Jelenleg

23
látogatónk van

Szakasztársat keresek!

7 éve 8 hónapja #197181 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
A mostani 3v3 versenyhez surgosen keresnek egy csapatot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #197201 Írta: TevePapi
Megválaszolva: TevePapi

A mostani 3v3 versenyhez surgosen keresnek egy csapatot!

worldoftanks.eu.../1593/

Üdv,
Nicknevet azért írhatnál, hogy a csapatok le tudják csekkolni, hogy beférsz-e a keretbe.
Nálunk lenne egy hely. Várom szeretettel a jelentkezőket pm-ben.
worldoftanks.eu...65233/

(12:00-ig kell leadni a nevezést, úgyhogy elég sürgős!!)
1600+ WN8, ts3 + mikrofon azért legyen.

A verseny csoport köre 19:00-kor kezd. Az első két helyezett jut tovább a playoff-ba, ami 21:00-kor kezd. Ott egy vereség már kiesést jelent. Az egész akár 23:00-24:00 –ig is elhúzódhat.
Idővel így kellene kalkulálni.
Csak olyan jelentkezzen, aki 18:30-tól hadra fogható akár egész este!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 6 hónapja #207675 Írta: Ryek05
Megválaszolva: Ryek05
Üdv Mindenkinek!

Alapból klánt kerestem, de igazából szakasztársak keresése jobban beleillene az elgondolásomba.

A szűk keresztmetszet nyilván én vagyok, de hátha vannak mások is ilyen preferenciákkal :)
1, Géppark:
Tier 10 tank nincs igazán (Grile 15, de ezt sokan nem értékelik)
Tier 9 tank se... (WT auf PZIV meg Jagdtiger, de ezek se menők)

Így igazából marad a tier 8-7-6. Ebből viszont majdnem minden nemzetnél van pár

2. Idő:
Nekem minden nap csak este 9-12-ig jó, megyek bármire ami akkor esedékes (rangsorolt csata, szakasz, SH, stb)


3. Profizmus / noobizmus
Jómagam átlagos játékos vagyok, szívesen tanulnék jobbaktól, ha hajlandóak velem szakaszozni / SHzni.
A játékom fejlődik, ha lehet hinni a statisztikáknak. Most, hogy már elértem a legtöbb tankomnál, hogy minden ki van rajta fejlesztve és nem alap torony meg löveggel kell tier +2ben szenvedni...

4. Teamspeak
Fent van és használom, DE nincs mikrofonom, plusz nem szeretném a páromat zavarni vele éjszaka (nem mellesleg kb 20 percenként mentő, tűzoltó, rendőrség vagy BKKs sziréna szól, mert mind itt van a közelünkben) Szóval ha kell valami gyorsan beírom, tömören, klikkelgetek a térképen vagy gyorsgombokkal jelzek (töltés, segítség stb)

Amennyiben így is megfelelek valakinek, keressen meg üzenetben, köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211714 Írta: Ezekiel
Megválaszolva: Ezekiel
Üdv!

Olyan játékost(játékosokat) keresek szakasztársnak, akik CenturionAX kedvelők, szeretik ezt a gépet, és gyakran használják. (és lehet tőlük tanulni a használat terén)
Nem vagyok egy profi játékos, csak probálok ügyes lenni, mert a mögöttem lévő 37 év már erősen elkoptatta a reakcióidőmet.
Általában késő este játszom, amikor az asszony és gyerek már alszik, így a ts-t nem mindig tudom megoldani.....
Ha valaki érdeklődik, a játékban ezen a néven megtalálhat: teszveszvarosi

Előre is köszönöm, ha valakit érdekel a dolog!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #211781 Írta: thompyka
Megválaszolva: thompyka
Üdv,

a holnapi t8 3v3 tournamentre keresünk egy főt, akinek:

- garázsában megtalálható az is-3 és a t54 ltw min 2 skilles legénységgel
- nem esik nehezére 2400 recent wn8-at összehozni
- le van töltve a ts3 nevű csoda, s hajlandó használni is
- holnap ráér 18:50-től 21:00-ig
- nincsenek a gépén csaló modok telepítve

Ha jelentkezni szeretnél írj itt, vagy ingame (ugyanezen néven találtok meg).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212692 Írta: Deeprider77
Megválaszolva: Deeprider77
Üdv! Keresem azon játékosokat, akiknek minimum 30K csatájuk van, közelebb vannak a "LESZ@ROM AZ EGÉSZET" stílushoz és rendelkeznek Type 59-es 8as prém tankkal!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212695 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
És minek keresed ??? :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212696 Írta: singes
Megválaszolva: singes

És minek keresed ??? :unsure:


Szvsz venne accot. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, _Szazados_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212697 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
AHA ... no comment! :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212715 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Üdv! Keresem azon játékosokat, akiknek minimum 30K csatájuk van, közelebb vannak a "LESZ@ROM AZ EGÉSZET" stílushoz és rendelkeznek Type 59-es 8as prém tankkal!!!


Ez valami wot-fétises társkereső hirdetés? :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212835 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Sziasztok! Fél év elteltével ismét szakasztársat keresnék T-10 (tank) fejlesztésére, mert egyedül borzalmasan megy. 16 vagyok, 1800+ wn8 al, iskola miatt délután 4 és 7 között játszok. Hasonló képességű játékost szívesen várok! ;)
UI: Kaszas580 néven értek el.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212838 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Sziasztok! Fél év elteltével ismét szakasztársat keresnék T-10 (tank) fejlesztésére, mert egyedül borzalmasan megy. 16 vagyok, 1800+ wn8 al, iskola miatt délután 4 és 7 között játszok. Hasonló képességű játékost szívesen várok! ;)
UI: Kaszas580 néven értek el.


"Újra itt a kaszás, jobb mint egy jó b*szás!" - Ganxta Hasfelmetszők című számából. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212970 Írta: EddieRussel
Megválaszolva: EddieRussel
Szevasztok.
Nos mondom a tény állást. Kb 4 évvel ezelőtt kezdtem wotozni,de ebben az elmúlt négy évben volt vagy háromszor fél év kihagyásom,ráadásul nem csak egy accountom volt (ne kérdezzétek...én se tudom, miért kezdtem mindig újat :D).Lényeg a lényeg, hogy nagyjából 10k meccsem van összesítve,rengeteg dolgot megtanultam már van kellő mennyiségű pálya és tank ismeretem. De mégsem érzem jónak magam,abszolút nem..nincsenek jó taktikai ötleteim,kevés a jó meglátásom,és mindig akkor jövök rá miután lepuffantanak.

Ezért keresek egy "kiképzőt" aki egy jó kis 55% win aránnyal rendelkezik nekem már jó! :D Szeretnék tanulni,egyszerűen idegesít hogy tudom hogy tudom,de mégse. Új meglátásokra lennék kíváncsi, más helyzetekre,más pozíciókra a mapokon,és erre sajnos nem elég ha csak streamet nézek.
A jutalom meg hát..nem is tudom, egy őszinte köszönöm? :DD

Nos ezért kellene mellém egy társ aki elviselne egy pár száz meccs erejéig :D

UI: T34,Leopard,T37,T20,T150,M103,T28, talán ők az említésre méltóbb tankjaim.

Köszi ha végig olvastad,ha érdekel a dolog írj privátot! :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #212979 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

És minek keresed ??? :unsure:


Esetleg együtt szarás? Lehet ő is gazdag. (lásd lent az aláírás résznél Bud és Terence párbeszéde...)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 5 hónapja #213083 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58

Szevasztok.
Nos mondom a tény állást. Kb 4 évvel ezelőtt kezdtem wotozni,de ebben az elmúlt négy évben volt vagy háromszor fél év kihagyásom,ráadásul nem csak egy accountom volt (ne kérdezzétek...én se tudom, miért kezdtem mindig újat :D).Lényeg a lényeg, hogy nagyjából 10k meccsem van összesítve,rengeteg dolgot megtanultam már van kellő mennyiségű pálya és tank ismeretem. De mégsem érzem jónak magam,abszolút nem..nincsenek jó taktikai ötleteim,kevés a jó meglátásom,és mindig akkor jövök rá miután lepuffantanak.

Ezért keresek egy "kiképzőt" aki egy jó kis 55% win aránnyal rendelkezik nekem már jó! :D Szeretnék tanulni,egyszerűen idegesít hogy tudom hogy tudom,de mégse. Új meglátásokra lennék kíváncsi, más helyzetekre,más pozíciókra a mapokon,és erre sajnos nem elég ha csak streamet nézek.
A jutalom meg hát..nem is tudom, egy őszinte köszönöm? :DD

Nos ezért kellene mellém egy társ aki elviselne egy pár száz meccs erejéig :D

UI: T34,Leopard,T37,T20,T150,M103,T28, talán ők az említésre méltóbb tankjaim.

Köszi ha végig olvastad,ha érdekel a dolog írj privátot! :beer2:

Hali! Én is kb hasonló cipőben járok! Tolhatnánk eggyütt, hátha ketten kiteszünk egy egészet :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.