Jelenleg

20
látogatónk van

Amerikai harckocsik

7 éve 2 hónapja #227871 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227875 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.


Köszi) de rengeteg sör kell vagy idegnyugtató az én kozákstillusomhoz) Megjegyzem 8as meccsen igazságtalanságnak tartottam h arty 1lövéssel kiküldött garázsba) Az csak olyankor tetszenne ha én csinálom azt heavy-val :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227879 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Majd jövő honapban teszek fel aranyat, s leszedem free exp-t elitekről. Vagyis olyan 50k körül szedek le, többit kövi aramy töltés után. Abbol kifullozom M6-ot :) De lehet addigra sima játékkal meglesz felszerelésre exp B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227880 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.


Köszi) de rengeteg sör kell vagy idegnyugtató az én kozákstillusomhoz) Megjegyzem 8as meccsen igazságtalanságnak tartottam h arty 1lövéssel kiküldött garázsba) Az csak olyankor tetszenne ha én csinálom azt heavy-val :cheer:


F3rminek van türelme, ne aggódj. :) Csak hallgass rá, és nem lesz gond. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227881 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.


Köszi) de rengeteg sör kell vagy idegnyugtató az én kozákstillusomhoz) Megjegyzem 8as meccsen igazságtalanságnak tartottam h arty 1lövéssel kiküldött garázsba) Az csak olyankor tetszenne ha én csinálom azt heavy-val :cheer:


F3rminek van türelme, ne aggódj. :) Csak hallgass rá, és nem lesz gond. ;)


Tudom :) Az én szemeben ő az egyik unicum, türelmes, játékkezdés után rögtön tudja pályán hová menjek :) Ő és a mentorom akik igy értenek hozzá. Az nagyon tetszett mikor t-34et behozta F3rmi s kilőtt 5-6 tankot csinált 1700körüli sebzést s irta ma nem megy neki :cheer: Én meg már roncs voltam pálya szélén)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227885 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
A leírásodból hajlamos vagyok azt hinni, hogy nem feltétlenül oda mentél megtartani a frontot, ahová egy top tier M6-tal kellett volna, de majd F3rmi mester útba igazít, és akkor nem fognak holmi jött-ment hellcat-ek beszólogatni!

Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227890 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Az ominozus csatát simán lehoztuk,hoztam volna ha a tábornok nem irkál h támadjunk, frankon beálltam bázisnál védenni, ott utolag elemezve az volt tökéletes taktika. Amúgy jah nehéz tanknál mindig úgy érzem sebezhetetlen vagyok, frontvonal bajnok) Ami tier 5-6ban még igaz is néha :) De 7es meccsen már őszinte ámulatot kelthettem h nehéz tankok elé vágtam, vezetve őket (t1-el) :cheer: Persze ha Mentorom ott van ő rámszól :) Meg szól ellenfélnél kire kell vigyázni, tudjátok, arty, nehéz tank, jedi lovagok :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227891 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
A leírásodból hajlamos vagyok azt hinni, hogy nem feltétlenül oda mentél megtartani a frontot// Ne haragudj h ezt kiragadtam, volt h tudtam heavy-vel oda kell menni. S hiába mentem, hiányzott társ, egyedül cseszhettem, ideiglenesen feltartottam ellenfelet, de lerohantak. Szóval csopiba jó játszani,tanulni kulcspoziciokat :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227892 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Az ominozus csatát simán lehoztuk,hoztam volna ha a tábornok nem irkál h támadjunk, frankon beálltam bázisnál védenni, ott utolag elemezve az volt tökéletes taktika. Amúgy jah nehéz tanknál mindig úgy érzem sebezhetetlen vagyok, frontvonal bajnok) Ami tier 5-6ban még igaz is néha :) De 7es meccsen már őszinte ámulatot kelthettem h nehéz tankok elé vágtam, vezetve őket (t1-el) :cheer: Persze ha Mentorom ott van ő rámszól :) Meg szól ellenfélnél kire kell vigyázni, tudjátok, arty, nehéz tank, jedi lovagok :)


Top tier nehéz tanknál a bázisvédés akkor tökéletes taktika, ha az egyik oldalt letoltad, és a másik oldalon pedig vesztésre áll a helyzet. Ilyenkor visszamész, és megvéded a bázist, míg az életben maradt futrinkákból valaki levadássza az ellenséges arty-t, hogy ne keserítse meg a védekezést.
Ha a csata elején választod a bázis védést, pláne top tier-ként az randomban nem lehet tökéletes taktika. Akkor jó eséllyel egyik oldalon sem fog a csapat elég keményen tolni/darálni, kivéve ha egy nagyon jó játékos 3-4 helyett darál. Ilyenkor csak várod, hogy rád essen az ellenfél, és ha mázlid van, akkor lesz köztük 1-2 egy lövésre lecsupaszított, akit még megkínálsz, mielőtt szétszednek. Az ilyen csatát nem azért nem hozod le, mert valaki irkál, mert őt simán ignorálni kell. Ha nem megy, akkor egy gyors chat ban, és nem kell vele foglalkozni. De jobb játékos pont attól leszel majd, hogy rájössz, hogy mi az amit te nem jól csináltál, nem attól, hogy el kezded te is arra fogni, hogy azért nem hoztam le, mert xyz írkált nekem.

Az ilyen csatákban nem azért tudsz csak 2 ellenfelet kilőni, mert valaki írogat neked, hanem mert egy ilyen helyzetben, amikor valaki beáll első perctől kezdve bázist védeni, akkor a játékosok 90%-ának esélye sincs többre, mint a játék végén ráeső ellenfelekből kilőni két egylövésest, mielőtt szétszedik a többiek. Ez törvényszerű. Mehet 20 hasonlóan felépített csatát, és 19 alkalommal így fog végződni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi, Tomat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227895 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Ha látsz játékban írj rám, aztán meglátjuk mit tudunk kihozni abból az M6-ból együtt ;-)

Nah megvan M6, egyenlőre pihentettem amig fel nem tudom fejlesztenni fre exp-ből. Esti csatába 2x betette topp tiernek, én élveztem vele játékot, voltak kill-ek, sebzések, de HellCat csapattársam idézve: uninstall game idiot :silly: Szerintem stock gépnek jó 2-3 kill meg utolsóként életbe maradni :) (a HellCat tulaj meg bő nyálal..... mert csata első 3percébe kilőték aztán irányitanni probálta csapatot) Persze abban igaza volt h jobb lehetnék, sokat kell még, rengeteget tanulni, 8-ok közt meg semmi keresnivalóm.


Köszi) de rengeteg sör kell vagy idegnyugtató az én kozákstillusomhoz) Megjegyzem 8as meccsen igazságtalanságnak tartottam h arty 1lövéssel kiküldött garázsba) Az csak olyankor tetszenne ha én csinálom azt heavy-val :cheer:


Azt milyen igazsagtalannak fogod erezni amikor t10-ben a t32-eaed 1550 hp-rol kivagjak. Sajna elofordulj
:)

Mar nem szerkesztem at, de a kovetkezo utan szantam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227896 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

tudtam heavy-vel oda kell menni. S hiába mentem, hiányzott társ, egyedül cseszhettem, ideiglenesen feltartottam ellenfelet, de lerohantak. Szóval csopiba jó játszani,tanulni kulcspoziciokat :)


Egy nehéz tankkal nem kell mindig a nehéz oldalra menni. Persze, egyedül lennél: ne oda menj!
Ilyenkor mész a másik oldalra és segítesz megtolni a másik oldalt, hogy legalább az egyik oldalt győzzön a csapat.

A legrosszabb az ilyen lemming trainekben, amikor az egyik oldalt senki nincs, vagy két tank,amit 1 perc alatt ledarálnak, a másik oldalon meg szétszórodnak a csapattagok, egy része már azelső percben visszafelé néz a zászló felé, a másik fele a vonat elején meg megijed az első spottól és azzal foglalkozik, hogy maga alá rittyencsen, amíg ki nem lövik. Így aztán se push, se semmi, a vége az, hogy a kis vonatot két oldalról (vagy még többről) kezdi el darálni az ellenfél. Top tier heavynél sosem jó a bázis védés első perctől, akkor nyomni kell a közepes oldalt, és akkor visszamenni, ha ott meghalt a szemben lévő 3-4-5 ellenfél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227897 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Az ominozus csatát simán lehoztuk,hoztam volna ha a tábornok nem irkál h támadjunk, frankon beálltam bázisnál védenni, ott utolag elemezve az volt tökéletes taktika. Amúgy jah nehéz tanknál mindig úgy érzem sebezhetetlen vagyok, frontvonal bajnok) Ami tier 5-6ban még igaz is néha :) De 7es meccsen már őszinte ámulatot kelthettem h nehéz tankok elé vágtam, vezetve őket (t1-el) :cheer: Persze ha Mentorom ott van ő rámszól :) Meg szól ellenfélnél kire kell vigyázni, tudjátok, arty, nehéz tank, jedi lovagok :)[/quote

Top tier nehéz tanknál a bázisvédés akkor tökéletes taktika, ha az egyik oldalt letoltad, és a másik oldalon pedig vesztésre áll a helyzet. Ilyenkor visszamész, és megvéded a bázist, míg az életben maradt futrinkákból valaki levadássza az ellenséges arty-t, hogy ne keserítse meg a védekezést.
Ha a csata elején választod a bázis védést, pláne top tier-ként az randomban nem lehet tökéletes taktika. Akkor jó eséllyel egyik oldalon sem fog a csapat elég keményen tolni/darálni, kivéve ha egy nagyon jó játékos 3-4 helyett darál. Ilyenkor csak várod, hogy rád essen az ellenfél, és ha mázlid van, akkor lesz köztük 1-2 egy lövésre lecsupaszított, akit még megkínálsz, mielőtt szétszednek. Az ilyen csatát nem azért nem hozod le, mert valaki irkál, mert őt simán ignorálni kell. Ha nem megy, akkor egy gyors chat ban, és nem kell vele foglalkozni. De jobb játékos pont attól leszel majd, hogy rájössz, hogy mi az amit te nem jól csináltál, nem attól, hogy el kezded te is arra fogni, hogy azért nem hoztam le, mert xyz írkált nekem.

Az ilyen csatákban nem azért tudsz csak 2 ellenfelet kilőni, mert valaki írogat neked, hanem mert egy ilyen helyzetben, amikor valaki beáll első perctől kezdve bázist védeni, akkor a játékosok 90%-ának esélye sincs többre, mint a játék végén ráeső ellenfelekből kilőni két egylövésest, mielőtt szétszedik a többiek. Ez törvényszerű. Mehet 20 hasonlóan felépített csatát, és 19 alkalommal így fog végződni.


Dehogyis első perctől foglaltam bázist :) Sőt elején eszembe se jutott.
Szóval 5-3 felállás volt ellenfél javára, 1 bázis volt foglalni, ahová be is álltam, s remekül elvoltam romok mögé bujva 2 kill után 100% hp-el. De td nekiállt irkálni h go,go támadni s mivel noob vagyok, mondom ő tudja kimásztam s elkezdtem vadászni. Hiba volt. 1kill meg egy párbaj s kilőttek :) Persze ha maradok is lehet vesztünk, de olyan megnyugtató volt h figyelem kistérképet,foglalok, közben lőhetem aki sarok mögül feltűnnik. Csak azt hittem td tulaj vérprofi hallgassak rá.Summa summarum: ha nincs társ random 29 ellenfél van :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227899 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Szóval 5-3 felállás volt ellenfél javára, 1 bázis volt foglalni, ahová be is álltam, s remekül elvoltam romok mögé bujva 2 kill után 100% hp-el. De td nekiállt irkálni h go,go támadni s mivel noob vagyok, mondom ő tudja kimásztam s elkezdtem vadászni. Hiba volt. 1kill meg egy párbaj s kilőttek :) Persze ha maradok is lehet vesztünk, de olyan megnyugtató volt h figyelem kistérképet,foglalok, közben lőhetem aki sarok mögül feltűnnik. Csak azt hittem td tulaj vérprofi hallgassak rá.Summa summarum: ha nincs társ random 29 ellenfél van :)


Akkor bázis foglaltál és nem védtél? Elsőre azt írtad "frankón beálltam bázisnál védeni".
A hellcatnek annyiban igaza lehet, hogy bázis foglalásra fő (hüvelykujj szabály szerint) akkor játszunk, ha NINCS más esély nyerni. Vagy egy írtó lassú tankban vagyunk, megnyertük a csatát, és már csak úgy tudunk némi xp-t gyűjteni, ha pár bázispontot behúzunk.
Nyilván látni kellene a konkrét térképet, hogy nézett ki az 5-3 felállás, de 5-3 felállásban ha egy tank beáll foglalni az ritkán eredményez győzelmet. Ha egyedül foglalsz, akkor sanszos, hogy a másik két csapat társ nincs veled. Bármilyen összetételben létszámfőlényben lesz az ellenfél, akár rád mennek, akár a másik két tankra. Ha van köztük egyetlen tank, ami normális sebességre képes, visszaér visszalőni a foglalást. Ha low tier tankok és félnek tőled, még mindig beállhatnak foglalni hárman az ötből.
Szerintem én 500 csatánként egyet nyerek foglalásból, és akkor sem én állok a körben. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227903 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
1 bázis volt. Úgy voltam vele beállok foglalom, aki jön szétszedem. Kicsit blöff is volt mert hiába volt 6-os a gép mikor fensőbb utasitásra vadászni indultam, brit 5-ös szétkapott, miután (gondolom) levágta h stock a felszerelés.Mindegy tanulságos volt ez is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #227906 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

1 bázis volt. Úgy voltam vele beállok foglalom, aki jön szétszedem. Kicsit blöff is volt mert hiába volt 6-os a gép mikor fensőbb utasitásra vadászni indultam, brit 5-ös szétkapott, miután (gondolom) levágta h stock a felszerelés.Mindegy tanulságos volt ez is :)


Én úgy általában annyit tanácsolnék, hogy alapvetően mindig azt kell visszagondolni, hogy mit csináltál rosszul. Nem kell semmit másra fogni.
Jelen esetben mérlegelni, hogy jó ötlet volt foglalni? Volt esélyem befoglalni annak ismeretében, milyen tankok voltak nálunk, azok hol voltak hozzám képest, és milyen ellenfelek voltak? Lett volna bármi esélyem befoglalni, vagy hatékonyan magamra húzni akár mind az öt ellenfelet, ha maradok a foglaló körben? Vagy inkább a másik két megmaradt csapattagom közelében kellett volna elhelyezkedni, hátha tudnak támogatni?
Stb-stb. Félreértés ne essék: nem engem kell meggyőznöd, meg nem is a mentorodat arról, hogy most ez jó döntés volt vagy nem. Az ember abból tanul a legtöbbet, amikor a saját hibáit és rossz döntéseit felfedezi, és tudatosítja. Én ezt csinálom mai napig, és amíg játszom (bármivel) ezt fogom tenni.

A másik általános tanulság: igen kezdő szakaszozzon minél többet nála tapasztaltabbakkal. Ha pedig van TS, akkor a játékon belüli chat-et a legjobb talán, ha kikapcsolja, vagy akkor már használni kell xvm-et, és nézni, hogy milyen játékos ad tanácsot.

Végül ha meg vagy győződve róla, hogy te mindent jól csináltál, még is vesztettél, akkor érdemes megmutatni a visszajátszást valakinek, akiben megbízol, hogy ő hogy látja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.