Jelenleg

27
látogatónk van

Prémium harckocsik

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119168 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Hmm, ok, lehet hogy nem napi 5x van az 5x szorzó, hanem összesen ötször. Holnap kiderül.

Jah, 5x / account. Tehát összesen ötször van 5x combat xp szorzó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119170 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Az orosz szerveren pont olyan csomag van kb 15 ezerért. Érdekes hogy ott nem nyomják rá az emberre az aranyat és prém napokat.

Valószínű EU-ban nem vesztettek annnyi vásárlást, mint amennyivel többe kerülnek a csomagok amikor ezt bevezették (az össz bevételük nőtt)

Valószínú az orosz piac erre érzékenyebb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119190 Írta: Jaki71
Megválaszolva: Jaki71
vicces.. odaadták a Rudyhoz a film eredeti szereplőit (második évados felállás, tehát Kos -- itt még őrmester -- a parancsnok és van Cseresnyák bajtárs is. Viszont ha ezeket jól kiképzem, akkor utána beülhetnek egy fasza T62a-ba.. ez aztán a karrier a lengyel hadseregben... mondjuk a pofájukat nem csinálták meg a filmből, gondolom nem akartak liszenszt fizetni. Várom a MOD-ot, ami lecseréli az arcukat...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119193 Írta: rosszpenz
Megválaszolva: rosszpenz

Ez lenne a tavalyi:
Tavalyi military parade akció


Hát ehhez képest a mai akciók elég haloványak!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119206 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
De kapunk tetrarcsot ! :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119207 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

vicces.. odaadták a Rudyhoz a film eredeti szereplőit (második évados felállás, tehát Kos -- itt még őrmester -- a parancsnok és van Cseresnyák bajtárs is. Viszont ha ezeket jól kiképzem, akkor utána beülhetnek egy fasza T62a-ba.. ez aztán a karrier a lengyel hadseregben... mondjuk a pofájukat nem csinálták meg a filmből, gondolom nem akartak liszenszt fizetni. Várom a MOD-ot, ami lecseréli az arcukat...


A második évadban nem T34 szerepelt? Akkor még 4 fős volt csak a legénység. Csak a harmadik évadban (miután kilőtték az eredeti tankot) lett 5 fős (külön töltő és lövész), ami már T34-85?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119210 Írta: Jaki71
Megválaszolva: Jaki71
gyakorlatilag t-34-85-tel forgattak vegig, sőt egy háború utáni variánssal :)

amúgy nem cseréltek elvileg tankot... megjavították a földeken kint.. motort cseréltek, meg levágták a cső végét, amitől vicces lett.... utána volt az a rész, hogy lőgyakorlatot tartottak engedély nélkül.

végig 4en voltak állandó személyzet, csak időnként ment velük az az 5. tag, akkor is géppuskázott.... de aztán a sorozat vége felé megint nem ment velük. szóval ezek 4en tolták :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #119214 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG

De kapunk tetrarcsot ! :D


Mondjuk a Berlin tankokkal hamar össze lehet szedni az XP :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119218 Írta: zizi
Megválaszolva: zizi
Sziasztok.
Az IS2-ről mit lehet tudni?
Amúgy úgy is fel lehet fogni az aranyat ber lehet forgatni egy ujabb prémium járműbe, De ne Panze/M10-be. :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119225 Írta: FleiszG
Megválaszolva: FleiszG

Sziasztok.
Az IS2-ről mit lehet tudni?
Amúgy úgy is fel lehet fogni az aranyat ber lehet forgatni egy ujabb prémium járműbe, De ne Panze/M10-be. :woohoo:


M10-zel el lehet szórakozni, nekem bejön ha néha napján kiviszem a garázsból.
Bár csak legénység húzásra szoktam használni.

Hasonló mint a sima IS.
Lóerőben kevesebb.Sima MM.
DE kap a legénység kap egy BIA-t.
Ez kb 1350 aranyat ér ha jól számolom.
IS-2 csomagnál szerintem inkább IS-6.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119226 Írta: Jaki71
Megválaszolva: Jaki71
Cromwell Berlin nagyon OP... de hát mitől ne lenne... tudja mindazt amit az alap, csak meg jobban forog. En nem vagyok egy ügyesmókus, de 2400 dmg-re ideadta a nagy kalibert meg a tank ászt...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119229 Írta: Jaki71
Megválaszolva: Jaki71
én szeretem a Panther/M10-emet... statpadder állat tank... és jól keres. leginkább tornyos TDnek kell játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119233 Írta: kopuler
Megválaszolva: kopuler

De kapunk tetrarcsot ! :D


Ahogy néztem a maga kategóriájában nagyon jó kis tank ez. Oké oké low tier-es, de bóhockodni baromi jó, mint a Locust.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119239 Írta: zizi
Megválaszolva: zizi

Sziasztok.
Az IS2-ről mit lehet tudni?
Amúgy úgy is fel lehet fogni az aranyat ber lehet forgatni egy ujabb prémium járműbe, De ne Panze/M10-be. :woohoo:


M10-zel el lehet szórakozni, nekem bejön ha néha napján kiviszem a garázsból.
Bár csak legénység húzásra szoktam használni.

Hasonló mint a sima IS.
Lóerőben kevesebb.Sima MM.
DE kap a legénység kap egy BIA-t.
Ez kb 1350 aranyat ér ha jól számolom.
IS-2 csomagnál szerintem inkább IS-6.


Ha jól értem inkább az IS-6 mint ez a három.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119241 Írta: Simula
Megválaszolva: Simula

A Cromwell Berlin jelenleg jobb mint a sima cromwell, és a tény sem elhanyagolható, hogy alapból egy 100%-os, 0. skillnek számító (tehát a következő skillhez szükséges XP ugyanannyi mintha első skill lenne) BiA-val érkezik, tehát az összes alap statja alaphangon +1,05x-ös a saját legénységével, és május 19.-ig a napi dupla után 5x xp minden olyan nyert meccs, amiben bent vagy az első 10-ben.


Gondolom a 9.7-ben bejövő bug, miszerint mégsem 0. skillnek, hanem elsőnek számít az ezeket az új tankokat is sújtja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.