Jelenleg

26
látogatónk van

Német harckocsik

9 éve 2 hónapja #89258 Írta: DrangHun
Megválaszolva: DrangHun

-10%-ot esik (mivel mindkettő nehéz tank, ha más típus lenne, akkor -20). Ha van kis aranyad, akkor javaslom hogy minimum a parancsnokot fejleszd 100-ra (+5%-ot ad mindenkinek).


Én vettem, aztán amikor áttettem a csapatot egy másik tankba, ott megint 80% körül kezdett, hát azt hittem, hogy amit aranyért vesz az ember az legalább megmarad. De így nem érdemes venni, felesleges pénz pocsékolás.


Banyek, hát minden egyes átképzésnek költsége/vesztesége van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89307 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Tök hülye vagyok a vbaddict-hoz, nem bírok rájönni hogy varázsoljátok elő ezt a statisztikát - valaki pls help!!! :-)



Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #89319 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Figyelem: Spoiler!


Mire vagy kíváncsi F3rmi? Megpróbálom Neked előhozni, de én is csak kattintgatok a menükben.. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #89329 Írta: Arkta
Megválaszolva: Arkta
3 perces tutorial :lol: :
-http://www.vbaddict.net/statistics.php
-Tank statistics
-Rákattintasz pl arra hogy "Experience"
-Beírhatod ott keresőbe a tank nevét vagy csak simán lapozgatva megkeresheted
-voalá :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89383 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
És ne felejtsük: ez a statisztika csak a mi általunk feltöltött adatokat ismeri, az egész wot-ét nem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89389 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

És ne felejtsük: ez a statisztika csak a mi általunk feltöltött adatokat ismeri, az egész wot-ét nem.


Persze nem 100% a fent lévő statisztika, de ahhoz már elég sok hogy az adatok megbízhatóak legyenek. A Józsi látta a yootubon-nál azért mérföldekkel pontosabb. Nekem nagyon tetszik ebben az oldalban, hogy plusz adatokat ad: Például a személyzet képességeinél/fogyócikknek használatánál/felszereléseknél nem csak az átlagot írja ki, hanem az unikumok átlagát is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89419 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Köszi a segítséget. Például arra lennék kíváncsi, hogy varázsoltad elő a fenti képet, amikor egy adott tankhoz mutat mindent, gyakran használt felszerelések, stb...

Figyelem: Spoiler!


Mire vagy kíváncsi F3rmi? Megpróbálom Neked előhozni, de én is csak kattintgatok a menükben.. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89421 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
5,844.63 Ft az E-25 a shopban, 4 napig még. :oops:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89425 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Köszi a segítséget. Például arra lennék kíváncsi, hogy varázsoltad elő a fenti képet, amikor egy adott tankhoz mutat mindent, gyakran használt felszerelések, stb...

Figyelem: Spoiler!


Mire vagy kíváncsi F3rmi? Megpróbálom Neked előhozni, de én is csak kattintgatok a menükben.. :)


Tank statistic-ban megadni a paramétereket kb. Ha megvan az adott tank, a nevére klikkelve bejön a tank statisztikája. Ott a megfelelő fül kiválasztásával bejön.



Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89512 Írta: Get200
Megválaszolva: Get200
Vagy csak beírod googleba, hogy "vbaddict obj907" :) sokkal gyorsabb mint a menükben lavírozni.. Legalábbis én mindig elvesztettem a fonalat :D

A JP2 tud pattintani? Nagy reményekkel ugrottam neki, de eddig.. hát..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89539 Írta: Grievous
Megválaszolva: Grievous
JP2 a tetejével tud, legalábbis videókban az volt. A ferdi is tud, de ott a függőleges a páncélzat és így nehéz. (oldalsó, ferde páncél nem számít)


Emilnek mely ágyút érdemes majd használni? Tegnap előtt raktam fel a láncot rá, így csak az ágyú van még vissza, meg az RHM, olvastam az itteni leírásban, hogy van, aki az alapot használja a lőszerszám miatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89548 Írta: Trucker39
Megválaszolva: Trucker39
Képekben a használata:

Melléklet:
Melléklet:

Melléklet:
Melléklet:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Lidercnyomas

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #89640 Írta: Aquaflow
Megválaszolva: Aquaflow
Csakis a nagyot. Ütős darab! Az lesz az RHM alap ágyúja is, amit sokan a nagy helyett is használnak.
A nagyágyúval már élvezetes lesz! Addig szenvedés, de annál (anál) nincs is jobb, mint amikor análisan izgatod a tankok megmaradt 4-500 hp-ját és széééénnnnnné porladnak! :lol: Olyankor beleköltözik az emberbe a kisördög :P
Bár nekem már volt, amikor elfogyott a lőszer a csata végére... :sick:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89992 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
E50 (a tier9-es) esetében mit érdemes először kifejleszteni (nincs aufkl.pantherről motor) és milyen a tank stockként, használható?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 éve 2 hónapja #89993 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN

E50 (a tier9-es) esetében mit érdemes először kifejleszteni (nincs aufkl.pantherről motor) és milyen a tank stockként, használható?


A wiki-n található sorrend alapján érdemes, azaz: motor, lánc, torony és a 10,5-es ágyú. A hosszú 88-asra ne pazarolj XP-t, elég akkor kifejleszteni, ha elitelni akarod.
Stockként meglehetősen lomha és nagyon goldigényes, de vannak nála sokkal rosszabb stock grindok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.