Jelenleg

33
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 6 hónapja #250357 Írta: Mr. Crimetime
Megválaszolva: Mr. Crimetime
Hát akkor kicsit többet kell sebezni na bumm..:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250395 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Urak, nem lehet hogy ennél a mennyit keres az E25 vitánál elfeledkeztek a spotról?

Ha egy adott csatában sok assist dmg volt, akkor kereshet ilyen sokat alacsony saját sebzés mellett is.

( Más kérdés, hogy ez más csatában nem biztos hogy összejön, mármint az, hogy sikerül is sokat spotolni és a csapattársak lövik is a spotot... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250464 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1
Egy rövid kérdés.

Ha megvan egy prémtank és megveszem újra, aranyat vagy kresitet kapok?
nem nyerem hanem veszem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250469 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Egy rövid kérdés.

Ha megvan egy prémtank és megveszem újra, aranyat vagy kresitet kapok?
nem nyerem hanem veszem...


Nem szeretnék butaságot írni, eddig úgy volt, hogy ilyen esetben aranyat, nem tudom idén hogyan működik. Azonban azt tudd, hogy ha akciósan veszed a cuccost, akkor az aranyon is annyi százalékot csökkent, szóval nem értem miért éri meg neked, nem fogsz mittomén 8ezres leárazott tankért tizenezer aranyat kapni, ergo arányaiban ugyanott vagy kb, mint ha egyenesen aranyat vennél a butikból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250473 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Egy rövid kérdés.

Ha megvan egy prémtank és megveszem újra, aranyat vagy kresitet kapok?
nem nyerem hanem veszem...


Nem szeretnék butaságot írni, eddig úgy volt, hogy ilyen esetben aranyat, nem tudom idén hogyan működik. Azonban azt tudd, hogy ha akciósan veszed a cuccost, akkor az aranyon is annyi százalékot csökkent, szóval nem értem miért éri meg neked, nem fogsz mittomén 8ezres leárazott tankért tizenezer aranyat kapni, ergo arányaiban ugyanott vagy kb, mint ha egyenesen aranyat vennél a butikból.


van egy grátisz 20 százalék kedvezményem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250484 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami
Sziasztok!
Kaptam egy 20%-os kupont, és kacérkodom a gondolattal, hogy vennék egy prémium tankot.
6-os tankjaim vannak eddig.

Érdemes tier 8 felé kacsingatnom? Vagy 6-osból nézzek valamit?

Most ezekkel játszom leggyakrabban:
AMX ELC bis
AMX 12t (AMX 13 75 kifejlesztve)
G1 R (ARL 44 kifejlesztve)
T-34
Matilda BP
Churchill III
Churchill VII
Strv m/42 (Strv 74 kifejlesztve)
Ikv 65 Alt II

Ezeken gondlokodtam:
Löwe (for fun)
FCM 50t (ezzel lehetne a francia nehezekhez húzni a legénységet?)
Primo Victoria (a svédekhez)
Panther 8.8 (for fun)
Pudel (?)

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250485 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

Sziasztok!
Kaptam egy 20%-os kupont, és kacérkodom a gondolattal, hogy vennék egy prémium tankot.
6-os tankjaim vannak eddig.

Érdemes tier 8 felé kacsingatnom? Vagy 6-osból nézzek valamit?

Most ezekkel játszom leggyakrabban:
AMX ELC bis
AMX 12t (AMX 13 75 kifejlesztve)
G1 R (ARL 44 kifejlesztve)
T-34
Matilda BP
Churchill III
Churchill VII
Strv m/42 (Strv 74 kifejlesztve)
Ikv 65 Alt II

Ezeken gondlokodtam:
Löwe (for fun)
FCM 50t (ezzel lehetne a francia nehezekhez húzni a legénységet?)
Primo Victoria (a svédekhez)
Panther 8.8 (for fun)
Pudel (?)

Köszi!

...alul írtad a pudlit ami engem is elgondolkoztatott,mivel most 7200ft csomagban amibe kapunk boostereket,100% leénység,30 prém(2900ft),1500 gold(1800ft),(zárójelben ha külön vennéd)így kb 2500 ft lenne a pudli...csak nem tudom mennyire játszható,szerethető tank,vagy ezt is majdnem állandó nyolcba dobálja ahol görcsölés nem szórakozás a farmolás.... :scratch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250486 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek
Szerintem FCM-et már ne vegyél, nincs páncélja és kegyetlenül bünteti ha hibázol vele. Ezen kívül a francia nehezekben 8-tól felfelé nincs töltő. Persze tierlimites meg jól hozza a pénzt de ha nem állna a garázsban ma biztosan nem ezt a 8-ast venném. Német tankot akkor érdemes venned, ha azokkal játszol vagy tervezed hogy lesz német tankod. A Löwét sokan dicsérik a buff óta az jó lehet ha van rá pénzed.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250523 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok!
Kaptam egy 20%-os kupont, és kacérkodom a gondolattal, hogy vennék egy prémium tankot.
6-os tankjaim vannak eddig.

Érdemes tier 8 felé kacsingatnom? Vagy 6-osból nézzek valamit?

Most ezekkel játszom leggyakrabban:
AMX ELC bis
AMX 12t (AMX 13 75 kifejlesztve)
G1 R (ARL 44 kifejlesztve)
T-34
Matilda BP
Churchill III
Churchill VII
Strv m/42 (Strv 74 kifejlesztve)
Ikv 65 Alt II

Ezeken gondlokodtam:
Löwe (for fun)
FCM 50t (ezzel lehetne a francia nehezekhez húzni a legénységet?)
Primo Victoria (a svédekhez)
Panther 8.8 (for fun)
Pudel (?)

Köszi!


Szia!

- Tier 8-assal általában jobban lehet keresni, mint Tier 6-ossal
- Szerintem olyan tankot ne vegyél aminél a normál ágat nem húzod (Löwe-nél pl. német heavy).
Ha ez nem zavar, akkor bármelyik friss Prémium érdelkes lehet. mint a Primo, vagy a kínai TD ha nem várod meg a ritka tankokat.

Ha francia táras ágat végig akarod húzni, akkor várj egy Lorain-re vagy heavy-knél talán a nagy AMX-re, mert sajnos az FCM kiesik a jelenlegi meta-ból. Nagy, nincs kamója és a szél is átfújja. Akkor volt igazán jó, amikor sokat volt top tier, ami jelenlegi MM-rel ritka, nem is sokat látni belőle.
Sajnos csak időszakosan kaphatóak

- Löwe szerintem jó, goldért is kapható a legutóbbi buff óta jól használható, mert a páncélja megbízhatóbb lett (ágyúja korábban is jó volt)

TIPP:
Ha nem tudsz most dönteni, esetleg még akarsz spórolni, vegyél a kuponon goldot és várd meg a következő leárazást (15% tier 8, 30% tier 5-7) én is így vettem meg az Strv TD-t.
Igy csak azokat a tankokat tudod megvenni, amit a játékon belül látsz goldért a tech-tree-ben.

Edit: legjobb körök a wotreplays-en credit szempontból a patch után:
wotreplays.com/....desc/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, StudentLeader, Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250529 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Sziasztok!
Kaptam egy 20%-os kupont, és kacérkodom a gondolattal, hogy vennék egy prémium tankot.
6-os tankjaim vannak eddig.

Érdemes tier 8 felé kacsingatnom? Vagy 6-osból nézzek valamit?

Most ezekkel játszom leggyakrabban:
AMX ELC bis
AMX 12t (AMX 13 75 kifejlesztve)
G1 R (ARL 44 kifejlesztve)
T-34
Matilda BP
Churchill III
Churchill VII
Strv m/42 (Strv 74 kifejlesztve)
Ikv 65 Alt II

Ezeken gondlokodtam:
Löwe (for fun)
FCM 50t (ezzel lehetne a francia nehezekhez húzni a legénységet?)
Primo Victoria (a svédekhez)
Panther 8.8 (for fun)
Pudel (?)

Köszi!


Ha 5-6-ban játszol miért akarsz nyolcast? Betesz tízbe és csak lesel majd, hogy mi történik. Nyilván lehet legénységet előnevelni, vagy valami, de általában csak a csalódás van belőle. "For fun" célra Párducot ne vegyél, nagyon tudni kell vele játszani, különben nincs sikerélmény. Értem én, hogy lejár a kupon valamit kéne venni, csak meg ne bánd mert abszolút nem überbrutál gépek ezek, sokan koppannak, jobbra számítanak. Még a Löwére mondanám, hogy eddig is toltad lassú tankokkal, de német nehezed meg nincs, kicsit felesleges. 5-6-hoz képest óriási ugrás 8-10-ben szerepelni és ezzel nem a képességeid szólom le. Néztem a statodat engedelmeddel, szerintem névről, tankokról ítélve megtaláltalak, és nem nagyon állsz még készen a nyolcasokhoz ne haragudj. Még kell egy kis idő, mert így csak garázsmeneteznél bottom tierben. Nemcsak hatost, de ötöst is érdemes volna venned akár, egyenlőre az a for fun szint. De te tudod csak baráti jótanácsként írtam, mindenki volt itt mikulás, a legjobbak is a kezdet kezdetén. Remélem nem bántottalak meg, csak segíteni akarok, hogy élvezetesen nyomhasd.

Szerk: rosszkor jött nagyon a kupon, nemrég árulták a Berlin tankokat, azokból a Brommy-Rudy páros igen jó lett volna neked, jó legénység, amit fel is tudsz használni és használható, jó tankok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250540 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Ha 5-6-ban játszol miért akarsz nyolcast? Betesz tízbe és csak lesel majd, hogy mi történik. Nyilván lehet legénységet előnevelni, vagy valami, de általában csak a csalódás van belőle.

Van benne igazság. Én anno azért vettem Type-59-et (2-3 tierrel magasabb prémiumot, mint az akkori tankjaim) mert minden barátom előbb kezdte a játékot és magasabb tier-ben szakaszoztak. Ha van kivel magasabb tier-be menni, akkor próbáld ki, szólóban én sem ajánlom, hogy nagyot ugorjál.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250552 Írta: Vintagemike
Megválaszolva: Vintagemike
Sziasztok,

Az M56 Scorpiont érdemes megvenni? Jó lenne valami tolni az amcsi TD legénységet és most elég olcsó...Vagy nagyon fos?

Köszi, üdv
m

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250554 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok,

Az M56 Scorpiont érdemes megvenni? Jó lenne valami tolni az amcsi TD legénységet és most elég olcsó...Vagy nagyon fos?

Köszi, üdv
m

Amcsi TD Legénység képzésre HTC?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250555 Írta: Vintagemike
Megválaszolva: Vintagemike
Áh, megnéztem máshol is, sztem felejtős, de azért köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250571 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami


Ha 5-6-ban játszol miért akarsz nyolcast? Betesz tízbe és csak lesel majd, hogy mi történik. Nyilván lehet legénységet előnevelni, vagy valami, de általában csak a csalódás van belőle. "For fun" célra Párducot ne vegyél, nagyon tudni kell vele játszani, különben nincs sikerélmény. Értem én, hogy lejár a kupon valamit kéne venni, csak meg ne bánd mert abszolút nem überbrutál gépek ezek, sokan koppannak, jobbra számítanak. Még a Löwére mondanám, hogy eddig is toltad lassú tankokkal, de német nehezed meg nincs, kicsit felesleges. 5-6-hoz képest óriási ugrás 8-10-ben szerepelni és ezzel nem a képességeid szólom le. Néztem a statodat engedelmeddel, szerintem névről, tankokról ítélve megtaláltalak, és nem nagyon állsz még készen a nyolcasokhoz ne haragudj. Még kell egy kis idő, mert így csak garázsmeneteznél bottom tierben. Nemcsak hatost, de ötöst is érdemes volna venned akár, egyenlőre az a for fun szint. De te tudod csak baráti jótanácsként írtam, mindenki volt itt mikulás, a legjobbak is a kezdet kezdetén. Remélem nem bántottalak meg, csak segíteni akarok, hogy élvezetesen nyomhasd.

Szerk: rosszkor jött nagyon a kupon, nemrég árulták a Berlin tankokat, azokból a Brommy-Rudy páros igen jó lett volna neked, jó legénység, amit fel is tudsz használni és használható, jó tankok.


Köszönöm szépen! Egyáltalán nem bántottál meg, látom én is képességeimet.. Névről könnyű megtalálni, ugyanez a játékban is.

Nincs semmi tapasztalatom magasabb tierben sajnos, nemrég lett kifejlesztve az AMX 13 75 csak, de még nincs rá kredit. Bár, ahogy olvasom, a 12t majdnemhogy jobb..
A túlzott optimizmusomtól mentettél most meg. :-) Elhiszem, hogy nem menne, sokszor még t6-ban is alig jutok ki a kezdőkörből. :-)
Sajnos a T-34-85M-ről lecsúsztam a nyár elején, pedig jó próba lett volna.
Nem muszáj ezt elköltenem, hagytam már bent, ez a második kedvezmény amit kapok, az előző is bent maradt. Játszom még itt egy kicsit, aztán majd a következő akcióban meglátom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.