegi.
Mozgékony minden light is, a Leo, 62A, TVP, BC, 30B, 121, STB-1 is. Ha a kínai nehezeknél a szükséges mozgékonyság, akkor mozgékony a 50B, Patton, Cent AX, Grille, E5, Foch B, Kranvgn Strv meg amit kihagytam is. Ha az SC és 705A az elégséges, akkor kábé minden tízes mozgékony, kivéve az a pár.

Mégsem ezeket a tankokat emeltük ki. Mégsem ezeket a tankokat látjuk.

- A Maus nem jó tank magasabb ranked szintekhez. De nem azért, mert lassabb, mint az említett nehezek. Esetleg lassabb is, minden más nem idevaló attribútuma mellé. És főleg nem azért, mert bezzeg a 907. Ha így érthető, hogy mire gondoltam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269294 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

Nyilván relatív, de számomra a párbeszédben természetesebb viszonyítási pont lett volna a tízes tankok mozgékonyságának átlaga, mint a Mausodé. Vagy akár a 907, hiszen ahhoz képest hoztam fel a normál techtree tankokat, és eleve ott indítottad, hogy a 907 az milyen jó lenne, mert gyors és oldalt tud váltani.

Az SC meg 705A mellé pedig tényleg a Maust kellene rakni. :)
De nyilván nem arra gondoltam, hogy hátrány a például kínai nehezek mozgékonysága, csak arra, hogy nem ez a lényegi.
Mozgékony minden light is, a Leo, 62A, TVP, BC, 30B, 121, STB-1 is. Ha a kínai nehezeknél a szükséges mozgékonyság, akkor mozgékony a 50B, Patton, Cent AX, Grille, E5, Foch B, Kranvgn Strv meg amit kihagytam is. Ha az SC és 705A az elégséges, akkor kábé minden tízes mozgékony, kivéve az a pár.

Mégsem ezeket a tankokat emeltük ki. Mégsem ezeket a tankokat látjuk.

A Maus nyilván nem jó tank magasabb ranked szintekhez. De nem azért, mert lassabb, mint az említett nehezek. Esetleg lassabb is, minden más nem idevaló attribútuma mellé. És főleg nem azért, mert bezzeg a 907. Ha így érthető, hogy mire gondoltam.


Nyilván a mozgékonyság alatt nem azt értettem, h egyedül ez fontos, mert akkor rhm panzerwagennel rohangásznék :) De úgy értem, h páncélozott is azért és mozgékony. Én azt gondolom, h az 5A-t is ezért szeretik vagy nem?

Vagy az 5A-t akkor milyen tulajdonsága alapján választod be a rankedre ajánlott tankok közé?

Illetve még egy kérdés eszembe jutott, h akkor szerinted a Maus miért nem jó, ha nem a lassúsága miatt nem?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.