Jelenleg 277 vendég és 5 tag online

Prémium harckocsik

2 éve 7 hónapja #259453 Írta: straubbazsi
Megválaszolva: straubbazsi
Biztos is voltam benne, hogy ma jön, amikor t6 legénységet akarok képezni (thunderbolt, skodat25)..., akkor új terv kell! :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #259456 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

straubbazsi beküldte: Biztos is voltam benne, hogy ma jön, amikor t6 legénységet akarok képezni (thunderbolt, skodat25)..., akkor új terv kell! :P

Ilyenkor kell elovenni az E-25 egyetlen termeszetes ellenseget a SU-122-44-et. :cheer:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KopiBDW, MegaJani, straubbazsi

2 éve 7 hónapja #259457 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

straubbazsi beküldte: Biztos is voltam benne, hogy ma jön, amikor t6 legénységet akarok képezni (thunderbolt, skodat25)..., akkor új terv kell! :P

Én tegnapra vártam, és kiköltekeztem. de mivel nem sűrűn lehet megvenni, rááldoztam még ennyi pénzt.:)

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 7 hónapja #259458 Írta: avogadro8314.
Megválaszolva: avogadro8314.
Sziasztok. Szerintetek lesz kapható az is2 Berlin?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2 éve 7 hónapja #259459 Írta: Ramthattack
Megválaszolva: Ramthattack
...és a type64 is akciós! :applause:

2 éve 7 hónapja #259464 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

SassuWinnu beküldte:

GoldMalac beküldte: Azt nem szeretem.....

Jameson v Glenlivet

Ez a ketto OP. HOGY TÉMÁNÁL MARADJUNK

Glenlivet még lehet, hogy OP, de a Jameson?(futottak még kategóriának elmegy - szerintem, de ízlésen nincs értelme vitatkozni :beer2: )

Glenlivet-tel egyetértek - bár én a Glennfidich-et preferálom - de a Jameson nem OP. Szerencsére volt ír ismerős aki ajánlotta a Bushmill-t, amivel eddig elvagyok. :troll: Esetleg a Connemara ha szereted a füstös tőzeg ízt, vagy Paddy, Tullamora Dew a pénztárca barátok. Jameson inkább kommersz, mint annó a cseresznye- meg barack 'pálinka' volt.Bár ízlésen nem vitatkozunk az utolsó kettőt kóstold meg egyszer. :)

2 éve 7 hónapja #259467 Írta: Béé
Megválaszolva: Béé
Üdv!

Type-64-ről véleményeket kérnék!

Előre is kősz!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #259468 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_

Béé beküldte: Üdv!

Előre is kősz!

www.wotinfo.hu/...lemzes

Közel 2500 csatát tettem már bele, és még mai napig rendszeresen előveszem. Amellett, hogy eléggé jól használható még élvezet is tud lenni vele a játék. Szinte minden érvényes az elemzésből, mert nem nyúltak hozzá azóta sem. Persze került be jó pár tank ami különösen veszélyes rá. A japán ág például.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: colmancer

2 éve 7 hónapja #259469 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

_BudSpencer_ beküldte:

Béé beküldte: Üdv!

Előre is kősz!

www.wotinfo.hu/...lemzes

Közel 2500 csatát tettem már bele, és még mai napig rendszeresen előveszem. Amellett, hogy eléggé jól használható még élvezet is tud lenni vele a játék. Szinte minden érvényes az elemzésből, mert nem nyúltak hozzá azóta sem. Persze került be jó pár tank ami különösen veszélyes rá. A japán ág például.

nem vagyok nagy light-os, de nagyon szeretem...

2 éve 7 hónapja #259470 Írta: colmancer
Megválaszolva: colmancer
Sziasztok!

A Type 64 egy gyöngyszem!
DE csak akkor, ha paralámpa és álcaskillek 100%!!!
Addig igen óvatosan kezelendő
BIA sem árt rá 3.skillként

Amúgy a T67 és PzIC és Cromwell B mellett ezt is bármikor szívesen hajtom... a többivel már nem így vagyok
Jó vadászatot mindenkinek!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BooK90

2 éve 7 hónapja #259494 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Megéri-e most 30 százalékos leárazással beruházni a Type 64-re, vagy érdemesebb esetleg várni arra, hátha lesz 50-es akció kínai ToT esetén?

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #259495 Írta: Benpe
Megválaszolva: Benpe
Szia!

50% leárazás biztos nem lesz rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Achotep

2 éve 7 hónapja #259520 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Nyerni nem sikerul de a kredit az omlik. :lol:

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #259523 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Az E-25 margójára:

Nem tudom ki hogy van vele, de...

1) Igazán soha nem éreztem késztetést, hogy beszerezzem az E25-öt. Bőven lett volna lehetőségem beszerezni, még a "visszavonulása" előtt is.
2) Valószínű mert nem vagyok jó torony nélküli tankokkal és még OP-nak sem tartom.
3) Talán, ismétlem: talán egyszer megvenném, de csak akkor ha nem nézne palimadárnak a WG és adná csomag nélkül is. Mert köszönöm, de a bónuszok nem kellenek, tele a padlás velük.
4) Valószínű a WG sem akar túl solat eladni és túl sokat látni a csatákban, ha nem így lenne adnák csomag nélkül is, de nem adják...
5) És ahogy elnézem nincs itt kérem válság, Magyarország jobban teljesít, elég sokan megvették a tankot. :P

Persze ez csak egy vélemény. Ahogy egy évvel ezelőtt és ma is, úgy majd jövőre is bekerül egy napra a boltba a "kis hamis". Szóval nem kell parázni, aki szeretné és most nem tudta megvenni, tegyen félre havi egy ezrest és jövőre begurulhat a garázsba.

Addig meg próbáljatok meggyőzni, hogy:

A ) miért érné meg nekem
B ) miért is OP

Segítséget és válaszokat előre is köszi! B)

ui.: a kérdés költői

2 éve 7 hónapja #259528 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

dobilaci beküldte:

Ilyenkor kell elovenni az E-25 egyetlen termeszetes ellenseget a SU-122-44-et. :cheer:

Szinte hallom David Attenborough-ot:

Az E-25 békésen legelészik az alpesi hegyi réten....Tápláló motorolajat szív fel, az erre rendszeresített "szívóálkapoccsal". Csak egyetlen természetes ellensége van az ökoszisztémában, a Su 122-44,,,,

Klán: ROTON
A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.