Jelenleg

21
látogatónk van

Francia harckocsik

10 éve 9 hónapja #5160 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Na ja és elvileg az AMX 40 könnyű tank.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5161 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Pár patchel ezelőtt még scout mm-je volt, ha jól emlékszem. Akkortájt szenvedtem vele rendesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5162 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Én is akkor húztam ki. Már fullosan már voltak szép körök vele. Miután eladtam sajnáltam is kicsit, találtam ugyanis egy skint amivel ki lehet festeni gumikacsának. Valahogy így:

Ezt kár volt kihagyni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5164 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
Hát illik a tankhoz, az biztos. Az ellenséges parancsnok csak kimászik a toronyból, durrant egyet a lapátcsövűvel, és máris megvan a vacsora :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5173 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Bocs, de én az AMX 40-et max. büntetésül szánnám, annyira szörnyű egy gép volt. Egy kezemen meg tudom számolni hány élvezetes csatám volt vele (talán 2-3). Mondjuk akik rendszeresen sebzik a csapattársat, kizárás helyett 1 hétig csak ezzel mehetnének :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pimpa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5260 Írta: Iszonyat
Megválaszolva: Iszonyat
Azért annyira nem....
Akkor nekem szerencsém van vele, mert többnyire csak tier3-4-ben vagyok,
hát scoutnak elég borzalmas lehet. De szorakoztató.
Másik téma: az AMX-ek(tier 5-töl) ágyúja mire elég?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5282 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Az ELC AMX top lövege szerintem tier V-ben és VI-ban bőven megfelelő, jó pen és nagyon jó sebzés, igaz lassan tölt, ráadásul az ELC-nek nincs tornya, így a használata nehézkes. Én nagyon szerettem vele játszani, gyorsan az ellen közelébe mentél meglőtted, megkerülted, addig betöltött és megint lőtted. Az AMX 12t top lövege is elég jó, tűrhető pen, kicsi sebzés, de ugye ez már revolvertáras, tehát viszonylag gyorsan képes egész jó sebzést kiosztani és ráadásul ez tornyos gép. Nekem az a gondom vele, hogy az ELC-hez képest lassúnak tűnik és ennek is papír a páncélja, így nekem henézkesebb a használata. Az AMX 13 75-nek ugyanaz az ágyúja, mint az AMX 12t-nek, ami nekem furcsának tűnik, mivel ezt tier VII-esként már elég kemény csatába dobálja, ott nem tudom mire lehet jó, ez a gép még nincs meg. Az AMX 13 90-ről én sok jót hallottam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5284 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
Nos a 1375 szinte semmire... szerintem, kifejlesztettem majd 20csata után eladtam :) lehet másnak más a véleménye,de scoutnak pl jobb a t71 ráadásul jobb az ágyú....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5966 Írta: panzergrenadier434
Megválaszolva: panzergrenadier434
S35-CA-ról valaki véleményt, tapasztalatot tudna mondani?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5969 Írta: latyatos1994
Megválaszolva: latyatos1994
Van véleményem kibaszottul 1 op td t5 szinten a nyamvat op ágyújàval

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5971 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Szerintem a Francia TD tier8-ig hulladék mind,Az ágyúja jó lenne de páncél 0. 1-2 lövés után már ki is lövik. Nagyon nem szeretem őket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5973 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
latyatos1994 egyszerű ezt letesztelni, hogy OP-e vagy sem. Vedd meg. Ha 2000eff környékén tudsz vele játszani akkor az .

De én nem szoktam csodálkozni mikor a nagy OP hajtogatók elámúlnak az adott tankot használva, és még sem gurul a szekér. Hidd el, a legtöbb tank nem OP. csak értelmes ember vezeti.... :lol: :silly: pl sokáig 50b állítólag OP volt. Nos, akkor is sok ember nem tudta használni, most 7x szét nerfelték, de még mindig sokan tudják jól használni.

Szerintem emberfüggő.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5976 Írta: Szlobi
Megválaszolva: Szlobi
S35-CA egy kegyetlen csúnya szúnyog, de a lövege nagyon jó. Páncélja elég rossz,de fura alakjának köszönhetően, egyik irányba nagyon ki tudja tolni azt a remek löveget :)

Sztem már a Tier 7-es ac mle is jól páncélozott :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: panzergrenadier434

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5979 Írta: panzergrenadier434
Megválaszolva: panzergrenadier434
Kösz a véleményeket, kifejlesztem aztán meglátjuk. A 7es AC-nek szerintem is jó páncélja van és kevés a gyengepontja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5980 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3
Majd rájösz mikor minden átlő mert az egész 1 gyenge pont. :lol:

Még a tier8 azt is a tapasztaltabb játékosok roncsá lövik, mert tudják hogy ami a tetején van az minden lőhető.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.