Jelenleg

24
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 7 hónapja #206156 Írta: Sasvári
Megválaszolva: Sasvári
Mocsak. Kiárúsitás van a prém shopban : CromB, Rudy, is2, wz111, scorp stb. Mi van bezár a bazár ? :blink: :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206160 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

.....ha szeretsz tornyozni akkor a T34 csak úgy ontja a pénzt......

Jessz! (Kék tuningbenzinnel meg alig-alig marad le az IS-3-tól)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206178 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

.....ha szeretsz tornyozni akkor a T34 csak úgy ontja a pénzt......

Jessz! (Kék tuningbenzinnel meg alig-alig marad le az IS-3-tól)


Én most készülök megszivatni magam a t 34-el. Átképeztem az öt skilles legényeket a td ágra t30-ba. Most egy teljesen noob legénységgel fogok nekiállni farmolni, legalább a harmadik skillig ki ia fogom húzninőket, aztán folytatom a heavy ágat t32-től. Lesz majd nemulass azt hiszem... De legalább pár milliót összelövök vele. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206183 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike

eu.wargaming.ne.../3442/

Megkapta a szemem ez a mostani ajánlat, 4 tank egy bundle-ban, lehet venni külön külön is most őket, de ahogy utána számoltam, így jobban jönne most ki (legalábbis nekem). Kinek mi a véleménye, az akcióról, illetve magáról a tankokról (IS2, ISU-122S, Rudy, Cromwell B)?


Ha van rá kereted megéri mind a pénzét. Különösen a Rudy és a Ceomwell b élbezetes. Isuval kevesebbet mentem, de az se rossz, Is2 pedig nekem nagyon bejött, kreditfarmra is alkalmas, bár ha sokszor rak tiwr 9-be, akkor nem lesz nagy a bevétel. Nem tidom most is bia skilles legényekkel adják-e, de ez külön pluszpont. Nekem pl Rudyban lévő négy wmber ment a t62a ba íhy megmaradt a t 54,az obj 140 legénysége, ráadáaul laptam egy jó crewt a 62a ba is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206184 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
Épp most húzom a brit med ágat, Centi 1-nél járok, és gondolkodom, hogy kéne egy brit prém tank mellé. A kérdés, hogy Cromwell B vagy FV4202 (P)? A sima Cromwell megvan, nem is fogom eladni, szeretem. A Comet is marad, szerintem a legjobb 7-es med. Ennek fejében melyik éri meg jobban, árban 1000 HuF kb. az eltérés? Legényeket húzni természetesen és nem árt, ha pénz is jön vele, de az annyira nem prio, van más prém tankom is amivel farmolhatok (Panther 88).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206186 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

eu.wargaming.ne.../3442/

Megkapta a szemem ez a mostani ajánlat, 4 tank egy bundle-ban, lehet venni külön külön is most őket, de ahogy utána számoltam, így jobban jönne most ki (legalábbis nekem). Kinek mi a véleménye, az akcióról, illetve magáról a tankokról (IS2, ISU-122S, Rudy, Cromwell B)?


Cromwell B alap , Rudy se rossz. Bár nagyon más stílus. A másik kettő passz.
Előny a 0. skilles full BIA-s 100%-os legények mindhez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206203 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Meggyőztetek, a WZ-111 kell nekem!!!

Azok alapján amit írtatok...

Ugyanis: én nem vagyok jó játékos.
( Tegnap este is 3 meccset nyertem 17-ből...)
És kell nekem valaki/valami akit hibáztathatok a vereségekért.

Eddig az MM-re meg a csapattársak hülyeségére fogtam a dolgot.

De ha szert teszek egy WZ-111-re, akkor nincs szükség összeesküvéselméletre meg mások hibáztatására... egyszerűen ráfoghatom a WZ-111-re!!! :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan, MPeter71

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206206 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE

Meggyőztetek, a WZ-111 kell nekem!!!

Azok alapján amit írtatok...

Ugyanis: én nem vagyok jó játékos.
( Tegnap este is 3 meccset nyertem 17-ből...)
És kell nekem valaki/valami akit hibáztathatok a vereségekért.

Eddig az MM-re meg a csapattársak hülyeségére fogtam a dolgot.

De ha szert teszek egy WZ-111-re, akkor nincs szükség összeesküvéselméletre meg mások hibáztatására... egyszerűen ráfoghatom a WZ-111-re!!! :D


Hát akkor neked igazából az AT 15A amire szükséged van. Hogy igazán hatásos legyen, képezz ki teljesen más tank fajtába a legénységet, és tedd be az AT 15Aba az így lesz vagy 50% képességük.....hajrá hajrá.....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206211 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Berlini csomag.
Cromwell B, Rudy jó, másik kettőnek nem látom különösebb értelmét.

A 2 hatos tank remekül helyt áll randomnban, és tökéletes választás lehet 6-os sh-ra is.
Egy értelmesebb klánban fossák a kreditet sh alatt.

A 2db t7-esnek nem annyira látom értelmét, ahogy a legtöbb t7-es prém tanknak. Berlini IS már alapból benne van a játékban 2x is, isu meg ha jól tudom ugyanolyan ágyúval, és ágyú karakterisztikákkal bír, mint a su152. Talán mobilisabb, de annyival biztos nem, hogy arra alapozd a játékot.

Összességében a Cromwell B, és a Rudy jó választás lehet, de igazán csak akkor éri meg, ha ciepeld őket SH-ra is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206224 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Sics !

Ha hallgatsz rám akkor a Skorpiont veszed meg !! 3 lövés 1500 dmg kb !! WZ 111 10 lövés 9 találat max 4 átütés........
Ez a Berlini csomag így drága ! Az eredeti az jobb volt 20k-ért a hátomtank + 7500 gold nekem így 20 k -ból 6 prém tankom lett !!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206242 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Sics !

Ha hallgatsz rám akkor a Skorpiont veszed meg !! 3 lövés 1500 dmg kb !! WZ 111 10 lövés 9 találat max 4 átütés........
Ez a Berlini csomag így drága ! Az eredeti az jobb volt 20k-ért a hátomtank + 7500 gold nekem így 20 k -ból 6 prém tankom lett !!!


Én szívesen megvenném ezt a tankot, de hiába próbálkozok, nem működik a paypal-os fizetés. A bankkártyám adatait meg ENNEK a cégnek tuti nem adom meg. Úgyhogy nem lesz ilyen tankom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206243 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Sics !

Ha hallgatsz rám akkor a Skorpiont veszed meg !! 3 lövés 1500 dmg kb !! WZ 111 10 lövés 9 találat max 4 átütés........
Ez a Berlini csomag így drága ! Az eredeti az jobb volt 20k-ért a hátomtank + 7500 gold nekem így 20 k -ból 6 prém tankom lett !!!


Én szívesen megvenném ezt a tankot, de hiába próbálkozok, nem működik a paypal-os fizetés. A bankkártyám adatait meg ENNEK a cégnek tuti nem adom meg. Úgyhogy nem lesz ilyen tankom.


Aki hülye, haljon meg, tartja a mondás és lám, ez itt is igaz.

Csak azért nem lesz olyan tankod, mert a saját hülyeséged visszatart ettől, fogadd gratulációmat :happy:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206245 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Sics !

Ha hallgatsz rám akkor a Skorpiont veszed meg !! 3 lövés 1500 dmg kb !! WZ 111 10 lövés 9 találat max 4 átütés........
Ez a Berlini csomag így drága ! Az eredeti az jobb volt 20k-ért a hátomtank + 7500 gold nekem így 20 k -ból 6 prém tankom lett !!!


Én szívesen megvenném ezt a tankot, de hiába próbálkozok, nem működik a paypal-os fizetés. A bankkártyám adatait meg ENNEK a cégnek tuti nem adom meg. Úgyhogy nem lesz ilyen tankom.


Aki hülye, haljon meg, tartja a mondás és lám, ez itt is igaz.

Csak azért nem lesz olyan tankod, mert a saját hülyeséged visszatart ettől, fogadd gratulációmat :happy:


Köszi! Süt rólad a jóindulat. Te megbíznál bennük?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206246 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Sics !

Ha hallgatsz rám akkor a Skorpiont veszed meg !! 3 lövés 1500 dmg kb !! WZ 111 10 lövés 9 találat max 4 átütés........
Ez a Berlini csomag így drága ! Az eredeti az jobb volt 20k-ért a hátomtank + 7500 gold nekem így 20 k -ból 6 prém tankom lett !!!


Én szívesen megvenném ezt a tankot, de hiába próbálkozok, nem működik a paypal-os fizetés. A bankkártyám adatait meg ENNEK a cégnek tuti nem adom meg. Úgyhogy nem lesz ilyen tankom.


Aki hülye, haljon meg, tartja a mondás és lám, ez itt is igaz.

Csak azért nem lesz olyan tankod, mert a saját hülyeséged visszatart ettől, fogadd gratulációmat :happy:


Köszi! Süt rólad a jóindulat. Te megbíznál bennük?


Milyen hülye kérdés ez? Most komolyan ott vagyunk, hogy a nagy gyerekes utálatodban és haragodban egy csaló és adatlopó cégnek állítod be a wargaminget?
Ezt te minden neked nem tetsző cégnél/boltnál/üzletnél eljátszod? Hogy fúúú a köcsög banda én már nem is bízok bennük, mert biztos ellopják a pénzemet... ez nem felnőtt viselkedés, hanem óvodás hiszti.

Ez nem bizalom, hanem józan ész kérdése. Én sokszor fizettem már náluk kártyával. Mert biztos ellopják az adataimat.... Megsúgom, hogy a Google és a Facebook sokkal mocskosabb cégek ilyen szempontból...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #206247 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Miért? Mi lesz ha megadod az adatokat? Mesélj kérlek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.