Jelenleg

13
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 6 hónapja #250572 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Ha 5-6-ban játszol miért akarsz nyolcast? Betesz tízbe és csak lesel majd, hogy mi történik. Nyilván lehet legénységet előnevelni, vagy valami, de általában csak a csalódás van belőle.

Van benne igazság. Én anno azért vettem Type-59-et (2-3 tierrel magasabb prémiumot, mint az akkori tankjaim) mert minden barátom előbb kezdte a játékot és magasabb tier-ben szakaszoztak. Ha van kivel magasabb tier-be menni, akkor próbáld ki, szólóban én sem ajánlom, hogy nagyot ugorjál.


Megfogadom. Magányos farkas (ágyútöltelék) vagyok. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250579 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr

Sziasztok!
Kaptam egy 20%-os kupont, és kacérkodom a gondolattal, hogy vennék egy prémium tankot.
6-os tankjaim vannak eddig.

Érdemes tier 8 felé kacsingatnom? Vagy 6-osból nézzek valamit?

Most ezekkel játszom leggyakrabban:
AMX ELC bis
AMX 12t (AMX 13 75 kifejlesztve)
G1 R (ARL 44 kifejlesztve)
T-34
Matilda BP
Churchill III
Churchill VII
Strv m/42 (Strv 74 kifejlesztve)
Ikv 65 Alt II

Ezeken gondlokodtam:
Löwe (for fun)
FCM 50t (ezzel lehetne a francia nehezekhez húzni a legénységet?)
Primo Victoria (a svédekhez)
Panther 8.8 (for fun)
Pudel (?)

Köszi!


Mivel a 20% kedvezménye kb 5 napig él, és szeretne egy prém tankot, miért is ne venne meg ha rászánná azt az összeget ?

A jelenlegi kínálatból primo victoria (annyira nem kiemelkedő sajna, egy jobb toronypáncéllal megáldott Centurion I kb egy egyedi camoval, svéd med legénységgel, ami tier7-ig tart a normál tech tree-ben aztán átcsap heavybe, szóval legénységképzésre sem az igazi), az új kínai TD vagy az STRV S1 szerintem ami érdekes lehet. FCM semmiképp. Löwe, talán, sajna a DPM-jét egyelőre nem érintette egyik buff sem. A páncélja, mobilitása, csőlehajlása jó, de a dpm sajna fájdalmas ha carryre kerülne a sor. FCM, ahogy az előttem szólók is mondták eléggé ergya.

Az igazán menő prémium 8-asok szerintem: Skorpion G, Lorr 40t, Defender/252U, STRV S1, Patriot, de ezek nincsenek a shopban jelenleg, patriot egy darabig vissza sem kerül, szóval a meglevőekből kellene választanod ha nem akarod veszni hagyni a kupont.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250583 Írta: keljoe
Megválaszolva: keljoe
Sziasztok!

Én is kaptam egy 20%-os kupont. Kérdésem, hogy ha élek vele és megveszem a hét járművének kikiáltott T34-t (plusz az extrák), amelyből egy már van a garázsban, akkor mit kapok helyette?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250612 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én is óvaintenélek a tier8 tankoktól.

Az a gond, hogy a t8 (9,10) nagyon más mint az amihez most szokva vagy.

Mások a spotkörök... más távolságból látnak meg ... van olyan bokor ahova t4-t5-t6-ban beállhatok spotterrel, ugyanaz t8-t9-t10 instant halál...

Ami még fontosabb: tier8-ban (és föntebb) kegyetlenül meg kell tanulni a tankokat.( A mapokat már alacsoabb, 5-6 tierben megtanulja az ember... jó esetben.)

Ami miatt a t8 és fentebb más:
- a spotkörök, de ezt már említettem
- a tankok gyenge pontjai. T8 és fentebb egyre gyakoribbak az olyan tankok, amiket csak akkor lő be az ember, ha betanulja a gyenge pontjaikat... és tudnom kell, hogy a saját tankom ágyújával melyiket hol ütöm át.
- tankok töltési ideje: mennyi idő alatt tölt be egy O-I, egy BL-10 ágyús TD, egy SkorpióG, egy Grille? Mennyi idő alatt táraz be egy táras Bulldog, egy 13-90, egy Lorr50t ? ... ezeken múlik élet és halál...

Iier8.ban eleve rohadt sok tank van ... és ha t8-as vassal játszol, akkor egyből tanulhatod a t9 és t10 tankokat is...

Jobb fontolva haladni, fokozatosan megtanulni őket... tier6 tankkal játszva megismerni a lehetséges nyolvas ellenfeleket, t7 tankkal a t9 ellen készülni... így mire t8 tank kerül a feneked alá, már csak a X-es vasak megtnaulása van hátra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil, Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250699 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32


Ha 5-6-ban játszol miért akarsz nyolcast? Betesz tízbe és csak lesel majd, hogy mi történik. Nyilván lehet legénységet előnevelni, vagy valami, de általában csak a csalódás van belőle. "For fun" célra Párducot ne vegyél, nagyon tudni kell vele játszani, különben nincs sikerélmény. Értem én, hogy lejár a kupon valamit kéne venni, csak meg ne bánd mert abszolút nem überbrutál gépek ezek, sokan koppannak, jobbra számítanak. Még a Löwére mondanám, hogy eddig is toltad lassú tankokkal, de német nehezed meg nincs, kicsit felesleges. 5-6-hoz képest óriási ugrás 8-10-ben szerepelni és ezzel nem a képességeid szólom le. Néztem a statodat engedelmeddel, szerintem névről, tankokról ítélve megtaláltalak, és nem nagyon állsz még készen a nyolcasokhoz ne haragudj. Még kell egy kis idő, mert így csak garázsmeneteznél bottom tierben. Nemcsak hatost, de ötöst is érdemes volna venned akár, egyenlőre az a for fun szint. De te tudod csak baráti jótanácsként írtam, mindenki volt itt mikulás, a legjobbak is a kezdet kezdetén. Remélem nem bántottalak meg, csak segíteni akarok, hogy élvezetesen nyomhasd.

Szerk: rosszkor jött nagyon a kupon, nemrég árulták a Berlin tankokat, azokból a Brommy-Rudy páros igen jó lett volna neked, jó legénység, amit fel is tudsz használni és használható, jó tankok.


Köszönöm szépen! Egyáltalán nem bántottál meg, látom én is képességeimet.. Névről könnyű megtalálni, ugyanez a játékban is.

Nincs semmi tapasztalatom magasabb tierben sajnos, nemrég lett kifejlesztve az AMX 13 75 csak, de még nincs rá kredit. Bár, ahogy olvasom, a 12t majdnemhogy jobb..
A túlzott optimizmusomtól mentettél most meg. :-) Elhiszem, hogy nem menne, sokszor még t6-ban is alig jutok ki a kezdőkörből. :-)
Sajnos a T-34-85M-ről lecsúsztam a nyár elején, pedig jó próba lett volna.
Nem muszáj ezt elköltenem, hagytam már bent, ez a második kedvezmény amit kapok, az előző is bent maradt. Játszom még itt egy kicsit, aztán majd a következő akcióban meglátom.


Az AMX 13 75 egy nagyon jó tank, de ha ez lenne az első 7-esed..... Én nem eröltetném. Nem fogod szeretni. Első 7-esnek én inkább egy IS-t, T29-et, KV-3-at tudnék elképzelni, ezekkel nem halsz meg egyből ahogy meglátnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250708 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Krupp-Steyr-ről valaki dobna egy rövid elemzést?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250710 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Krupp-Steyr-ről valaki dobna egy rövid elemzést?


lassú,papír

ez elég rövid volt ? :trollol:
viszont az az érdekes,hogy már hónapok óta eladtam mégis visszavásárolhatnám,ha akarnám.
ezt nem is értem mert más tanknál eltűnt ez a lehetőség.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250711 Írta: Goldipapa1
Megválaszolva: Goldipapa1
Sziasztok. a T34 vásárlásán gondolkodom,szerintetek megéri? Ha egy pár szót írnátok róla azt megköszönném :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250712 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Krupp-Steyr-ről valaki dobna egy rövid elemzést?


lassú,papír

ez elég rövid volt ? :trollol:
viszont az az érdekes,hogy már hónapok óta eladtam mégis visszavásárolhatnám,ha akarnám.
ezt nem is értem mert más tanknál eltűnt ez a lehetőség.


Nekem csak a nyeremény prémeket engedi visszavásárolni. T-34-85M, T55A, T25 Pilot.

Igen, ez így elég rövid volt. :lol: Lehetne kicsit bővebben?? Csak azért mert elég ritkán találkozok vele, mint ahogy a VK 45.03 is elég ritka, pedig szerintem nagyon jó kis tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250713 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok. a T34 vásárlásán gondolkodom,szerintetek megéri? Ha egy pár szót írnátok róla azt megköszönném :thx2:


Elég keveset látni, szerintem nem véletlenül. Nekem nincs vele személyes tapasztalatom, majd valaki beírja a tutit, de lőni szeretem mert minden átviszi alul.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Goldipapa1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250715 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Krupp-Steyr-ről valaki dobna egy rövid elemzést?


lassú,papír

ez elég rövid volt ? :trollol:
viszont az az érdekes,hogy már hónapok óta eladtam mégis visszavásárolhatnám,ha akarnám.
ezt nem is értem mert más tanknál eltűnt ez a lehetőség.


Nekem csak a nyeremény prémeket engedi visszavásárolni. T-34-85M, T55A, T25 Pilot.

Igen, ez így elég rövid volt. :lol: Lehetne kicsit bővebben?? Csak azért mert elég ritkán találkozok vele, mint ahogy a VK 45.03 is elég ritka, pedig szerintem nagyon jó kis tank.


keveset játszottam vele .
az lövege pontos volt és a szintjén jó átütéssel ,ha jól emlékszem,de a mozgása volt a nagy csalódás.
úgy emlékszem nagyon körülményes volt vele mozgolodni.
főleg az rhm -hez képest.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250717 Írta: WilhelmCanaris
Megválaszolva: WilhelmCanaris
kb 650 csata után az egyik legjobb farm-tankom. ( bár nem ez a legjobb erre a célra én is még egy jó farm prémet akarok venni )

Saját Tier-be OP 4-5-6 kill megvan.
2500-3000 dmg
Tier8 Tier9 skalpjaim is vannak.
Papír, bármi beüti, még Winnetou nyila is. De a buff óta mozgékonyabb, gyorsan szűkül és nagyon pontos.

Aki tud sniper tankal papír TD-vel játszani annak halálos fegyver. Ha TOP Tier vagyok vele 3-4 kill minimum.





Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, CrossMetal1, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250718 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford
ja ez is hozzátartozik,hogy én a buff előtt adtam el.
ezek szerint lehet érdemes visszaszerezni,ha jobb lett a mozgása.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250719 Írta: Syb936
Megválaszolva: Syb936
"Krupp-Steyr-ről valaki dobna egy rövid elemzést?"

Eggyike azon kevés tankoknak amivel állandó lila/kék statom van. Mióta buffoltak a sebességén jóval használhatóbb. A löveg nagyon jó, ritkán igényli a goldot, periszkóppal saját magának tud spotolni, nem ritka hogy több a spot dmg-em mint a csapatom könnyű tankjainak. Álcahálóval jó eséllyel nem fognak elsőre észrevenni, sőt... jobb helyeken megállva elég komoly aprítást lehet véghez vinni mire kiszúrnak, persze ez is erősen RNG függő, van amikor aztán folyamatosan látnak...Egy nagyobb hátulütóje van, a tank elején lévő két kis "púp" miatt nem mindenhol azonos a lövegsüllyedés a tank orra felé. Száguldozni tényleg nem fogsz vele, de oda ér ahová kell időben. Én csak ajánlani tudom, az eggyik legkedveltebb prémium tankom
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, MegaJani, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250811 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Az AMX 13 75 egy nagyon jó tank, de ha ez lenne az első 7-esed..... Én nem eröltetném. Nem fogod szeretni. Első 7-esnek én inkább egy IS-t, T29-et, KV-3-at tudnék elképzelni, ezekkel nem halsz meg egyből ahogy meglátnak.


Köszi!
Sajnos ezektől elég messze vagyok, nem ezeket az ágakat húztam. De még nem késő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.