Jelenleg

22
látogatónk van

Kínai harckocsik

7 éve 11 hónapja #186736 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szerintem is mindkettőt :-) Kiütést kaptam már az orosz medektől (megvan mindhárom 10-es), így kerestem valami mást, valami szórakoztatót. Először a neház ágat húztam ki, ott a 9-es nagyon tetszett, megkockáztatom jobban mint a 10-es. Aztán a mednek is nekiálltam, de nem a spotter ágról mentem, mert már így is túl sok a light tankom, hanem a medes vonalon - röviden összefoglalva, élveztem és a 121 jó tank.
Szóval szerintem nyugodtan állj neki - vannak náluk jobb tankok a játékban, de szórakozásnak tökéletes.

Mindegyiket:) Túl sok nincs úgyhogy miért ne?

-A könnyű ágról jókat mondanak és a végén ott a WZ-120 közepes tank és nem akarod a med vonalat...hasonló orosz variáns nincs, úgyhogy ez legalább egyedi ág...ha esetleg már unod az oroszokat...
-A nehezek szintén jók...az oroszok gyorsabb, kisebb változatai...
-a T-34-1 két ágyúval is használható (főleg ha a gold nem gond), viszont van jó más VII-es alternatíva is...viszont ez érdekesebb....a T-34-2 meg elég vacak azt mondják...

Ha nem jön be/unod az orosz vonalat akkor a könnyű ágra menj rá...
Ha bejön akkor meg mindet, mert ezek hasonlóak, de mégis más...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186814 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
A T-34-1 az egyik legjobb med a szintjén, és a top ágyúval kell használni. A T-34-2 az szinte ugyanaz csak egy szinttel feljebb kicsit jobb ágyústatokkal meg jobb mobilitással. Ez már nem olyan erős, de nekem valami furcsa oknál fogva tetszik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186834 Írta: Geri1987
Megválaszolva: Geri1987
Amióta van t-34/100 azóta ez kínai top ágyú még vacakabb lett a szinten: a cseh ugyanazon átütés és sebzés mellett sokkal pontosabb és gyorsabb...
De lehet használni, csak ésszel...és sokkal nehezebb ugyanazt kihozni vele mint Svejkéknél...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187647 Írta: maksoo95
Megválaszolva: maksoo95
Sziasztok, ha a 110-re vagytok kíváncsiak nem a megszokott száraz elemzés keretein belül, hanem lazábbra, humorosabbra fogva, lessétek meg a videót:) -LAoeP2p34c
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary, amper007, CrossMetal1, Morphelo, HondaCB1300SA, viktor9421, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187686 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Sziasztok, ha a 110-re vagytok kíváncsiak nem a megszokott száraz elemzés keretein belül, hanem lazábbra, humorosabbra fogva, lessétek meg a videót:) -LAoeP2p34c



kicsit emlékeztet a Sliphantom-féle unikum guide videókhoz :)
jól sikerült :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Aranyhorda, maksoo95

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187705 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
A lényeget nem mondja senki?A kínai tank OCCÓ!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #187716 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Figyelem: Spoiler!
[


Besirtam rajta :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188789 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Azt szeretném megkérdezni, hogy a tier 8 kínai nehéztankkal a 110-zel kinek milyen tapasztalatai vannak? Tier besorolás, effektivitás stb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188864 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én szeretem, teljesen okésnak tartom.

NEM IS-3 !!! (hiába néz ki hasonlóan!) - annak akinek mindkettő van ezt észben kell tartani ... nem játszhat ugyanúgy vele.

Épp most toltam több órát unranked-ben.. ezalatt kb -50k kreditet "termeltem ki" vele.

Gyakran talál és gyakran sebez, átütés is kb okés. Goldozó 50-100 elé nem egészséges beállni vele, meg az arty is meg tudja szeretgetni... IS-3 ellen kb hasonlóak az esélyek.

Oldala sebezhetőbb mint az IS-3 oldala!

Randomban ha feljebb dob, akkor ha néhány t9 van az még nem feltétlenül gond, ha sok t10 és t9 akkor szívás, ( De hát az mivel nem az ... talán t8 arty-val...) T10 nehezek elé nem szabad vele (se) odaállni, de hát ez épeszű embernek alap ... t10 td is jobb ha nem találja meg (nekem, mert ha megtalál akkor az fájni fog... grille esetében ez hatványozottan igaz :D )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #188954 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Én szeretem, teljesen okésnak tartom.

NEM IS-3 !!! (hiába néz ki hasonlóan!) - annak akinek mindkettő van ezt észben kell tartani ... nem játszhat ugyanúgy vele.

Épp most toltam több órát unranked-ben.. ezalatt kb -50k kreditet "termeltem ki" vele.

Gyakran talál és gyakran sebez, átütés is kb okés. Goldozó 50-100 elé nem egészséges beállni vele, meg az arty is meg tudja szeretgetni... IS-3 ellen kb hasonlóak az esélyek.

Oldala sebezhetőbb mint az IS-3 oldala!

Randomban ha feljebb dob, akkor ha néhány t9 van az még nem feltétlenül gond, ha sok t10 és t9 akkor szívás, ( De hát az mivel nem az ... talán t8 arty-val...) T10 nehezek elé nem szabad vele (se) odaállni, de hát ez épeszű embernek alap ... t10 td is jobb ha nem találja meg (nekem, mert ha megtalál akkor az fájni fog... grille esetében ez hatványozottan igaz :D )


Igazából nekem az a furcsa vele, hogy itt vagyok 74 csatával amiből kb 65-öt az IS-2 ágyúval vittem és ahhoz képest sokkal jobban adta mint egy WZ-111-gyel. Ezt értsd úgy hogy ez a tank tier 9-et kevesebbet látott mint a hivatalosan tier limites tesója, tier 10-ben szerintem ha azt mondom hogy voltam 5szor már túlzok. Mindenkinek ilyen kedvező vele a tier besorolása vagy én csak valami egyedi kivételezett vagyok? :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189023 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A most következő pár gondolat szigorúan a magánvéleményem, csak "érzés" és tipp, bizonyítani nem tudom.

***

1.
Erre nincs magyarázat...

2.
Ha durván akarnék fogalmazni: ha kurva szarul játszol egy tankkal, akkor előfordul hogy kedvezőbb lesz vele az MM-ed ... a MM program ugyanis "arra törekszik" hogy 50% winrate felé toljon minden játékost. Tehát aki jól tolja annak nehezíti a dolgát, aki meg átlag alatt, annak igyekszik olyan csapattársakat adni akik lehozzák helyette a meccset, illetve olyan ellenfeleket, akik meg a szobanövények szintén tolják.

3.
AZ is bejátszhat, hogy milyen sorrendben játszol a tankjaiddal.. ezzel is "van esély" egy egy tank besorolását kicsit "eltolni".

Meg hát a WG is folyton reszeli-állítgatja az MM-et.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189118 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421
Pont ez az, 2400-2500 WN8-am van vele szóval az miatt nem lehet :lol:
Általában egy huzamban szoktam menni vele jó pár kört. Nem, tudom mi lehet, de ezt a kedvezményt előbb utóbb meg fogja bosszulni a játék :lol: Addig is kihasználom ezt az egyedi kivételezést :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #189469 Írta: TevePapi
Megválaszolva: TevePapi
Első meccs WZ-111-el mióta végigszenvedtem érte anno a küldit :D




Kellemesen csalódtam. Elég sok negatív hsz-t olvastam róla, de szerintem semmi gondja nincs ennek a tanknak. 88%-os legénységet ültettem bele (frissen áthúzva a med vonalról) és még így is egész korrekt.
Igaz picit lassan céloz, ill. a 175 AP pen itt-ott már nem elég, de ettől függetlenül nekem tetszik így 1 kör után. :)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189476 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
majd 100 után mond ugyanezt.......... :evil: :whistle:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 10 hónapja #189480 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Első meccs WZ-111-el mióta végigszenvedtem érte anno a küldit :D

Grat! Ahogy látom azért erősen top tier voltál. Én is most kezdetem el használni újra, mert pár kezdeti meccs után elment tőle a kedvem. Nem is annyira gáz tank, főleg ha sikerül a hasát eldugni És nagyon hozza a creditet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.