Jelenleg 399 vendég és 8 tag online

Kínai harckocsik

4 éve 1 hónapja #129693 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: eddig IS-2-vel játszottam, az egyik legrosszabb tank a játékban (öröm volt eladni, miután meglett a 110) :evil:

Az accountomat lenne öröm eladni...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 1 hónapja #129694 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

Hunyadi_Loveszdandar beküldte: eddig IS-2-vel játszottam, az egyik legrosszabb tank a játékban (öröm volt eladni, miután meglett a 110) :evil:

Osztom a véleményed.

Vonkurz: az az ágyú jóóóóóóóó? Neked lehet, de kb. senki másnak nem az.

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bicsek86

4 éve 1 hónapja #129695 Írta: vonkurz
Megválaszolva: vonkurz

en elfogult vagyok, mert vettem tigert, aztan tiger2-t, meg volt mar 3-4000 meccsem nagyjabol, mikor megvettem t150 utan az elso IS-t, es hihetetlen 400 sebzeseket produkalt...

aztan ezek utan a kinai klonja is jo volt ertelemszeruen :)
ha most megvennem, nemtom mi lenne a velemenyem :D de tier7 top tanknak biztos hogy zuzos...

4 éve 1 hónapja #129696 Írta: Dodge94HUN

vonkurz beküldte:

en elfogult vagyok, mert vettem tigert, aztan tiger2-t, meg volt mar 3-4000 meccsem nagyjabol, mikor megvettem t150 utan az elso IS-t, es hihetetlen 400 sebzeseket produkalt...

aztan ezek utan a kinai klonja is jo volt ertelemszeruen :)
ha most megvennem, nemtom mi lenne a velemenyem :D de tier7 top tanknak biztos hogy zuzos...

Hát amit én láttam belőle Hunyadi kezében, nem kérek abból a tankból. Konkrétan 50 méterről lőtt földet a tank. Notfunny...

4 éve 1 hónapja #129697 Írta: vonkurz

Dodge94HUN beküldte:
Hát amit én láttam belőle Hunyadi kezében, nem kérek abból a tankból. Konkrétan 50 méterről lőtt földet a tank. Notfunny...

sima IS-d volt mar, ugyanaz a tank, kicsit kemenyebb a tornya, es 250-s heat van hozza, ennyi...

4 éve 1 hónapja #129699 Írta: Dodge94HUN

vonkurz beküldte:

Dodge94HUN beküldte:

sima IS-d volt mar, ugyanaz a tank, kicsit kemenyebb a tornya, es 250-s heat van hozza, ennyi...

Sima IS-re nem emlékszem, kismillió éve volt. Annyit láttam a tanból, mint mondtam, amit Hunyadi kezei között produkálált, és az elkeserítő. 50 méterről ne lőjjön már földet. 250 HEAT helyett, pedig maradok a 221 APCR-nél :D

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #129712 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55
Köszönet a válaszokért. Asszem t7-nél beleléptem a jóba :evil: ezen az ágon kívül az új brit td-t kezdtem el :silly:

4 éve 1 hónapja #129716 Írta: Jackal_hun
Megválaszolva: Jackal_hun

bulbasaur55 beküldte: Köszönet a válaszokért. Asszem t7-nél beleléptem a jóba :evil: ezen az ágon kívül az új brit td-t kezdtem el :silly:

Állítólag van egy rohadt jó elemzés a WZ-111-1-4-ről a wotinfon, esetleg érdemes megnézned :woohoo:

Tudod mi az a Dunning-Krueger effektus? Ja tudom hogy nem, csak úgy kérdeztem: en.wikipedia.or...effect
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bulbasaur55

4 éve 1 hónapja #129723 Írta: Balakka001
Megválaszolva: Balakka001
Nekem az egesz heavy ág bejött végig, most a WZ 111 1-4 utolsó 20-30 csatájában vagyok, remélem a 10-es sem fog nagy csalodast okozni bár vannak efelől ketsegeim.
Konkretan olyan mint a 121 medium csak lassabban lő, d e puding probaja az eves...
Ha szükseg lesz rá elemzést is csinálok róla.

Szerencsétlen azt hiszi hogy a Tigris mindent visz...

4 éve 1 hónapja #129725 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
Nekem jó ideje megvan a 113, és kva jó porfogónak, kb sohanem veszem elő, simán belövik, gun dep nincs, tetején a bütyköket belövik szóval, városipályán kívűl nemsok mindenre alkalmas.

4 éve 1 hónapja #129726 Írta: Popika
Megválaszolva: Popika
Viszont kihúzni élvezetes mert az a heavy ág am. nemrossz tankokból áll, nem úgy mint a med ág ott nemsok jóval kecsegtet , aabban a wz-120 nál járok, hát nem egy kedvenc a tank, csak szorzózni szoktam h ne idegeljen fel. :O

4 éve 1 hónapja - 4 éve 1 hónapja #129729 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

En imadtam az IS-2-t! A statom is jobb vele mint az IS-el. Igaz en akkor jatszottam vele mikor bekerult a jatekba, azota nem tudom mit valtoztattak rajta.

A 110 pedig annyira tetszik, hogy miatta eladtam az IS-3-at 800 csata utan. :)

Valamelyik nap egymas utan ketszer gyujtottam fel szembol egy 113-at Obj. 140-el, szegeny le is egett a masodik gyujtas utan. Egyet birt belem loni, o meg elfustolt full hp-rol... Teszten is kiprobaltam, eldontottem, hogy nekem az a tank nem kell.

A 121 viszont iszonyat jo, brutalis agyuval, jo pancellal. De tapasztalatlan jatekosnak nem valo, mert a gyenge gun dep miatt ujra kell gondolni vele a helyunket a palyakon.

Ez igaz a WZ-120-ra is, ami emellett meg rohadt lassan is celoz.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

4 éve 1 hónapja #129742 Írta: Balakka001
Megválaszolva: Balakka001

Popika beküldte: Viszont kihúzni élvezetes mert az a heavy ág am. nemrossz tankokból áll, nem úgy mint a med ág ott nemsok jóval kecsegtet , aabban a wz-120 nál járok, hát nem egy kedvenc a tank, csak szorzózni szoktam h ne idegeljen fel. :O

Minden tisztelettel, szerintem akkor neked nem fekszik az agresszív közepes tank harcmodor. A T-34-1 kiváló arra hogy megtanítson rá, a T-34-2 pont annyival nehezebben , de ugyan úgy játszható mint a kistesója, emiatt hozzászoksz a jó időzítéshez, a WZ-120 pedig a legjobb 9-es medium. Nyilván a tankokról full settel szerelve beszélek.
(Kis csúsztatás, a WZ-120-nál végig a 110-es ágyúját használtam és teljesen bevált, a magasabb DPM és jobb szűkülés miatt)
1300 körüli WN8-am van mindegyikkel, nyilván ez magasabb lett volna ha az elején nem stock közeli állapotban játszom velük.
A 121 is abszolut megállja a helyét, pályafüggő mennyire bízhatunk magunkban de a magas alfa, magas DPM kissé pontatlan ágyú miatt ezt is agresszívan használom (sajnos ritkán) de még éppen ismerkedünk egymással.

Szerencsétlen azt hiszi hogy a Tigris mindent visz...

4 éve 1 hónapja #129751 Írta: vonkurz

Popika beküldte: Nekem jó ideje megvan a 113, és kva jó porfogónak, kb sohanem veszem elő, simán belövik, gun dep nincs, tetején a bütyköket belövik szóval, városipályán kívűl nemsok mindenre alkalmas.

www.noobmeter.c...78848/
eppen most mentem ezzel a sraccal, lott 5k-t, gondoltam megnezem mivel statpaddol a kis noob, nu ez 113-l teszi azt.
majd 900 csata, es tobbet sebez vele mint e5-l B)

4 éve 1 hónapja #129753 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ne haragudj, de meresz kijelentes, hogy a legjobb 9-es med a WZ-120. Altalanossagban a T-54 sokkal jobban hasznalhato mint a WZ. Persze van egy ket ritka helyzet mikor a WZ atutese es nagy alfaja donti el a helyzetet, de a T-54 erosebb frontja, nagyobb dpm-je, pontossaga konnyebben hasznalhato tankka teszi.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.