Jelenleg

8
látogatónk van

Kínai harckocsik

8 éve 2 hete - 8 éve 2 hete #181705 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogyan kéne játszani a T-34-1-gyel? Tegnap vettem meg, és egyelőre visszasírom a Type 58-at, pedig az pocsék egy gép volt. Érzem, hogy a hetes tankban van potenciál, csak a vállalhatatlan lövegkarakterisztika elveszi mind.


Bár messze nem vagyok olyan jó játékos, mint Te, de van tapasztalatom ezzel a döggel. Szerintem nem annyira gáz, csak nagyon nem szabad tipikus közepes tankként használni. A tornya és az a randa nagyokat odaverő lövege miatt olyan második vonalas nehéz tank, aki beállhat tornyozni egy másik nehéz tank mögé, csak figyelnie kell, mert a csőlehajlása kriminális. Kevésbé képzett játékosok esetén egy IS-3 -at is súlyos zavarba tud hozni, mert facehugban és az onnan elmozgásban vicces dolgokra képes. Van olyan gyors, hogy először odaérjen a heavy pozíciókra, ott puffantson egy nagyot, majd a többi hasonszőrűt bevárja.

KICSIT olyan, mint az ARL44 a francia vonalon, de ennek kifejezetten troll a tornya, amire lehet és KELL is építeni, mert a csőlehajlása kínai...

ui.:
Most olvastam, hogy Jackal egy nagyon jó összegzést ír róla a "Melyik a legjobb?" - Tier 7-es közepes tankok cikkében. Nem véletlenül tette ő is a legfelső csoportba. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Camper03, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181718 Írta: VonHunor
Megválaszolva: VonHunor
szia!

alap még a gép, vagy már fullos?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181742 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

szia!

alap még a gép, vagy már fullos?


Lánc stock, a többi fullos.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181800 Írta: BPC33
Megválaszolva: BPC33

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogyan kéne játszani a T-34-1-gyel? Tegnap vettem meg, és egyelőre visszasírom a Type 58-at, pedig az pocsék egy gép volt. Érzem, hogy a hetes tankban van potenciál, csak a vállalhatatlan lövegkarakterisztika elveszi mind.

Ha meglesz a T-34-2 ezt fogod visszasírni...én nagyon szerettem a kínai tankokat, de a két 8-as(110, T-34-2) szerintem kritikán aluli :cry2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181801 Írta: szzsolti
Megválaszolva: szzsolti
Nincs egyikkel sem semmi baj teljesen jól használhatóak.
A test az papír de a torony a baromira tud pattintani.
Ha közelharcban vagy mássz bele az ellenfél arcába mindenképpen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181805 Írta: Tomax96
Megválaszolva: Tomax96
Nektek ilyen sok tankotok van vagy mazoisták vagytok esetleg? Nekem szerintem a kínai med ág lenne az utolsó amit kihúznék medek közül. Sőt ki sem húznám. Nagyot lőnek,de pontosságot,és a gyors célzást nem ismerik. Orosz heavy tankon még elmegy a 2,8 körüli célzás,de meden.
WZ-120 grindelése pedig valami borzasztó. 121 ha megkapná az 5 fok gun dep-et akkor jó lenne,de így nem véletlenül nem népszerű.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181861 Írta: Camper03
Megválaszolva: Camper03

Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogyan kéne játszani a T-34-1-gyel? Tegnap vettem meg, és egyelőre visszasírom a Type 58-at, pedig az pocsék egy gép volt. Érzem, hogy a hetes tankban van potenciál, csak a vállalhatatlan lövegkarakterisztika elveszi mind.

Ha meglesz a T-34-2 ezt fogod visszasírni...én nagyon szerettem a kínai tankokat, de a két 8-as(110, T-34-2) szerintem kritikán aluli :cry2:


Nem lesz T-34-2-m, lightokról fogom megvenni a WZ-120-at, tudom, hogy a T-34-2 rosszabb az elődjénél, így csak kifejleszteni fogom. A WZ-120 nagyon tetszik nekem az alfasebzése miatt, nem minden közepes tankkal vágsz bele az ellenfélbe akár 500-at is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181868 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
Sziasztok.
Mivel mazohista vagyok(0bj416,obj430II,110,matilda bp,stb....) olyan kérdésem lenne,hogy..:
T 34-2-öt melyik csővel érdemes használni.Most a 175 penes van fenn(10gold) de ezzel csak minden(sacc)6-7, meccsen tudok 2k közelébe sebezni.Amúgy tök is6 feeling-ha nem várod ki a beszükülést és nem célzol kicsit fölé akkor föld,bokor,fa,ház,mariska néni aszomszéd,stb

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181905 Írta: BPC33
Megválaszolva: BPC33

Sziasztok.
Mivel mazohista vagyok(0bj416,obj430II,110,matilda bp,stb....) olyan kérdésem lenne,hogy..:
T 34-2-öt melyik csővel érdemes használni.Most a 175 penes van fenn(10gold) de ezzel csak minden(sacc)6-7, meccsen tudok 2k közelébe sebezni.Amúgy tök is6 feeling-ha nem várod ki a beszükülést és nem célzol kicsit fölé akkor föld,bokor,fa,ház,mariska néni aszomszéd,stb

Én a másikat használom. Annak aszem 181 a penje, kevesebbet sebez, de gyorsabban tölt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #182007 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave

Ha meglesz a T-34-2 ezt fogod visszasírni...én nagyon szerettem a kínai tankokat, de a két 8-as(110, T-34-2) szerintem kritikán aluli :cry2:


A T34-2 valóban kritikán aluli, de a WZ-120 elérhető a könnyű vonal felől is, ott pedig igazán érdekes tankok is vannak, kifejezetten használhatóak, még ha nem is a legjobbak, de nagyon ott vannak (WZ-131, WZ-132). A WZ-120 szerintem unikum a saját lövegével és tornyával, pont úgy, mint a T34-1, úgy viszonyul a szintjén szembe jövőkkel. Nem a legjobb, de talán az egyik legfélelmetesebb.

A 110-et pedig az egyik legjobb 8-as nehéz tanknak tartom. Hihetetlen dolgokra képes, valaki egyszer leírta ide, hogy az IS-3 térdre borulna azért a lövegért, amit megkapott. Egyetértek vele! Ha az alsó háromszögét cső alatt/rejtve tartja, akkor egyszerűen brutális.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186703 Írta: Geri1987
Megválaszolva: Geri1987
Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem egy rahedli kínai tankom van:)
Nekem bejött ez az ág....
-Az két T-34 ugye alapból az orosz med-ek (gyorsabb) másolatai, azokkal nincs is baj, akinek az bejön ez is menni fog...

-A T-34-1 meg egy érdekes kemény kobakú, kicsi, lapos tank.
Az top ágyúja borzalom, már az IS-2-n is szenvedés volt pedig az egy nehéz tank, ahol van páncélunk meg időnk lőni, tölteni, célozni...de ezt egy med-re rakni igazi büntetés lehet.

Nem mondom hogy nem lehet használni, de közepesek ellen lassú.....TD-zni nem lehet vele mert nincs csőlehajlásunk, és pontosság....pedig ezzel a toronnyal isten lenne hozzá!

A hevik mögött támogatni meg..vagy bejön vagy nem....közelről belövik a frontot és kész...

Én visszaraktam a 85 milist....gyors, pontos, jól céloz....DPM-je meg még jobb is...közepesek ellen és oldalról jó ez is...mobilitásunk van, pattintós, kemény tornyunk is ami messziről főleg jól jön, ÉS ezzel az ágyúval még el is találjuk amit kell távolról is....gold-al meg 172 átütést tud kb mint a top gun...


-Az IS-2 az alap ágyúval egy hulladék, de mozgékony és kisebb mint az IS.

-A 110 meg szerintem jobb vagy legalábbis nem rosszabb mint a IS-3!


A könnyű tank ágat is ki fogom próbálni, rosszat nem mondanak róla...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186705 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem egy rahedli kínai tankom van:)
Nekem bejött ez az ág....
-Az két T-34 ugye alapból az orosz med-ek (gyorsabb) másolatai, azokkal nincs is baj, akinek az bejön ez is menni fog...

-A T-34-1 meg egy érdekes kemény kobakú, kicsi, lapos tank.
Az top ágyúja borzalom, már az IS-2-n is szenvedés volt pedig az egy nehéz tank, ahol van páncélunk meg időnk lőni, tölteni, célozni...de ezt egy med-re rakni igazi büntetés lehet.

Nem mondom hogy nem lehet használni, de közepesek ellen lassú.....TD-zni nem lehet vele mert nincs csőlehajlásunk, és pontosság....pedig ezzel a toronnyal isten lenne hozzá!

A hevik mögött támogatni meg..vagy bejön vagy nem....közelről belövik a frontot és kész...

Én visszaraktam a 85 milist....gyors, pontos, jól céloz....DPM-je meg még jobb is...közepesek ellen és oldalról jó ez is...mobilitásunk van, pattintós, kemény tornyunk is ami messziről főleg jól jön, ÉS ezzel az ágyúval még el is találjuk amit kell távolról is....gold-al meg 172 átütést tud kb mint a top gun...


-Az IS-2 az alap ágyúval egy hulladék, de mozgékony és kisebb mint az IS.

-A 110 meg szerintem jobb vagy legalábbis nem rosszabb mint a IS-3!


A könnyű tank ágat is ki fogom próbálni, rosszat nem mondanak róla...


Még annyit tennék hozzá hogy nekem a 113 az egyik kedvenc 10-es tankom van IS-7 -em és T-110E5 öm is de mind a kettőnél jobban szeretem. Sokkál mobilisabb a másik kettőnél és DPM-ből megeszi őket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186710 Írta: RubbleTroubleMaker
Megválaszolva: RubbleTroubleMaker
Sziasztok!
Én csupán a t-34-2-őt nem próbáltam a kínai vonalból :)
Nálam az igazán favorit a 110, WZ-120, WZ-132 és a WZ-111-4-es volt:)
A csőlehajlás mondjuk marha idegesítő...
De mostanába lett buffolva :)
Egy biztos nem a legkönnyebben játszható ág.
Rá kell érezni az ízére... ha bejön nem is akarsz mást :)
Ezért is zavart mikor behozták a játékba a T-49-et és társait ....
Számomra a kínai tank = gyors mozgékony tank... marhanagy fejlesztett orosz ágyú :)
A wz-120 pl olyan mint egy nitrozott heavy nagyon-nagyot odavágok és alaplőszerrel is átütlek ágyúval :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186725 Írta: Dam95
Megválaszolva: Dam95
Az az igazság hogy én mint a történelem nagy kedvelője, inkább a japánokat szeretem , de most tanácsot szeretnék kérni hogy kínai ágak közül melyiket érdemes kihúzni ? (Van egy fullos Type 64-em,ennek a legénysége még hasznos lehet.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186728 Írta: Geri1987
Megválaszolva: Geri1987
Mindegyiket:) Túl sok nincs úgyhogy miért ne?

-A könnyű ágról jókat mondanak és a végén ott a WZ-120 közepes tank és nem akarod a med vonalat...hasonló orosz variáns nincs, úgyhogy ez legalább egyedi ág...ha esetleg már unod az oroszokat...
-A nehezek szintén jók...az oroszok gyorsabb, kisebb változatai...
-a T-34-1 két ágyúval is használható (főleg ha a gold nem gond), viszont van jó más VII-es alternatíva is...viszont ez érdekesebb....a T-34-2 meg elég vacak azt mondják...

Ha nem jön be/unod az orosz vonalat akkor a könnyű ágra menj rá...
Ha bejön akkor meg mindet, mert ezek hasonlóak, de mégis más...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.