Jelenleg 260 vendég és nincs tag online

Brit harckocsik

1 hónapja 2 hete #296846 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Ferrari-fan beküldte:

Busko0 beküldte: Sziasztok, szeretnem megkerdezni hogy tenyleg igenyli annyira a super conqueror a vizes loszerekeszt, mert azert itt ott olvasom hogy szokott golyot kapni, de inkabb raknak valami mast a vizes loszer rekesz helyebe :)

Dehogy is. Lőszerrekeszt leginkább első láncgörgőn szokott kapni, de ott is ritkán. A vizes lőszerrekesz meg a legnagyobb vicc felszerelés. Haszna nincs, csak foglalja a helyet

Az SC meg úgy a britek általában nagyon lőszerrekesz érzékenyek, és ha az alvázról kapnak sebzést, akkor is szinte mindig sárgul.

De valóban, a vizes lőszerrekesz egy tök felesleges felszerelés, nem kell az oda. Amúgy sem segít rajta semmit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #296894 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018

Ferrari-fan beküldte:

Busko0 beküldte: Sziasztok, szeretnem megkerdezni hogy tenyleg igenyli annyira a super conqueror a vizes loszerekeszt, mert azert itt ott olvasom hogy szokott golyot kapni, de inkabb raknak valami mast a vizes loszer rekesz helyebe :)

Dehogy is. Lőszerrekeszt leginkább első láncgörgőn szokott kapni, de ott is ritkán. A vizes lőszerrekesz meg a legnagyobb vicc felszerelés. Haszna nincs, csak foglalja a helyet

Akkor én valami gyári hibás S Conqot vettem, ma kétszer robbantottak fel és még nincs dél... Azonkívül ma csak kritikust tudok lőni, átütés nem igazán megy

1 hónapja 2 hete #296896 Írta: charliefirpo_2018

charliefirpo_2018 beküldte:

Ferrari-fan beküldte:

Akkor én valami gyári hibás S Conqot vettem, ma kétszer robbantottak fel és még nincs dél... Azonkívül ma csak kritikust tudok lőni, átütés nem igazán megy

rng bácsi nem szeret ma...

1 hónapja 2 hete #296897 Írta: charliefirpo_2018

Ferrari-fan beküldte:

Akkor én valami gyári hibás S Conqot vettem, ma kétszer robbantottak fel és még nincs dél... Azonkívül ma csak kritikust tudok lőni, átütés nem igazán megy, rng bácsi nem szeret ma...

1 hónapja 2 hete #296903 Írta: charliefirpo_2018

Ferrari-fan beküldte:

Akkor én valami selejtest vettem, ma csak kétszer robbantottak fel és még nincs dél...

1 hónapja 2 napja #297236 Írta: adosztal
Megválaszolva: adosztal
Sziasztok!

Most kezdtem húzni a Badger ágat, a kérdésem, hogy a többi tier is olyan vadállat, mint az AT 8? Ugyan még nem mentem vele sok csatát, azért volt benne jó pár T8 elleni is, és a statok alapján elég hatékony gép. :)

Mellékletek:

1 hónapja 2 napja #297239 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Dühből megvettem az FV215b -t.. :) ..tudom, hogy papír, lassú, hátsótornyos, goldigényes.. de a DPM nem rossz és igen gyorsan lehet célozni vele. Jelenleg 3-4 skilles legénység van benne. Ventilátor, töltésgyorsító és optika van rajta. Próbálok kicsit TD -sen, türelmesen, saját spotra játszani vele. (egyelőre nem megy) Szerintetek 3-4 skilles legénységgel érdemes pótkaját tolni bele? valami jótanács általánosságban? Használta valaki?

1 hónapja 2 napja #297242 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Slandyke beküldte: Dühből megvettem az FV215b -t.. :) ..tudom, hogy papír, lassú, hátsótornyos, goldigényes.. de a DPM nem rossz és igen gyorsan lehet célozni vele. Jelenleg 3-4 skilles legénység van benne. Ventilátor, töltésgyorsító és optika van rajta. Próbálok kicsit TD -sen, türelmesen, saját spotra játszani vele. (egyelőre nem megy) Szerintetek 3-4 skilles legénységgel érdemes pótkaját tolni bele? valami jótanács általánosságban? Használta valaki?

Venti + toltesgyorsito + vert stab jobb lenne ra. En nem raknek bele potkajat mert szembol, also hullon ha atlovik, szeret gyulladni.

Okosan kell sidescrapelni vele, ne forgasd tul mert a torony alatt konnyu beloni a testet is.

Gondolom nincs Super Conqueror-od, egyebkent nem jatszanal ezzel. Ha bejon az agyuja, a pontossag es dpm akkor fejlesz ki inkabb azt, jobban jarsz vele!

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

1 hónapja 2 napja #297245 Írta: Slandyke
Köszönöm a választ!

Igazából tudom, hogy nem nekem való ez a vas (bár jól néz ki), de az utóbbi napokban igen felpörgött a szopóroller. Tegnap például 100 meccsből cirka 30 győzelem jutott. Ez persze jórészt rajtam múlik, de azért picit elszontyolodtam. 95. szinten tartottam a battlepass -ban és szerettem volna elérni a 100 -at az event vége előtt. Jórészt kifogytam az alacsonyabb szintű járművekből (már nem adtak pontot) így a tier 9-10 maradt csak. Hajlamos vagyok képességeimhez mérten túlságosan agresszíven játszani, ráadásul kreditem sem volt túl sok. Mindemellett olyan szintű 3-15. 5-15 csaták garmadája következett, hogy a szokásos med és hvy tankjaimmal nem haladtam egy tapodtat sem. Vagy két perc után garázs vagy csak loholtam a dmg után. Az MM mellett az RNG sem akarta adni. Volt, hogy az egyébként álldogáló Fosch periszkópját 5 lövésből kétszer elhibáztam, kétszer pedig pattantam róla 100 méteren belül a Leo1 el. Igaz sima lőszert használtam. Persze lehet ez így van jól (nem számoltam utána) de ott és akkor elég bosszantó volt, mivel egyébként az indikátor zöldnek mutatta. Próbáltam light -al is haladni, de annyi az EBR, hogy igazából alig-alig sikerült jó pályát/pozíciót fogni, akkor meg általában a csapat nem jeleskedett a célzásban.. szóval az assist sem hozta meg a kellő eredményt.

Mindezek után dühből vettem meg kötvényekért ezt az angol csodát (nem volt hat millám egy másik tier 10 re) és eladtam a manticore -om (fájó szívvel). Részben annak a legénységét képeztem át. Megvettem a fent leírt felszerelést. Az volt a terv, hogy nagy levegő! és próbálok ésszel játszani. Hátha! Ezért is vettem rá optikát, hogy ha rossz csapatot is fogok ki, tudjak majd spotolni magamnak. De akkor lecserélem majd stabilizátorra, amint lesz egy kis kreditem.

Bevallom ez a terv nem vált be. Talán 98. szintig jutottam. Nem kezdőknek való ez a gépezet, szóval egyelőre ezzel sem váltom majd meg a világot.. :)

3 hete 6 napja - 3 hete 6 napja #297362 Írta: Pria
Megválaszolva: Pria
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni hol tudom megnézni azt, hogy egy adott tankhoz mennyi az elvárt kombinált sebzés a kiválóságjelek eléréséhez, illetve, hogy kb milyen kört kéne mennem egy tank ász vagy első osztály eléréséhez (van olyan kampány küldetés, ami kér ilyet).
Modokkal nem akarok szenvedni. Inkább valami honlap érdekelne ha valaki ismer olyat.

Mellékletbe berakok egy mai csatát. Érdekelne, hogy a 6700-as kombinált vajon mennyit dob a gunmarkon. Mi van akkor, ha a 6700 kombinált 5000 sebzésből és 1700 spot sebzésből jön össze vagy min változtat az, ha csak 700 a sebzésem, de van mellé 6000 asziszt?
Mellékletek:

3 hete 6 napja #297363 Írta: Slandyke
Én ezt használom:

www.wotgarage.n.../guard
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pria

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.