Ranked

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268915 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
@efbé

Akinek igazán kemények a tökei, annak a kihívások jelentik a wot elsődleges erényét :troll:

Remélem legalább a férgeket magaddal vitted a Walhallába, hogy a k*rváid legyenek az öröklétben. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269019 Írta: Papaty_Hun
Megválaszolva: Papaty_Hun
Jelenleg 800 és 850 között "vergődök. Szerintetek ez elég lesz a végén a League 1 ben maradásához,ha nem játszom többet?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269020 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Baszki, el ia felejtettem h ranked van... én hülye meg tankot húztam.. köszönhetően a Total Warnak, mára be is fejeztem a wotozást...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269164 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

Jelenleg 800 és 850 között "vergődök. Szerintetek ez elég lesz a végén a League 1 ben maradásához,ha nem játszom többet?


Ehh nem vennék rá mérget, én azért szép lassan felmászok r15-ig.
Ma 1 óra játék után meglett a rank12, holnap folyt köv.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269186 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Nekem minden ranked alkalommal 30% a winratem, hiába nem tudok mit csinálni, ha 2 perc alatt mindenki meghal.
Ha OP tankom lenne akkor sem tudok mit csinálni, de persze még az sincs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269191 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Mekkora faxság ez a Ranked. 10 csatát mentem az összesben ott voltam az első 5 ben de mivel bukta volt a csata és nem volt killem csak sebzésem szart se kaptam érte ,csak folyamatosan megtartja a sráfomat. Ahhoz hogy több sráfod legyen killre kell menni.??? Ezért kempel mindenki gondolom.

szerk.: és nem utolsó sorban zabálja a kreditemet, tehát totálisan veszteséges ezen csatamódban játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269198 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Nekem az a fura, h ha ez skill alapú MM, akkor 1 hét után nem kéne találkozzak jó játékossal rank 6on, de tele van 7-8 ezres zöldekkel, sőt néha unikum is van.
Na most akkor ők hh nem léptek még feljebb?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269200 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

Nekem az a fura, h ha ez skill alapú MM, akkor 1 hét után nem kéne találkozzak jó játékossal rank 6on, de tele van 7-8 ezres zöldekkel, sőt néha unikum is van.
Na most akkor ők hh nem léptek még feljebb?


Na jó de szerintem minnél magasabb a szinted annál többet kér ... de lehet rosszúl gondolom. Amúgy nem is értem igazán ennek mi értelme. Buksz egy halom kreditet azért hogy legyen pár csíkod amit mutogathatsz másoknak? És amúgy meg kit érdekel milyen szinten végeztél? Én lényegébe befejeztem ezt a baromságot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269201 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Szerk.:

Replay


Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269202 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Szerintem ez egy ticketet megér, erre nem tudok semmi logikus, vagy legalább annak tűnő magyarázatot adni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269203 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Meg van a replay is ha esetleg érdekel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269204 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Szerintem ez egy ticketet megér, erre nem tudok semmi logikus, vagy legalább annak tűnő magyarázatot adni.


Killre megy...
Mikor sebeztem 2.800 at semmit nem léptem előre...mikor sebeztem 800 at 3 kill kaptam egy sráfot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269217 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Erre az xp eltérésre mi a magyarázat? Tényleg 87 spot 0 sebzéssel többet ér mint 2.3k sebzés?


Figyelem: Spoiler!


Szerintem ez egy ticketet megér, erre nem tudok semmi logikus, vagy legalább annak tűnő magyarázatot adni.


Killre megy...
Mikor sebeztem 2.800 at semmit nem léptem előre...mikor sebeztem 800 at 3 kill kaptam egy sráfot.


Mindkettőjüknek 0 killje van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269218 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Meg van a replay is ha esetleg érdekel.


Felesleges, ezen nincs mit nézni,a számok önmagukért beszélnek. Valószínűleg egy blabla válasz jön, hogy a rendszerünk jól működik és az alábbi linken olvashatsz részletesen az xp rendszerről, vagy valami hasonló. De egy próbát megér. Esetleg még WG official fórumon valamelyik staffnak felteheted a kérdést, ott talán érdemi válasz is jön.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269219 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Megvan a 8as rank a 200as ping ellenére, a pcsba :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.