Jelenleg

6
látogatónk van

A játék furcsa dolgai:)

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #172712 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Köszönöm szépen a TETVES wg-től ezt a csodálatos MM-et. Több tízezer játékos van fent egyszerre a szervereken, de PONT ÉN hiányoztam ebből a tier X csatából. Kiakadásom nem ok nélküli, ez nem az első és nem is a második hasonló eset.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #172894 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Köszönöm szépen a TETVES wg-től ezt a csodálatos MM-et. Több tízezer játékos van fent egyszerre a szervereken, de PONT ÉN hiányoztam ebből a tier X csatából. Kiakadásom nem ok nélküli, ez nem az első és nem is a második hasonló eset.

pedig olyan jól mutattál ágyútölteléknek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173010 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Mondogatom egy ideje, hogy az MM "szándékosan" győzelemre és vereségre "ítélt" csapatokat csinál ...


Én is érzem a kiválasztottság felemelő hangulatát. Nem normális, ami itt folyik, egy ember nem dobhat ennyiszer 1-3-ig dobókockával (wn8 emelkedik stb stb stb...)
Egy-másfél éve kiröhögtem, aki manipulációt vagy egyéb beavatkozást emlegetett.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #173032 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Csináltak valamit az Isu BL10-es ágyújával?
Mert ok rendben hogy egy 8 as közepes benyeli lánctalpba 286 mm es 750 Hp-s sebzést.
DE mondjuk egy Nashorn mégis hogy? (50 méterről)
Egyébként vicc hogy ma volt olyan meccsem hogy 5 lövésből csak láncot tudtam lelőni a BL10-el. Pl. egy indien Pz ről a láncot 3x egymás után úgy hogy full merőlegesen oldalt volt nekem (igaz 350 400 méterre)
És a legszebb hogy míg az ML20S-el akár 8-10 et is engedett lőni a játék 100% pontosság mellett amióta rajta a BL10 max 3-4 et amiből 1 minimum csak láncol.

Ja és még egy szépség a BL10 pontosságához. A vagonok alatt simán átlövök messziről is. De a közvetlenül előttem mindenféle akadályoktól mentes terepen lévő álló tankot nem tudom eltalálni. Vicc

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173050 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Káosz!

A bl10 mindig is ilyen volt, imádott trollkodni. Van hogy kapáslôvések fordulásból 800 hp, van hogy fullra beszűkűlve 50 méter és mellé. Van hogy nyolc tíz meccsen keresztül tökéletes, aztán belebújik a kisördög. Ugyanez az ágyú Obj 704-en kicsit jobb, nemcsak a töltésidő változás miatt. Rng függő nagyon.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chaos_42

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173052 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Csináltak valamit az Isu BL10-es ágyújával?
Mert ok rendben hogy egy 8 as közepes benyeli lánctalpba 286 mm es 750 Hp-s sebzést.
DE mondjuk egy Nashorn mégis hogy? (50 méterről)
Egyébként vicc hogy ma volt olyan meccsem hogy 5 lövésből csak láncot tudtam lelőni a BL10-el. Pl. egy indien Pz ről a láncot 3x egymás után úgy hogy full merőlegesen oldalt volt nekem (igaz 350 400 méterre)
És a legszebb hogy míg az ML20S-el akár 8-10 et is engedett lőni a játék 100% pontosság mellett amióta rajta a BL10 max 3-4 et amiből 1 minimum csak láncol.

Ja és még egy szépség a BL10 pontosságához. A vagonok alatt simán átlövök messziről is. De a közvetlenül előttem mindenféle akadályoktól mentes terepen lévő álló tankot nem tudom eltalálni. Vicc


Most mondjam azt, hogy én 1 alkalommal zsinórban 2x lőttem track-et az elc-nek fv207 artyval (nagy löveg, AP)??? A harmadikat már nem kockáztattam meg...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173059 Írta: kisvadasz
Megválaszolva: kisvadasz
Én is hasonló cipöben járok nekem kb 3 hét alatt sikerült a WG-nek a remekűl sikerűlt mm-errel levinni 49.64 röl 49.47-re a wr-t.most ott tartok pár napja nem nulláztam le a statisztikát 119 meccsböl sikerült megnyernem 49-et.mindegy melyik szerveren mindegy milyen tankal csatázok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173062 Írta: _Lucifer99_
Megválaszolva: _Lucifer99_

Én is hasonló cipöben járok nekem kb 3 hét alatt sikerült a WG-nek a remekűl sikerűlt mm-errel levinni 49.64 röl 49.47-re a wr-t.most ott tartok pár napja nem nulláztam le a statisztikát 119 meccsböl sikerült megnyernem 49-et.mindegy melyik szerveren mindegy milyen tankal csatázok


Tudom, sokaknak nagyon fontos a Wr, tény, hogy senki sem szeret folyamatosan veszteni. De igazából én nem is ebben látom a problémát, hogy a nap végén jó ha 40%-ig felmegy a Wr.
Az eddigi tapasztalatok alapján a véleményem az, hogy alaposan megpiszkálták az MM et. A csaták 2/3-a 0-5:15-re végződik oda vissza, azaz max. 2 perc. Mintha csak az egyik oldalon mindig csak birkák és botok lennének. Tehát igazából ezt még el lehet viselni egy light-al, med-el, még egy E-25-el is. De heavyval, vagy lassú TD-vel maximum a jelenléti ívig jut el az ember, hogy alá írja, itt járt.
Ráadásul már az elosztásra se ad az MM, simán dobja egyik oldalra a 2-3 fős O-I troll szakaszt, a másikra meg 1 KV 85-t.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173064 Írta: kisvadasz
Megválaszolva: kisvadasz
A másik dolog amit megnézek és már nagyjából tudom is a végeredményt az a csapat össz hp-ja nem ritkán az ellenfél csapatáé 1500 2000-el több vagy egál a mienkével.és sorolhatnám pl amikor a 4000 csatás artista telibe lövi a t-62-t menet közben

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173069 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Káosz!

A bl10 mindig is ilyen volt, imádott trollkodni. Van hogy kapáslôvések fordulásból 800 hp, van hogy fullra beszűkűlve 50 méter és mellé. Van hogy nyolc tíz meccsen keresztül tökéletes, aztán belebújik a kisördög. Ugyanez az ágyú Obj 704-en kicsit jobb, nemcsak a töltésidő változás miatt. Rng függő nagyon.


Nem először játszom az Isu-val, sőt az objectet is kipörgettem már. De nem emlékszem hogy ennyire pocsék lett volna. :sick:
Mindegy valahol szívatnia kell a wotnak. Most épp erre esett a nagy testvér választása.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173071 Írta: EasternCat
Megválaszolva: EasternCat
Dühöngeni nem dühöngök,tehát nem oda való. Talán nyitni kéne egy topicot ennek. Nem tudom. De ma ebbe a két csodába botlottam.




Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173075 Írta: _Lucifer99_
Megválaszolva: _Lucifer99_

Dühöngeni nem dühöngök,tehát nem oda való. Talán nyitni kéne egy topicot ennek. Nem tudom. De ma ebbe a két csodába botlottam.





Botok. A család botozik :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173078 Írta: EasternCat
Megválaszolva: EasternCat

Botok. A család botozik :)


Bár lettek volna botok! Top Tier O-I-okban kempeltek! :happy: Támadójátékban! Aztán amikor elolvadt a csapat nyílt terepen át rontottak rá az ellenfélre. A végén már röhögtem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #173091 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
WT auf E100-zal 3x!!! lőttem rá a márkatársra, közelről. Egyik sem sebzett. Balfék voltam annyiban, hogy az első kettő a frontjára ment, ez okés, hogy nem mindig sebez, de hogy a toronyról (nem az ágyúról) is pattanjon, na ez már vicc. És vérvörös pistike volt az illető, tehát rng jézuska továbbra is fogja a szobanövények kezét...
És egyre többször tapasztalom, hogy telibe kapok valakit (mindegy, hogy milyen tankkal játszom), előtte megvan a piros kontúr, tényleg betalál a lövés, és semmi. Nem sebez, nem kritikus találat, semmi szöveg. Csak úgy, eltűnt a töltény. Ez lenne a híres ghost-shell effektus?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #173099 Írta: holczermate
Megválaszolva: holczermate
wat?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.