Jelenleg 471 vendég és 15 tag online

Prémium harckocsik

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186394 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1

stefanitsr beküldte: Azt semmiképp nem mondanám, de kiegyensúlyozottabbnak érzem, mint a Pz T25-öt.

Tökéletesen egyet értek Veled! Semmiképpen sem OP!

Azonban a T 25-től lényegesen pontosabbnak érzem. A plusz toronyforgás és a rejtett talaj ellenállási értékek is tisztán érzékelhetőek. Az szintén nem rossz, hogy 3,3 másodpercenként lehet lőni vele (BIA, töltésgyorsító, venti; így használom).

Használható tanknak tartom.

Személy szerint én nem azért vettem meg, hogy farmoljak vele ( :trollol: ), hanem mert magyar. Ennyi.

Összességében használható tanknak tartom, de a lőszerrel nagyon, de nagyon takarékoskodni kell.

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186409 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Plusz, ha ugye négy nap után kiveszik akkor még elég ritka is lesz. B)

Jah még annyi, hogy nekem 4 skilles legénység van benne, + rammer, venti, periszkóp, így azért vélhetően jobban teljesít mint aki az 50 v 75-ös legényekkel próbálkozik.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186412 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Szerintem a Turán egészen jól sikerült gép lett, 3-at játszottam vele tegnap, két csatában 1000 felett sebeztem, 1v1-ben kiszedtem minimális sérüléssel egy kv-1-et gold nélkül, a harmadik nagy bukta lett, viszont ott 6-osok, 7-esek ellen kellett volna helyt állni.
Hozzáteszem, hogy elég jó legénységet tudtam beletenni, viszont még nincs rendesen felszerelve. Lőszerproblémám nem volt még (mennyiségileg), ebben a tierben a csaták gyorsak szoktak lenni, nem hiszem, hogy gyakran fog kifogyni.
A T25-nél szerintem egy picivel könnyebben kezelhető. Aki szereti a medeket, az szeretni fogja ezt is. (Csak az a böhöm nagy kupola ne lenne :D.)

Játékosnév: szeni17

3 éve 7 hónapja #186416 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Szerintem is vállalható lett. Nekem érzésre olyan, mint a Tigris. olyasmi stílusú.
4 csata 100% győzelem... :trollol: :huh: :beer: asszem ennek böjtje lesz.. :whistle:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 7 hónapja #186422 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
már a munkahelyen megvettem, de csak este mentem vele pár kört...
mint minden kör csapatfüggő, de kellemesnek és saját WN8 fölött mentem vele...
Az átütése kiemelten kellemes, ezt OI exp és KV1 bánta tegnap...

Rallyefan81 beküldte: Szerintem is vállalható lett. Nekem érzésre olyan, mint a Tigris. olyasmi stílusú.
4 csata 100% győzelem... :trollol: :huh: :beer: asszem ennek böjtje lesz.. :whistle:

3 éve 7 hónapja #186430 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
szerintem megérdemelte a torony két oldalára felfestett
fehér sast (kard nélkül :-( )

3 éve 7 hónapja #186456 Írta: setelekot 1
Megválaszolva: setelekot 1

Budapestuser beküldte:

setelekot 1 beküldte:

stefanitsr beküldte: Azt semmiképp nem mondanám, de kiegyensúlyozottabbnak érzem, mint a Pz T25-öt.

Tökéletesen egyet értek Veled! Semmiképpen sem OP!

Azonban a T 25-től lényegesen pontosabbnak érzem. A plusz toronyforgás és a rejtett talaj ellenállási értékek is tisztán érzékelhetőek. Az szintén nem rossz, hogy 3,3 másodpercenként lehet lőni vele (BIA, töltésgyorsító, venti; így használom).

Használható tanknak tartom.

Személy szerint én nem azért vettem meg, hogy farmoljak vele ( :trollol: ), hanem mert magyar. Ennyi.

Összességében használható tanknak tartom, de a lőszerrel nagyon, de nagyon takarékoskodni kell.

Konkrétan a Pz T25 OP. Ha ez jobb lenne rengeteg lenne belőle a játékban. mégsem így van, miért?

Nagyon egyszerű a magyarázat: a 13. dimenzió harcosai kiáramlottak a sötét anyag mélységeiből; megérkeztek a Föld nevű bolygóhoz, geostacionárius pályára álltak, agyszondázást végeztek, és arra a megállapításra jutottak, hogy Te vagy a legokosabb ember a Földön, ezért küldtek neked egy agyfaszt, hogyha esetleg hátha háborút vívnának az emberiséggel, akkor ne tudd vezetni őket. Na ezért írsz hülyeségeket; mert az idegenek mentális támadást intéztek a roppant intelligenciád ellen. Kb. ennyi. Ha lesz rád időm, egy kicsit bővebben is kifejtem.

"...számukra a lét legszentebb pillanata az, ha egyedül nézhetnek szembe minden ellenséggel." Frank Herbert
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Karika, DrangHun, Christofia, MPeter71, Xizor111, Budapestuser

3 éve 7 hónapja #186462 Írta: Karika
Megválaszolva: Karika

Budapestuser beküldte: ....a Pz T25 kiemelkedik a T5-ösök közt, ezt sem magam találtam ki. OP-ként van számon tartva...

Ki tartja OP-nak rajtad kívül? Ezt most hallom először.. :huh: Hol olvastál/hallottál ilyen badarságot?

3 éve 7 hónapja #186475 Írta: Rallyefan81

Karika beküldte:

Budapestuser beküldte: ....a Pz T25 kiemelkedik a T5-ösök közt, ezt sem magam találtam ki. OP-ként van számon tartva...

Ki tartja OP-nak rajtad kívül? Ezt most hallom először.. :huh: Hol olvastál/hallottál ilyen badarságot?

OP = olyan pöpec, :trollol:

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 7 hónapja #186502 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
pöpec magyarul fasza? :trollol:

MaximusAquila
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

3 éve 7 hónapja #186506 Írta: Rallyefan81

KopiBDW beküldte: pöpec magyarul fasza? :trollol:

Disztingváljunk kérem! :nono:
Egy OP tankal közlekedve nem beszélünk csúnyán! (Nyilvánosan.. :trollol: )
Sőt! Irányváltoztatáskor indexelünk!
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Befejeztem , bocs az OFF-ért!

RallyeFan

3 éve 7 hónapja #186510 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Karika beküldte:

Nem az az OP tank, amivel csatánként 1 lövést meg tudunk ejteni? :woohoo: :evil:

Játékosnév: szeni17

3 éve 7 hónapja #186612 Írta: Davidhun43
Megválaszolva: Davidhun43
Turán good tenku :love: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrangHun

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #186977 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN
PzB2 a shopban.

3 éve 7 hónapja #186982 Írta: Bakkaroo
Megválaszolva: Bakkaroo

Red_Dragon_HUN beküldte: PzB2 a shopban.

Abszolút tier limitesként ez egy nagyon jó stat húzó OP tank. Sajnos ezzel el is mondtuk az összes jó tulajdonságát. Legénység képzésre nem használható, kreditet farmolni nem lehet vele és még csak a személyes küldetésekhez sem alkalmas (na jó, a STUG IV-hez igen). Szerintem igazi gyűjtői ajánlat.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.