Jelenleg

71
látogatónk van

Tank Destroyer

6 éve 7 hónapja #249666 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Rögtön egy ilyen kör? Azta :) Én is gyakran csak nézek, hogy mekkorákat missel, meg honnan pattan el :wb: :wb:
Egyébként tetszik a "kicsike"?


Egyelőre nagyon tetszik,szerintem jóban leszünk,bár rengeteg rosszat hallottam már róla :dry: ,szóval nem akarom elkiabálni :whistle: A 800-900 as lövéseknél vakarom a fejem :S


Szerintem nem fog csalódást okozni hosszabb távon sem :) Szereti lefele dobálni néha a sebzést, ami idegesítő egy ekkorákat lövő járműnél...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251751 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Tudom,hogy már kérdeztem.Az FV4005 Stage II-ről írni valaki? Van értelme kihúzni ezt a Td-t? Vagy felejtős?

FV215b (183)-meg van már jó ideje,az FV4005 mennyivel jobb (ha jobb)? Az a camo érték nem túl biztató.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251773 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Hali!

Tudom,hogy már kérdeztem.Az FV4005 Stage II-ről írni valaki? Van értelme kihúzni ezt a Td-t? Vagy felejtős?

FV215b (183)-meg van már jó ideje,az FV4005 mennyivel jobb (ha jobb)? Az a camo érték nem túl biztató.

Mindenképp érdemes megvárni vele a 9.20.1-es patchet, de ha elkezded az ágat már most, az sem gond, viszont a patch után a Challengertől felfelé buffolva lesznek a tankok. A Halálcsillag jövője egyébként bizonytalan, szóval a mosógép kifejlesztése lehet, hogy most jó gondolat lehet, viszont ha később meg is gondolod magad, a Charioteer miatt érdemes kihúzni az ágat.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251797 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Hali!

Tudom,hogy már kérdeztem.Az FV4005 Stage II-ről írni valaki? Van értelme kihúzni ezt a Td-t? Vagy felejtős?

FV215b (183)-meg van már jó ideje,az FV4005 mennyivel jobb (ha jobb)? Az a camo érték nem túl biztató.

Mindenképp érdemes megvárni vele a 9.20.1-es patchet, de ha elkezded az ágat már most, az sem gond, viszont a patch után a Challengertől felfelé buffolva lesznek a tankok. A Halálcsillag jövője egyébként bizonytalan, szóval a mosógép kifejlesztése lehet, hogy most jó gondolat lehet, viszont ha később meg is gondolod magad, a Charioteer miatt érdemes kihúzni az ágat.


MOSÓGÉP! xD :rofl:

Eddig a Shitbarn és a Halálhűtő (©) volt az "arzenálban", de bővült :D

:thx2: :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251803 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

MOSÓGÉP! xD :rofl:

Eddig a Shitbarn és a Halálhűtő (©) volt az "arzenálban", de bővült :D

:thx2: :beer2:

A Shitbarn az nem a kutyaházas stock ARL neve volt? A Halálhűtőt még nem hallottam eddig. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251806 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

MOSÓGÉP! xD :rofl:

Eddig a Shitbarn és a Halálhűtő (©) volt az "arzenálban", de bővült :D

:thx2: :beer2:

A Shitbarn az nem a kutyaházas stock ARL neve volt? A Halálhűtőt még nem hallottam eddig. :)


Az ARL az tyúkól volt :D

A Halálhűtő meg saját kitaláció, ezért van ott a © jel :D :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253172 Írta: Hecienda
Megválaszolva: Hecienda
Hali!
Egy kis tanácsra volna szükségem, hosszabb kihagyás után pár hete újra elkezdtem játszogatni felemás eredménnyel(vissza kell szokni na :D).
Volt régebbről egy megkezdett su-85öm amit most végvittem, ez az első TD-m igazából eddig csak az amcsi forgótornyossal játszottam.
Az elején nagyon szenvedős volt, de a végére egyre jobban összejöttek a jó(bb) körök, szóval gondolkodom rajta hogy próbálgatnom kéne még a TD-zést.
A problémám hogy ez a SU nem igazán jött be, se igazán mozgékonynak nem éreztem se páncélozottnak, ez a középút meg nem igazán szimpatikus.
Nagyon magasabb tierbe nem vágyom egyenlőre, de valamelyik ágat még kipróbálnám tier4-5-től kezdve.
Tudtok esetleg ajánlani valamit? Akár páncélozottabb vonalon akár mozgékonyabbon?
Esetleg próbáljam meg a másik amcsi ágat, ott már úgyis vannak kifejlesztett modulok?

Vagy én várok túl sokat és nekem kéne hozzászoknom hogy a TD-k ilyenek?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #253174 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Hali!
Egy kis tanácsra volna szükségem, hosszabb kihagyás után pár hete újra elkezdtem játszogatni felemás eredménnyel(vissza kell szokni na :D).
Volt régebbről egy megkezdett su-85öm amit most végvittem, ez az első TD-m igazából eddig csak az amcsi forgótornyossal játszottam.
Az elején nagyon szenvedős volt, de a végére egyre jobban összejöttek a jó(bb) körök, szóval gondolkodom rajta hogy próbálgatnom kéne még a TD-zést.
A problémám hogy ez a SU nem igazán jött be, se igazán mozgékonynak nem éreztem se páncélozottnak, ez a középút meg nem igazán szimpatikus.
Nagyon magasabb tierbe nem vágyom egyenlőre, de valamelyik ágat még kipróbálnám tier4-5-től kezdve.
Tudtok esetleg ajánlani valamit? Akár páncélozottabb vonalon akár mozgékonyabbon?
Esetleg próbáljam meg a másik amcsi ágat, ott már úgyis vannak kifejlesztett modulok?

Vagy én várok túl sokat és nekem kéne hozzászoknom hogy a TD-k ilyenek?

Hát igen... a su-85 az egyik legjobb td a saját tierjében. Jó lenne tudni, h az amcsiból melyik ágat viszed, a T67 pont a mobilis td-k közé tartozik, a Wolverine lassú (de nagyon jó) td. Ha agyon páncélozott td-t akarsz, at vonal... nekrm nincs, de sok jót nem hallottam róla... talán még at2 jó, utána már sok a gyengepont. Németeket hagyjuk (jó agyúk, de se nem mobilisak, se nem páncélozottak). Esetleg a svéd td vonal elŕg mobilis, de az is csak T6-tól, és T8-tól igazán jók. A Su-85 és Su-100 a legjobb td-k középső tierekben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254380 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Az Object 268 mennyivel lett játszhatóbb a buff után?Érdemes megvenni?

Nekem az Object 263 van meg azt mindig is imádtam. Anno a 268 is megvolt még a buff előtt de nem túlzottan kedveltem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 5 hónapja #254384 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Szerintem most sokkal játszhatóbb, elég jó sebessége van, pontosabb nem nagyon lett, de az a lövegkitéríthetőség nagyon kellett. Persze így sem tudsz vele mindenhol dombozni, de legalább egy kicsi dombon.....
Az átütése elég, nagyon ritkán pattanok vele, igaz célozni kell.
Én nagyon szeretem, a buff előtt nem szerettem. De az is lehet, hogy csak jobban játszom vele.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264074 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Az, aki unicum szinten játszik csatáról csatára ezzel a tankosztállyal, az hogy csinálja? Csak mert nekem nem megy... Nem is az unicum szint, de 1500-1700 wn8, ami nagyjából az HP-m másfélszerese, az a határ, más tankosztályoknál azért vannak tankok, amikkel egészen jól megy. A svédekre, meg az egyéb bujkálós, papír, álcázós szaros td-kre nem tudok ráérezni.

Esetleg aki tényleg időről időre tudja hozni a hp-jnának nagyjából 2x-esét, el tudna mondani, hogy hogyan? hogyan érvényesül egy Himmelsdorfon, Ensken, Ruinbergen, Tundrán stb? És mondom, nem a keményfrontú td-kre gondolok, hanem az svédekre pl. Mert én az ilyen pályákról rendszeresen 0-1-2 lövéssel szállok ki... hogy tudtok olyan csatákban érvényesülni, ahol az ellenfél vagy ép a sajáét team áttolja azt az oldalt, ahova te amúgy beálltál volna lövöldözni. Hogy érvényesültök ilyen statikus gépekkel olyan körülmények között, ahol nagyon sok esetben a csatál eldőlnek egyik vagy másik irányba 3-4 perc alatt.

Nagyon szívesen szakaszoznék egy ilyen illetővel, és okítson ki, hogy mi a szart kéne csinálnom, miben kéne fejlődnöm, hova pozicionálnom, és mit rontok el. Replayeket szoktam nézni, de vhogy azok is csak akkor jók, ha sikerül eltalálni egy boost helyet, amik ugye már nincsenek, vagy legalábbis az általam ismertek már nincsenek, vagy csak szimpla kacsavadászat az egésaz replay, jönnek ki a főhős elé a tankok, mint a birkák...

Szóval várok mindenféle építőjellegű hsz-t, segítséget, adó 1%-át, stb.

Köszönöm előre is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264156 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Az, aki unicum szinten játszik csatáról csatára ezzel a tankosztállyal, az hogy csinálja? Csak mert nekem nem megy... Nem is az unicum szint, de 1500-1700 wn8, ami nagyjából az HP-m másfélszerese, az a határ, más tankosztályoknál azért vannak tankok, amikkel egészen jól megy. A svédekre, meg az egyéb bujkálós, papír, álcázós szaros td-kre nem tudok ráérezni.

Esetleg aki tényleg időről időre tudja hozni a hp-jnának nagyjából 2x-esét, el tudna mondani, hogy hogyan? hogyan érvényesül egy Himmelsdorfon, Ensken, Ruinbergen, Tundrán stb? És mondom, nem a keményfrontú td-kre gondolok, hanem az svédekre pl. Mert én az ilyen pályákról rendszeresen 0-1-2 lövéssel szállok ki... hogy tudtok olyan csatákban érvényesülni, ahol az ellenfél vagy ép a sajáét team áttolja azt az oldalt, ahova te amúgy beálltál volna lövöldözni. Hogy érvényesültök ilyen statikus gépekkel olyan körülmények között, ahol nagyon sok esetben a csatál eldőlnek egyik vagy másik irányba 3-4 perc alatt.

Nagyon szívesen szakaszoznék egy ilyen illetővel, és okítson ki, hogy mi a szart kéne csinálnom, miben kéne fejlődnöm, hova pozicionálnom, és mit rontok el. Replayeket szoktam nézni, de vhogy azok is csak akkor jók, ha sikerül eltalálni egy boost helyet, amik ugye már nincsenek, vagy legalábbis az általam ismertek már nincsenek, vagy csak szimpla kacsavadászat az egésaz replay, jönnek ki a főhős elé a tankok, mint a birkák...

Szóval várok mindenféle építőjellegű hsz-t, segítséget, adó 1%-át, stb.

Köszönöm előre is.


Hát azt nem mondanám, hogy unikum szinten játszom, de nagyon szeretem ezt az osztályt.

Érvényesülés....

Ha svéd TD-vel vagy....addig vagy ütőképes, amíg nem spotolnak fel.
Mivel közelharcra alkalmatlan, vagy legalábbis nem ajánlott.
Összeségében azt mondanám, hogy minden nagyon függ a játéktípustól, és a melléd rakott tankoktól, az ellenségnél is, valamint a tier leosztástól is.

Himmelsdorfon, Ensken, Ruinbergen, Tundrán


Himmelsdorf:
szerintem 3 értelmes pozíció van mondjuk strv s1-el, de ez játéktípustól is függ nyilván.:
1. a síneknél keresel valami lőpozíciót
2. a sínek melletti utcáról megpróbálod belőni a várat
3. a várnál a dombhajlatból (ahol felmentek) megpróbálsz dombozni

Ensk:
én nem szeretek kimenni a "pusztára" mert a házak közül mindig felspotolnak és kilőnek, de van akiknek ez működik.
a síneknél szoktam operálni, próbálok nem felspotolódni, játszom a látótávval, vagy a szélső utcára állok be, és várom a kijövőket, meg a szemben leálló Td-ket.

Ruinberg:
Szerintem itt a redline-nél maradsz és lövöd a "kisvárost", és a kisváros megtisztítása után tudod visszalőni a bázist középen, ha fentről kezdek akkor van amikor lemegyek a kereszteződéshez, onnan nagyon lehet lőni a felvonuló HT-kat, csak eléggé kockázatos.

Tundra:
Fentről:
Mivel elég sokan mennek a dombra elég gyakran HT-k is, ezért fontos, hogy a dombot ne veszítsük el. be szoktam állni oda a sarokba, ahonnan rálátok.
Ha másképpen alakulna a helyzet akkor a Ht vonalat meg az A4 környékéről tudod belőni.
Lentről:
F3-ból tudod lőni a felvonuló HT-kat (Persze ha nem hátul sunnyognak el, vagy nem a dombra mennek)
K9-ből be tudod segíteni a dombot.

Nyilván nem vagyok unikum, sem tökéletes, tudom, hogy lehet ahhoz hozzátenni amit leírtam, és el is várom:)

Egyébként minden pozició attól függ, milyen helyezkedés van a minimapon, ettől függően bármilyen Jó hely lehet értéktelen v aranybánya.
Nagyon ismerni kell a térképeket, hogy le tudd reagálni a történéseket, tudj pozíciót váltani a jó helyekre jó időben. Egy jó TD attól jó TD, hogy felismeri honnan tudja azokat lőni, akik a csapatát basztatják.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264168 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
[quote="Robb_HUN"
Egyébként minden pozició attól függ, milyen helyezkedés van a minimapon, ettől függően bármilyen Jó hely lehet értéktelen v aranybánya.
Nagyon ismerni kell a térképeket, hogy le tudd reagálni a történéseket, tudj pozíciót váltani a jó helyekre jó időben. Egy jó TD attól jó TD, hogy felismeri honnan tudja azokat lőni, akik a csapatát basztatják.[/quote]

Ez nagyon igaz ... hozzáteszem, nagyon "orosz rulett" a lassú TD számára a csata mert ha magára marad (ami nem ritka, sőt nagyon gyakori) rövidesen elvérzik! Támogatás majdnem mindig kell neki!
Én csak most kezdem érezni a T28-al hogy nem fenékig tejfel a TD élete ... mondjuk én offenzív játékmódot játszom vele, nem bujkálok ... pedig lehet hogy jobb lenne!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264171 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

[quote="Robb_HUN"
Egyébként minden pozició attól függ, milyen helyezkedés van a minimapon, ettől függően bármilyen Jó hely lehet értéktelen v aranybánya.
Nagyon ismerni kell a térképeket, hogy le tudd reagálni a történéseket, tudj pozíciót váltani a jó helyekre jó időben. Egy jó TD attól jó TD, hogy felismeri honnan tudja azokat lőni, akik a csapatát basztatják.

Ez nagyon igaz ... hozzáteszem, nagyon "orosz rulett" a lassú TD számára a csata mert ha magára marad (ami nem ritka, sőt nagyon gyakori) rövidesen elvérzik! Támogatás majdnem mindig kell neki!
Én csak most kezdem érezni a T28-al hogy nem fenékig tejfel a TD élete ... mondjuk én offenzív játékmódot játszom vele, nem bujkálok ... pedig lehet hogy jobb lenne!


Ismerni is kell a tankodat. Egy t-28 speciel sok mindenre képes, csak gyorsaságra nem:)
Nálam a támadó vagy védekező mód függ a csapatleosztástól, és a meccs állásától is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264174 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh

[quote="Robb_HUN"
Egyébként minden pozició attól függ, milyen helyezkedés van a minimapon, ettől függően bármilyen Jó hely lehet értéktelen v aranybánya.
Nagyon ismerni kell a térképeket, hogy le tudd reagálni a történéseket, tudj pozíciót váltani a jó helyekre jó időben. Egy jó TD attól jó TD, hogy felismeri honnan tudja azokat lőni, akik a csapatát basztatják.

Ez nagyon igaz ... hozzáteszem, nagyon "orosz rulett" a lassú TD számára a csata mert ha magára marad (ami nem ritka, sőt nagyon gyakori) rövidesen elvérzik! Támogatás majdnem mindig kell neki!
Én csak most kezdem érezni a T28-al hogy nem fenékig tejfel a TD élete ... mondjuk én offenzív játékmódot játszom vele, nem bujkálok ... pedig lehet hogy jobb lenne!


Ismerni is kell a tankodat. Egy t-28 speciel sok mindenre képes, csak gyorsaságra nem:)
Nálam a támadó vagy védekező mód függ a csapatleosztástól, és a meccs állásától is.


Igen, kezdem megismerni a T28-at, szerintem adott esetben simán lehet támadni is vele amit én jobban is szeretek ... türelmetlen vagyok! Nem egy gyorsvonat az biztos! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.