Jelenleg

37
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 3 hónapja #261366 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Nem mas nyugalma miatt jatszom. Akinek van szeme lathatja, ahoval lőttem barmivel bemegy. Aki nem fogja fel azt max sajnalom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261367 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

A meccs eredmenye ugyanez lett volna
Mivel van 400.000goldom rohadtul nem szamit mivel lovok. Mivel mint mondtam gunmarkozas megy raadasul fogadasra mennyi csatabol, ez segit. Aki erto szemmel nezi lathatja ettol meg minden loves celzott es vagy track vagy weak point. Technikai kivitelezest kritizalni innentol picit fajdalmas.... Illetve a fanyalgoknak uzenem lehet mutatni napi 1db 5k felett sebzo csatat akármilyen loszerrel es utana johet a gold kritika... Goldnoob cheater hacker butasagok. Ja nincs mod.


Az avg dmg pro, de a WR még pro-bb... wtf?! :pinch:
Akarsz róla beszélni? :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GoldMalac

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261368 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat

GoldMalac szerintem menj egy ugyanilyen/hasonló kört sima lőszerrel és akkor mindenki megnyugszik, hogy azzal is el lehet érni jó eredményt.


Amíg az ellentábor szintúgy full APCR-el sem tud 6k sebzéses kört menni (egy t8-as tierlimites meddel !!!!!), addig felesleges vergődni az AP-s meccsekért.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, GoldMalac

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261369 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
@Hunyadi

Winrate? Izeeeee neeeeem nem akarok rola beszelni :)))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261370 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

@Hunyadi

Winrate? Izeeeee neeeeem nem akarok rola beszelni :)))


:trollol:

Hihetetlen, nekem általában a bajom, hogy sima win és a "csapat", mármint az élősködők :whistle: lopják a sebész... :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261371 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Karácsonyi szunet.. Olyan csapatokat kapok randomban, hogy ha vert pisilek sem lehet nyerni... Egy bill kirepult mar az ablakon

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261377 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Azért ahhoz elég vastag bőr kell legyen valakinek az orcáján, hogy egy 3500 körüli rencentet toló játékosnak ( ilyen a Goldmalac ..) megmagyarázza hogy miképp kell egy tankkal jáccani :D :D :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, GoldMalac

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261378 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

Azért ahhoz elég vastag bőr kell legyen valakinek az orcáján, hogy egy 3500 körüli rencentet toló játékosnak ( ilyen a Goldmalac ..) megmagyarázza hogy miképp kell egy tankkal jáccani :D :D :D


Nem hiszem hogy a játékával lenne gondjuk a srácoknak hanem hogy egy full gold videóval akarja "eladni" a Type 59-et.
Az átlag játékos egy visszajátszásban nem fogja minden lövésnél látni (fölég T8-10-ben) hogy az most gyenge pont vagy sem. Csak annyit látnak hogy mindenre gold megy ezért höbörödnek fel hogy "persze úgy könnyű"
Ezért javasoltam egy sima lőszeres videót is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261379 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
látszik az csak vedd fel a szemüveget......nem kell butaságokat beszélni. kár volt belemennem az egészbe.. ilyen eredményt is meg kell itt magyarázni az a vicc :D

amugy ha nézitek milyen szűkülése van ennek a lövegnek és pontossága.. az apcr legalább gyors., segít.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261381 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue
Bár nekem nincs meg a tank de a vitát eldöntendő:



Körülbelül 2 perc alatt találtam egy videót amiben csak AP-t visz a jóember és mégis 2700 sebzést oszt ki. (nem bántásból GoldMalac)
Szóval aki kérdezte annak a válasz "igen sima lőszerrel is lehet nagyot alakítani a Gold csak rásegít kicsit"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261385 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
a titok amugy jatek előtt 2 pohar Jameson es 3 zacskó spedifen.. ellazít :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261389 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

a titok amugy jatek előtt 2 pohar Jameson es 3 zacskó spedifen.. ellazít :)


Én a 230-ra szoktam meccs előtt rámarkolni, brutál reflexeim lesznek tőle :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261425 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

a titok amugy jatek előtt 2 pohar Jameson es 3 zacskó spedifen.. ellazít :)


Én is meginnám ezt a sok érvénytelen löttyöt, de apám házi pálinkájára esküszöm. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261426 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
ízlésen is lehet vitatkozni a wotinfon, ahol a fika képes leköpni az óvodást, de nem érdemes. Igyon pálinkát aki szereti :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261436 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Ez a goldfétis vs. goldfóbia elég vicces. Mindenki azzal lövöldöz amivel akar. Főleg, ha fussa. De attól kapok agygörcsöt, mikor a csapattársak sajnálnak 3 goldot ellőni és ezért bukjuk a meccset. :xmas4: :newyear1:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, Balista1, Sics, GoldMalac

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.