Jelenleg 493 vendég és 7 tag online

Brit harckocsik

1 éve 3 hónapja #281832 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Bár például az IS3 stock grindje nem okozott nagyobb problémát, de nem vagyok egy jó játékos, így szerintem tartogatom az xpt a Cérnára. A 6-os és 7-essel pedig megpróbálok nem agyérgörcsöt kapni, de ki tudja lehet, hogy a végén megbarátkozom velük.
:thx2:

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #281834 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Az IS-3 nekem sem úgy, hogy én viszont átlag alatti játékos vagyok. Szóval ez inkább a tank érdeme nálam. :D

Én egész megkedveltem a Black Prince-el való játékot és csak azért free xp-ztem ki a végén, mivel akció volt az ágra.

1 éve 3 hónapja #281839 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Ha nem tudod mind a hármat átugrani (V-VI-VII), akkor agyérgörcsöt fogsz kapni; ahogy az elemzésben is le van írva: a Cérna kárpótol majd.

Ezek lassúak, nagyok, nulla alfa, kicsit kevesebb páncél, ellenben mindig tudod majd, merre vannak az artyk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qwasas007

1 éve 3 hónapja #281840 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

qwasas007 beküldte: Tanácsot szeretnék kérni.
Nemrég megjött a kedvem a heavy ághoz, igazából az utolsó 3 képviselőjéhez. :P
Jelenleg a Churchill I nél tartok, ki van fullozva. A kérdésem az lenne, hogy a szabad xpmet a következő két tank melyikére célszerű elhasználni, melyik szenvedősebb a 2 közül? Esetleg érdemes a cérna stock grindjére tartogatnom?
A válaszokat előre is köszönöm! ;)

Szia!
Az 5-oshoz nem tudok hozzaszolni, mert 6-tol kezdtem az agat.
A 6-os, 7-es celkeresztje menet kozben nem hullik szet. Tehat a lovesekhez nem kell megallnod, aranylag jo szazalekkal lesz talalat.
Az, h jatszhato, nem mondanam. Inkabb jasznalhato, kibirhato. Ha nem surgos a haladas, fordits hangsulyt a legenyseg kepzesre, meghalalja.
A TOT honapjaban nekem sikerult vegig vinnem az agat, tehat nem annyira idegorlo a dolog. Viszont stik tankkal egy percet sem jatszottam, a szabad xp mind arra ment.
Kitartast. Megeri. Az SC szuper dolog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qwasas007

1 éve 2 hónapja #283194 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Van nekem egy Challenger nevezetű izém, szeretném megtudakolni hogy az utódja a Charioteer nevű milyen lesz? Jobb lesz mint a 7-es? :(

1 éve 2 hónapja #283202 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

bandras32 beküldte: Van nekem egy Challenger nevezetű izém, szeretném megtudakolni hogy az utódja a Charioteer nevű milyen lesz? Jobb lesz mint a 7-es? :(

szerintem nem olyan vész a challanger,de igen a charioteer határozottan fasza egy jármű.gyors mint az állat,jó gundep,néha trollkodó de általában véve kellemes ágyú.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.