Jelenleg

22
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 3 hónapja #261051 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

Nem állítottam hogy a mod1 nem jobb. De csak 1 vs 1 ben. Ha tier 10-be megy akkor ugyanazon a szinten van az is mint a type 59, sőt lehet hogy még rosszabb. A mod1-nek 9mm-rel jobb csak az átütése, ami elég csekély, és az a 9 mm nem kompenzálja azt hogy 1 tierrel fentebb dobálja. Ennél fogva több goldot igényel, ami a bevételt csökkenti. Teste erősebb de a tornya gyengébb. Lomhább mint a type, sok 10-es hevi jóval gyorsabb mint a mod1.
A mod1-nek valamivel jobb a dpm-je, viszont mindkét tanknak 250 az alfája. 250-es alfa nem túl sok tier 9-ben, ahová a type-ot felteszi, tier 10-ben meg még kevesebb.
Jó tank a mod-1, meg a type is, mindkettőnek van előnye meg hátránya. De a tierlimit miatt nem igazán összehasonlítható az a kérdés hogy a játékon belül melyik a használhatóbb. Valamikor én is szemeztem a mod1-el, de most szerencsém volt, és egy 3-as ajándékdobozból nyitottam type-ot. Így már értelmét vesztette hogy a mod1-et akár meg is vegyem.


Köszi a tank összehasonlítást. Én is most nyertem meg a type59-et, de még nem mentem vele, mert várok legénység akcióra, tehát nem tudom, milyen, de azt hiszem így már nem veszem meg a T-54 mod 1-et. Ha egymás után mennék velük, zavarna a mod 1 rosszabb mozgékonysága, meg összezavarna, hogy melyiknél mire figyeljek jobban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261060 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

végül is egyetértünk,csak nekem csalódás volt a type én is vettem dobozt,nem adta be de nem is bánom :-) én azt hittem keményeb de ebben semmi op nincs minden belövi a testét,igaz nagyon nagyon ritka mikor a mod 1 top de akkor az az érzés nagyon jooo mikor szinte senkinnem tud szemből megsebezni én azt hittem a type is ilyen de sajnos nem :-( na érted mit mondok?


Eddig is értettem :)
Boldog karácsonyt !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261067 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
ja engem az az zavart meg hozzászoktam hogy a mod 1 el sját szinten rambó vagyok,hát a type al nem :-( ott rontottam rájuk mire odaértem hulla voltam :-)

de nem rossz tank nem azt mondom! csak hozza kell szokni!

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261273 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Feljebb már leírták. A type59-et a sírba nerfelték. Lomha, pontatlan, alacsony a dpm-je, rossz az átütése és papír.
A tier limit meg arra jó, hogy valóban tier 9-ben, vagy full tier 8-ban fusson, ahol persze mindenki sokkal combosabb nála.
Az, hogy tier 6-ot lásson, eléggé felejtős. Szerencsés esetben van tier 7-8-9, esetleg tier 7-8. De gyakoribb a tiszta tier 8 és az említett tier 8-9. Ezekben a csatákban meg holt teher. Inkább vegyék el a pref MM-jét, kapja vissza a mozgékonyságát meg a t-54 219mm penes ágyúját és uccu.

2018-ra ígérte a wg, hogy kezd valamit a pref MM tankokkal, mert látják, hogy a preferential matchmaking nem illeszthető be a jelenleg irendszerbe. Végül is tier 7-es tankként ebben a formában el tudnám fogadni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261277 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Szerintem a type59 remek tank es jol jatszhato. Meg kell tanulni hasznalni. Keves igazan szar tank van. Ez biztosan nem az bocsi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261280 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Szerintem a type59 remek tank es jol jatszhato. Meg kell tanulni hasznalni. Keves igazan szar tank van. Ez biztosan nem az bocsi


Igazad van.

De ott a DE.

Lehet úgy használni mint ahogy te futtattad abban a szép körben. Pót kaja, csak apcr és vagy volt "direktíva" vagy sem.

Így használhatónak is néz ki.

Csak más nem így szereli a vasat, úgyhogy annak nem is fog úgy muzsikálni mint neked B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261284 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter

értem én mit mondasz de a mod1 akkor is jobb :-p a limit meg semmit nem ér 90 százalékben 9 es tier 5 százalék full 8 meg 5 százalék hogy top vagy szóval fos :-)

szóval nem olyan op, ugyan az mint egy t34-3 csak kis gunnal szóval ha 1x véletlen meg lehetne venni akkor sem kellene a lényeg az :-) ha 120 lenne a front na az jó lenne akkor igen! fasza tank lenne

jelenleg a tier 8 csak csapat meg sh csatákra jó oda meg a type nem való :-)



Jó az a tier limit, csak a botok már azzal sem tundnak mit kezdeni, ami sajnálatos. Full 8as csata a legjobb, mert van hp bőven, amit lehet lőni. Biztos tudod, hogy nem pattintásra kapod a kreditet... :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261300 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac

Szerintem a type59 remek tank es jol jatszhato. Meg kell tanulni hasznalni. Keves igazan szar tank van. Ez biztosan nem az bocsi


Igazad van.

De ott a DE.

Lehet úgy használni mint ahogy te futtattad abban a szép körben. Pót kaja, csak apcr és vagy volt "direktíva" vagy sem.

Így használhatónak is néz ki.

Csak más nem így szereli a vasat, úgyhogy annak nem is fog úgy muzsikálni mint neked B)


Abban igazad van, hogy az enyem extrem modon van szerelve de ennek egy 3moe megszerzes az oka.

A potkaja helyett ha mast teszel nem nagy hatranyt jelent es bar kell bele apcr azert boven nem 100% aranyban es remelem azt is belatod, hogy figyelmes loszerhasznalat mellett pl a masik topicba tett epic kort ugyanugy megcsinalhattam volna tehat a tank jó. (tiger track sebzes stb nem igenyel apcrt)

Nem kiemelkedő tierjeben mint egy defender, de könyörgöm egy tier limites tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261302 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Az hogy a type59 mennyire jó tank az nem itt a forumon fog eldőlni. Ez azon múlik hogy kinek mi a jó meg kinek mi a savanyú. Kár összehasonlítani egy nehéz tankkal, mert nem az. Teljesen más játékot igényel, és ha valaki a közepes játékstílust szereti annak a type még jobb is mint a defender. Nekem jelenleg a legjobb tier 8-as közepesem a type.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261308 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Nem ertek egyet. Egy tank nem attol jo, hogy pl neked mennyire all kezre, hanem az osztályán belul milyen pozitív es negatív tulajdonsagokkal bir es ezeknek milyen az aránya egymashoz kepest. Attol, hogy pl en nem szeretek es nem tudok tul jol td-vel jatszani, meg rengeteg jó td van...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261318 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Nem igazán értem amit írsz. Egy tank pont attól lesz jó, hogy mennyire áll nekem kézre. Mert olyan tankkal fogok játszani aminek a gyengeségeit el tudom rejteni, az előnyeit meg kidomborítani. Lehet egy tank statisztikailag átlag felett ha nem érzek rá akkor nekem csak egy nagy rakás szar marad. Egyénileg kell nézni a tankokat, a saját játékstílusodhoz legközelebb állókat tolni a csatamezőn.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261319 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Hmm attol, hogy neked nem all kezre egy tank, még lehet jo. Sarkitok. Utalom az artakat. Meg azokat is akik beleulnek :)) nem vagyok jo egyikkel sem igazan. Akkor kerdes: minden arta szar vagy csak en nem erzem vele a jatekot. A valasz egyértelmű. Remelem segitettem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261324 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Lehet egy tank jó. Átlagban. De egy tanknak nekem kell hogy jó legyen és számomra ez a fontos. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261325 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue
Mindkettőtöknek igaza van. A teljes igazság valahol kettőtök között félúton van.
Egy adott szint gyengébb tankjával csak egy átlagon felüli játékos tud kimagasló eredményt produkálni ezért a gyenge/közepes játékosoknak a balanszoltabb tankokkal kell először próbálkozni hogy tudást és tapasztalatot gyűjtsenek.
Ugyanakkor ezek közül a valóban kézre állóbb tankokat kell kiválasztani. Lehet egy nehéz tank a legerősebb ha nekem nem fekszik az a lassú stílus amit képvisel akkor nem fogom azt választani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261328 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
A type 59 egy tulhype-olt atlagos tank, semmiben sem kiemelkedo. Ha nem lenne tierlimites elo sem vennem. Igy tierlimittel viszont lehet vele elvezetes csatakat menni.

Ami legjobban zavar benne az a lomhasaga, nagyon lassan gyorsul, valamint az agyu pontatlansaga, de ez utobbi lenyegtelen mert ezt a tankot brawlerkent kell hasznalni, nem messzirol lovoldozgetni vele.

Az elso 10-20 csatamban csak 10 goldot vittem de rajottem az nem eleg, csatak mentek el azon, hogy az ellenfel 9-es heavy-jeit nem tudtam atutni mert nekem kellett volna elvegeznem a sajat top tankok dolgat akik a palya elhagyatott helyein kempeltek vagy meghaltak hogy leadjak a csatankeni egy sebzo lovesuket.

Ha meg lesz a 2. csillag akkor majd rakok bele en is potkajat, addig a prioritas a kreditfarm, az most nagyon jon a +48%-os unnepi bonusszal.

Malac: ha segiteni akarsz nekik inkabb azt ird le nekik, hogy erdemes hasznalni a tankot, adj par tanacsot. Az, hogy leirod ezerszer szerinted jo, azzal nem fogod meggyozni oket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.