Jelenleg

23
látogatónk van

Brit harckocsik

6 éve 2 hónapja #262201 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Ekh?A napokban vettem vissza az IS-4-et,gondoltam gurulok vele pár kört.Sikerült is a GB-ben belefutnom egy S.Counqeror-ba,és mivel láttam hogy van pár j.pe-100 és T110E3,így bedobtam a goldot,de még annak a dögnek még így se vitte át az alját...most az tényleg ilyen op vagy csak én néztem be vele valamit de nagyon?


StuG Géza viszi a SzuperKonki alját, nem lenne probléma egy IS-4-nek :blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262782 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Sziasztok!

Erősen gondolkodok a Conqueror kifejlesztésén, viszont az 5-ös, 6-os és 7-es tankok eléggé elbizonytalanítanak. Megéri azokon keresztül végigszenvedni a Conquerorig?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262793 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Sziasztok!

Erősen gondolkodok a Conqueror kifejlesztésén, viszont az 5-ös, 6-os és 7-es tankok eléggé elbizonytalanítanak. Megéri azokon keresztül végigszenvedni a Conquerorig?


A Black Prince-t en perverz modon szerettem. Ha top tank akkor eleg jo a pancelja, az agyuja meg mindent visz ha szereted a Churchill fele gyorstuzeloket.

Hozzateszem regen grindeltem azt az agat, nem biztos hogy a mai metaban es MM-ben belevagnek. :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262797 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Sziasztok!

Erősen gondolkodok a Conqueror kifejlesztésén, viszont az 5-ös, 6-os és 7-es tankok eléggé elbizonytalanítanak. Megéri azokon keresztül végigszenvedni a Conquerorig?


A Black Prince-t en perverz modon szerettem. Ha top tank akkor eleg jo a pancelja, az agyuja meg mindent visz ha szereted a Churchill fele gyorstuzeloket.

Hozzateszem regen grindeltem azt az agat, nem biztos hogy a mai metaban es MM-ben belevagnek. :cheer:


Hmm, érdekesen hangzik :D Van Tog2-őm (még régen szereztem a togtoberben) és elég mazochista vagyok, hogy játsszak vele, de csak azért jó, mert limites, meg az ágyúja használható.

Csak nem tudom, hogy ugyanez elmondható-e a Black Princeről?
A statok alapján nem néz ki rossznak a Cérna, főleg, hogy buffolták a tornyát is. Az mennyire jött jól neki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262798 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


A Cerna nekem buff elott is bejott, most meg allitolag nagyon jo lett. Tegnap neztem Skill4ltu stream-jet, valaki kerdezte, hogy szerinte melyik a legjobb 8-as heavy es o a Caervarnon-t mondta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szecsibeni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262803 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Azé' meglehetősen VICC kategória, amit az AT-vonalba tartozó páncélvadászokkal művelt a kedves WG...múltkor 3-4 lövésből 1x nem tudtam beütni egy Tortoise-t ISU-val, most egy AT8-at SU-00-zal...s utóbbinál a kupola, mint gyenge pont is qrvára kis folton beüthető csak..."töltsünk goldot, mer' az jó"...tier 6-ban is... :angry:


Valami védelem kell ezeknek is gondolj bele, lassúak is mint az állat, tornyuk sincs, kicsit is sebeznek. Távolról nem szabad a tűzvonalukba kerülni, de ennyit tud az a széria a blokkoláson kívül. A lightok, gyors medek közelről úgy bsszák meg, ahogy akarják, artynak sem nagy erőfeszítés eltalálni. Gondolj bele ha még papír is lenne. Szerintem így is a legrosszabb tédék ebben a mai rendszerben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262804 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Figyelem: Spoiler!


A Cerna nekem buff elott is bejott, most meg allitolag nagyon jo lett. Tegnap neztem Skill4ltu streamj-jet, valaki kerdezte, hogy szerinte melyik a legjobb 8-as heavy es o a Caervarnon-t mondta.


Egész jól hangzik. A briteknek is jó lenne nekiállni, mert szeretnék egy 9-es hevit, csak gondolkodom, hogy melyiket érné meg, plusz az is jó lenne, ha nem lenne idegörlő is vele a játék :trollol:

Hm. Na most azon gondolkodom, hogy melyik 9-est lenne jobb kifejleszteni..Az új francia hevit, vagy a Conquerort? Mindkettőhöz lenne legénység. Maximum annyi pozitívum szól a francia mellett, hogy a 7-es ki van fejlesztve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262899 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995

Figyelem: Spoiler!


A Cerna nekem buff elott is bejott, most meg allitolag nagyon jo lett. Tegnap neztem Skill4ltu streamj-jet, valaki kerdezte, hogy szerinte melyik a legjobb 8-as heavy es o a Caervarnon-t mondta.


Egész jól hangzik. A briteknek is jó lenne nekiállni, mert szeretnék egy 9-es hevit, csak gondolkodom, hogy melyiket érné meg, plusz az is jó lenne, ha nem lenne idegörlő is vele a játék :trollol:

Hm. Na most azon gondolkodom, hogy melyik 9-est lenne jobb kifejleszteni..Az új francia hevit, vagy a Conquerort? Mindkettőhöz lenne legénység. Maximum annyi pozitívum szól a francia mellett, hogy a 7-es ki van fejlesztve.


A 9-es Conqi szerintem magasan a legjobb tier 9 nehéz tank jelenleg. Én a helyedben azt választanám, bár, a Cérnáig elég szenvedős az ág.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262903 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Figyelem: Spoiler!


A Cerna nekem buff elott is bejott, most meg allitolag nagyon jo lett. Tegnap neztem Skill4ltu streamj-jet, valaki kerdezte, hogy szerinte melyik a legjobb 8-as heavy es o a Caervarnon-t mondta.


Egész jól hangzik. A briteknek is jó lenne nekiállni, mert szeretnék egy 9-es hevit, csak gondolkodom, hogy melyiket érné meg, plusz az is jó lenne, ha nem lenne idegörlő is vele a játék :trollol:

Hm. Na most azon gondolkodom, hogy melyik 9-est lenne jobb kifejleszteni..Az új francia hevit, vagy a Conquerort? Mindkettőhöz lenne legénység. Maximum annyi pozitívum szól a francia mellett, hogy a 7-es ki van fejlesztve.


A 9-es Conqi szerintem magasan a legjobb tier 9 nehéz tank jelenleg. Én a helyedben azt választanám, bár, a Cérnáig elég szenvedős az ág.


Lehetséges, hogy az lesz :) Csak gyűjtök, még némi free xp-t, hogy legalább egy-két tankot kifullozzak...

Köszönöm a válaszaitokat! :) :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268403 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Hali!

Valaki aki játszik vele, milyen lett a megerősített AT ág?
Nem nagyon jön be a kempelős td stílus, az amcsi forgótornyos ami kicsit medesen játszható az tetszett illetve most elgondolkodtam hogy kipróbálhatnék egy páncélozottabb ágat hátha az is bejön.
At2vel (ha nem lett túl gyenge) vagy at8al kezdenék és 7es 8as szintnél feljebb egy ideig biztos nem mennék mert vannak fontosabb fejlesztéseim.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268405 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Hali!

Valaki aki játszik vele, milyen lett a megerősített AT ág?
Nem nagyon jön be a kempelős td stílus, az amcsi forgótornyos ami kicsit medesen játszható az tetszett illetve most elgondolkodtam hogy kipróbálhatnék egy páncélozottabb ágat hátha az is bejön.
At2vel (ha nem lett túl gyenge) vagy at8al kezdenék és 7es 8as szintnél feljebb egy ideig biztos nem mennék mert vannak fontosabb fejlesztéseim.


Gondolhatod, milyen lett az ág, ha ezt egy equipment nélküli, no-skill legénységgel műveltem AT-8-al (5x-ös XP-nél leporoltam a tankot)
bodzy.wot-recor...obanov
Edit:
külön ajánlom a 62hit received - 55 non-penetration statisztikát

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268417 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Én inkább a mobilitást tartom többre, mint a páncélzatot. AT-m még nem volt, de a másik ág tetszik. A Challenger-ig szabad xp-ből húztam ki, az első hatról nem tudok semmit mondani. Maga a Challenger nem túl élvezetes, imád mellélőni, de azért el lehet evickélni vele. A Charioteer már jobb valamivel, de csak álló célpontokat érdemes lőni vele álló helyzetből, mert akár a test, akár a torony megmozdul, szétesik a célzás. Most a Conway-nél tartok, és azt kell mondjam, hogy ez nagyon jó. Még nem túl jó a személyzet, de már frankó vele a játék. A kiságyúnál tartok, de nem is hiszem, hogy kelleni fog a nagy, mert a sebzéstől eltekintve a kicsi minden paraméterében jobb. A dpm-je nagyon durva. Nem is tudom, így hagyják-e, mert ez kicsit erős. Ha nekiugrik valami mindenre elszánt elvetemült, felhúzhatja a dpm-et 4000-es értékre is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268425 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Update az előzőhöz: amikor 22-ből lövésből talál 7 és átüt 2, az azért kiveri a biztosítékot... :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268432 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Tornyos ágon is nagyon gondolkodtam, de múltkor meg arról beszéltek le :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268433 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Nekem meg van az AT-2, alig várom, hogy kifejlesszem belőle a 6-ost, aztán eladhassam, majd elfelejtsem, hogy egyáltalán bármi közöm volt az AT tankokhoz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.