Jelenleg

7
látogatónk van

Kínai harckocsik

8 éve 10 hónapja #118370 Írta: Bicsek86
Megválaszolva: Bicsek86

Ennyire rossz volt az IS2?
Nem rossz csak a jó nem ilyen :cheer:


Egy nagyon képzett játékos el tudja fedni a tank gyengeségeit.
Hát igen, ha megnézem milyen nyomi statjaim vannak vele közrejátszik némi user error. :oops:


Remélem megéri szenvedni amíg megtudom venni a 110-re a 100 mm-es csövet. Papíron nézve egy álom a mostani D-25T-hez képest.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #118373 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Ennyire rossz volt az IS2?
Nem rossz csak a jó nem ilyen :cheer:


Egy nagyon képzett játékos el tudja fedni a tank gyengeségeit.
Hát igen, ha megnézem milyen nyomi statjaim vannak vele közrejátszik némi user error. :oops:


Remélem megéri szenvedni amíg megtudom venni a 110-re a 100 mm-es csövet. Papíron nézve egy álom a mostani D-25T-hez képest.


Ugy is fogod érezni. Szerintem az egyik legjobb T8 tank (csak az AMX veri talán)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #118388 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
10-est úgyse akarok, akkor, ha akciós lesz a Wz, akkor megveszem, ha lesz pénzem rá :D
Úgy érzem, én stockként sokáig fogok játszani vele... (E75 az egyedüli 9-es tankom)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #119839 Írta: Bicsek86
Megválaszolva: Bicsek86
Határozottan tetszik a 110 nagy ÁGYÚJA :)
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120169 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Üdv mindenki!

A kis kínai light tankokkal kapcsolatban érdeklődnék. Mennyire életképesek szegények? Nincs velük tervbe véve stronghold és társai valamint az ágon sem mennék tovább wz-132 lenne a végállomás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120176 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
Nem vagyok egy nagy ász vele, de nagyon nagy már az 59-16 fun faktora is. Egy megkergült kis mérgezett egész. Mocsok gyors, jól forog, szinte láthatatlan, egy igazi veszett nindzsa. Csak dobócsillagokat dobál ágyúlövedék helyett, ami magasabb tierben elég zavaró tud lenni (még golddal is). Az utána következő wz-knél ez kompenzálták. Kapnak böszme nagy durrantót, meg jó húzós töltésidőt, de ha mögéd kerül már tuti lerugja a vesédet :) és tovább is szalad.
Persze löveg kitéríthetőség zéró. :evil: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bulbasaur55

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120183 Írta: rosszpenz
Megválaszolva: rosszpenz
A -5° korántsem zéró, majd ha felérsz T9-X-be megtudod mi a zéró!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #120185 Írta: Seewan
Megválaszolva: Seewan
T9-ben csak a németeket és az oroszokat ismerek... lehet igazad van és túlbecsültem a kinaikat, ott majd minusz zérót írok :)

A -5° korántsem zéró, majd ha felérsz T9-X-be megtudod mi a zéró!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120187 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

A -5° korántsem zéró, majd ha felérsz T9-X-be megtudod mi a zéró!


Nem lesz probléma a -5° t-54 már hozzá szoktatott. B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Seewan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120196 Írta: rosszpenz
Megválaszolva: rosszpenz

A -5° korántsem zéró, majd ha felérsz T9-X-be megtudod mi a zéró!


Nem lesz probléma a -5° t-54 már hozzá szoktatott. B)


De a -3°-hoz nem! :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #120199 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

A -5° korántsem zéró, majd ha felérsz T9-X-be megtudod mi a zéró!


Nem lesz probléma a -5° t-54 már hozzá szoktatott. B)


De a -3°-hoz nem! :silly:


T9-T10 nem játszik csak a wz-132 a cél, ott meg még -5 ha nem hazudik tank-compare B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #122186 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
Ma elővettem a 110-et, mert volt időm rá, és: :S

első meccs, kb 2k sebzés bukta, -8k credit, kövi meccsen 1k sebzés és szintén bukta+ -8k credit, győztes meccs meg katasztrófa volt + -10k credit. Eddig is ennyire pénz zabáló volt ez? Olyan érzésem volt az adatokat látva, mintha VK45A-val mentem volna, azzal vannak ilyen köreim (normál ammoval csak). Próbáltam a páncélját fordítani, jó szögbe állítgatni, de nem ment, könnyen belőttek, ilt az alvázat könnyen látták. Lehet el kéne adnom és megvárni, míg a wz-t leszázalékolják, úgyse megyek ezzel manapság csatákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #122463 Írta: Slotyi
Megválaszolva: Slotyi
Nem vettem észre, hogy pénzzabáló lenne. :) Közel sem vagyok egy profi vele, de azt tudom, hogy beforgatni, és főleg sidescrapelni, nem érdemes. Sajna nincs oldalpáncélja, és a lánc sem nyeli úgy a lövedékeket, mint a ruszki tankok. Volt olyan csapat csatánk, hogy egyszerre 4 db IS3 lőtt rám szemből, és pattogtak rólam. :) Sajna a tornyát viszont könnyen belövik nekem. Az is mindig nézzen az ellenfélre.

Ma elővettem a 110-et, mert volt időm rá, és: :S

első meccs, kb 2k sebzés bukta, -8k credit, kövi meccsen 1k sebzés és szintén bukta+ -8k credit, győztes meccs meg katasztrófa volt + -10k credit. Eddig is ennyire pénz zabáló volt ez? Olyan érzésem volt az adatokat látva, mintha VK45A-val mentem volna, azzal vannak ilyen köreim (normál ammoval csak). Próbáltam a páncélját fordítani, jó szögbe állítgatni, de nem ment, könnyen belőttek, ilt az alvázat könnyen látták. Lehet el kéne adnom és megvárni, míg a wz-t leszázalékolják, úgyse megyek ezzel manapság csatákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja #122496 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Kínai lightokról mi a vélemény mostanság?
Nem autoloaderes ág érdekel, így a kínai és orosz jöhet szóba.
Eléggé hasonlónak tűnik a kettő egyik ebben másik abban jobb picit, de a kínaiak kinézetre jobban bejönnek :)
Mondjuk a light t54 is elég szimpi csak az előzőek nem annyira.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 10 hónapja - 8 éve 10 hónapja #122518 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A WZ131 és a 132 -mint az ágyújukból láthattad - nagyon OP. Gyors, jó sebzés és átütés, nagyon fasza camo. Annyi a lényeg, hogy nem szabad hogy eltaláljanak. Mert ha igen, akkor ott behal minden. Lánctalp, motor, üzemanyagtartály, legénység.
De hát ez egy light tank élete :) S ami igazán fura, hogy a type 59 ágyúja rajtuk sokkal jobban működik. Kevesebb a pen vesztés X távolság alatt. Egy KV5-ön végeztem tesztet még anno. Az oldalát a type 59 200 méterről 10/1 alkalommal vitte be, ez a wz-nél ugyanazzal az ágyúval 10/4 volt. Megérne egy alaposabb vizsgálatot, nem hiszem hogy a RNG dobott volna ennyire szörnyű rollokat. Egyszerűen csak jobb a lövedék benne, mint ha nem normál ap lenne, hanem nagy távolságokra való apcr. (nincs előttem a lőszerjavadalmazás, nem tudom megnézni a típusait).
A 8-assal mindenesetre élvezet a játék.

Persze ha szembetalálkozol egy m41-el, vagy egy amx 1375-el, esetleg egy amx 57-el, ki fognak csinálni. Azokat le kell rammolnod és még egyet beléjük lőni, vagy vége a dalnak :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.