Jelenleg

14
látogatónk van

Német harckocsik

11 éve 2 hete #1138 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Kösd fel a gatyád necsab, a tiger2 nem gyerekjáték. Mellesleg eddig nem volt akcióban. Régen valamikor voltak német napok vagy mik, de szerintem akkor is csak a doboztigris.
A legnagyobb gondom vele, hogy szinte soha nem top tier, a nagyok ellen meg nem elég. Valahogy úgy jártam vele mint az angol hevy ággal, de annál azért jobb. Asszem medpárti vagyok, csak későn jöttem rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: necsab

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1140 Írta: StormNob
Megválaszolva: StormNob

Sziasztok! Lassan elérem a tiger2-t. Nem tudjátok,hogy szokott akcióban lenni néha? Nem akarok úgy járni, mint a tigeremmel, hogy megveszem aztán másnap féláron adják...


Tier 7 feletti, nem premium jármű nem szokott akciós lenni; ez alól az egyetlen kivétel a karácsonyi+újévi akció. Magyarul ne várj rá, vedd meg ha szeretnéd ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: necsab

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1146 Írta: Thomas09
Megválaszolva: Thomas09
sziasztok
ha már a tigriseknél tartunk.van valakinek valami hasznos tapasztalata tiger 1 ről?nagyon szeretem ezt a járgányt és igyekszem vele hatékony lenni.ha van valami hasznos stratégia azt szívesen venném.köszönettel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1148 Írta: necsab
Megválaszolva: necsab
Köszönöm, akkor beruházok rá. Gatya felkötve, már a jelenlegihez is fel kell. Kicsit sajnálom, hogy a németekkel kezdtem a játékot, ezt a vonalat csinálom. Valahogy a szovjet, amcsi, de néha a francia ellenfelek is nehezebb falatnak tűnnek, mint a németek. Elkezdtem egy szovjet vonalat, de még a kv1ig sem jutottam, nincs idegzetem a 4es tankkal szórakozni, jobban bejönnek a nagy durrogtatások, mint a rohangálva 10lövetű esztelenkedés :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete - 11 éve 2 hete #1150 Írta: kakashi93
Megválaszolva: kakashi93

sziasztok
ha már a tigriseknél tartunk.van valakinek valami hasznos tapasztalata tiger 1 ről?nagyon szeretem ezt a járgányt és igyekszem vele hatékony lenni.ha van valami hasznos stratégia azt szívesen venném.köszönettel


nem tudom mennyire új, de tapasztalatom szerint sniper tank maradj hátul és használd ki a pontosságát:) :) haspáncélt meg rejtsd el minél jobban ;) komoly dolgokra képes!!! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1151 Írta: Hoss02
Megválaszolva: Hoss02
hello

tigrissel mindig kicsit hátul kell maradni majd nem olyan pozícióba mint a td és mindig szögbe álljál be vele pattogni fog róla elég sok lövedék


kérdésed van valamiről kérdezz összes német tank ki van fejlesztve.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1152 Írta: czebus
Megválaszolva: czebus
sziasztok! a segítségeteket kérem, hogy mit érdemes venni a vk 3601H-mra...van már rajta álcaháló meg töltésgyorsító. gondoltam, hogy veszek rá periszkópot, de megéri?! vagy mik legyenek rajta? köszi a segítséget. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1155 Írta: marseille984
Megválaszolva: marseille984
Szia czebus,

játékstílustól függ mit pakolj rá, de szerintem a ventilátor(fokozott szellőzés) legyen az alap, mivel az minden képességen húz 5%-ot. Töltésgyorsító erősen ajánlott, viszont a periszkóp +25% látótávja csak akkor érvényesül, ha leparkolsz valahova, kell neki pár másodperc, míg aktiválódik. Bizonyos szituációkban jó, valamint szabadon le lehet szerelni, viszont ha sokat mozogsz akkor többre jutsz a távcső állandó 10% bónuszával.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1156 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Nem írok sok litániát, inkább csak annyit, hogy nagyon nem értek egyet se Wrathevel se StormNob-al. Véleménye mindenkinek lehet, de attól sokkal hitelesebb aki több csatát is vívott vele mert mindkét szemszögből látja a dolgot. A transzformátorházas összehasonlítás pedig nagyon sántít. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1158 Írta: StormNob
Megválaszolva: StormNob
Ha már itt tartunk, akkor megosztanád velünk, hogy mégis hány száz csatát tudtál le a JagdPz E-100-zal és természetesen az átélt tapasztalatod megosztása se lenne rossz. Még a végén nekiállok én is kifarmolni.

A másik kérdésem pedig. Te tényleg javasolnád első tier 10 járműnek? Most komolyan, azért ez elég gonosz dolog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1162 Írta: SamRE
Megválaszolva: SamRE
Képzeld egyet sem mivel nincs, de nem is beszéltem le, nem is írtam olyat sem hogy maradjon a német vonalon. Egyébként meg mnden T10-es járművet javasolnék mert megvan mindegyiknek az erőssége, és attól függetlenül, hogy ezt megveszi-e vagy sem ettől még nyilván lesz több T10-ese is.

Látom nem volt Neked egyértelmű az én véleményem, ami arra vonatkozott, hogy olyannak kéne tanácsot adnia vele kapcsolatban akinek ezzel a tankkal van releváns tapasztalata. Mivel ideje van bőven szinte tök mindegy, hogy elsőnek szerzi-e meg ezt vagy sem.

Olyanokat könnyű benyögni, hogy már több százat lőttem ki, de Ő még egyszer sem szóval az szar...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1163 Írta: szkita117
Megválaszolva: szkita117
Egyik tank sem rossz, csak nem mindenki tud ugyanazzal játszani, és nem minden szituáció kedvez minden tanknak....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1164 Írta: GunnersHun
Megválaszolva: GunnersHun
Én a hétvégén tettem szert a Tigris II-re. Mit mondjak tegnap nagy nehezen sikerült a duplát behúzni rá. Kaptam pár noob-ozást is mert nem mertem szembe állni két jagdtigerrel meg t34 type59. Mivel full alap a tank így inkább oldalról lövöldöztem őket.
Na mindegy, egyenlőre szokni kell kicsit még félek tőle, és még messze van a nagy cső. Egy tapasztaltabb játékos azt ajánlotta, hogy nem muszáj felrakni a legnagyobb löveget, mert annyival többet nem hoz de lassabb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1165 Írta: necsab
Megválaszolva: necsab
Szia!

Olyan sokszor olvasom, hogy fordítsam be a tankot a jó szögbe. Az hol van pontosan? Szemből, kicsit srégen? Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

11 éve 2 hete #1167 Írta: MeszarosGabor
Megválaszolva: MeszarosGabor

Én a hétvégén tettem szert a Tigris II-re.


Imádni fogod, énis nagyon megszerettem, beforgatva elég sok minden pattan is róla, most az E-75re gyűjtök és nagyon várom már. A nagyobb csövet meg majd te eldöntöd. A 88asnak picivel nagyobb a penje, gyorsabb, olcsóbb a lőszere, viszont kisebbet sebez. Én a hosszút raktam fel.Ha a top ágyút kifejleszted utána már nem kérdés, azzal már a felsőbb tiereket is lehet zaklatni. :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.