Jelenleg

47
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 10 hónapja #119338 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Alapvetően nekem sem volt kedvencem a sima Cromwell, a Comet jobban bejött, valószínűleg azért mert már volt valami páncélja és -13 fok a csőlehajlása.

Hatos erődre egyébként előreszeretettel viszik, a sebesség + DPM kombó miatt, ott nem nagyon vacakolnak a célzással és a lövedék sebességgel. Lerohanják az ellent falkában és szétabálják.


igazából ez az amit soha nem értettem... T37-nek jobb az álcája, messzebbre lát, kicsivel jobb a DPM is... szerintem egy jól mozgó T37 horda minimum 2 lövést le tud adni, mire egyáltalán meglátják és jó fókusz esetében ez már akkora előny, amit a cromwelles banda nem tud kihasználni... sztem... (70hp / tank a különbség életerőben, ami már 1 lövésnél el tud tűnni)


Ezt én sem értem, azért a T37 durva tank, szerintem jobb mint a Crom, de azért az is ELÉG jó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119340 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
A kettő közül én is a T37-et tartottam meg, rendesen felszerelve, jó legénységgel.

Azért ez a prém cromie ütős, így ezekkel a paraméterekkel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119341 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Cromwellel az a baj, hogy iszonyat pontatlan még álló helyzetben is.
Mozgás közben viszont közveszélyes. Ezt nem tudom máshogy leírni. Pont ma volt egy köröm, ahol menet közben akkorát misseltem, hogy egy társat találtam el :sick:
Menet közben a Cromwellel SOHA nem találsz el semmit. Ezért nem tudom elképzelni, hogy mennyire lehet hatékony egy Cromwell rush SH-ban (mondom ezt úgy, hogy nem SH-zom).
Közelről még oké, de oda el is kell jutni. T37 meg emlékeim szerint auto aimmal talál menet közben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119343 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Úgy emlékszem ebben a vidiben van egy pár mozgolódva lövöldözős részlet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119344 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Azt értem, hogy a Cromwell gyors és a Cromwell Berlin is gyors, meg jól forog. De nekem soha nem a sebességével volt a gondom, hanem a borzasztó pontatlanságával és szórásával - különösen menet közben. És ahogy látom az új Berlin verzió sem pontosabb, sőt talán még rosszabb is. Szóval mi ebben az OP?! :blink: :S


Az AMX 12-t az AMX 1357 is pontatlan sőt a Bulldog is, de kit érdekel? Odamész és szétdarálod őket:D Ehhez két dolog kell:
- nagy tűzgyorsaság
- nagy gyorsaság (sebesség, fordulás)


amx12, light, cromwell közepes - mellesleg az amx lövedéke 1000m/s, a cromwellé 785
bulldog tier7-es, cromwell T6 - bulldog lövedék sebesség 1219

a cromwell lövedéke egész ívesen és lassan száll, kvázi ki lehet kerülni nagyobb távolságnál

igazából nem értem, mire ez a nagy hype a cromwell esetében... :unsure:


Tudom hogy nem szereted, de az hogy mennyivel száll, akkor érdekes, ha messze vagy:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119347 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0

Alapvetően nekem sem volt kedvencem a sima Cromwell, a Comet jobban bejött, valószínűleg azért mert már volt valami páncélja és -13 fok a csőlehajlása.

Hatos erődre egyébként előreszeretettel viszik, a sebesség + DPM kombó miatt, ott nem nagyon vacakolnak a célzással és a lövedék sebességgel. Lerohanják az ellent falkában és szétabálják.


igazából ez az amit soha nem értettem... T37-nek jobb az álcája, messzebbre lát, kicsivel jobb a DPM is... szerintem egy jól mozgó T37 horda minimum 2 lövést le tud adni, mire egyáltalán meglátják és jó fókusz esetében ez már akkora előny, amit a cromwelles banda nem tud kihasználni... sztem... (70hp / tank a különbség életerőben, ami már 1 lövésnél el tud tűnni)


hat lehet en tudom rosszul de a cromwell dpmje jobb.
Lehet szar pelda de amikor volt a kampany a volt klanommal t37+cromwell hordaval csinaltunk rusholos taktikat, ugy h. tobb cromwell volt.
L-FEW es BIAnak tobb alklanja lett foldbe dongolve. L-FEW csak t37et hozott es ugyanugy rusholt, viszont a minimalis hpelony nalunk volt. Egy ilyen masszaba kijott a cromwell elonye 2 szempontbol:
tobb hp, es minimalisan jobb ramolasi kepesseg.
Ott 50-100 meterrol lodoztuk egymast.
Lehet az a 70HP pont 1 loves elonyt jelent, es ha mar tobb ilyen 70HPs marad akkor tobb tuzero is marad egyik oldalon, vagy epp ha valaki beshieldeli akkor annak a 70HPnak a kilovese idot vesz el az ellenfeltol, az ilyen t6 os lerohanasnal meg olyan gyors minden hogy masodpercek dontenek.
Azt csak halkan teszem hozza h.epphogy le maradt 10 tag(1nek lett tank) a tankrol es a famepontok 80%at t6ba szereztuk meg, egy olyan klannal ahol 1000wn8 volt az atlag, es amig a t6os resz volt mindeki aki aktivan csinalta 1000-5000 kozott volt helyezesbe.

Szoval en nem irnam le a cromwellt a t37el szemben annyira. Randomba meg megint teljesen mas mert ott ugye +1 el van tolva az MM.

Nekem is t37em van(azaz mostmar cromwell B is).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119350 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Azt értem, hogy a Cromwell gyors és a Cromwell Berlin is gyors, meg jól forog. De nekem soha nem a sebességével volt a gondom, hanem a borzasztó pontatlanságával és szórásával - különösen menet közben. És ahogy látom az új Berlin verzió sem pontosabb, sőt talán még rosszabb is. Szóval mi ebben az OP?! :blink: :S


Az AMX 12-t az AMX 1357 is pontatlan sőt a Bulldog is, de kit érdekel? Odamész és szétdarálod őket:D Ehhez két dolog kell:
- nagy tűzgyorsaság
- nagy gyorsaság (sebesség, fordulás)


megvéve kipróbálva igazolva !
A rudy talán jobb is mint a sima talán pontosabb is az ágyúja


A Cromwellt megvettem, ezt még nem mertem, azért 17K két tankért...De lehet ráveszem magam:D


Én a hármas csomagban vettem meg a 3 mellé 7500 gold ugye ami mindenre felhasználható igy 21k

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119351 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
tank-compare.co...50I136

A Cromwellre rakható rammer, és a HP-ja 70-el több.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119357 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Nagy köszi érte,ezt a hírt vártam,lesz-e vagy sem le árazás ;) :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119366 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Akkor most mind a 3 új gép ha csomagba veszem kap Elit alakulatot vagy csak az angol gép kapja? Vagy benéztem itt olvasgatva valamit?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119369 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Most leárazáskor milyen prémtankot javasoltok megvételre (7000 gold körül)?
Vagy inkább gyűjtögessek és később vegyek valami nagyobbat?
Elsődleges cél a fun, normális kredithozam mellett, és ha lehet a D25T-t kerülném.
Ezek vannak: Churchill III, Su-100Y, T-25, Dicker Max, SuperPershing, T14, FCM 50t, FCM 36, Excelsior, TOG II, Type 62, WZ-111, Chi-Nu Kai.
Igen vegyes társaság és tudom, némelyik nem megvehető, de van olyan prémtank, amit most érdemes lenne megvenni ebben az árkategóriában?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119371 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary
Hát nem tudom, hogy segít e a választásban..
De én type 64-et fogom megvenni. Videók, elemzések alapján kimondottan jó prém tank (persze skill azért ehhez a tankhoz már kell). Igazából nekem a kevés gold miatt ez jöhet csak szóba. Fun, valamennyit hoz, és ha jól tudom t6-os klános dolgokba is be lehet/érdemes vinni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119377 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Scoutot nem igazán szeretnék, nekem nem fekszik a stílusa, sokkal inkább mondjuk egy medet keresek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119384 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Most leárazáskor milyen prémtankot javasoltok megvételre (7000 gold körül)?
Vagy inkább gyűjtögessek és később vegyek valami nagyobbat?
Elsődleges cél a fun, normális kredithozam mellett, és ha lehet a D25T-t kerülném.
Ezek vannak: Churchill III, Su-100Y, T-25, Dicker Max, SuperPershing, T14, FCM 50t, FCM 36, Excelsior, TOG II, Type 62, WZ-111, Chi-Nu Kai.
Igen vegyes társaság és tudom, némelyik nem megvehető, de van olyan prémtank, amit most érdemes lenne megvenni ebben az árkategóriában?


Az ár eléggé behatárolja a lehetőségeket, nagyjából marad a CDC és a P88.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119386 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Nem csak T8-ban gondolkodom, ha van más ajánlott, mondd nyugodtan.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.