Jelenleg 409 vendég és 10 tag online

Brit harckocsik

3 hónapja 2 napja #278116 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Folyamat ammo, a torony kivételével bárhol kap találatot (cérna), ammo, így nekem is röpült az automata tűzoltó (egyszer sem gyulladt ki, hamarabb szállt el a torony), nagy eü + kis javító + nagy javító, így szerintem jobb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel, _Potip_

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 napja #278121 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_
Nem csak Te, ez amolyan Brit sajátosság.
Cérnánál nagyon sokat számít a biztonságos elhelyezés + vizes lőszerrekesz páros.
Miután kifejlesztettem az FV-t, visszavásároltam a - már buffolt - Cérnát és azóta sokkal-sokkal kevesebb ammoracket kapok. Így most szimplán kis javítóval tolom. Nem tudom, hogy ezt a részét módosították-e a buff során, inkább az a valószínűbb, hogy "megtanultam helyesen használni".
Ha a Cérnánál nem sikerül erre ráérezni, akkor majd a Conquerour megtanít rá. Annál nyugodtan kidobhatod a vizes lőszerrekeszt, mert így is - úgy is egy óriási, lánctalpakon guruló lőszerrekesz és a skillezés/fogyóeszköz cserebere helyett rá fog kényszeríteni, hogy helyesen használd.
Az automata tűzoltót nem javaslom lecserélni amíg nincs kifejlesztve a tűzoltás képesség. Márpedig azt a fontossági sorrend miatt csak a 4. sorba érdemes betenni legkorábban.
Remélem tudtam segíteni.
Pacsi :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel

3 hónapja 2 napja #278126 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Ahh ne is mond... Brutális mennyire ammo érzékeny a Conq de az S.Conq is, ha nem tudod rejteni a testét márpedig sajnos nem mindig van rá mód akkor borítékolható az ammo, hiába a bizt.elhelyezés skill én kötvényből még rásegítettem a skillre és úgy szerintem sokkal jobb, de sajnos 6 kötvény az ára ami sok úgyh nem sokáig használtam úgy. Gyulladni nem nagyon szoktam, szerintem ritka így az automata tűzoltó nálam nincs bent hanem helyette potellatmany, de lehet értelmesebb 1 plussz javítóra cserélni. Amúgy szívesen megnéznék 1 profit hogy tolja vele mikor nincs lehetőség testet takarni mert sajnos nem minden pálya jó rá vagy néha elkell menni arról a részről ahol lehetséges a hulldown. Amúgy brutál kis tank szeretem egy új színfolt a meglevők között. :)

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel

3 hónapja 10 órája #278276 Írta: juliensorrel
Megválaszolva: juliensorrel
Köszi a válaszokat. És, hogyan használjátok helyesen, ha nincs lehetőség hull downra? Meg ha épp valami hülye Rád yolozik, tuti az ammorack s míg nyomod a javitót, ő már majdnem újra töltött. Az a gondom, hogy a tank első harmadában szinte bárhonnan lőnek, szívok. Mindegy hogy alsó, felső lemez, oldal vagy görgő. (Amúgy) Jó kis tank, az első nehéz, ami nálam már kb. elmegy kategória, a többit egyenesen utáltam (M103 kivételével, mert nem olyan szar az sokak véleményével ellentétben), inkább fürge tankokkal játszom, de a küldik miatt néha jól jönne a nehéz is.

1 hónapja 2 hete #281223 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Azt hiszem, eljött az ideje, hogy én is tanuljak valamit. Akinek van némi tapasztalata a Comet-el (mert látom, nincs róla fent elemzés), az tudna tanácsokat adni, hogyan tudom effektíven használni? Mert nagyon nem sikerült ráéreznem erre a kis átütés, kis sebzés, cserébe lomha és papír medes játékra.

1 hónapja 2 hete #281232 Írta: devid20
Megválaszolva: devid20

Ynnegaf beküldte: Azt hiszem, eljött az ideje, hogy én is tanuljak valamit. Akinek van némi tapasztalata a Comet-el (mert látom, nincs róla fent elemzés), az tudna tanácsokat adni, hogyan tudom effektíven használni? Mert nagyon nem sikerült ráéreznem erre a kis átütés, kis sebzés, cserébe lomha és papír medes játékra.

Használd sokat a bokrokat szpottolsz-visszatolatsz amíg a bokor már nem átlátszó és lősz, tudod spotterként is használlni de ne próbálj meg másik meddel tradelni, és persze nem árt bele a sok gold mivel gyenge az átütése. Én nagyon szerettem, szerintem jobb mint a cromvel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ynnegaf

4 hete 1 napja #281824 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Tanácsot szeretnék kérni.
Nemrég megjött a kedvem a heavy ághoz, igazából az utolsó 3 képviselőjéhez. :P
Jelenleg a Churchill I nél tartok, ki van fullozva. A kérdésem az lenne, hogy a szabad xpmet a következő két tank melyikére célszerű elhasználni, melyik szenvedősebb a 2 közül? Esetleg érdemes a cérna stock grindjére tartogatnom?
A válaszokat előre is köszönöm! ;)

4 hete 1 napja #281828 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Sokan azt fogják mondani, hogy ugord át a Black Prince-et, mert borzalmas, de valaki találóan írta róla, hogy legalább segít elkerülni az öngyilkos rohamokat... :D

Én azt látom, hogy VIII-as tiertől sokkal rosszabb stock tankkal csatába menni. De nyilván, ha jó játékos vagy, akkor nálad ez másként működik. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, qwasas007

4 hete 1 napja #281832 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Bár például az IS3 stock grindje nem okozott nagyobb problémát, de nem vagyok egy jó játékos, így szerintem tartogatom az xpt a Cérnára. A 6-os és 7-essel pedig megpróbálok nem agyérgörcsöt kapni, de ki tudja lehet, hogy a végén megbarátkozom velük.
:thx2:

4 hete 1 napja #281834 Írta: Aur1n
Megválaszolva: Aur1n
Az IS-3 nekem sem úgy, hogy én viszont átlag alatti játékos vagyok. Szóval ez inkább a tank érdeme nálam. :D

Én egész megkedveltem a Black Prince-el való játékot és csak azért free xp-ztem ki a végén, mivel akció volt az ágra.

4 hete 1 napja #281839 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Ha nem tudod mind a hármat átugrani (V-VI-VII), akkor agyérgörcsöt fogsz kapni; ahogy az elemzésben is le van írva: a Cérna kárpótol majd.

Ezek lassúak, nagyok, nulla alfa, kicsit kevesebb páncél, ellenben mindig tudod majd, merre vannak az artyk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qwasas007

4 hete 1 napja #281840 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

qwasas007 beküldte: Tanácsot szeretnék kérni.
Nemrég megjött a kedvem a heavy ághoz, igazából az utolsó 3 képviselőjéhez. :P
Jelenleg a Churchill I nél tartok, ki van fullozva. A kérdésem az lenne, hogy a szabad xpmet a következő két tank melyikére célszerű elhasználni, melyik szenvedősebb a 2 közül? Esetleg érdemes a cérna stock grindjére tartogatnom?
A válaszokat előre is köszönöm! ;)

Szia!
Az 5-oshoz nem tudok hozzaszolni, mert 6-tol kezdtem az agat.
A 6-os, 7-es celkeresztje menet kozben nem hullik szet. Tehat a lovesekhez nem kell megallnod, aranylag jo szazalekkal lesz talalat.
Az, h jatszhato, nem mondanam. Inkabb jasznalhato, kibirhato. Ha nem surgos a haladas, fordits hangsulyt a legenyseg kepzesre, meghalalja.
A TOT honapjaban nekem sikerult vegig vinnem az agat, tehat nem annyira idegorlo a dolog. Viszont stik tankkal egy percet sem jatszottam, a szabad xp mind arra ment.
Kitartast. Megeri. Az SC szuper dolog.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qwasas007

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.