Jelenleg

24
látogatónk van

Kínai harckocsik

8 éve 9 hónapja #131108 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Nálunk nem lesz csak az ázsiai szerveren.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MadisZ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131286 Írta: MadisZ
Megválaszolva: MadisZ
Akkor ez olyan lesz mint a Type 59G :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #131304 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

Sziasztok!
9.9-es test-ben többször feltűnt az új 121B kínai T10 tank.
Tudtok valamilyen felvilágosítást vagy videót róla mondani?


Csak a távolkeletiek kaphatják meg. :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #132313 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Akinek van t-34-1-e tudna tanácsot adni játékstílusban?

Egyenlőre nálam a végletek tankja, vagy 2-2500at sebzek vagy ilyen max 800-1000et.

Érzem benne a potenciált csak nem találom egyenlőre a stílusát.
Lassan céloz szóval távolról nem használható mint a t20.
Közelre sem az igazi mert nincsen testpáncélja, egyszer-egyszer az arcbamászás bejön a jó toronypáncél miatt, de magas tierben már az sem.
Flankelni oldalba támadni jó, mert a penje jó és úgy nem kell megvárni a teljes szűkülést a nagy sziluettek miatt, de ez sem mindig járható út.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #132351 Írta: imi321
Megválaszolva: imi321

Akinek van t-34-1-e tudna tanácsot adni játékstílusban?

Egyenlőre nálam a végletek tankja, vagy 2-2500at sebzek vagy ilyen max 800-1000et.

Érzem benne a potenciált csak nem találom egyenlőre a stílusát.
Lassan céloz szóval távolról nem használható mint a t20.
Közelre sem az igazi mert nincsen testpáncélja, egyszer-egyszer az arcbamászás bejön a jó toronypáncél miatt, de magas tierben már az sem.
Flankelni oldalba támadni jó, mert a penje jó és úgy nem kell megvárni a teljes szűkülést a nagy sziluettek miatt, de ez sem mindig járható út.

Nekem ugyan nincs, de szerintem működne vele az, hogy beállsz egy domb/szikla/roncs stb mögé, lényeg, hogy el legyen rejtve a test. Aztán pedig a vége felé lehet agresszívabban játszani. Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy mindenkinek más a stílusa, illetve így írásban nem feltétlenül jön át, hogy mire gondolok.Ha lenne is nekem, kb úgy próbálnám használni, mint a T-62-őt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 8 hónapja #132378 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Igen, toronypáncélt igyekszem kihasználni ha van rá lehetőségem.
Van t-34-3am szóval az ágyúsüllyedés nem okoz túl nagy gondot, de mint írtam annyira nem kemény az a torony hogy bátran kiállhassak vele 8-9esek elé.

Na jólvan nyúzom tovább aztán csak össze szokunk :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140549 Írta: baker
Megválaszolva: baker
Én is a t34-1-nél tartok, de valami hihetetlen...
Jó a toronypáncél, sőt még a dundep sem annyira vészes, de a tank legjobb része egyben a legrosszabb is sajnos.
A jó alfa, átütés mellé olyan rossz pontosság és célzásidő társul, hogy teljesen elrontják az ágyút :unsure:
A kínai med ágon a többi tank is ilyen? mert akkor inkább hagyom a francba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140552 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Én is a t34-1-nél tartok, de valami hihetetlen...
Jó a toronypáncél, sőt még a dundep sem annyira vészes, de a tank legjobb része egyben a legrosszabb is sajnos.
A jó alfa, átütés mellé olyan rossz pontosság és célzásidő társul, hogy teljesen elrontják az ágyút :unsure:
A kínai med ágon a többi tank is ilyen? mert akkor inkább hagyom a francba.

ű


Szerintem kurva jó tank. Az egyetlen T7 amivel lehet tornyozni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140554 Írta: _HENTES_
Megválaszolva: _HENTES_



Szerintem kurva jó tank. Az egyetlen T7 amivel lehet tornyozni


De Jackal te mikor mentél vele utoljára? Mert lehet, hogy azóta már megbuherálták szegénykét.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #140567 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun



Szerintem kurva jó tank. Az egyetlen T7 amivel lehet tornyozni


De Jackal te mikor mentél vele utoljára? Mert lehet, hogy azóta már megbuherálták szegénykét.


Rég. 10K val ezelőtt kb, de hivatalosan nem nyúltak hozzá, én meg nem hiszek ezekben az összeesküvés elméletekben:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141096 Írta: BPC33
Megválaszolva: BPC33
Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy a T-34-2 alap lánctalpára feltudom tenni a nagy tornyot és a top ágyút? Illetve, hogy milyen skilleket ajánlotok, vagy igazán mindegy és húzzam a X-es tankhoz való skilleket?

Előre is köszi, Z.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141101 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy a T-34-2 alap lánctalpára feltudom tenni a nagy tornyot és a top ágyút? Illetve, hogy milyen skilleket ajánlotok, vagy igazán mindegy és húzzam a X-es tankhoz való skilleket?

Előre is köszi, Z.


igen rámegy, csak akkor a felszerelés addig felejtős (ha egyáltalán akarsz tenni rá)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BPC33

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141105 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy a T-34-2 alap lánctalpára feltudom tenni a nagy tornyot és a top ágyút? Illetve, hogy milyen skilleket ajánlotok, vagy igazán mindegy és húzzam a X-es tankhoz való skilleket?

Előre is köszi, Z.


igen rámegy, csak akkor a felszerelés addig felejtős (ha egyáltalán akarsz tenni rá)


8-as tankra illik rakni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141106 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Akinek van t-34-1-e tudna tanácsot adni játékstílusban?

Egyenlőre nálam a végletek tankja, vagy 2-2500at sebzek vagy ilyen max 800-1000et.

Érzem benne a potenciált csak nem találom egyenlőre a stílusát.
Lassan céloz szóval távolról nem használható mint a t20.
Közelre sem az igazi mert nincsen testpáncélja, egyszer-egyszer az arcbamászás bejön a jó toronypáncél miatt, de magas tierben már az sem.
Flankelni oldalba támadni jó, mert a penje jó és úgy nem kell megvárni a teljes szűkülést a nagy sziluettek miatt, de ez sem mindig járható út.


nem tudom aktuális-e még a dolog, de én úgy szoktam használni hogy csata elején 2. sorból támogatok vele (igen, szar a pontosság de ha top tier vagy ezzel az átütéssel elég eltalálni a legtöbb tankot csak várd ki a célzást), vagy ha olyan a pálya keresek egy hulldown pozíciót, ha már kezd kialakulni a csata el lehet kezdeni flankelni vele
falkában is egész jól szokott működni, a lényeg hogy ne nagyon harcolj a frontvonalon mert ez a tank az átütésről és a az alfáról szól és nem a DPM-ről, hacsak nem tudsz hulldown-ból lövöldözni inkább maradj a 2. vonalban, eleinte csipegess a távolból majd ha úgy érzed hogy elbírsz velük elindulsz

én nagyjából így használom, de nem kizárt hogy ennél sokkal jobb módon is lehet vele menni ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hecienda

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 7 hónapja #141107 Írta: viktor9421
Megválaszolva: viktor9421

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy a T-34-2 alap lánctalpára feltudom tenni a nagy tornyot és a top ágyút? Illetve, hogy milyen skilleket ajánlotok, vagy igazán mindegy és húzzam a X-es tankhoz való skilleket?

Előre is köszi, Z.


igen rámegy, csak akkor a felszerelés addig felejtős (ha egyáltalán akarsz tenni rá)


8-as tankra illik rakni.


illik, nem arról van szó, csak a kérdésből az jött le hogy azt ki sem akarja fejleszteni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.