Jelenleg

39
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 2 hónapja #262567 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Megint bent van a shop-ban a Skorpion G, ha valakit érdekel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262571 Írta: roboooo
Megválaszolva: roboooo
Szégyellem,de én még mindig a m56 scorpiont várom,hátha,csak augusztusban volt elérhető, de rakás más prém már többször is,még reménykedem,elkezdtek berakosgatni random tankokat a shopba,talán beteszik újév tiszteletére. :newyear1:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262590 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
ez a nagyon olcsó BT-SV mi t tud ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262599 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Sziasztok!

Olyan 10-15 ezer forintig milyen prémium tankot ajánlanátok?
Olyasmi érdekel, hogy nektek mi vált be, vagy mi az amit nagyon szerettek stb. Személyes véleményeket :)

(5000 csatám van, nem tartom magam már kezdőnek, de azért még az elején járok. Nagyon stílusom még nem fejlődött ki, mikor milyen játékfajtát szeretek :P )

SchmityHUN WoT-ban is a felh.nevem, ha esetleg úgy tudnátok adni egy kis segítséget.

Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262600 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
ha még nagyon nem tudod hova tenni magad én mondanám a panther m10-et
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262601 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Sziasztok!

Olyan 10-15 ezer forintig milyen prémium tankot ajánlanátok?
Olyasmi érdekel, hogy nektek mi vált be, vagy mi az amit nagyon szerettek stb. Személyes véleményeket :)

(5000 csatám van, nem tartom magam már kezdőnek, de azért még az elején járok. Nagyon stílusom még nem fejlődött ki, mikor milyen játékfajtát szeretek :P )

SchmityHUN WoT-ban is a felh.nevem, ha esetleg úgy tudnátok adni egy kis segítséget.

Előre is köszi!


Bár kezdő nem vagy, de még nem ajánlom hogy 8-as prémtankot szerezz be. Hm, esetleg valamilyen limites tankot ajánlanék, mint pl. a Panther M10, de ajánlom, hogy kérdezd meg straubbazsit, ő nagyon jól használja.

Még esetleg a berlini trióból mondjuk a cromwell b-t ajánlanám, vagy a t34 85rudy-t ha nincs meg a t34 85m-ed. Vagy esetleg valamilyen 5-ös tankot. Én annó a pzt25-öt vettem meg még amikor hasonlóan kevés csatám volt és nem bántam meg.

Olyat válassz, amihez biztosan lenne jó legénységed.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262617 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

Sziasztok!

Olyan 10-15 ezer forintig milyen prémium tankot ajánlanátok?
Olyasmi érdekel, hogy nektek mi vált be, vagy mi az amit nagyon szerettek stb. Személyes véleményeket :)

(5000 csatám van, nem tartom magam már kezdőnek, de azért még az elején járok. Nagyon stílusom még nem fejlődött ki, mikor milyen játékfajtát szeretek :P )

SchmityHUN WoT-ban is a felh.nevem, ha esetleg úgy tudnátok adni egy kis segítséget.

Előre is köszi!


Mindenképpen a Löwét ajánlom. Nagyon jó köröket lehet vele menni és kezdőbarát. még valamivel gyengébb játékosok kezében is igazi gyílkológép. Hatalmas köröket megyek vele magam is, Patriotokat, Defendereket, IS3.akat szedek szét. Az ágyú nagyon pontos mesterlövészi és kiváló a penje is, Emellett rengeteget pattint. Aztán a másik érdekes kreditfarmoló és fun is egyben a svéd TD. Nagyon jó a camoja és 288 az alap penje, így nem kell goldozni sem vele. Végül van még a kínai TD, amivel lehet rambózni is. Erős páncélja van és nagyon gyorsan tőlt. Mind remek választás. :xmas4:

u.i: a most kapható Scorpion G is remek választás ! Olyan mint egy nerfelés előtti arty. Láttatlanban bevágsz 500-akat, ha meg végjátékban megspotolnak csak kidugod a tornyot bepofozol 500-at azt bújsz vissza.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262619 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Köszi a tanácsokat!

Ezek szerint jobban megéri, ha mondjuk vennék két különböző stílusú tier6-os prém tankot, mint egy 8-ast?

Löwén én is gondolkodtam, de azt olvastam róla hogy nagyon dobálja a tier 10-be.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262621 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Köszi a tanácsokat!

Ezek szerint jobban megéri, ha mondjuk vennék két különböző stílusú tier6-os prém tankot, mint egy 8-ast?

Löwén én is gondolkodtam, de azt olvastam róla hogy nagyon dobálja a tier 10-be.


mondjuk 8-as prémmel azért jobban jön a kredit.
már ha ez számit

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262622 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

Köszi a tanácsokat!

Ezek szerint jobban megéri, ha mondjuk vennék két különböző stílusú tier6-os prém tankot, mint egy 8-ast?

Löwén én is gondolkodtam, de azt olvastam róla hogy nagyon dobálja a tier 10-be.

minden 8-as sűrű vendég tizes csatákban kivéve a limiteseket.tier 7 meg szerintem az egyik legjobban játszható szint a 9-10 után.pláne ha limites mint a panther.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262624 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Köszi! Akkor lehet a párduc lesz az első :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262625 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes

Köszi a tanácsokat!

Ezek szerint jobban megéri, ha mondjuk vennék két különböző stílusú tier6-os prém tankot, mint egy 8-ast?

Löwén én is gondolkodtam, de azt olvastam róla hogy nagyon dobálja a tier 10-be.


Ez a vegyél 8-as helyett kis tankot 5-6-ost okoskodás ott bukik meg, hogy előbb utóbb úgyis szükséged lesz 8-asra, hisz csak azzal lehet farmolni. Amit összeszednél 5-6-os prémmel azt egy simával is megteszed. Csak pénzkidobás 8-as alatt prémet venni. Mégi sminek ? Hogy ismerkedj a tankokkal? Arra jók az igyenes sima 5-6-os tankok is.

Azért mondják, hogy ne vegyél 8-asat, mert nekik ez jó. Kevesebb kezdővel találkoznak T8-ban. Viszont neked ez nem jó. Csak pénzkidobás. Úgyis meg kell venni a 8-asat, miért odáznád el. Próbálj nyugodtan vele menni még 5000 csatával is, legalább meglátod mire számíts. Ha mág nem megy, akkor tedd le, majd hozzászoksz. :xmas4:

u.i: nem baj ha megy t10-ben, nem kell limitesnek lennie. Max 3 db 10-es tankkal találkozhatsz, ez simán bevállalható. :angel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262626 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Köszi! Akkor lehet a párduc lesz az első :)


limites és az már a kreditet is jobban termeli.
szerintem az élvezeti faktora is rendben van.
viszont 6-8-al ellentétben nem lehet vele erödözni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262628 Írta: Herr_Ober
Megválaszolva: Herr_Ober
Leírom az enyémeket is, mert tudom kezdőként milyen nehéz volt a kevéske pénzemből prémtankok közt döntenem....(Urbán legenda a WG "playtowin" üzletpolitikája, de én nem bánom, szeretek nyerni.... :) "S egy nyert csata után 2 hónappal, már ki emlékszik, hogy mivel nyerted(tétek) meg? Csak a megnyertétek számít...!")

LT: M41 90mm GF (Ezt én VIII CW,SH spotterként használom és mivel német tank-fan vagyok szeretem a fekete buldogot).

MT: Cromwell B, M4A3E8 Thunderbolt VII (Ezeket a +100% BIA legénységgel együtt vettem meg, VI tierben lévő csatákban FAN tankok, WG üzletpolitikája itt kiváló volt, mikor full-bia legénységgel árulta ezeket.)

TD: Rheinmetall Scorpio G (A redline-camper-sniper koronázatlan királya :) Német tank-fanoknak szintén kötelező darab, nálam a pénznyomda és a TD küldik szerepkörét is kiválóan teljesíti.)

HT: Tiger 131,Löwe (Bekérik a játéktudást és azt öröm könnyes estékkel hálálják meg. Otto Carius gyüjtői darabja VII tierben hozzáértő kezekben jól teljesít, +100% BIA legénységgel árulták ez a gyengém :)
A Lövét nem rég vettem meg, illetve, a buff-olása óta random meccsekben használom, nálam rácáfolt a rossz hírére azóta....saját tier-jében kellemes játékélményt hoz...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262630 Írta: BudaiD
Megválaszolva: BudaiD
Szégyellje magát, aki előre megfontolt szándékkal nem ajánl tier8as tankot a srácnak, olyan megfontolásból hogy hátha kevesebb lesz a paradicsom... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KDenes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.