Jelenleg 486 vendég és egy tag online

Szakasztársat keresek!

3 éve 8 hónapja #213110 Írta: EddieRussel
Megválaszolva: EddieRussel
Egy próbát mindenféleképpen megér! :D Privi?:p

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 6 hónapja #220645 Írta: Totti0
Megválaszolva: Totti0
2007 wn8am van!
Szakasztárs(akat)at keresek 7-8-9-10 be
STA-1 et húzom de kellene farmolni jó vagyok tierlimites 7-8as tankkal is!

Totti0 a játékba a nevem

3 éve 6 hónapja #223917 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Üdv!
Két hét kényszer pihenőn vagyok, ha valakinek lenne kedve kicsit többet szakaszozni, egy tomato társaságában :lol:
A játékos nevem: Frankenstein_Bourne
Hatos, nyolcas prémekkel kellene farmolni, meg kettő kilencest tolni! (T54, M103) :silly:
TS feltelepítve, de még nem használtam.
Előre is köszi :thx3:

3 éve 6 hónapja #223919 Írta: tibi144
Megválaszolva: tibi144

Frankenstein Bourne beküldte: Üdv!
Két hét kényszer pihenőn vagyok, ha valakinek lenne kedve kicsit többet szakaszozni, egy tomato társaságában :lol:
A játékos nevem: Frankenstein_Bourne
Hatos, nyolcas prémekkel kellene farmolni, meg kettő kilencest tolni! (T54, M103) :silly:
TS feltelepítve, de még nem használtam.
Előre is köszi :thx3:

Hello!
Megyek veled szivesen, általában este vagyok fent!
Ugyanezen a néven keress a játékban,ha gondolod!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #247905 Írta: blacksonar
Megválaszolva: blacksonar
Sziasztok
olyan játékosokat keresek akik tier 6 tier 7 s tankokkal rendelkeznek és szeretnének feljebb menni , nem feltétlen klánozás céljából , csak úgy játszogatni pár meccset ha éppen online ok. Teamspeak nem feltétlen szükséges (bevallom néha nekem sincs hozzá kedvem) , de ha tudsz az sem baj , max feljössz és hallgatózól. Csak hogy ne vegyes társasággal kerüljél össze ha játszol , mert szerintem az újakat is irritálja hogyha a társaid ööööö finoman fogalmazzak aberráltak , könnyebb a küldetéseket megcsinálni és sorolhatnám. Ha esetleg néha akartok egy jót játszani vagy rosszat :woohoo: akkor vegyetek fel barátnak.
Jaj és a lényeget elfelejtettem , próbáljanak meg a 9 évesek kerülni, ha fiatal vagy nem gond csak legyél értelmes :)

név: akhi2

Jó tankozást

2 éve 10 hónapja #247908 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

blacksonar beküldte: mert szerintem az újakat is irritálja hogyha a társaid ööööö finoman fogalmazzak aberráltak , könnyebb a küldetéseket megcsinálni és sorolhatnám.

4 év alatt sikerült 1333 csatát menned és 490 wn8-at összeszedned. Rólad is gondolhatnak a csapattársak ezt-azt, mikor az elmúlt hónapban összehoztad a 296-os wn8 teljesítményedet. :troll:

Értem én mit szeretnél, de ez az aberráltozás kicsit furcsa tőled.

2 éve 10 hónapja #247909 Írta: blacksonar
Kedves Snoke
Nézed a statisztikát és semmit nem tudsz rólam hogy mit és miért. 4 éve kezdtem el , aztán nem is oly régen újrakezdtem a játékot. És habár nézheted az XVM t , semmit nem tudsz arról hogy kikkel fúj össze a szél. Nem vagyok profi játékos az tény, de sokakkal ellentétben, ÉN tudom használni azt a dolgot amiért az ember fejlődik , az eszem :)

2 éve 10 hónapja #247911 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

blacksonar beküldte: Kedves Snoke
Nézed a statisztikát és semmit nem tudsz rólam hogy mit és miért. 4 éve kezdtem el , aztán nem is oly régen újrakezdtem a játékot. És habár nézheted az XVM t , semmit nem tudsz arról hogy kikkel fúj össze a szél. Nem vagyok profi játékos az tény, de sokakkal ellentétben, ÉN tudom használni azt a dolgot amiért az ember fejlődik , az eszem :)

Ezt nem tudom, de önbizalmad az van. :troll: Minden esetre, sikerült a saját 4 éves átlagod felét elérned az elmúlt 1 hónapban. Nem tudom milyen fejlődési készségről beszélsz itt.

2 éve 10 hónapja #247984 Írta: blacksonar
Hm, látom regényeket lehetne írnom itt , és csak kötekednél. Én nem ezért írtam ide.

A lényeg ha valaki 6 - 7 s tierben akar játszani az vegyen fel ha akar.

akhi2 a név.

2 éve 10 hónapja #247995 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Snoke beküldte:

blacksonar beküldte: Kedves Snoke

Ezt nem tudom, de önbizalmad az van. :troll: Minden esetre, sikerült a saját 4 éves átlagod felét elérned az elmúlt 1 hónapban. Nem tudom milyen fejlődési készségről beszélsz itt.

Nem tudom miért bántod szegényt. Hellcat-el egész jó! 2-őt is bír lőni csatánként. :troll:

2 éve 10 hónapja #248101 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Én csak azt nem értem miért nem csak azt írta: Szakasztársat keresek tier 6-7ben. Ts-címet adok
Vagy valami hasonló mielőtt még jön a regény az agyhalottakról stb.. stb... stb

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Snoke

2 éve 8 hónapja #254644 Írta: Totti0
Megválaszolva: Totti0
Üdv!
2024 a wn8am 9es tankom mellé keresek hozzám illő társat/társakat

Totti0 a játékba a nevem :)

2 éve 5 hónapja - 2 éve 5 hónapja #265976 Írta: zotya1980
Megválaszolva: zotya1980
Üdvözletem!

Szakasztársat keresek max tier 9-ig este 20 óra utáni időre. Lehetőleg 1000 wn8 feletti játékos(okat) keresek, hogy tudjak tanulni (van mit).
A felhasználónév és egyéb esetleges pluszinfó pm-ben.

Üdv: Zotya

1 éve 7 hónapja #284486 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017
Sziasztok!
Random csatákhoz keresek szakasztársat vagy társakat. Sajnos barátaim nem játszanak ezzel a játékkal. WN8-am 1500 körüli, az utóbbi időben főleg a fejlesztések miatt megakadt.
Főleg rutinosabb játékosokra gondoltam, akiktől tanulhatnék pár hasznos dolgot. Általában esti órákban játszom, vagy hétvégén napközben, de ekkor a fiaim is mellettem ülnek, így csúnya beszéd nem megengedett. Mikrofonom van, de ritkán használom a család miatt.
Tetszenek a táras tankok, az olaszok használatát próbálom elsajátítani, valamint a tornyozást kellene megtanulnom.
statok rólam:
wotinfo.net/en/...ko2017

Korábban már játszottam kb 10 ezer csatát egy másik fiókkal, de kiszálltam, aztán visszaestem és újrakezdtem a játékot :)

Sokszor forrófejű vagyok, és időnként elsőként hullom el a csatában, még top tier-ként is. :(
Ritkán, de tudok jó köröket is menni. Általában a kezdő legénység vagy a nem fullos tankok miatt nehéz fejleszteni a tankokat, és szenvedős a játék.

Akinek felkeltettem az érdeklődését írjon rám privátban vagy a játékban.

Köszönöm!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

1 hónapja 1 napja #297035 Írta: SyroccoHUN
Megválaszolva: SyroccoHUN
SZiasztok!

Aki érzi magában a lendületet egy csata dominálására, és megszerezte az AE phase 1 tankot, ezek mellett lenne kedve egy kis kötetlen szakaszozáshoz, az keressen PM-ben játékon belül : SyroccoHUN.
A célom hogy összehozzak egy 3as szakaszt csak AE phase 1-nal és boostoljuk a győzelmi arányunkat :)

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.