Jelenleg

26
látogatónk van

Prémium harckocsik

7 éve 11 hónapja #187005 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE

PzB2 a shopban.


Abszolút tier limitesként ez egy nagyon jó stat húzó OP tank. Sajnos ezzel el is mondtuk az összes jó tulajdonságát. Legénység képzésre nem használható, kreditet farmolni nem lehet vele és még csak a személyes küldetésekhez sem alkalmas (na jó, a STUG IV-hez igen). Szerintem igazi gyűjtői ajánlat.


Kiváló ajánlat, de komolyan szinte ingyen van. Van aki Stat húzás miatt veszi meg ( nekem speciál rossz is vele a statom mert ész nélkül hadakozok vele amikor rajtam van az 5perc) , én FUN tanknak vettem az olyan napokra amikor felültetik az embert a szopórollerre és egy kicsit ki akar kapcsolni. KB 2000 forint a csomagban a tank ára....ennyiért szinte ajándék de tényleg. Természetesen csakis aranylőszert neki semmi mást, inkább mínuszt fog termelni az már biztos, de élvezet vele a játék :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187030 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

PzB2 a shopban.


Abszolút tier limitesként ez egy nagyon jó stat húzó OP tank. Sajnos ezzel el is mondtuk az összes jó tulajdonságát. Legénység képzésre nem használható, kreditet farmolni nem lehet vele és még csak a személyes küldetésekhez sem alkalmas (na jó, a STUG IV-hez igen). Szerintem igazi gyűjtői ajánlat.


Olyan, mint a Valentine II, csak ezt nem hívják könnyű tanknak :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #187040 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
storno

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187041 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Figyelem: Spoiler!


Hol láttad kétezerért? Én csak 6233-ért látom.


A bundle tartalmaz mellette valamennyi goldot is. Ő a tank natúr áráról beszélt, ami akkor jön ki, ha a csomag árából levonjuk a tank mellé kapott dolgok árát. Tehát maga a tank 6233 Ft, csak ingyen kapsz mellé goldot, ha így jobban tetszik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187043 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
OK, értem. Köszönet! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187046 Írta: hege0124
Megválaszolva: hege0124
Szevasztok!

Megtudnátok nekem mondani, hogy lesz-e még a Turán a shopban, mert sajnos nem tudtam megvenni az akció ideje alatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187051 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

Természetesen csakis aranylőszert neki semmi mást, inkább mínuszt fog termelni az már biztos, de élvezet vele a játék :)

Ha nem lősz vele sokat mellé full gold-al is keres.
Nem a tank olyan jó hanem olyan MM-je van, hogy mindig TOP TIER.
Abszolut FUN!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187127 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
Turán, kezdem kedvelni :D
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS, stefanitsr

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187134 Írta: Christofia
Megválaszolva: Christofia
Figyelem: Spoiler!


Ennyiért volt kb. adventi naptárban is.
Stat húzásra nem jó, mert ritka, inkább jobbak játszanak vele, és nehéz ehhez képest kirívó teljesítménnyel használni. Ugyanarra a sebzésre sokkal nagyobb wn8-at ad a Valentine II.

Aranyból se kell bele olyan sok, én össz-vissz 25db-ot viszek magammal, azt se lövöm el mind. Köszönhetően a limitált MM-nek sima lőszerrel is ki lehet lyuggatni a azon tankok nagy részét, amivel találkozhat (kevés kivétellel, pl. Matilda, Hetzer szemből)
Funolásra viszont tényleg kiválóan alkalmas, kérdés csupán az, hogy megéri-e ennyiért, amikor a majdnem ugyanilyen Valentin II-őt aprópénzért szokták árulni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187146 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo
Üdv!

M56 Scorpion volt az adventi ajánlatban? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy vajon lesz-e most a győzelem napi ajánlatokban...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #187150 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Karácsonykor volt talán...

Engem ami nagyon érdekel az a rheinmetall skorpion, de azzal kapcsolatban annyi az infó, hogy az ázsia szerveren lehetett kapni pár napig és semmi egyéb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187437 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
ritastatusrepor...anges/

STA-2 DPM Nerf, Pen buff 185->212,

59 patton talán használható lesz így már,

Skoda T40 és japó tiger AP pen 132->145, nem hangzik olyan rosszul.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187439 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter
Skoda T 40-ről valaki írna pár sort?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #187440 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
Egy átlagos kis közepes tank, a Német Tigris L56-os lövegével, átütésével. Nincs tár töltő rendszer, sem páncél. Egész jól adja a zsozsettát 6-os SH-kra viszik, mint Sniper tankot. Nincs benne semmi extra, legénység húzásra nem rossz.

Most fognak kapni némi buffot, 132mm-ről 145mm-re, legalábbis a superteszterek ezt írták.

Japán Tigris és a Sokda T 40

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187441 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

Egy átlagos kis közepes tank, a Német Tigris L56-os lövegével, átütésével. Nincs tár töltő rendszer, sem páncél. Egész jól adja a zsozsettát 6-os SH-kra viszik, mint Sniper tankot. Nincs benne semmi extra, legénység húzásra nem rossz.

Most fognak kapni némi buffot, 132mm-ről 145mm-re, legalábbis a superteszterek ezt írták.

Japán Tigris és a Sokda T 40



Töltésidő felszereléssel, szórás, célzásidő, ez érdekelt volna. A sallang nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.