Jelenleg 357 vendég és 3 tag online

Francia harckocsik

6 éve 5 hónapja #6323 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
Ponotsan francia TD tier IX-től kezd jó lenni, az viszont már tényleg jó, nagyon mozgékony pontos az ágyúja igaz nincs tul nagy dmg de a visszatöltése is igen tetszetős és az már tényleg egész jól pattog :) csak pozitívan tudok róla írni :) Csak elkell eddig jutni..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #10778 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
A B1 "nehéz" tankon, hogy lehet viszonylag fájdalom mentesen túl jutni úgy, hogy free XP nem játszik? Ffull gold ammo és csak a napi dupla? Tier4 még csak-csak elmegy, de ha bedob 5-be ott kb semmit nem lehet megsebezni a 66-os átütéssel.

6 éve 4 hónapja #10786 Írta: iravdudan
Megválaszolva: iravdudan
Ötletem nincs, de ha az emlékezetem nem csal az első pár darab acélfalamat ezzel a tankkal szereztem.

6 éve 4 hónapja #10805 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
B1 nagy kitartást igényel, mint az amx40, én gold ammo nélkül játszottam, nem volt egyszerű de egyszer csak véget ért a szenvedés. BDR se nagy szám de azon legalább van ágyú. ARL 44 már jó lesz, bár én eladtam azt is, nem egyszerű a franciákkal játszani.

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #11339 Írta: robibadzso
Megválaszolva: robibadzso
Arty ágról mit gondoltok ? Még mielőtt "nerfelték" az artykat eljutottam a németeknél a GW Pantherig amit imádtam mert nem ugrott szét a célkereszt minden megmozdulásnál ráadásul sebzését is imádtam és most ezen elgondolkodtam hogy a 10es francia arty forgótornyos és táras is csak azt nem tudom megéri-e? Vagy esetleg maradjak a német vonalon? Vagy valami másik ?

Előre is kösz a válaszokat :)

6 éve 4 hónapja #11539 Írta: hamm
Megválaszolva: hamm
valaki tudna nekem taktikát mondani amx40-hez? Vagy valami kis kitartásra ösztönző szavakat :D kezdek megőrülni

6 éve 4 hónapja #11544 Írta: ZooleK
Megválaszolva: ZooleK
FREE TP B)

6 éve 3 hónapja #13209 Írta: Y4kuza
Megválaszolva: Y4kuza
Mennyire ütőképes az ARL 44 a KV-1S-hez képest ? A hatos szinten mennyire erős ? Azt tudom hogy a KV-1S és a Churchill VII fölé sorolja a játék de ez nem mindig jelent sokat. Remélem Tudtok valami hasznos infóval szolgálni a számomra. :D

6 éve 3 hónapja #13219 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Az S35-CA-ra szerintetek melyik löveg jó? Már kifejlesztettem a 105 millist, de nekem sokszor lepattan olyan tankokról is, amiket vígan át kéne, hogy üssön, nagyon pontatlan is, meg elég sokáig céloz. Visszaraktam az alap löveget, azért a 171 milli átütés elég jó. A 90 millis még nincs kifejlesztve, tudom, hogy ki kell a következő tank miatt, de érdemes lesz azt felrakni? Csak 135-ös átütése van. Elég lesz az? Nem akarok feleslegesen tesztelgetni, feleslegesen megvenni a löveget, hogy aztán visszarakjam az alap ágyút. Amúgy én inkább messziről szeretek vele tüzelni, nagyon jó a látótávolsága.

6 éve 3 hónapja #13222 Írta: Y4kuza

tankosmedve beküldte: Az S35-CA-ra szerintetek melyik löveg jó? Már kifejlesztettem a 105 millist, de nekem sokszor lepattan olyan tankokról is, amiket vígan át kéne, hogy üssön, nagyon pontatlan is, meg elég sokáig céloz. Visszaraktam az alap löveget, azért a 171 milli átütés elég jó. A 90 millis még nincs kifejlesztve, tudom, hogy ki kell a következő tank miatt, de érdemes lesz azt felrakni? Csak 135-ös átütése van. Elég lesz az? Nem akarok feleslegesen tesztelgetni, feleslegesen megvenni a löveget, hogy aztán visszarakjam az alap ágyút. Amúgy én inkább messziről szeretek vele tüzelni, nagyon jó a látótávolsága.

Én gyári löveggel jutottam el az ARL-ig de kifejlesztem a 2 löveget mert még szügség lehet rá a jövőben. Amúgy az egyik haverom a 105-össel tolja és ő csak ajánlani tudta nekem. Szerintem ez is csak ízlés kérdése hogy hogy tudsz vele lőni na meg ugye a gyenge pontok ismerete. :D Én a gyárinál maradtam de szerintem azért fejleszd ki a 90-eset is ;)

6 éve 3 hónapja #13312 Írta: robibadzso
AMX 50 100. Kérhetnék hozzá tanácsokat a felszerelést illetve a legénység skillezését illetően? Még igaz, hogy messze vagyok töle de mindeféleképpen szeretnék egy revolvertáras tankot. Jelenleg csak ez jön be, ez tetszik meg a 10es francia TD. Tudom páran biztos mondjátok, hogy ha tárasat tank akkor inkább T57 ( nem hasonlítom hozzá nem kell félreérteni :) ) de az nekem nem jön be. Valahogy nem tetszik :D

Válaszokat előre is köszönöm.

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #13315 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Az a különbség egy 8-as es egy 10ey táras tank között hogy a tízes az jó es hasznalhatò míg az elődjei szarok.....

Akinek a t57 meg az 50b sem jön be annak az elődjei sem.... így el se kezd hidd el nekünk. Míg a táras tankokra ki van alakítva egy jatekstílus es az működik nagyobb szinteken addig ez a tier 8-9 nel nem mert azok gyengék es minden beallitasaiban lassuak pontatlanok es csak egy allomas . Taras tank t57 50b. T71 batchat amx 1390 . Amit nem igy hívnak es dobtaras az hasznalhatatlan. (Tul nagy toltesido.v . Nagy celzasidő es sok idő a ket loves alatt es hasznalhatatlan. Vagy csak siman lassu a tank es nem birsz betarazni mire agyonlonek vagy hatul kell kummantani vele es 0 jatekelmenyt ad.....) a kerdes mindig az ha legenysegrol van szo h a top tanknak mi a jo nem egy koztes szerianak.... az 50 100 azbelejen jo volt. Most egy ocska szar. Lassan tolt. Nem forog pedig 0 pancelja van. Nem p tos es minden loves utan ujra szetesik a celkereszt . Mire a kovi lovedek betolt nem szukul össze a celkereszt es semmi értelme így hogy taras. Csak egy kínszenvedes. Ha taras tankot akarsz akkor a felsoroltak egyike. A többi az kuka.

6 éve 3 hónapja #13342 Írta: Y4kuza
Mennyire ütőképes az ARL 44 a KV-1S-hez képest ? A hatos szinten mennyire erős ? Azt tudom hogy a KV-1S és a Churchill VII fölé sorolja a játék de ez nem mindig jelent sokat. Remélem Tudtok valami hasznos infóval szolgálni a számomra. :D

6 éve 3 hónapja #13347 Írta: peti3189
Megválaszolva: peti3189

Y4kuza beküldte: Mennyire ütőképes az ARL 44 a KV-1S-hez képest ? A hatos szinten mennyire erős ? Azt tudom hogy a KV-1S és a Churchill VII fölé sorolja a játék de ez nem mindig jelent sokat. Remélem Tudtok valami hasznos infóval szolgálni a számomra. :D

volt mindketto,mindketto egyarant tetszett!ARL szerintem jo kis gep csak tudni kel hasznalni, tudni kel vele bealni mivel a frontjanak megvan a sajatlagos dolesszoge ezert mindeg ugy kel vele alni hogy ezt kihasznaljuk! Ugyebar van a 90 mm agyu es a 105 mm amit hasznalni szoknak...mondjuk a 105mm hasznaltam inkab szazadba sebzese job atutese gyengeb inkab kozelharcra van tier VI ba boven eleg! a 90mm sokkal pontosab es job az atutese azt inkab second lineba hasznaltam vagy sniperkedtem kicsit!ezt az agyut inkab randomba hasznaltam ha magasabb tierbe dobott jol jott az atutes...ugyebar a 7es tankja is ezzel rendelkezik! :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Y4kuza

6 éve 3 hónapja #13455 Írta: robibadzso

dozer00 beküldte: Az a különbség egy 8-as es egy 10ey táras tank között hogy a tízes az jó es hasznalhatò míg az elődjei szarok.....

Akinek a t57 meg az 50b sem jön be annak az elődjei sem.... így el se kezd hidd el nekünk. Míg a táras tankokra ki van alakítva egy jatekstílus es az működik nagyobb szinteken addig ez a tier 8-9 nel nem mert azok gyengék es minden beallitasaiban lassuak pontatlanok es csak egy allomas . Taras tank t57 50b. T71 batchat amx 1390 . Amit nem igy hívnak es dobtaras az hasznalhatatlan. (Tul nagy toltesido.v . Nagy celzasidő es sok idő a ket loves alatt es hasznalhatatlan. Vagy csak siman lassu a tank es nem birsz betarazni mire agyonlonek vagy hatul kell kummantani vele es 0 jatekelmenyt ad.....) a kerdes mindig az ha legenysegrol van szo h a top tanknak mi a jo nem egy koztes szerianak.... az 50 100 azbelejen jo volt. Most egy ocska szar. Lassan tolt. Nem forog pedig 0 pancelja van. Nem p tos es minden loves utan ujra szetesik a celkereszt . Mire a kovi lovedek betolt nem szukul össze a celkereszt es semmi értelme így hogy taras. Csak egy kínszenvedes. Ha taras tankot akarsz akkor a felsoroltak egyike. A többi az kuka.

Értem amit mondasz és igaz is de a kérdésem nem ez volt. Az AMX 50 100-at meg akarom venni mert tetszik. Ezért kértem a felszereléseket és skillezést illetően tanácsot de úgy néz ki nem azt kaptam.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.